Archiwum shoutboksa

Klinsi64 12.01.2020 13:35

#booklover

Adriano_forever 12.01.2020 13:34

Bulwa

Dzonyy 12.01.2020 13:33

Ludzie, ktorzy go poznali już nie uważają, ze co dwie glowy to nie jedna :)

Dzonyy 12.01.2020 13:33

Dam Ci podpowiedz

Dzonyy 12.01.2020 13:33

Prawie

IlCapitano 12.01.2020 13:32

Michała Czerneckiego w oczekiwaniu na najbliższy pociąg dalekobieżny na centralnej magistrali kolejowej w okolicach Szczekocin

Dzonyy 12.01.2020 13:31

zgadnij czyjke to hashtagi :D

Dzonyy 12.01.2020 13:31

#kochamczytac #książki #czytambolubie #książkoholik #kochamksiążki

IlCapitano 12.01.2020 13:31

Mało nas mało nas do pieczenia chleba, weźcie weźcie w co brązowe gacie itp itd pamiętajcie szczęście jest warte tylko wtedy kiedy się z nim dzielisz i wogle buła łokieć pomusz koledze wypyeerrydol mu bułe coś tam i wogle nas nie Interesuje naczy się chodzi o to, że marota juwentyn sabotuje i on tam rozkminia co kto był i wogle nas nie Interesuje

Dzonyy 12.01.2020 13:30

rosol chyba bedzie pil przez slomke

Dzonyy 12.01.2020 13:30

jezuuuu ale cwiercmozg masakrowany

Dzonyy 12.01.2020 13:30

xDDDD

WTC 12.01.2020 13:29

Endru 12.01.2020 13:15 Wezcie wezcie w co brązowe gacie capitaniak?

WTC 12.01.2020 13:29

pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, w której ktoś się jąka pisząc

IlCapitano 12.01.2020 13:28

Boże

IlCapitano 12.01.2020 13:28

XD

Dzonyy 12.01.2020 13:27

Mysle, ze w 10 min może walnac cos w stylu "Chyba Ty"

Dzonyy 12.01.2020 13:27

Pewnie bedzie mega konkretna riposta

Dzonyy 12.01.2020 13:27

Uu endruu dlugo nie odpisuje

VVujek 12.01.2020 13:25

o potem będę miał co czytać :)

Piekarz 12.01.2020 13:23

dobra Endru. wypadasz stąd

Nitrogen 12.01.2020 13:22

No i coś narobił Hony

Endru 12.01.2020 13:22

Jak tam twoj rabiot mistrz sedes co

Kredence 12.01.2020 13:22

dzonyyy xD

Piekarz 12.01.2020 13:22

zaledwie trzy minuty mu zajęła ta riposta

Endru 12.01.2020 13:22

Wywiad zawsze dziala

Nitrogen 12.01.2020 13:22

xDDDDD

Kredence 12.01.2020 13:22

bezwstydnik

Dzonyy 12.01.2020 13:21

i lekarz mu powiedzial, ze trzeba zrobic badanie kału i moczu to endru zaproponowal, ze majtki zostawi

Klinsi64 12.01.2020 13:21

atak rozpaczy

Piekarz 12.01.2020 13:21

xD

Dzonyy 12.01.2020 13:21

Endru jak kiedys poszedl do lekarza

Piekarz 12.01.2020 13:21

ale połączył

Klinsi64 12.01.2020 13:21

:D

Endru 12.01.2020 13:21

Idz na piwo z Wanda

Endru 12.01.2020 13:21

przed Zoltym byl wywiad z Toba nudziarzu

Nitrogen 12.01.2020 13:20

No i co rodzice do niego mówili: "Weźcie weźcie w co w brązowe gacie z tyłu co Ender"

Klinsi64 12.01.2020 13:20

zolte przod brazowe tył

Kredence 12.01.2020 13:20

endru myslal ze to draska i mozna od tego zapałki odpalac

Czarson 12.01.2020 13:20

Jezu xd

Dzonyy 12.01.2020 13:20

to mu mówili brazowe ma byc z tylu

Dzonyy 12.01.2020 13:20

Endru pewnie jak go uczono ubierac majhtki

Adriano_forever 12.01.2020 13:20

z wielką, ale to wielką chęcią zrobiłbym motorówkę mordą między dwoma cyceronami

Lopez 12.01.2020 13:20

pango zaraz przyjdzie klinsi

Czarson 12.01.2020 13:19

Brązowe gacie? Fuu

Klinsi64 12.01.2020 13:19

ja bym possał

Czarson 12.01.2020 13:19

To brzmi niezle

Piekarz 12.01.2020 13:19

boże

Piekarz 12.01.2020 13:19

XD

Czarson 12.01.2020 13:19

Weźcie weźcie w brązowe gacie

Adriano_forever 12.01.2020 13:19

no cycerona to bym sobie potrzymał

Piekarz 12.01.2020 13:19

myślę że to już podchodzi pod klasę Cycerona

Czarson 12.01.2020 13:18

A to pamiętam, doskoczyl do Kluczborka i go zagryzl

Dzonyy 12.01.2020 13:18

obok Seneki

Dzonyy 12.01.2020 13:18

To laduje w moich ulubionych cytatach

Endru 12.01.2020 13:18

Nie musze ważyć slow nitrogej jestem u siebie

Dzonyy 12.01.2020 13:18

xDDDD

Dzonyy 12.01.2020 13:18

xDDD

Piekarz 12.01.2020 13:18

XD

Nitrogen 12.01.2020 13:18

Weźcie weźcie w brązowe gacie

Dzonyy 12.01.2020 13:18

byl w niewiarygodnej formie

Dzonyy 12.01.2020 13:18

ale kielecki milosnik owczarkow niemiecki

Dzonyy 12.01.2020 13:18

a w piatek miala miejsce walka roku miedzy kapytana a nacirem

Nitrogen 12.01.2020 13:17

Bo słowa niby polskie, ale składnia godna pożałowania

Klinsi64 12.01.2020 13:17

pewnie byl jakis zlot team zoze w choroszczy

Lopez 12.01.2020 13:17

w piątek? taniec z gwiazdami finał był?

Nitrogen 12.01.2020 13:17

Błagam czy to jest język polski?

Piekarz 12.01.2020 13:17

nie wiem ale nie zostanie zapomniane

Kredence 12.01.2020 13:17

no jak tak mozna

Endru 12.01.2020 13:17

Maniek musial odciągać nasira tyle razy kluczbork lezal

Lopez 12.01.2020 13:17

Endru nie potrafisz stanąć do sapringu

Czarson 12.01.2020 13:17

Co się stało w piątek, ktoś wie?

Kredence 12.01.2020 13:17

XD

Kredence 12.01.2020 13:17

Endru 12.01.2020 13:17 Ja mam to w dupie co sie mialo stac stalo sie w piatek nie zostanie to zapomniane

Adriano_forever 12.01.2020 13:17

paranormal sjativiti

Endru 12.01.2020 13:17

Ja mam to w dupie co sie mialo stac stalo sie w piatek nie zostanie to zapomniane

Czarson 12.01.2020 13:16

Endrju się za bardzo przejmuje

Piekarz 12.01.2020 13:16

Wezcie wezcie w co brązowe gacie kredensiak?

Nitrogen 12.01.2020 13:16

MenOnFire to ma przynajmniej zalążki samokrytyki

Lopez 12.01.2020 13:16

akurat wyszedłem, coś mnie ominęło?

Klinsi64 12.01.2020 13:16

za takie epitety to 30 dni dla mebla

timon 12.01.2020 13:16

Wstyd mi za Wroclaw

Nitrogen 12.01.2020 13:16

Przerażające jest to co powiem, ale on osiąga poziom Pąkowkiego

Dzonyy 12.01.2020 13:15

sam sie znokautowal

Dzonyy 12.01.2020 13:15

endru liczony

Kredence 12.01.2020 13:15

ENDRU JESTES WYJATKOWYM DEBILEM ALE TAKIM WYJATKOWYM WYJATKOWYM

Kredence 12.01.2020 13:15

akurat mam wyjazd na 4 dni i chetnie przyjme bana , Lopec rób swoje

IlCapitano 12.01.2020 13:15

Przerasta mnie to idę zapalić

Dzonyy 12.01.2020 13:15

O :cenzor:

Piekarz 12.01.2020 13:15

facepalm

Lopez 12.01.2020 13:15

Endru jak we wrocławiu spotkasz Capitana i zacznie ściągąć okulary, to znaczy ,że robi się poważnie i musisz uciekać

Piekarz 12.01.2020 13:15

Endru 12.01.2020 13:15 Wezcie wezcie w co brązowe gacie capitaniak?

Czarson 12.01.2020 13:15

I zęby

Endru 12.01.2020 13:15

Wezcie wezcie w co brązowe gacie capitaniak?

Adriano_forever 12.01.2020 13:15

ja mam pomarańczowe

Nitrogen 12.01.2020 13:14

Na pewno żółte gacie

IlCapitano 12.01.2020 13:14

On ma chyba żółte papiery

IlCapitano 12.01.2020 13:14

Boże weźcie go facepalm

Lopez 12.01.2020 13:14

capitano już gołing dałn w saturdej, sundej

Endru 12.01.2020 13:14

Skacze ze mna do walki gdzie po 15 sekundach wszystkie jego chlopaki sie zlatują beka z ciebie typie ustawiasz prowokacje

Shoutbox

Claudio 16.06.2026 20:21

Górnik sprzedał do Slavii Praga Wiktora Nowaka (no to dali mu szanse), a najsmieszniejsze jest to, że Hellebrand odchodzi za 1,7mln euro(klauzula) do....Korony Kielce xD skad tam sie kasa wziela?

martins2000 16.06.2026 19:18

Od 1 lipca klauzula Greenwooda 60 mln

martins2000 16.06.2026 19:11

Arsenal naciska na Kone: osiągnięto porozumienie z jego otoczeniem

Chuchu 16.06.2026 18:59

No jak Marotta ogarnie porządnie to mercato to na papierze nie mamy konkurencji

Piekarz 16.06.2026 18:10

już Roma prędzej

Piekarz 16.06.2026 18:10

Jaszczu91 16.06.2026 16:02 Piekarz jeszcze się może okazać, że największym konkurentem Interu w walce o tytuł będzie... Como. Już robią wzmocnienia, a Paz zostaje

Claudio 16.06.2026 17:46

Mourinho jeszcze nie zaczął pracy z nimi a już wiadomo kto co sobie ustalił. Dajcie sobie siana z tymi plotkami

AveCaesar 16.06.2026 17:42

Po prostu jeszcze nie wie, że pragnie zostać wahadłowym. Ausilio musi go w tym uświadomić prezentując swoją wizje.

Tifosinho 16.06.2026 17:31

Jeszcze nie wie, że popełnił największy błąd w swoim życiu

martins2000 16.06.2026 17:17

Mastantuono odmówił Marottcie

Jaszczu91 16.06.2026 16:02

Piekarz jeszcze się może okazać, że największym konkurentem Interu w walce o tytuł będzie... Como. Już robią wzmocnienia, a Paz zostaje

Jacenty 16.06.2026 14:08

niech lepiej biorą Frattesiego Angole

Jacenty 16.06.2026 14:07

Moretto: Nottingam i Sunderland zainteresowane Khephrenem Thuramem

Tifosinho 16.06.2026 13:02

Greenwood spoko ale OM ponoć woła podobne piniondze co Atalanta za Palestrę

Jacenty 16.06.2026 11:20

wg Il Tempo Inter i Juventus w ciągu ostatnich tygodni pytały o Greenwooda, ale nie doszło do bardziej zaawansowanych orzmów

Jacenty 16.06.2026 11:12

Khephren Thuram nie zamierza przenosić się do Al-Ahly, chce zostać w Juventusie. Jeśli klub będzie nalegał na sprzedaż, piłkarz będzie chciał odejść do PRemier League

Claudio 16.06.2026 09:43

Hiszpański piłkarz Rafa Mir został skazany na osiem i pół roku więzienia za przestępstwa seksualne.

timon 16.06.2026 09:21

Do tego LE tez przyzwoite pieniadze oferuje. Aston villa prawie 40mln zarobila

timon 16.06.2026 09:20

Niech oni i Milan graja tam jak najdluzej. Liga potrzebuje punktow a czym dalej tam beda tym powazniej te rozgrywki beda traktowac wiec nie bedzie rezerwowych

timon 16.06.2026 09:19

Dobrze, ze w czwartki beda sie po lidze europy kopac

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29471

Liczba newsów: 53349

Liczba komentarzy: 624822

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się