Archiwum shoutboksa

Nitrogen 14.01.2020 19:37

Święte słowa Kredensiak

WTC 14.01.2020 19:37

jakby bramki liczyli za trafione słupki i bandy reklamowe to pewnie tych bramek rzeczywiście miałby sporo

Czarson 14.01.2020 19:37

so close

Michellaga 14.01.2020 19:37

ZAWSZE OBOK

Kredence 14.01.2020 19:37

gdy nie ALE to by go Roma nie puscila :D

Michellaga 14.01.2020 19:37

ale on ma taka skutecznosc ze mehhh

Michellaga 14.01.2020 19:37

w ofensywnej taktyce Fonseki politaniak moze kilka bramek strzeli

Nitrogen 14.01.2020 19:37

Ale..

Czarson 14.01.2020 19:36

ale nikt lepszy teraz i tak by nie przyszedl tym bardziej za zero złotych

Kredence 14.01.2020 19:36

bo grac potrafi

Kredence 14.01.2020 19:36

plus jest taki, ze zdrowy Spinazzola to po miesiacu u Conte bedzie nasz najlepszy wahadlowy

Czarson 14.01.2020 19:36

takie nazwisko z kapelusza

WTC 14.01.2020 19:36

a jak się połamie to trudno w czerwcu won

Kazam 14.01.2020 19:36

bo nie gra a jak gra to ... coz

WTC 14.01.2020 19:36

jeśli będzie zdrowy to jestem przekonany że szybko okaże się najlepszym wahadłowym w zespole

Michellaga 14.01.2020 19:36

talent był o matko wielkiem

Czarson 14.01.2020 19:36

to tak jakby za dimarco przyszedl

Kazam 14.01.2020 19:36

politek i tak bedzie tracil na wartosci

Kredence 14.01.2020 19:35

Marotta ponownie to robi xdd

Michellaga 14.01.2020 19:35

ciekawe czy bedzielepszy niz Biraghi

Kredence 14.01.2020 19:35

mozna tylko zyskac

Kredence 14.01.2020 19:35

dokladnie

Michellaga 14.01.2020 19:35

Dymanko dzisiaj ma grac

Czarson 14.01.2020 19:35

taka prawda

Czarson 14.01.2020 19:35

zerowe ryzyko z tym sinacolim

WTC 14.01.2020 19:35

trzeba szykować Piccolo

Kazam 14.01.2020 19:35

tak

Nitrogen 14.01.2020 19:35

Każdy czyta tak jak umie i może

WTC 14.01.2020 19:35

jednego parodysty mniej

Kredence 14.01.2020 19:35

kazam mocne wejscie

Nitrogen 14.01.2020 19:35

No ja mówie Kessie

Michellaga 14.01.2020 19:35

bo Vecino chyba już nie zrobie ani kroku do przodu

IlCapitano 14.01.2020 19:35

Jutro testy

Nitrogen 14.01.2020 19:35

Pewna

Kondzik 14.01.2020 19:35

Jak nie ma jak jutro badania

Kredence 14.01.2020 19:35

XD

Kazam 14.01.2020 19:34

wymiana na spinazzole realna?

Nitrogen 14.01.2020 19:34

Więc póki co nie ma co rozstrząsać

Michellaga 14.01.2020 19:34

myśle że Antek mimo wszystko mógłby jego atuty wykorzystac

Nitrogen 14.01.2020 19:34

Nie ma póki co kompletnie tematu wymiany

Michellaga 14.01.2020 19:34

Ja Conte chyba bym nawet zaufał jakby chciał tego Kessie

Nitrogen 14.01.2020 19:34

*szy

Nitrogen 14.01.2020 19:34

To już De Paul jest regularniejsi

Nitrogen 14.01.2020 19:33

Podniecali się nim jak teraz jakimś Castrovillim

pluto11 14.01.2020 19:33

Trzeba zaufać Conte i Pintusowi że wiedza co robią i dadzą radę wykrzesac że Spinazzoli maxa

Nitrogen 14.01.2020 19:33

No Ynder to dramat

Michellaga 14.01.2020 19:33

ale to i tak wiecej niz Under

Kredence 14.01.2020 19:33

na wiosne to on chyba jeszcze porto obijał panie kolego

Michellaga 14.01.2020 19:33

Nitro

Nitrogen 14.01.2020 19:33

Jak 3/4 Turasów piłkarzy

Nitrogen 14.01.2020 19:33

Wiosna średnia

Michellaga 14.01.2020 19:33

i uwielbia erdogana

WTC 14.01.2020 19:33

no czytałem że strasznie leniwy kmiot z niego

Nitrogen 14.01.2020 19:33

Caniolo ta runda i pierwsza runda rok temu

Michellaga 14.01.2020 19:32

Turek

Kredence 14.01.2020 19:32

takie chodza pogłoski

Klinsi64 14.01.2020 19:32

no i znowu sie przysrał

Michellaga 14.01.2020 19:32

już nawet canilo miał wiecej dobrych momentów

Kredence 14.01.2020 19:32

Under to prawdopodobnie debil

Michellaga 14.01.2020 19:32

no tak

Nitrogen 14.01.2020 19:32

A nie tylko gówno w tym sezonie

Nitrogen 14.01.2020 19:32

I to wszystko

Nitrogen 14.01.2020 19:32

Ynder miał tylko jedną dobrą rundę

Michellaga 14.01.2020 19:32

gra jak suso

Michellaga 14.01.2020 19:32

czyngiz góqwno w tym roku

WTC 14.01.2020 19:32

ynder jest mocno szkalowany przez Fonsecę

Nitrogen 14.01.2020 19:32

Z Politano też nikogo nie mają

Nitrogen 14.01.2020 19:31

Yndera

Michellaga 14.01.2020 19:31

a na skrzydle kogo mieli?

Kredence 14.01.2020 19:31

tak piszo przynajmniej

Kredence 14.01.2020 19:31

Nitro ale szukaja kogos na lewa teraz

Nitrogen 14.01.2020 19:31

Ale Kolarov raczej się nie łamie

Kredence 14.01.2020 19:31

lepiej ryzykowac ze Spinazzola

Nitrogen 14.01.2020 19:31

Teraz na LO mają dziadka i Santona

Kredence 14.01.2020 19:31

wiec bezsensu tez

Kredence 14.01.2020 19:31

no Politano by poszedł na wypozyczenie i tyle

Nitrogen 14.01.2020 19:31

Swoją drogą bardzo inteligentny ruch Romy xD

Michellaga 14.01.2020 19:31

wiec żadna strata

WTC 14.01.2020 19:30

no Politano i tak by siedział, a kolejki chętnych na jego usługi też jakoś nie widać

Czarson 14.01.2020 19:30

on w kadrze cyka

Michellaga 14.01.2020 19:30

za Espoi Alexisem

Michellaga 14.01.2020 19:30

politaniak i tak jest 5 do grania

Kredence 14.01.2020 19:30

a mozemy zyskac bardzo duzo

Michellaga 14.01.2020 19:30

i wyniki z Atalanty małe przełożenie mają na grę winnych klubach

Kredence 14.01.2020 19:30

dużego ryzyka nie podejmujemy

Kredence 14.01.2020 19:30

wiemy Miszel

Michellaga 14.01.2020 19:30

ale szklany piłkarz

Michellaga 14.01.2020 19:29

on w atalancie kapitalnie grał na lewej

Michellaga 14.01.2020 19:29

nie lewy obrońca

Michellaga 14.01.2020 19:29

samo to juz duży plus

Kredence 14.01.2020 19:29

wiemy Miszel

Nitrogen 14.01.2020 19:29

Właśnie pamiętam jak ktoś tu w jakimś newsie napisał że Barbarossa nawet do 40 mln może dojść bo obił Liberadores

Michellaga 14.01.2020 19:29

Spina to wahadłowy

Kredence 14.01.2020 19:29

mało

Czarson 14.01.2020 19:28

spina gral cos w romie?

Kredence 14.01.2020 19:28

bo 25 mln za Politano jest tak samo realne jak 35 za Barbose i licytacja co to miala byc

Adriano_forever 14.01.2020 19:28

bedzie transmisja

Czarson 14.01.2020 19:28

online live

Kredence 14.01.2020 19:28

Marotta widocznie uznal ze woli zaryzykowac ze Spinazzola niz oddawac Politano na wypozyczenie

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625673

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się