No Spinacoli perfekt material na żołnierza wahadłowego
Spina na wahadełko idealny tylko nie wiem czy kontuzje go nie wykończyly ;/
tylko w aplikacji mobilnej? w tv nigdzie?
Owszem
Podobno z Giroud czekamy tylko an sprzedaz Politano
Witam
witam
Witam
generalnie ludzie którzy mają co robić od poniedziałku do piatku nie Interesują się takimi rzeczami
zaś drugi pisze do drugiego buziaczki
no bananowe pokolenie i co, gość się podnieca na publicznym czacie gdzie nikt go nie zna , że jakiś popularny murzyn którego nigdy nie widział na oczy i zapewne nie zobaczy wali jakąś szmule na filmiku
Przechwalanki kto jaka dupe wyrwal, chwal sie wtedy jak wyrwiesz na cale zycie nie na noc 😁
Ja pierdole, dostane pewnie bana ale
, skepta cristan wy serio takie cioty? Czym sie chwalicie? Lamusy jak dla mnie. W tym wieku to juz sie zycie sobie ukladac trzeba 😁
buziaczki ;3
nie no tak czy siak o to w Polsce nie jest tak latwo
postaram sie
ayee
Narazie
dobra mordy ja lece trzymaj sie tam krysti nie zaruchaj sie tam na smierc mordo i ty tez sie trzymaj horroshow, elooo
Podobno chociaż to nie były wyzwiska
Ale za wyzwiska
Albo 10 dni
to ja po dniu za ten wulgaryzm
Ja teraz tydzień miałem
jak napisalem nomalnie bez wykropokowania czy cos kurr..
ja podczas meczow ostatnio 2x pod rzad
slyszalem tamta od dj hkaled cristiano
powiedz ze nie jest zacne
Też dostałem, raz tak raz nie
no albo to
a to nie wiem, ja ostatnio dostalem
To czemu nie dostałem?
za 1 wulgaryzm jest ban horror
dla mnie to tak zwana klasyka
to byla konkretna grupa
wgl lubuje sie w starym ymcmb
Za ileś wulgaryzmów jest ban?
i ja mowie o kurr czuje sie jak w niebiosach
i w tle ten sztos
pamietam ze kiedys chodzilem na ta silke i trafilem jakis filmik ze street workout
u mnie rap to ogolnie od tego
jak teraz jakies kolorowe pedały w rapie sa na topie
asap przy tym co sie obecnie dzieje w rapie to i tak wiesz
jakis murzyn z
ową fryzurą, lipa
u mnie sie wszystko zaczelo od tej nuty
qrwa schoolboy q, co sie z tym kozakiem tez dzieje?
odczekaj chwile bo pomysli ze czekasz z telefonem w reku na nie
ayyy to nie odpisuj od razu
prawdziwy artysta nie tylko jesli chodzi o muzyke ale tez aranżacje klipow
czekaj bo pussie mnie atakuja
widac ze gosc ma talent
nooo
to trzeba przyznac
wgl asap doobre te freestyleiki kreci
caly ten mixtape live love asap to yebane mistrzostwo
a tą nutkę sobie bardzo cenię
2012 piekne czasy
pjerdolona legenda niuskula
jest w nich jednak ten klimacik ktorego wczesniej sie nie dostrzegalo
ostatnio tez przesluchiwalem kilka jego old songs
no ale spoko
czołówka moja jesli chodzi o rap zagraniczny
dla mnie az tak to nie
asap to dla mnie goat jak chuy
nie byle jaki amerykanski raperzyna
trzymaj horror
ze te wersy z nutek niekoniecznie maja przelozenie na rzeczywistosc xd
taa i tam jeszcze ten pocisk na stronce hype xd
nie wiem kto to
big kozaczi from usa
asap rocky
kogo?
zostal rozpoznany
po tatuazu go poznali
no widziałem widzialem, walil jakas tlusciutka dupe
bo ja tez z ziomeczkiem obczajalismy temat hah
sex tape
a może pakt z diabłem?
no wiem ze sa rozne typy
nie tylko glosy
w sensie te nute czy ten sex tape
obczajales to?
są rozne
haha no widzialem
no jak sie slyszy glosy to chyba juz schizofrenia to bym zrozumial
od zielsska mozna zlapac
Schizofrenia może każdego spotkać, i nawet nie rozumiesz że ją masz
ze w kurtce w lecie
ale czemu tak robi
Mój kumpel kilka lat temu już w sumie sporo, miał kobietę, samochód, teraz z domu nie wychodzi, w lato w kurtce chodzi
jak walił jakas dupe od tylu
ajjj asap to jest dopiero kozak, ostatnio jakis sex tape wyciekl
zgadza sie horroshwo