z pewnoscia nie bajern xD
jak opisywałem że perisic = gówno to szkalowanie było okrutne i wyciąganie jego statystyk xd
Milan?
pewnie wróci
perisic za 2tyg 31 lat, kto go kupi
nie wspominajcie o tym gownie
jeszcze robił ''sztuczkę nogą'' i zbiegał na lewą nogę
no perisic raz wkręcił rudigera dwa razy i wielki drybler a sie o swoje nogi zabija
drybling perisicia polega na wypuszczeniu sobie pilki na 15 metrow i biegnięcie za nią
Vesino to dobry technicznie pomocnik podobno
perisicia i tak wspominam tylko jak rudigera kladł jak szmate
Perisic to jest taki niewyjsciowy delikatnie mowiac
vesino tez
ale setek marnowal
przypomnijcie sobie jak w drybling wchodził perisić, rany boskie koszmary
tak
lubia go te slupki i poprzeczki
ale Leao nie obsrywa zbroi gdy trzeba dryblować dlatego jest git
no w tym sezonie to Chiesa nie potrafi jednak
Politano mial troche pecha tez
tam mysle, ze spokojnie w runde moze strzelilc 5 bramek i 5 asyst dolozyc
Leao jak Chiesa może sobie grać w ataku gdzie chce, bo jest szybki i się potrafi urwać, ale Chiesa to potrafi przypyerdolić od tego zacznijmy
u nas nie radzil sobie z presja
mialbyc mecz a puszczaja jakieg gowno reczna
Politano jak pojdzie do takiego klubu srodka tabeli np. Milanu to bedzie gral dobrze
bramkostrzelne tridente
i do tego Leoą
beka z tvp sport
uuuuuuuu
Skuteczność politaniaka
Leao - Eder - Politano
tak mi sie skojarzyło xD
on taki stylem gry podobny do Henrego
bo eleven nie ma chyba PW
Na reżimówce
online slowo klucz
skrzydła Politano - Leao ależ by bramki padały
tvp sport online
Sportchwdp.pl
wiadomo coś?
skrzydlo/napastnik
gdzie meczyk bedzie leciał?
ten Leao to tak bardziej lewe skrzydło co?
młody jest
pytanie czy jest w stanie
ten Leao jak by sie tak nauczyl strzelac bramki to bedzie niezly
To się nie liczy
moze nie jest tak dorodny
Nie ma pochodzenia afrykańskiego
za jasny
ten Leao ogólnie jest git, ciekawe jakim cudem na niego ffujek nie zwrócił uwagi
pepe potrzebuje calego sezony na aklimatyzacje a pozniej zacznie dzikie tango jak hazard
nigdy nie wiadomo
przyzwoitosc tego wymaga
może jeszcze się okazać że ten cały Pepe przystosuje się do ligi i jednak wypali
Pepe vecino dambrosio skąd takie upodobania do takich piłkarzy
jak kupujesz goscia za 70 mln to pasowałoby aby sie sprawdzil
moze Marotta ma ich w notesie
mnie to by zadowolil Pogba i Messi
i to się akurat sprawdziło
zrobisz 10 transferow 5 trafisz, wystarczy
bo ja to np. latem opisywałem że chciałbym tego Valverde z Realu
ciezko stwierdzic
no i kto sie zna a kto sie nie zna
a taki Arsenal tez tak wyszukuje i jeszcze kupuje Pepego za 70 baniek
no i co? to VVujek jest prywatnym gościem opisującym w necie
vvujek? dajcie mu minusa w komentarzu a zobaczycie
chyba że jakies highlights
Umiesnienie, dorodny hahahah
reszta lig to tak srednio
nitro xddd
ja tam tylko calcio oglądam
Fajnie ze Sanchez od poczatku
Przecież Stryjek po prostu patrzy na transfermarkt robi filtr. Ligue 1, murzyn, umięśnienie-dorodny i ich wypisuje
xD
jeszcze rebika chcial oczywiscie wujo
napisal mi, ze akurat w meczach ktore ogladal leao nie grał xD
a co jeśli tottenham nie chce vecino
wujek troche taki kłamczuszek
taki to wujek wlasnie jest
Tottenham chce 20 mln teraz za Eriksena to dać im Vecino
tylko Spall to może ogarnac
wujek to troll zwykly, on nawet nie oglada pilki za duzo, mial czas ze udawal wielkiego fana Pepe i niby ogladal Lille, jak sie zapytalem o Leao bo byly ploty laczace z nami to nie potrafil nic napisac xD
Wiedziałem że ktoś to napisze xD
Vesino podobno konczy kariere i zaczyna starty w przelajach
ale cała Viola zawodzi
też liczyłem że Pulgar bedzie lepszy
Vecino nie powolany na mecz bo rowniez jest na wylocie
Słabiutki
mocno chilijczyka lubie
Z kolei jak jesteś d.sportowym i sprawdzasz szołty Stryjka to wiesz kogo nie kupić
i PulgarA
mam tam kilka nazwisk na które mocno liczyłem
no ale jak grasz w FM'a to możesz sprawdzić szoty Miszela i będziesz wiedział kogo kupić
Widmer Masina Chalov
miszel to robie spokojniej a wujek to ci wciska na sile tych murzynow
ale podobne stadium odklejenia
ej nigdy nie chciałem jakos mocno czarnego
z tym, ze wujek bierze znane nazwiska z ligę a miszel z fma tych z dobrym ratio umiejetnosci\cena
Ale Miszel nie jest tak denerwujący
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala