Archiwum shoutboksa

WTC 14.01.2020 08:47

No Spinacoli perfekt material na żołnierza wahadłowego

Luki165 14.01.2020 08:31

Spina na wahadełko idealny tylko nie wiem czy kontuzje go nie wykończyly ;/

INTERkibic 14.01.2020 08:26

tylko w aplikacji mobilnej? w tv nigdzie?

OSKARIXINTER 14.01.2020 07:45

Owszem

Dzonyy 14.01.2020 07:43

Podobno z Giroud czekamy tylko an sprzedaz Politano

KoBa 14.01.2020 07:41

Witam

Dzonyy 14.01.2020 07:38

witam

InteristaNagato 14.01.2020 07:13

Witam

zemaria 14.01.2020 06:21

generalnie ludzie którzy mają co robić od poniedziałku do piatku nie Interesują się takimi rzeczami

zemaria 14.01.2020 06:21

zaś drugi pisze do drugiego buziaczki

zemaria 14.01.2020 06:19

no bananowe pokolenie i co, gość się podnieca na publicznym czacie gdzie nikt go nie zna , że jakiś popularny murzyn którego nigdy nie widział na oczy i zapewne nie zobaczy wali jakąś szmule na filmiku

edwart 14.01.2020 03:08

Przechwalanki kto jaka dupe wyrwal, chwal sie wtedy jak wyrwiesz na cale zycie nie na noc 😁

edwart 14.01.2020 03:06

Ja pierdole, dostane pewnie bana ale :cenzor: , skepta cristan wy serio takie cioty? Czym sie chwalicie? Lamusy jak dla mnie. W tym wieku to juz sie zycie sobie ukladac trzeba 😁

FENDI_SOSA 14.01.2020 01:04

buziaczki ;3

FENDI_SOSA 14.01.2020 01:04

nie no tak czy siak o to w Polsce nie jest tak latwo

FENDI_SOSA 14.01.2020 01:04

postaram sie

FENDI_SOSA 14.01.2020 01:04

ayee

horrorshow86 14.01.2020 01:03

Narazie

Skepta 14.01.2020 01:03

dobra mordy ja lece trzymaj sie tam krysti nie zaruchaj sie tam na smierc mordo i ty tez sie trzymaj horroshow, elooo

horrorshow86 14.01.2020 01:02

Podobno chociaż to nie były wyzwiska

horrorshow86 14.01.2020 01:02

Ale za wyzwiska

horrorshow86 14.01.2020 01:01

Albo 10 dni

FENDI_SOSA 14.01.2020 01:01

to ja po dniu za ten wulgaryzm

horrorshow86 14.01.2020 01:01

Ja teraz tydzień miałem

FENDI_SOSA 14.01.2020 01:01

jak napisalem nomalnie bez wykropokowania czy cos kurr..

FENDI_SOSA 14.01.2020 01:01

ja podczas meczow ostatnio 2x pod rzad

Skepta 14.01.2020 01:01

slyszalem tamta od dj hkaled cristiano

FENDI_SOSA 14.01.2020 01:01

powiedz ze nie jest zacne

horrorshow86 14.01.2020 01:01

Też dostałem, raz tak raz nie

FENDI_SOSA 14.01.2020 01:01

no albo to

Skepta 14.01.2020 01:01

a to nie wiem, ja ostatnio dostalem

horrorshow86 14.01.2020 01:01

To czemu nie dostałem?

Skepta 14.01.2020 01:00

za 1 wulgaryzm jest ban horror

FENDI_SOSA 14.01.2020 01:00

dla mnie to tak zwana klasyka

FENDI_SOSA 14.01.2020 01:00

to byla konkretna grupa

FENDI_SOSA 14.01.2020 01:00

wgl lubuje sie w starym ymcmb

horrorshow86 14.01.2020 01:00

Za ileś wulgaryzmów jest ban?

FENDI_SOSA 14.01.2020 01:00

i ja mowie o kurr czuje sie jak w niebiosach

FENDI_SOSA 14.01.2020 01:00

i w tle ten sztos

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:59

pamietam ze kiedys chodzilem na ta silke i trafilem jakis filmik ze street workout

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:59

u mnie rap to ogolnie od tego

Skepta 14.01.2020 00:59

jak teraz jakies kolorowe pedały w rapie sa na topie

Skepta 14.01.2020 00:59

asap przy tym co sie obecnie dzieje w rapie to i tak wiesz

horrorshow86 14.01.2020 00:58

jakis murzyn z :cenzor: ową fryzurą, lipa :D

Skepta 14.01.2020 00:58

u mnie sie wszystko zaczelo od tej nuty

Skepta 14.01.2020 00:58

qrwa schoolboy q, co sie z tym kozakiem tez dzieje?

Skepta 14.01.2020 00:57

odczekaj chwile bo pomysli ze czekasz z telefonem w reku na nie

Skepta 14.01.2020 00:57

ayyy to nie odpisuj od razu

Skepta 14.01.2020 00:57

prawdziwy artysta nie tylko jesli chodzi o muzyke ale tez aranżacje klipow

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:57

czekaj bo pussie mnie atakuja

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:56

widac ze gosc ma talent

Skepta 14.01.2020 00:56

nooo

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:56

to trzeba przyznac

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:56

wgl asap doobre te freestyleiki kreci

Skepta 14.01.2020 00:56

caly ten mixtape live love asap to yebane mistrzostwo

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:55

a tą nutkę sobie bardzo cenię

Skepta 14.01.2020 00:55

2012 piekne czasy

Skepta 14.01.2020 00:55

pjerdolona legenda niuskula

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:55

jest w nich jednak ten klimacik ktorego wczesniej sie nie dostrzegalo

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:54

ostatnio tez przesluchiwalem kilka jego old songs

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:54

no ale spoko

Skepta 14.01.2020 00:54

czołówka moja jesli chodzi o rap zagraniczny

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:54

dla mnie az tak to nie

Skepta 14.01.2020 00:54

asap to dla mnie goat jak chuy

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:54

nie byle jaki amerykanski raperzyna

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:54

trzymaj horror

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:53

ze te wersy z nutek niekoniecznie maja przelozenie na rzeczywistosc xd

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:53

taa i tam jeszcze ten pocisk na stronce hype xd

horrorshow86 14.01.2020 00:53

nie wiem kto to

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:53

big kozaczi from usa

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:53

asap rocky

horrorshow86 14.01.2020 00:52

kogo?

Skepta 14.01.2020 00:51

zostal rozpoznany

Skepta 14.01.2020 00:51

po tatuazu go poznali

Skepta 14.01.2020 00:51

no widziałem widzialem, walil jakas tlusciutka dupe

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:51

bo ja tez z ziomeczkiem obczajalismy temat hah

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:51

sex tape

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:50

a może pakt z diabłem?

Skepta 14.01.2020 00:50

no wiem ze sa rozne typy

horrorshow86 14.01.2020 00:50

nie tylko glosy

Skepta 14.01.2020 00:50

w sensie te nute czy ten sex tape

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:50

obczajales to?

horrorshow86 14.01.2020 00:50

są rozne

FENDI_SOSA 14.01.2020 00:50

haha no widzialem

Skepta 14.01.2020 00:50

no jak sie slyszy glosy to chyba juz schizofrenia to bym zrozumial

Skepta 14.01.2020 00:49

od zielsska mozna zlapac

horrorshow86 14.01.2020 00:48

Schizofrenia może każdego spotkać, i nawet nie rozumiesz że ją masz

Skepta 14.01.2020 00:48

ze w kurtce w lecie

Skepta 14.01.2020 00:48

ale czemu tak robi

horrorshow86 14.01.2020 00:47

Mój kumpel kilka lat temu już w sumie sporo, miał kobietę, samochód, teraz z domu nie wychodzi, w lato w kurtce chodzi

Skepta 14.01.2020 00:47

jak walił jakas dupe od tylu

Skepta 14.01.2020 00:47

ajjj asap to jest dopiero kozak, ostatnio jakis sex tape wyciekl

Skepta 14.01.2020 00:46

zgadza sie horroshwo

Shoutbox

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się