Archiwum shoutboksa

Czarson 14.01.2020 20:02

wymysla jakies nazwiska

Michellaga 14.01.2020 20:02

to samo było z Psaliciem

Czarson 14.01.2020 20:02

w sumie miszel to taki wujek troche z tymi pilkarzami

Michellaga 14.01.2020 20:02

na tego dr room a czy frojlera tez wszyscy mówili gówno

Nitrogen 14.01.2020 20:02

Nie powiedziałem że nie

uchol0808 14.01.2020 20:02

Dzięki

Nitrogen 14.01.2020 20:02

No dobre

IlCapitano 14.01.2020 20:02

Bo w TV Polaki w ręczną grajo

Michellaga 14.01.2020 20:02

daj mu spokojnie rok

IlCapitano 14.01.2020 20:02

uchol w necie na sport.tvp.pl jest

Michellaga 14.01.2020 20:01

mów co chcesz Malinovski dobre wejscie zrobił

Michellaga 14.01.2020 20:01

Nitro

Michellaga 14.01.2020 20:01

tego też lubiłem

Nitrogen 14.01.2020 20:01

Chociaż Miszel wyprawiał straszne rzeczy jak Malinowski dotykał piłki w sobotę xD

Michellaga 14.01.2020 20:01

obok Criestiga

Luki165 14.01.2020 20:01

Sanchez od poczarku

uchol0808 14.01.2020 20:01

panowie bedzie gdzieś mecz Interu w tv ?Miał być na Tvp sport a tam jest mecz Polski

Czarson 14.01.2020 20:01

glodnemu chleb na mysli

Nitrogen 14.01.2020 20:00

WTC kąsa

Michellaga 14.01.2020 20:00

jeden z moich top wychowanków

WTC 14.01.2020 20:00

Miszel chyba 99 raz użyłeś słowa dymanko w przeciągu ostatniej godziny

Michellaga 14.01.2020 20:00

ależ to był grajek

Michellaga 14.01.2020 20:00

Dymanko

WTC 14.01.2020 20:00

pamiętam że byłem mocno atakowany przez VVujka jak pisałem że Sidibe to cienki bolek

IlCapitano 14.01.2020 20:00

Wyjaśniony jak Pepe

Czarson 14.01.2020 19:59

no to ładnie

WTC 14.01.2020 19:59

na wypożyczeniu w dodatku

Czarson 14.01.2020 19:59

juz w francji siedzi co

WTC 14.01.2020 19:59

Everton xD

Kredence 14.01.2020 19:59

everton chyba

Michellaga 14.01.2020 19:59

gdzie ziomek flopem w evertoie

Czarson 14.01.2020 19:59

a gdzie on tam poszedl?

Kredence 14.01.2020 19:59

zapomnialem ze on sie podniecal tym kiepem

WTC 14.01.2020 19:59

o właśnie xD

WTC 14.01.2020 19:59

chociaż jestem lekko zdziwiony że nikt nie odnotował kompro Sidibe w PL

Kredence 14.01.2020 19:59

Sidibe xddddd

Michellaga 14.01.2020 19:59

albotego Sidbe wychwalał

IlCapitano 14.01.2020 19:58

Pamiętam jak VVujek opisywał, że Barella za drogi i lepiej wziąć wychowanka Duncana i Parteya

Czarson 14.01.2020 19:58

w zyciu codziennym tez tak gadasz?

Kredence 14.01.2020 19:58

masakra

FENDI_SOSA 14.01.2020 19:58

jakis sanczi zagra?

WTC 14.01.2020 19:58

warto o tym wspomnieć i nie szkalować

Michellaga 14.01.2020 19:58

ależ to piękne

FENDI_SOSA 14.01.2020 19:58

jakie handi dzis grande Internazionale?

WTC 14.01.2020 19:58

VVujek od czasu kiedy okazało się, że Pepe to jednak nie jest taki zayebisty przestał wychwalać tych murzynów z Ligue1

Michellaga 14.01.2020 19:58

Mauro strzelił z 12 bramek po dobitce

Czarson 14.01.2020 19:58

to spojrzalem :D

Czarson 14.01.2020 19:58

ale ostatnio grali z monaco

Czarson 14.01.2020 19:58

no ja tez

Kredence 14.01.2020 19:57

we francuskiej to sledze tylko losy małryto

Nitrogen 14.01.2020 19:57

Nie chciało. MIałem to kiedyś opisane

Michellaga 14.01.2020 19:57

jak stanie przed tym dylematem

Czarson 14.01.2020 19:57

XDDD

Czarson 14.01.2020 19:57

ja stracilem animusz

Czarson 14.01.2020 19:57

nitro, ze ci sie chcialo

Michellaga 14.01.2020 19:57

Kessie czy Vecino

Czarson 14.01.2020 19:57

ale nie gra zle

Michellaga 14.01.2020 19:57

cziekawe kogo Wujo by wolał

Czarson 14.01.2020 19:57

no i benjeder

Czarson 14.01.2020 19:57

wszystko robi slimani oni tam orbitujo

Czarson 14.01.2020 19:57

no ale monaco nie jest jakies mocne

Kredence 14.01.2020 19:57

xD

Nitrogen 14.01.2020 19:56

Mandanda-Danilo D'Ambrosio - Umtini-Kłulibali-Dario D'Ambrosio, Kessie-Partey-Vecino, Pepe-Eder-Keita Balde

Nitrogen 14.01.2020 19:56

Wujek to by wystawił następującą 11:

WTC 14.01.2020 19:56

chyba już 6 goli

Kredence 14.01.2020 19:56

szału nima

Kredence 14.01.2020 19:56

4 gole 3 asysty w lidze jak patrze

Czarson 14.01.2020 19:56

bedzie sobie hasal hasa

Czarson 14.01.2020 19:56

wezma go do PremierLeague

Michellaga 14.01.2020 19:56

ależ Keita to absurdalnie głupi piłkarz

Czarson 14.01.2020 19:56

Keita gra niezle w Monaco znow

Michellaga 14.01.2020 19:55

jak debil

Michellaga 14.01.2020 19:55

i czerwo

Kredence 14.01.2020 19:55

chociaz keita strzelil gola z empoli waznego

IlCapitano 14.01.2020 19:55

A za 3 Barbosy 29,5 mln

Michellaga 14.01.2020 19:55

:D

Czarson 14.01.2020 19:55

nie gral zle

Michellaga 14.01.2020 19:55

wychodzi 0,5 mln za mecz

Kredence 14.01.2020 19:55

i 5 za keite kretyna

Czarson 14.01.2020 19:55

promocja

Michellaga 14.01.2020 19:55

panowie

Michellaga 14.01.2020 19:55

:D

Michellaga 14.01.2020 19:55

za 13 spotkań Sime zapłaciliśmy 6,5 mln

Czarson 14.01.2020 19:55

wujek jaka by 11 zestawil chora XDD

Nitrogen 14.01.2020 19:54

Wezcie wezcie pojawia się tylko wtedy gdy mały ruch na SB

Klinsi64 14.01.2020 19:54

wezcie wezcie

IlCapitano 14.01.2020 19:54

Bo zaraz będzie do nocy opisywał dlaczego to jednak Vecino powinien zostać a Gagliardini odejść

Nitrogen 14.01.2020 19:54

A gdzie D"AMBROSIO?

Michellaga 14.01.2020 19:54

pamietam to

Michellaga 14.01.2020 19:54

xDDDDDDDDDD

IlCapitano 14.01.2020 19:54

Nie wywołujcie

Nitrogen 14.01.2020 19:54

xDD

Kredence 14.01.2020 19:53

ale to juz wujek by musial objasnic

Czarson 14.01.2020 19:53

auty zle rzucal

Czarson 14.01.2020 19:53

mial slabe strony

Michellaga 14.01.2020 19:53

ciekawe czy ze spiną będzie to samo

Michellaga 14.01.2020 19:53

a sie okazał połamańcem strasznym

Michellaga 14.01.2020 19:52

jeden z niewielu prawych co coś tam miał szanse

Michellaga 14.01.2020 19:52

w sumie fajny grajek

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625673

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się