Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Piter 14.01.2020 15:08

no ale i tak kurteczka elegancka

Skepta 14.01.2020 15:07

lacoste to mi sie tylko kojarzy z tenisem jak oyche peniz spec od tabble tenis

Piter 14.01.2020 15:07

ja to właśnie na sportowo, tak się składa że sportowa sylwetka zobowiązuje do adidaska

Skepta 14.01.2020 15:02

no i tam jakies koszulki z guessa, versace itp

Skepta 14.01.2020 15:02

mam 2 bluzy jedna z lagerfleda druga z just cavalli

Piter 14.01.2020 15:02

poka

Skepta 14.01.2020 15:01

a tak to kurtke z diesla mam

Skepta 14.01.2020 15:01

jak na sporotowo tylko adidas albo nike

Skepta 14.01.2020 15:01

lacoste zbytr sportowa marka ja nie lubie na sportowo sie ubiroc

Piter 14.01.2020 15:00

koleżance dałem żeby poszukała to mi czarną znalazła, ale czarna mnie nie Interesuje akurat

Piter 14.01.2020 15:00

dla mnie 10/10 chciałbym taką, szukałem tej kurteczki ale nie znalazłem nigdzie

Skepta 14.01.2020 14:59

tylko diesel, versace albo karl lagerfeld

Orzeu 14.01.2020 14:59

na tej domówce zobaczcie jak krzywo herb

Skepta 14.01.2020 14:59

nie lubie lacoste mordo

Orzeu 14.01.2020 14:59

tzn podobne będą ale te ze zdjęć nie są oryginalne IMO

Piter 14.01.2020 14:58

jaką kurteczkę ma lacoste

Orzeu 14.01.2020 14:58

nie no Piter to są jakieś fejki te koszulki

Piter 14.01.2020 14:58

obczaj typka w 10 sekundzie gościu

Skepta 14.01.2020 14:58

esa

Piter 14.01.2020 14:57

witam skepta

Skepta 14.01.2020 14:57

wcinam pange, choc to nawet nie jest ryba

Skepta 14.01.2020 14:57

czasem wygladam jak kartofel, innym razem jak milion zlotych. Min nie robie tu groznych, Kazdy kiedys mordo ruchal tutaj juz goblina, flexa mam na sobie jak pjerdolnie to zabija

doman 14.01.2020 14:56

ta biala to jak cerata na stół

Nitrogen 14.01.2020 14:49

Napoli praktycznie na galowo widzę

Kredence 14.01.2020 14:47

potencjalnie mozemy mega zyskac na wymianie za Politano

Kredence 14.01.2020 14:47

licze ze ten Spinazzola przylezie

Kredence 14.01.2020 14:47

Kostic to nie wiem

Kredence 14.01.2020 14:47

Meunier z pewnoscia

Michellaga 14.01.2020 14:46

Pasują na żołnierzy

Michellaga 14.01.2020 14:46

Idealna dwojka

Michellaga 14.01.2020 14:46

Meunier i Kostic

Klinsi64 14.01.2020 14:45

na bank nasi juz mysla nie ma sobie co dupy zawracac teraz

Luki165 14.01.2020 14:45

Hehe, atak serio to nie zbyt wielu dobrych obrońców pasujących na wahadło

Klinsi64 14.01.2020 14:44

tos wymyslil

Luki165 14.01.2020 14:44

Bellerina :) ale on też polamaniec

Klinsi64 14.01.2020 14:44

Ola Ania moze?

Klinsi64 14.01.2020 14:43

kogo?

Luki165 14.01.2020 14:43

I ja osobiście mam jeszcze kogoś w głowie ktoś ala Cancelo

Kredence 14.01.2020 14:42

gdzie on sie ruszy

Kredence 14.01.2020 14:42

Asa z rozwalonymi kolanami i pensją chyba 3 mln zostaje do konca kontraktu raczej

Klinsi64 14.01.2020 14:42

Lazaro out bo kmiot

Klinsi64 14.01.2020 14:42

asa won biraghi nie wiadomo bo to wychowanek

Luki165 14.01.2020 14:42

Lewa - Emerson, prawa - Mueiner

Kredence 14.01.2020 14:42

i niech siedzi

Kredence 14.01.2020 14:41

dd traktowac jako 6 srodkowego obronce

Klinsi64 14.01.2020 14:41

dd spuscic w kiblu

Kredence 14.01.2020 14:41

typior bedzie biegal jak szalony i umie dograć pilke

Klinsi64 14.01.2020 14:41

candreva moze jedynie zostac albo i nie

Kredence 14.01.2020 14:41

Gosens jest spoko, nie rozumiem narzekania

Klinsi64 14.01.2020 14:40

nawet ten gosens

Klinsi64 14.01.2020 14:40

zapytania

Kredence 14.01.2020 14:40

lewa strona no ale pomarzyć można

Klinsi64 14.01.2020 14:40

zreszta za duzo znakow za pytania na dzisiaj czy przyjdzie ten young?na jakich warunkach spina itp itd

Kredence 14.01.2020 14:40

jesli chodzi o marzenia Odet to Alaba

Klinsi64 14.01.2020 14:39

zreszta nie ma innych wahadlowych

Kusy 14.01.2020 14:39

Bayern Monachium monitoruje Cancelo. Chcą go wypożyczyć.

Klinsi64 14.01.2020 14:38

byl i poszedł 1 opcja ten meunier

Odet 14.01.2020 14:38

a TY Klisni, kogo Ty widzisz? jaki masz typ? marzenie?

Klinsi64 14.01.2020 14:37

Cancelo to juz stary temat

Kredence 14.01.2020 14:37

endru to ty?

Klinsi64 14.01.2020 14:37

:D

Klinsi64 14.01.2020 14:37

spokojnie sedes

Kredence 14.01.2020 14:36

w sensie , ze nie wierzył

Kredence 14.01.2020 14:36

Klinci jaki jadowity a pamietam jak ze 2 tygodnie temu wysmiewal Eriksena u nas :D

KoBa 14.01.2020 14:36

wole Kessie

Klinsi64 14.01.2020 14:36

co powiecie na De Bruyne?

Odet 14.01.2020 14:35

jakie szanse?

KoBa 14.01.2020 14:34

Meunier

Odet 14.01.2020 14:34

ale kto inny na te wahadło...

Kredence 14.01.2020 14:34

dziwny gosc

Kredence 14.01.2020 14:34

i tak generalnie z nim cos musi byc nie tak, z juve go wywalili a w city prawie nie gra

Odet 14.01.2020 14:34

ja wiem że Cancelo ma coś z głową

KoBa 14.01.2020 14:34

jak City go za 60 baniek kupiło

Kredence 14.01.2020 14:34

nie wiem czy u Conte by to przeszlo

Odet 14.01.2020 14:33

Cancelo, co myślicie ??

Odet 14.01.2020 14:33

padło, kto na prawe wahadło

Odet 14.01.2020 14:33

w busie na wyjeźzie

Odet 14.01.2020 14:33

z innej beczki

KoBa 14.01.2020 14:33

on jest uniwersalny moze rotowac jezeli daj boże bedziemy mieli 3 pomocników lepszych od niego bo na razie nie mamy

VVujek 14.01.2020 14:32

więc zdania są podzielone :)

Kredence 14.01.2020 14:32

ale i tak zostanie z nami na lata

Kredence 14.01.2020 14:32

niekoniecznie na naprawdę wielkie granie

Odet 14.01.2020 14:31

amen Kredence

Kredence 14.01.2020 14:31

dokl Odet, pisze to od dawna, Brozo to super grajek na walke o LM do ostatniej kolejki

KoBa 14.01.2020 14:31

a czesto w tym sezonie nie miał z kim grac w pomocy

KoBa 14.01.2020 14:31

Brozo gra ryzykownie i czasem wiaze sie to ze stratami ale przewaznie napędza grę, przeciez wszyscy nie mogą grac asekuracyjnie jak Gaglia i Vecino

Odet 14.01.2020 14:31

on jest po prostu za słaby na taki Inter o jakim marzymy

Odet 14.01.2020 14:31

nawet nie chodzi o to że Brozo jest zły

KoBa 14.01.2020 14:30

nie taka jak te Broza no ale zawsze

Kredence 14.01.2020 14:30

Brozo tez :D

KoBa 14.01.2020 14:29

Kredence z Napoli miał dośc groźna stratę ;p

Kredence 14.01.2020 14:29

opisz wujek

Odet 14.01.2020 14:29

ale jak ktoś chce to niech pisze co chce o Brozo

Kredence 14.01.2020 14:29

kiedy Barella stracil pilke w sposob jaki zrobil to Brozovic np z Parma albo z Borussia

Odet 14.01.2020 14:29

Luki i Kredence mają oczywiście rację

Nitrogen 14.01.2020 14:28

Święte słowa Panie Adamie

Shoutbox

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się