Archiwum shoutboksa

WTC 14.01.2020 14:08

xDD

Odet 14.01.2020 14:08

na nasza prawą stronę

Odet 14.01.2020 14:08

darł się na Candrevę

Odet 14.01.2020 14:08

patrzyłem

WTC 14.01.2020 14:08

patrzyłeś w stronę króla czasami?

KoBa 14.01.2020 14:08

były Icary na trybunach ?

WTC 14.01.2020 14:08

a Conte żywiołowo reagował?

Odet 14.01.2020 14:08

to nawet smutno mi było

Odet 14.01.2020 14:08

co de vrij robił z zapatą

Kredence 14.01.2020 14:07

bo do karnego grał swietnie

KoBa 14.01.2020 14:07

a Sensi?

Odet 14.01.2020 14:07

i oczywiście de vrij

Kredence 14.01.2020 14:07

a Bastoni jak Odet

Kredence 14.01.2020 14:07

w TV podobnie

Odet 14.01.2020 14:07

samo to jak stadion na nich reaguje

Odet 14.01.2020 14:07

ci mi sie podobali

WTC 14.01.2020 14:07

jak znajdziesz w styczniu kogoś lepszego do wyciągnięcia za Candrevę to spoko

Odet 14.01.2020 14:07

Lautaro i Lukaku

Kredence 14.01.2020 14:07

co on sobie myslal

Luki165 14.01.2020 14:07

Kto się tobie podobał najbardziej Odet?

Odet 14.01.2020 14:07

znikający gość

Kredence 14.01.2020 14:07

tragicznie to sie zachował Conte ze go wpuscil :D

Kusy 14.01.2020 14:07

Nie, Candreva potrzebuje kogos lepszego od siebie, zeby mógł go zmienić

Odet 14.01.2020 14:07

to tragiczny pan Politano

Kredence 14.01.2020 14:06

tak mysle

Odet 14.01.2020 14:06

a i 3 rzecz kora rzuciła sie w meczu

Kredence 14.01.2020 14:06

no i Asa RIP

WTC 14.01.2020 14:06

że Lacaro to gówniak i trzeba lepszego zmiennika dla Candrevy

KoBa 14.01.2020 14:06

najlepsze, że on nawet w pierwszych meczach źle nie wyglądał jak teraz jakby z każdym meczem miał mniej pewności siebie

Kredence 14.01.2020 14:06

Biraghi nawet tego nie mial

WTC 14.01.2020 14:06

możliwe też że tak jak napisał Kredence zarząd doszedł do wniosku razem z Conte

Odet 14.01.2020 14:06

i siłe Lukaku

Odet 14.01.2020 14:06

czyli: bezjajowość Boraghiego

Kredence 14.01.2020 14:06

bo Lazaro mial ze 2 dobre mecze

Kredence 14.01.2020 14:06

jak dla mnie on jest slabszy od Lazaro :D

Odet 14.01.2020 14:06

z bliska (z trybun) było widac szczególnie te 2 rzeczy

KoBa 14.01.2020 14:05

niestety sama prawda

Odet 14.01.2020 14:05

ale nie da się go obronić

Odet 14.01.2020 14:05

tak, pewnie to przez to że jest wychowankiem go broniłem trochę

Kusy 14.01.2020 14:05

Jest zawdonikiem Interu nadal, uzywanie słów "kmiot" jest nie na miejscu, lepiej napisać, ze jest słaby

WTC 14.01.2020 14:05

też przeszło mi to przez myśl KoBa

Luki165 14.01.2020 14:05

Ktoś się podobał?

KoBa 14.01.2020 14:05

a moze Young i Spina in a Biraghi wraca do siebie?

Kredence 14.01.2020 14:04

nie szkaluje go za bardzo tylko dlatego , że jest wychowankiem

Odet 14.01.2020 14:04

cały stadion źle reagował na Biragchiego

Odet 14.01.2020 14:04

Viola to jednak jego poziom

Kredence 14.01.2020 14:04

bezjajeczny

Odet 14.01.2020 14:04

po prostu się boi

Kredence 14.01.2020 14:04

typowy kmiot

WTC 14.01.2020 14:04

no gość jest cienki jak dupa węża

Kredence 14.01.2020 14:04

gówno w obronie i gówno w ataku

Kredence 14.01.2020 14:04

nie ma czego bronić

Odet 14.01.2020 14:04

on sie boi grac wpiłkę

Odet 14.01.2020 14:04

ale się nie da

Odet 14.01.2020 14:03

sam trochę go broniłem

WTC 14.01.2020 14:03

xDD

KoBa 14.01.2020 14:03

Odet myśmy mecz z Atalantą już w sobote oglądali

Odet 14.01.2020 14:03

i to jest straszne

Odet 14.01.2020 14:03

miałem okazję przyglądac się Biragchiemu z bliska

Odet 14.01.2020 14:03

byłem teraz na meczu z Atalantą

KoBa 14.01.2020 14:03

nie wierze, że przyszłoby 2 wahadłowych a odszedł tylko Dimarco

Kusy 14.01.2020 14:03

Inter nie zawarł w kontrakcie możliwości pierwokupu Pinamontiego po sezonie, jednak media donoszą, że istnieje niepisana, dżentelmeńska umowa w tej sprawie.

Kusy 14.01.2020 14:03

Na papierze nie możemy Piny wykupić

Kredence 14.01.2020 14:03

wtedy to wszystko tlumaczy

Kredence 14.01.2020 14:02

no i moze nasi unzali, że Lazaro oficjalnie pokemon xD

KoBa 14.01.2020 14:02

no własnie czy to nie oznaczałoby końca kariery Asy

Kredence 14.01.2020 14:02

jedyne wytlumaczenie

Kredence 14.01.2020 14:02

czyli wniosek, że Asamoah RIP

Piter 14.01.2020 14:02

borini w hellas definitywnie

KoBa 14.01.2020 14:01

szczerze mówiąc, jestem mocno zaintrygowany tym lewym wahadłem bo własnie pojawiaja sie informacje że negocjacje z Romą w toku a Young tez coraaz bliżej

Alfa 14.01.2020 14:01

imo krul zrobilby z kessiego potwora

WTC 14.01.2020 14:01

no niech odejdzie ale może bez kesiego

Alfa 14.01.2020 14:01

weczyno tez niech odejdzie nawet za kesiego

Sempre_Inter 14.01.2020 14:01

marotta mistrz

Sempre_Inter 14.01.2020 14:01

politano

Sempre_Inter 14.01.2020 14:01

3 in, a out 1 i to niepotzrebny

Kredence 14.01.2020 14:01

wykupuja go i puszczaja dalej

Alfa 14.01.2020 14:00

a my chyba mamy mozliwosc odkupu

Sempre_Inter 14.01.2020 14:00

i spina za polytano

Kredence 14.01.2020 14:00

przeciez tam byl obowiazek

WTC 14.01.2020 14:00

kupić Eriksena za pieniądze z Pinamontiego

WTC 14.01.2020 14:00

przecież to byłoby pieprzone mistrzostwo świata

Kredence 14.01.2020 14:00

mieli obowiazek to wykupili

Alfa 14.01.2020 14:00

newsuf nie czytasz? no wiesz co :D

Sempre_Inter 14.01.2020 14:00

odlokowalismy eriksena i moze żyru

Alfa 14.01.2020 14:00

tak wirtuoc

KoBa 14.01.2020 14:00

no to na Eriksena piniondz

Sempre_Inter 14.01.2020 14:00

tak Alfa

WTC 14.01.2020 14:00

a wykupili go?

Alfa 14.01.2020 14:00

jak genuła wykupila pine za 18mln to chyba mozemy balowac?

Kusy 14.01.2020 13:59

Tak samo piszą kibice Totkow, ze eriksen wypoalony i nic z niego nie będzie, każdy zawsze broni swoich racji xd

KoBa 14.01.2020 13:59

jak on pilkę prowadzi jakby to bła piłka lekarska

WTC 14.01.2020 13:59

niech sypną 20 baniek i papa

WTC 14.01.2020 13:59

oby włodarze Milanu podzielali zdanie ich kibiców na temat techniki Vecinaka

KoBa 14.01.2020 13:59

Vecino zwłaszcza przy kontrach xD

Kusy 14.01.2020 13:58

Ashley Young już w samolocie

Kredence 14.01.2020 13:58

Z DOBRA TECHNIKĄ

WTC 14.01.2020 13:58

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

WTC 14.01.2020 13:58

Vecino to dobry bramkostrzelny pomocnik z dobrą techniką

KibicInteru 14.01.2020 13:57

bramkostrzelny xd

Shoutbox

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się