no ale i tak kurteczka elegancka
lacoste to mi sie tylko kojarzy z tenisem jak oyche peniz spec od tabble tenis
ja to właśnie na sportowo, tak się składa że sportowa sylwetka zobowiązuje do adidaska
no i tam jakies koszulki z guessa, versace itp
mam 2 bluzy jedna z lagerfleda druga z just cavalli
poka
a tak to kurtke z diesla mam
jak na sporotowo tylko adidas albo nike
lacoste zbytr sportowa marka ja nie lubie na sportowo sie ubiroc
koleżance dałem żeby poszukała to mi czarną znalazła, ale czarna mnie nie Interesuje akurat
dla mnie 10/10 chciałbym taką, szukałem tej kurteczki ale nie znalazłem nigdzie
tylko diesel, versace albo karl lagerfeld
na tej domówce zobaczcie jak krzywo herb
nie lubie lacoste mordo
tzn podobne będą ale te ze zdjęć nie są oryginalne IMO
jaką kurteczkę ma lacoste
nie no Piter to są jakieś fejki te koszulki
obczaj typka w 10 sekundzie gościu
esa
witam skepta
wcinam pange, choc to nawet nie jest ryba
czasem wygladam jak kartofel, innym razem jak milion zlotych. Min nie robie tu groznych, Kazdy kiedys mordo ruchal tutaj juz goblina, flexa mam na sobie jak pjerdolnie to zabija
ta biala to jak cerata na stół
Napoli praktycznie na galowo widzę
potencjalnie mozemy mega zyskac na wymianie za Politano
licze ze ten Spinazzola przylezie
Kostic to nie wiem
Meunier z pewnoscia
Pasują na żołnierzy
Idealna dwojka
Meunier i Kostic
na bank nasi juz mysla nie ma sobie co dupy zawracac teraz
Hehe, atak serio to nie zbyt wielu dobrych obrońców pasujących na wahadło
tos wymyslil
Bellerina
ale on też polamaniec
Ola Ania moze?
kogo?
I ja osobiście mam jeszcze kogoś w głowie ktoś ala Cancelo
gdzie on sie ruszy
Asa z rozwalonymi kolanami i pensją chyba 3 mln zostaje do konca kontraktu raczej
Lazaro out bo kmiot
asa won biraghi nie wiadomo bo to wychowanek
Lewa - Emerson, prawa - Mueiner
i niech siedzi
dd traktowac jako 6 srodkowego obronce
dd spuscic w kiblu
typior bedzie biegal jak szalony i umie dograć pilke
candreva moze jedynie zostac albo i nie
Gosens jest spoko, nie rozumiem narzekania
nawet ten gosens
zapytania
lewa strona no ale pomarzyć można
zreszta za duzo znakow za pytania na dzisiaj czy przyjdzie ten young?na jakich warunkach spina itp itd
jesli chodzi o marzenia Odet to Alaba
zreszta nie ma innych wahadlowych
Bayern Monachium monitoruje Cancelo. Chcą go wypożyczyć.
byl i poszedł 1 opcja ten meunier
a TY Klisni, kogo Ty widzisz? jaki masz typ? marzenie?
Cancelo to juz stary temat
endru to ty?
spokojnie sedes
w sensie , ze nie wierzył
Klinci jaki jadowity a pamietam jak ze 2 tygodnie temu wysmiewal Eriksena u nas
wole Kessie
co powiecie na De Bruyne?
jakie szanse?
Meunier
ale kto inny na te wahadło...
dziwny gosc
i tak generalnie z nim cos musi byc nie tak, z juve go wywalili a w city prawie nie gra
ja wiem że Cancelo ma coś z głową
jak City go za 60 baniek kupiło
nie wiem czy u Conte by to przeszlo
Cancelo, co myślicie
padło, kto na prawe wahadło
w busie na wyjeźzie
z innej beczki
on jest uniwersalny moze rotowac jezeli daj boże bedziemy mieli 3 pomocników lepszych od niego bo na razie nie mamy
więc zdania są podzielone
ale i tak zostanie z nami na lata
niekoniecznie na naprawdę wielkie granie
amen Kredence
dokl Odet, pisze to od dawna, Brozo to super grajek na walke o LM do ostatniej kolejki
a czesto w tym sezonie nie miał z kim grac w pomocy
Brozo gra ryzykownie i czasem wiaze sie to ze stratami ale przewaznie napędza grę, przeciez wszyscy nie mogą grac asekuracyjnie jak Gaglia i Vecino
on jest po prostu za słaby na taki Inter o jakim marzymy
nawet nie chodzi o to że Brozo jest zły
nie taka jak te Broza no ale zawsze
Brozo tez
Kredence z Napoli miał dośc groźna stratę ;p
opisz wujek
ale jak ktoś chce to niech pisze co chce o Brozo
kiedy Barella stracil pilke w sposob jaki zrobil to Brozovic np z Parma albo z Borussia
Luki i Kredence mają oczywiście rację
Święte słowa Panie Adamie