Pinamonti sprzedany z prawem odkupu
ale Spina młodszy i lepszy
jesli Young ma przyjsc to tylko w zime
SPina zarabia podobnie w Romie
Pinamonti sprzedany definitywnie?
Young miałby zarabiać 3mln w Interze
groszowe sprawy tylko pensyjka trochę wysoka
a Young nie jest takim wrakiem jakim był np. Ashley Cole gdy przychodził do romy
jak Spinazzola bedzie mial zdrowie to gosc nie odda pierwszego skladu
i kontuzje też nam wtedy nie są groźne
Spinazzola zostaje i przychodzi np. Alonso i mamy świetne wahadło
Biraghi wroci do fiorentiny po sezonie asamoah sie gdzies odeśle
rok temu grał ze względu na kontuzje sandro, w tym sezonie ławeczka bo kolarov i byśmy się z nim męczyli chyba że pan Conte zrobiłby z niego potwora
pozbyć się Asamoahy i Biraghego po sezonie
no Spinacoli na pewno lepszy od biraghiego, ale co później z nim jak będziemy kupować kogoś lepszego? Ławeczka i ogony
Biraghi by nie gral gdyby asa byl zdrowy tu trzeba kogos lepszego od asamoah dysponowanego
w Atalancie był i był niesamowity
byle by był lepszy niż Biraghi
Nieznam spinazzoliego jako wahadlowego
ja ogladalem i moge Ci powidziec ze grał bardzo bardzo dobrze
No ale juve allegriego kiedy gral spina tez nie gralo wahadłami
pamiętam*
am go tylko z juve
no elegancko kręcił w ofensywie
gosc jest bardzo dobry tylko to zdrowie a w zasadzie jego brak
no ja nie oglądałem
kazdy kto ogladal Atalante jak tam gral to widzial jak potrafi chodzic po wahadle Spina
Endru ale Roma to nie gra chyba wahadłami co
Tutaj klasyczek https://www.youtube.com/watch?v=ekIMGAmgXSI
Tylko jak spina ma podniesc nasz poziom skoro nie wygryzl kolarova
mam nadzieję, że Young wygryzie od razu biraghiego, a w przyszłym sezonie zmiennik kogoś lepszego
istnieje taka możliwość Piterze
drogi nie bedzie wiec na 1,5 roku mi nie przeszkadza ale skoro Spina to po co on
to cie nie przekona, myślę że jemu nie zależy jakoś na tym
nic mnie do niego nie przekona
a Young ma 34 lata i zjadł gówno
Zdecydowanie
no ale wlasnie zdrowie xD
zdrowy Spinazzola to po miesiacu u Conte jest nalepszym wahadlowym w kadrze u nas
bezużyteczny to jest biraghi
xd
no przychodzi na chwilę i jest kompletnie bezużyteczny
Wujek postrada zmysły
i elegancko, witamy young
Wymiana kessie vecino
i takiej spinacoli trzeba dać kontrakt z minimum 3 lata a young przychodzi na chwilkę i nara
1
Candreva
i zbędne przede wszystkim
spojrz w kadre i policz wahadłowych
przeciez to niemozliwe
mówie o sytuacji w której przyszliby obaj
dlatego nasi chca Spinazzole
Jakbym miał wybierać Spina a Young to zdecydowanie stawiam na Włocha
no ale ten Young to ma 34 lata na boga
gdyby Asa grał normalnie to bym powiedział że Young zbędny no ale Ghańczyka zdrowie zawodzi ostatnio i nie można juz na niego liczyć
jak przyjdzie Spinazzola to wiadomo ze temat Younda upada w to okienko
mi tam on nie przeszkadza
no nie chcę tego typa tutaj
taka zasłona dymna
ja to mam nadzieję, że ta sprawa z Yangiem to jednak jakiś element negocjacji z innym piłkarzem
ale nutka, lata młodości co
chyba temat jest dalej aktualny
ciekawe*
ostatnio tez nie był
e czy nasi by wzieli i jego i Spinazzole
Young nie powołany nawet na mecz
pewnie jego nie da sie wymienic na Vecino xD
no na bank ci go oddadzą w styczniu walcząc o mistrzostwo
Jak już tak bardzo pragniemy murzynka to może wrócimy do Zakari
oby ten ktos wyjal oczy z dupy
często brakuje nam siły fizyczniej w środku pola i ktos uznal u nas , że moze Kessie sie nadaje
to musi być wyjątkowo ciężkie okienko dla przeciętnego fana Milanu
więc luzik
kiedyś dali nam Cassano i jeszcze dopłacili za pazziniego
innej opcji nie widzę
gotówka, albo Spinazzola od romy + jakieś gorsze na Girouda
theo nam nie dadza, jedyny ktory cos tam gra
no ale cash również mile widziany
no ale lepiej żebyśmy uklepali z nimi jakiś deal z wymianą, najlepiej z tego theo
jak się pokłada całą nadzieję w 38 letniego Zlatana to i w Politano można
akurat mylaniści są zachwyceni umiejętnościami Politano
On tam chciał odejść z tego Arsenalu
Sprzedać Vecino i brać Torreire
trzeba się pozbyć póki jest coś wart
kawał gówniaka z tego Politano jest i takie są fakty
tak, będzie dla nich obijał poprzeczki i słupki
Eriksen, Giroud, Spinazzola dawac fast
Politano akurat w Milanie to będzie dla nich jak mistrz
A spinazzolla zagrał coś w tej Romie?
odpad z mylana ma zasilić Inter, rany boskie
Żiru fajnie jak przyjdzie, a jak nie przyjdzie to trudno
no i ten Giroud
reszta jest nieistotna
najważniejszy jest ten Eriksen i ktoś na wahadło, najlepiej Spinazzola
no jeśli rzeczywiście pozbędziemy się Vecina to jednak powód się znajdzie
to druga sprawa
zwykłego amatora przereklamowanego