Archiwum shoutboksa

Kredence 14.01.2020 20:14

z pewnoscia nie bajern xD

Piter 14.01.2020 20:14

jak opisywałem że perisic = gówno to szkalowanie było okrutne i wyciąganie jego statystyk xd

Klinsi64 14.01.2020 20:14

Milan?

Michellaga 14.01.2020 20:13

pewnie wróci

Czarson 14.01.2020 20:13

perisic za 2tyg 31 lat, kto go kupi

Klinsi64 14.01.2020 20:13

nie wspominajcie o tym gownie

WTC 14.01.2020 20:13

jeszcze robił ''sztuczkę nogą'' i zbiegał na lewą nogę

Piter 14.01.2020 20:13

no perisic raz wkręcił rudigera dwa razy i wielki drybler a sie o swoje nogi zabija

Kredence 14.01.2020 20:13

drybling perisicia polega na wypuszczeniu sobie pilki na 15 metrow i biegnięcie za nią

WTC 14.01.2020 20:13

Vesino to dobry technicznie pomocnik podobno

InteristaNagato 14.01.2020 20:13

perisicia i tak wspominam tylko jak rudigera kladł jak szmate

Czarson 14.01.2020 20:12

Perisic to jest taki niewyjsciowy delikatnie mowiac

Czarson 14.01.2020 20:12

vesino tez

Czarson 14.01.2020 20:12

ale setek marnowal

Piter 14.01.2020 20:12

przypomnijcie sobie jak w drybling wchodził perisić, rany boskie koszmary

Czarson 14.01.2020 20:12

tak

Kredence 14.01.2020 20:12

lubia go te slupki i poprzeczki

Piter 14.01.2020 20:12

ale Leao nie obsrywa zbroi gdy trzeba dryblować dlatego jest git

WTC 14.01.2020 20:12

no w tym sezonie to Chiesa nie potrafi jednak

Kredence 14.01.2020 20:11

Politano mial troche pecha tez

Czarson 14.01.2020 20:11

tam mysle, ze spokojnie w runde moze strzelilc 5 bramek i 5 asyst dolozyc

Piter 14.01.2020 20:11

Leao jak Chiesa może sobie grać w ataku gdzie chce, bo jest szybki i się potrafi urwać, ale Chiesa to potrafi przypyerdolić od tego zacznijmy

Czarson 14.01.2020 20:11

u nas nie radzil sobie z presja

InteristaNagato 14.01.2020 20:11

mialbyc mecz a puszczaja jakieg gowno reczna

Czarson 14.01.2020 20:11

Politano jak pojdzie do takiego klubu srodka tabeli np. Milanu to bedzie gral dobrze

WTC 14.01.2020 20:11

bramkostrzelne tridente

Michellaga 14.01.2020 20:11

i do tego Leoą

InteristaNagato 14.01.2020 20:11

beka z tvp sport

Michellaga 14.01.2020 20:11

uuuuuuuu

Michellaga 14.01.2020 20:11

Skuteczność politaniaka

IlCapitano 14.01.2020 20:11

Leao - Eder - Politano

Kredence 14.01.2020 20:11

tak mi sie skojarzyło xD

Kredence 14.01.2020 20:10

on taki stylem gry podobny do Henrego :D

Michellaga 14.01.2020 20:10

bo eleven nie ma chyba PW

Nitrogen 14.01.2020 20:10

Na reżimówce

Czarson 14.01.2020 20:10

online slowo klucz

WTC 14.01.2020 20:10

skrzydła Politano - Leao ależ by bramki padały

Czarson 14.01.2020 20:10

tvp sport online

Nitrogen 14.01.2020 20:10

Sportchwdp.pl

Michellaga 14.01.2020 20:10

wiadomo coś?

Czarson 14.01.2020 20:10

skrzydlo/napastnik

Michellaga 14.01.2020 20:10

gdzie meczyk bedzie leciał?

WTC 14.01.2020 20:10

ten Leao to tak bardziej lewe skrzydło co?

Kredence 14.01.2020 20:10

młody jest

Czarson 14.01.2020 20:10

pytanie czy jest w stanie

Czarson 14.01.2020 20:10

ten Leao jak by sie tak nauczyl strzelac bramki to bedzie niezly

Nitrogen 14.01.2020 20:10

To się nie liczy

Kredence 14.01.2020 20:10

moze nie jest tak dorodny

Nitrogen 14.01.2020 20:10

Nie ma pochodzenia afrykańskiego

WTC 14.01.2020 20:09

za jasny

Piter 14.01.2020 20:09

ten Leao ogólnie jest git, ciekawe jakim cudem na niego ffujek nie zwrócił uwagi

Czarson 14.01.2020 20:09

pepe potrzebuje calego sezony na aklimatyzacje a pozniej zacznie dzikie tango jak hazard

WTC 14.01.2020 20:09

nigdy nie wiadomo

Czarson 14.01.2020 20:09

przyzwoitosc tego wymaga

WTC 14.01.2020 20:09

może jeszcze się okazać że ten cały Pepe przystosuje się do ligi i jednak wypali

Piter 14.01.2020 20:08

Pepe vecino dambrosio skąd takie upodobania do takich piłkarzy

Kredence 14.01.2020 20:08

jak kupujesz goscia za 70 mln to pasowałoby aby sie sprawdzil

Czarson 14.01.2020 20:08

moze Marotta ma ich w notesie

Czarson 14.01.2020 20:08

mnie to by zadowolil Pogba i Messi

WTC 14.01.2020 20:07

i to się akurat sprawdziło

Czarson 14.01.2020 20:07

zrobisz 10 transferow 5 trafisz, wystarczy

WTC 14.01.2020 20:07

bo ja to np. latem opisywałem że chciałbym tego Valverde z Realu

Czarson 14.01.2020 20:07

ciezko stwierdzic

Czarson 14.01.2020 20:07

no i kto sie zna a kto sie nie zna

WTC 14.01.2020 20:06

a taki Arsenal tez tak wyszukuje i jeszcze kupuje Pepego za 70 baniek

WTC 14.01.2020 20:06

no i co? to VVujek jest prywatnym gościem opisującym w necie

Piter 14.01.2020 20:06

vvujek? dajcie mu minusa w komentarzu a zobaczycie

Michellaga 14.01.2020 20:06

chyba że jakies highlights

Czarson 14.01.2020 20:06

Umiesnienie, dorodny hahahah

Michellaga 14.01.2020 20:06

reszta lig to tak srednio

Czarson 14.01.2020 20:06

nitro xddd

Michellaga 14.01.2020 20:05

ja tam tylko calcio oglądam

Luki165 14.01.2020 20:05

Fajnie ze Sanchez od poczatku

Nitrogen 14.01.2020 20:05

Przecież Stryjek po prostu patrzy na transfermarkt robi filtr. Ligue 1, murzyn, umięśnienie-dorodny i ich wypisuje

WTC 14.01.2020 20:05

xD

Czarson 14.01.2020 20:05

jeszcze rebika chcial oczywiscie wujo

Kredence 14.01.2020 20:05

napisal mi, ze akurat w meczach ktore ogladal leao nie grał xD

Piter 14.01.2020 20:05

a co jeśli tottenham nie chce vecino

Czarson 14.01.2020 20:05

wujek troche taki kłamczuszek

Kredence 14.01.2020 20:05

taki to wujek wlasnie jest

IlCapitano 14.01.2020 20:05

Tottenham chce 20 mln teraz za Eriksena to dać im Vecino

Michellaga 14.01.2020 20:05

tylko Spall to może ogarnac

Kredence 14.01.2020 20:05

wujek to troll zwykly, on nawet nie oglada pilki za duzo, mial czas ze udawal wielkiego fana Pepe i niby ogladal Lille, jak sie zapytalem o Leao bo byly ploty laczace z nami to nie potrafil nic napisac xD

Nitrogen 14.01.2020 20:05

Wiedziałem że ktoś to napisze xD

Czarson 14.01.2020 20:05

Vesino podobno konczy kariere i zaczyna starty w przelajach

Michellaga 14.01.2020 20:04

ale cała Viola zawodzi

Michellaga 14.01.2020 20:04

też liczyłem że Pulgar bedzie lepszy

Luki165 14.01.2020 20:04

Vecino nie powolany na mecz bo rowniez jest na wylocie

Nitrogen 14.01.2020 20:04

Słabiutki

Michellaga 14.01.2020 20:04

mocno chilijczyka lubie

Nitrogen 14.01.2020 20:04

Z kolei jak jesteś d.sportowym i sprawdzasz szołty Stryjka to wiesz kogo nie kupić

Michellaga 14.01.2020 20:04

i PulgarA

Michellaga 14.01.2020 20:04

mam tam kilka nazwisk na które mocno liczyłem

WTC 14.01.2020 20:03

no ale jak grasz w FM'a to możesz sprawdzić szoty Miszela i będziesz wiedział kogo kupić

Michellaga 14.01.2020 20:03

Widmer Masina Chalov

Czarson 14.01.2020 20:03

miszel to robie spokojniej a wujek to ci wciska na sile tych murzynow

Czarson 14.01.2020 20:03

ale podobne stadium odklejenia

Michellaga 14.01.2020 20:03

ej nigdy nie chciałem jakos mocno czarnego

Czarson 14.01.2020 20:03

z tym, ze wujek bierze znane nazwiska z ligę a miszel z fma tych z dobrym ratio umiejetnosci\cena

Nitrogen 14.01.2020 20:03

Ale Miszel nie jest tak denerwujący

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625673

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się