Święte słowa Kredensiak
jakby bramki liczyli za trafione słupki i bandy reklamowe to pewnie tych bramek rzeczywiście miałby sporo
so close
ZAWSZE OBOK
gdy nie ALE to by go Roma nie puscila
ale on ma taka skutecznosc ze mehhh
w ofensywnej taktyce Fonseki politaniak moze kilka bramek strzeli
Ale..
ale nikt lepszy teraz i tak by nie przyszedl tym bardziej za zero złotych
bo grac potrafi
plus jest taki, ze zdrowy Spinazzola to po miesiacu u Conte bedzie nasz najlepszy wahadlowy
takie nazwisko z kapelusza
a jak się połamie to trudno w czerwcu won
bo nie gra a jak gra to ... coz
jeśli będzie zdrowy to jestem przekonany że szybko okaże się najlepszym wahadłowym w zespole
talent był o matko wielkiem
to tak jakby za dimarco przyszedl
politek i tak bedzie tracil na wartosci
Marotta ponownie to robi xdd
ciekawe czy bedzielepszy niz Biraghi
mozna tylko zyskac
dokladnie
Dymanko dzisiaj ma grac
taka prawda
zerowe ryzyko z tym sinacolim
trzeba szykować Piccolo
tak
Każdy czyta tak jak umie i może
jednego parodysty mniej
kazam mocne wejscie
No ja mówie Kessie
bo Vecino chyba już nie zrobie ani kroku do przodu
Jutro testy
Pewna
Jak nie ma jak jutro badania
XD
wymiana na spinazzole realna?
Więc póki co nie ma co rozstrząsać
myśle że Antek mimo wszystko mógłby jego atuty wykorzystac
Nie ma póki co kompletnie tematu wymiany
Ja Conte chyba bym nawet zaufał jakby chciał tego Kessie
*szy
To już De Paul jest regularniejsi
Podniecali się nim jak teraz jakimś Castrovillim
Trzeba zaufać Conte i Pintusowi że wiedza co robią i dadzą radę wykrzesac że Spinazzoli maxa
No Ynder to dramat
ale to i tak wiecej niz Under
na wiosne to on chyba jeszcze porto obijał panie kolego
Nitro
Jak 3/4 Turasów piłkarzy
Wiosna średnia
i uwielbia erdogana
no czytałem że strasznie leniwy kmiot z niego
Caniolo ta runda i pierwsza runda rok temu
Turek
takie chodza pogłoski
no i znowu sie przysrał
już nawet canilo miał wiecej dobrych momentów
Under to prawdopodobnie debil
no tak
A nie tylko gówno w tym sezonie
I to wszystko
Ynder miał tylko jedną dobrą rundę
gra jak suso
czyngiz góqwno w tym roku
ynder jest mocno szkalowany przez Fonsecę
Z Politano też nikogo nie mają
Yndera
a na skrzydle kogo mieli?
tak piszo przynajmniej
Nitro ale szukaja kogos na lewa teraz
Ale Kolarov raczej się nie łamie
lepiej ryzykowac ze Spinazzola
Teraz na LO mają dziadka i Santona
wiec bezsensu tez
no Politano by poszedł na wypozyczenie i tyle
Swoją drogą bardzo inteligentny ruch Romy xD
wiec żadna strata
no Politano i tak by siedział, a kolejki chętnych na jego usługi też jakoś nie widać
on w kadrze cyka
za Espoi Alexisem
politaniak i tak jest 5 do grania
a mozemy zyskac bardzo duzo
i wyniki z Atalanty małe przełożenie mają na grę winnych klubach
dużego ryzyka nie podejmujemy
wiemy Miszel
ale szklany piłkarz
on w atalancie kapitalnie grał na lewej
nie lewy obrońca
samo to juz duży plus
wiemy Miszel
Właśnie pamiętam jak ktoś tu w jakimś newsie napisał że Barbarossa nawet do 40 mln może dojść bo obił Liberadores
Spina to wahadłowy
mało
spina gral cos w romie?
bo 25 mln za Politano jest tak samo realne jak 35 za Barbose i licytacja co to miala byc
bedzie transmisja
online live
Marotta widocznie uznal ze woli zaryzykowac ze Spinazzola niz oddawac Politano na wypozyczenie
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala