wymysla jakies nazwiska
to samo było z Psaliciem
w sumie miszel to taki wujek troche z tymi pilkarzami
na tego dr room a czy frojlera tez wszyscy mówili gówno
Nie powiedziałem że nie
Dzięki
No dobre
Bo w TV Polaki w ręczną grajo
daj mu spokojnie rok
uchol w necie na sport.tvp.pl jest
mów co chcesz Malinovski dobre wejscie zrobił
Nitro
tego też lubiłem
Chociaż Miszel wyprawiał straszne rzeczy jak Malinowski dotykał piłki w sobotę xD
obok Criestiga
Sanchez od poczarku
panowie bedzie gdzieś mecz Interu w tv ?Miał być na Tvp sport a tam jest mecz Polski
glodnemu chleb na mysli
WTC kąsa
jeden z moich top wychowanków
Miszel chyba 99 raz użyłeś słowa dymanko w przeciągu ostatniej godziny
ależ to był grajek
Dymanko
pamiętam że byłem mocno atakowany przez VVujka jak pisałem że Sidibe to cienki bolek
Wyjaśniony jak Pepe
no to ładnie
na wypożyczeniu w dodatku
juz w francji siedzi co
Everton xD
everton chyba
gdzie ziomek flopem w evertoie
a gdzie on tam poszedl?
zapomnialem ze on sie podniecal tym kiepem
o właśnie xD
chociaż jestem lekko zdziwiony że nikt nie odnotował kompro Sidibe w PL
Sidibe xddddd
albotego Sidbe wychwalał
Pamiętam jak VVujek opisywał, że Barella za drogi i lepiej wziąć wychowanka Duncana i Parteya
w zyciu codziennym tez tak gadasz?
masakra
jakis sanczi zagra?
warto o tym wspomnieć i nie szkalować
ależ to piękne
jakie handi dzis grande Internazionale?
VVujek od czasu kiedy okazało się, że Pepe to jednak nie jest taki zayebisty przestał wychwalać tych murzynów z Ligue1
Mauro strzelił z 12 bramek po dobitce
to spojrzalem
ale ostatnio grali z monaco
no ja tez
we francuskiej to sledze tylko losy małryto
Nie chciało. MIałem to kiedyś opisane
jak stanie przed tym dylematem
XDDD
ja stracilem animusz
nitro, ze ci sie chcialo
Kessie czy Vecino
ale nie gra zle
cziekawe kogo Wujo by wolał
no i benjeder
wszystko robi slimani oni tam orbitujo
no ale monaco nie jest jakies mocne
xD
Mandanda-Danilo D'Ambrosio - Umtini-Kłulibali-Dario D'Ambrosio, Kessie-Partey-Vecino, Pepe-Eder-Keita Balde
Wujek to by wystawił następującą 11:
chyba już 6 goli
szału nima
4 gole 3 asysty w lidze jak patrze
bedzie sobie hasal hasa
wezma go do PremierLeague
ależ Keita to absurdalnie głupi piłkarz
Keita gra niezle w Monaco znow
jak debil
i czerwo
chociaz keita strzelil gola z empoli waznego
A za 3 Barbosy 29,5 mln
nie gral zle
wychodzi 0,5 mln za mecz
i 5 za keite kretyna
promocja
panowie
za 13 spotkań Sime zapłaciliśmy 6,5 mln
wujek jaka by 11 zestawil chora XDD
Wezcie wezcie pojawia się tylko wtedy gdy mały ruch na SB
wezcie wezcie
Bo zaraz będzie do nocy opisywał dlaczego to jednak Vecino powinien zostać a Gagliardini odejść
A gdzie D"AMBROSIO?
pamietam to
xDDDDDDDDDD
Nie wywołujcie
xDD
ale to juz wujek by musial objasnic
auty zle rzucal
mial slabe strony
ciekawe czy ze spiną będzie to samo
a sie okazał połamańcem strasznym
jeden z niewielu prawych co coś tam miał szanse
w sumie fajny grajek
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala