Archiwum shoutboksa

Endru 14.01.2020 13:34

Pinamonti sprzedany z prawem odkupu

WTC 14.01.2020 13:34

ale Spina młodszy i lepszy

Kredence 14.01.2020 13:34

jesli Young ma przyjsc to tylko w zime

KibicInteru 14.01.2020 13:34

SPina zarabia podobnie w Romie

horrorshow86 14.01.2020 13:34

Pinamonti sprzedany definitywnie?

KibicInteru 14.01.2020 13:33

Young miałby zarabiać 3mln w Interze

Piter 14.01.2020 13:33

groszowe sprawy tylko pensyjka trochę wysoka

Piter 14.01.2020 13:33

a Young nie jest takim wrakiem jakim był np. Ashley Cole gdy przychodził do romy

Kredence 14.01.2020 13:33

jak Spinazzola bedzie mial zdrowie to gosc nie odda pierwszego skladu

WTC 14.01.2020 13:32

i kontuzje też nam wtedy nie są groźne

WTC 14.01.2020 13:32

Spinazzola zostaje i przychodzi np. Alonso i mamy świetne wahadło

Endru 14.01.2020 13:32

Biraghi wroci do fiorentiny po sezonie asamoah sie gdzies odeśle

Piter 14.01.2020 13:32

rok temu grał ze względu na kontuzje sandro, w tym sezonie ławeczka bo kolarov i byśmy się z nim męczyli chyba że pan Conte zrobiłby z niego potwora

WTC 14.01.2020 13:31

pozbyć się Asamoahy i Biraghego po sezonie

Piter 14.01.2020 13:31

no Spinacoli na pewno lepszy od biraghiego, ale co później z nim jak będziemy kupować kogoś lepszego? Ławeczka i ogony

Endru 14.01.2020 13:31

Biraghi by nie gral gdyby asa byl zdrowy tu trzeba kogos lepszego od asamoah dysponowanego

WTC 14.01.2020 13:30

w Atalancie był i był niesamowity

KibicInteru 14.01.2020 13:30

byle by był lepszy niż Biraghi

Endru 14.01.2020 13:30

Nieznam spinazzoliego jako wahadlowego

Kredence 14.01.2020 13:29

ja ogladalem i moge Ci powidziec ze grał bardzo bardzo dobrze

Endru 14.01.2020 13:29

No ale juve allegriego kiedy gral spina tez nie gralo wahadłami

KibicInteru 14.01.2020 13:29

pamiętam*

KibicInteru 14.01.2020 13:29

am go tylko z juve

WTC 14.01.2020 13:29

no elegancko kręcił w ofensywie

Kredence 14.01.2020 13:29

gosc jest bardzo dobry tylko to zdrowie a w zasadzie jego brak

KibicInteru 14.01.2020 13:29

no ja nie oglądałem

Kredence 14.01.2020 13:29

kazdy kto ogladal Atalante jak tam gral to widzial jak potrafi chodzic po wahadle Spina

WTC 14.01.2020 13:28

Endru ale Roma to nie gra chyba wahadłami co

Piter 14.01.2020 13:27

Tutaj klasyczek https://www.youtube.com/watch?v=ekIMGAmgXSI

Endru 14.01.2020 13:27

Tylko jak spina ma podniesc nasz poziom skoro nie wygryzl kolarova

Piter 14.01.2020 13:26

mam nadzieję, że Young wygryzie od razu biraghiego, a w przyszłym sezonie zmiennik kogoś lepszego

WTC 14.01.2020 13:25

istnieje taka możliwość Piterze

Kredence 14.01.2020 13:25

drogi nie bedzie wiec na 1,5 roku mi nie przeszkadza ale skoro Spina to po co on

Piter 14.01.2020 13:25

to cie nie przekona, myślę że jemu nie zależy jakoś na tym

WTC 14.01.2020 13:24

nic mnie do niego nie przekona

WTC 14.01.2020 13:24

a Young ma 34 lata i zjadł gówno

Luki165 14.01.2020 13:24

Zdecydowanie

Kredence 14.01.2020 13:24

no ale wlasnie zdrowie xD

Kredence 14.01.2020 13:24

zdrowy Spinazzola to po miesiacu u Conte jest nalepszym wahadlowym w kadrze u nas

Orzeu 14.01.2020 13:24

(Y)

Piter 14.01.2020 13:23

bezużyteczny to jest biraghi

Piter 14.01.2020 13:23

xd

WTC 14.01.2020 13:23

no przychodzi na chwilę i jest kompletnie bezużyteczny

Czarson 14.01.2020 13:23

Wujek postrada zmysły

Piter 14.01.2020 13:23

i elegancko, witamy young

Czarson 14.01.2020 13:23

Wymiana kessie vecino

Piter 14.01.2020 13:23

i takiej spinacoli trzeba dać kontrakt z minimum 3 lata a young przychodzi na chwilkę i nara

KibicInteru 14.01.2020 13:23

1

KibicInteru 14.01.2020 13:23

Candreva

WTC 14.01.2020 13:23

i zbędne przede wszystkim

Kredence 14.01.2020 13:23

spojrz w kadre i policz wahadłowych

Kredence 14.01.2020 13:22

przeciez to niemozliwe

KibicInteru 14.01.2020 13:22

mówie o sytuacji w której przyszliby obaj

Kredence 14.01.2020 13:22

dlatego nasi chca Spinazzole

Luki165 14.01.2020 13:22

Jakbym miał wybierać Spina a Young to zdecydowanie stawiam na Włocha

WTC 14.01.2020 13:22

no ale ten Young to ma 34 lata na boga

KibicInteru 14.01.2020 13:22

gdyby Asa grał normalnie to bym powiedział że Young zbędny no ale Ghańczyka zdrowie zawodzi ostatnio i nie można juz na niego liczyć

Kredence 14.01.2020 13:21

jak przyjdzie Spinazzola to wiadomo ze temat Younda upada w to okienko

KibicInteru 14.01.2020 13:21

mi tam on nie przeszkadza

WTC 14.01.2020 13:21

no nie chcę tego typa tutaj

WTC 14.01.2020 13:21

taka zasłona dymna

WTC 14.01.2020 13:21

ja to mam nadzieję, że ta sprawa z Yangiem to jednak jakiś element negocjacji z innym piłkarzem

Piter 14.01.2020 13:20

ale nutka, lata młodości co

KibicInteru 14.01.2020 13:20

chyba temat jest dalej aktualny

KibicInteru 14.01.2020 13:20

ciekawe*

Kredence 14.01.2020 13:20

ostatnio tez nie był

KibicInteru 14.01.2020 13:20

e czy nasi by wzieli i jego i Spinazzole

KibicInteru 14.01.2020 13:20

Young nie powołany nawet na mecz

Kredence 14.01.2020 13:19

pewnie jego nie da sie wymienic na Vecino xD

WTC 14.01.2020 13:19

no na bank ci go oddadzą w styczniu walcząc o mistrzostwo

Luki165 14.01.2020 13:19

Jak już tak bardzo pragniemy murzynka to może wrócimy do Zakari

Kredence 14.01.2020 13:18

oby ten ktos wyjal oczy z dupy

Kredence 14.01.2020 13:18

często brakuje nam siły fizyczniej w środku pola i ktos uznal u nas , że moze Kessie sie nadaje

WTC 14.01.2020 13:18

to musi być wyjątkowo ciężkie okienko dla przeciętnego fana Milanu

Piter 14.01.2020 13:16

więc luzik :D

Piter 14.01.2020 13:16

kiedyś dali nam Cassano i jeszcze dopłacili za pazziniego

WTC 14.01.2020 13:16

innej opcji nie widzę

WTC 14.01.2020 13:16

gotówka, albo Spinazzola od romy + jakieś gorsze na Girouda

Alfa 14.01.2020 13:16

theo nam nie dadza, jedyny ktory cos tam gra

Piter 14.01.2020 13:15

no ale cash również mile widziany

Piter 14.01.2020 13:15

no ale lepiej żebyśmy uklepali z nimi jakiś deal z wymianą, najlepiej z tego theo

WTC 14.01.2020 13:15

jak się pokłada całą nadzieję w 38 letniego Zlatana to i w Politano można

Piter 14.01.2020 13:14

akurat mylaniści są zachwyceni umiejętnościami Politano

Luki165 14.01.2020 13:14

On tam chciał odejść z tego Arsenalu

Luki165 14.01.2020 13:14

Sprzedać Vecino i brać Torreire

WTC 14.01.2020 13:13

trzeba się pozbyć póki jest coś wart

WTC 14.01.2020 13:13

kawał gówniaka z tego Politano jest i takie są fakty

WTC 14.01.2020 13:13

tak, będzie dla nich obijał poprzeczki i słupki

IlCapitano 14.01.2020 13:13

Eriksen, Giroud, Spinazzola dawac fast

pluto11 14.01.2020 13:12

Politano akurat w Milanie to będzie dla nich jak mistrz

pluto11 14.01.2020 13:12

A spinazzolla zagrał coś w tej Romie?

Piter 14.01.2020 13:12

odpad z mylana ma zasilić Inter, rany boskie

WTC 14.01.2020 13:12

Żiru fajnie jak przyjdzie, a jak nie przyjdzie to trudno

KibicInteru 14.01.2020 13:11

no i ten Giroud

WTC 14.01.2020 13:11

reszta jest nieistotna

WTC 14.01.2020 13:11

najważniejszy jest ten Eriksen i ktoś na wahadło, najlepiej Spinazzola

WTC 14.01.2020 13:10

no jeśli rzeczywiście pozbędziemy się Vecina to jednak powód się znajdzie

KibicInteru 14.01.2020 13:10

to druga sprawa

Piter 14.01.2020 13:10

zwykłego amatora przereklamowanego

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się