xd
no musiałby wtedy Borja przedłużyć żebysmy Gandalfa mieli w tej drużynie
no pomoc Sensi - Barella - Torreira wyglądała by jak hobbici zmierzający do Mordoru
Torreira super ale to kolejny karakan
Toreira mimo że mały to twardy jak stalowa kulka
O nieee
dlatego Conte tak chce/chcial Vidala
z bieda opcji to może Wanyama xD
A no brakuje nam w takich meczach, bo kasuja nam środek strasznie
ale gość byłby bardziej niż idealny
wiadomo
taki Casemiro to już sfera marzeń
trzeba nam troche siły fizycznej
Barella moze tak grac ale to jednak nie do konca to
Mueiner z wolnego musi przybyć
nawet w meczu z Atalanta brakowalo nam fizola w srodku pola
Lacaro, Asamoah, Biraghi, Dalbert won
więcej niż w pomocy
w każdym razie na wahadłach bedzie kupa pracy w lecie w mercato jest co sprzątać
Dobry jest ale go nastraszyli bardzo w naples
Partey jak najbardziej
No Partey też b.dobra opcjw
zresztą naszym głównym celem miał być chyba Tonali
brazol, chyba 29 lat i notuje zjazd
mnie ten Allan nie przekonuje kompletnie
Wymienić Vecino na Allana
dlatego taki Thomas Partey byłby świetny
potrzeba nam troche miesni w srodku pola zdecydowanie
idealny byłby Allan ale to nierealne
Ta
tak
Zakaria
on defensywny pomocnik?
To zostaje czołg vel Kesdi
to już lepiej wpłacić klauzulę za Thomasa z Atletico
nierealna opcja
i w kolejce angole się już ustawiają
za zakarie to oni będą wołać 60 baniek
tego nie przeżyje
xD
błagam, nieeeee
Zakaria latem
czyżbyś miał na myśli Kesje vel Czołg ?
potrzeba nam troche siły w srodku pola
panowie, jesli przyjdzie teraz Eriksen to watpie aby przylazl Castro
a moze o Castrovillego powalczymy w lecie to sie Dalbert przyda
Jak już Biasin twierdzi że Eriksen nasz to panowie trzeba chlodzic alko
Dalbert sprzedany zostanie gdzies
Spinazzola przybywaj gosciu
xD
Mi sie wydaje ze dalberta sprzedamy gdzies a Biraghi wroci do fiorentiny
ale Dalberta pewnie wymienimy na Biraghiego bo już lepiej miec jego w odwodzie
czyli zostaje
UJ z nimi, dalej nie wierzę że może przyjść ktoś taki jak eriksen za 16 milionów, rok temu to była abstrakcja i beka, jeszcze w styczniu
już nam jeden Dalbert będzie wracał w lecie
Lazaro można pogonić, ale tylko za gotówkę
To wtedy mozna Lazaro pogonic
Yonga oddamy najwyżej Spursom w rozliczeniu
Politano nie powolany young rowniez
nie przyjdzie bo po co
A co jak przyjdzie young i spina?
Masakra jakas
cenzor czuwa to uważaj
Xdddd
xD
Dzieki Boze*
Dziwki kontuzji Dzaniola otrzymamy wahadelko niezle i Jan nie przyjdzie
Jak nie dwoch
Inter i tak juz jest wloski jaki nie byl od dekady
Lupmy wu leia
do tego wpisują się we Włoski Inter który chcieli tworzyć Chińczycy
wahadełka Spinazzola - Candreva wyglądają już całkiem konkretnie
Politano spoko gracz do walki o 4 miejscd
Zobaczę
ewidentnie kontuzja Zaniolo przyspieszyla sprawe
Wiecej nie zobaczysz
Politano najlepsza wersje widziales u Spalettiego
cały sezon zagrał na swojej pozycji w Interze i ja tam koksu nie widziałem
Będzie
byly ploty, ze nasi chca Spine jakis czas temu ale Roma nie chcial isc na takie cos, teraz Zaniool sie posypal i zmienili zdanie
Nie bedzie
Politano będzie jeszcze koksem na swojej pozycji, ale niech mu się wiedzie
może temat już był kręcony wcześniej, a Marotta wysyłał ploty o gównianym angliku żeby wpłynąć na decyzję Romy
rosyjska ruletka ale warto
wymienic goscia ktory jest zbedny i nie daje nic na goscia ktory pasuje idealnie ale nie ma zdrowia
i kawa lepiej smakowała
no ja tez jak zobaczyłem tego newsa to się ucieszyłem
No u nas borja zarabia 2.5 xd
potencjalnie kozacki ruch dla nas
Giroud eriksen spinazola i gitara
jutro wolne mam, a dziś na nocke jprd. Nie obejrzę sobie meczyku, czyżby żądło?
ucieszyly mnie te ploty o wymianie Politano- Spinazzola
Spina za niego
Young zarabia 6 mln funtów
no i bardzo dobrze
no i won
Pedulla - Politano niepowołany na dzisiejsze spotkanie z Cagliari. Negocjacje z Romą na bardzo zaawansowanym stadium.
podyskutujcie z morą o transferach to jak się z nim nie zgodzicie to was będzie wyzywać
Young to jakiś żart, dziad
w lato nie ma zadnego sensu taki ruch