Archiwum shoutboksa

WTC 14.01.2020 13:56

xd

KoBa 14.01.2020 13:56

no musiałby wtedy Borja przedłużyć żebysmy Gandalfa mieli w tej drużynie

WTC 14.01.2020 13:55

no pomoc Sensi - Barella - Torreira wyglądała by jak hobbici zmierzający do Mordoru

Kredence 14.01.2020 13:54

Torreira super ale to kolejny karakan

KoBa 14.01.2020 13:54

Toreira mimo że mały to twardy jak stalowa kulka

Luki165 14.01.2020 13:53

O nieee

Kredence 14.01.2020 13:53

dlatego Conte tak chce/chcial Vidala

WTC 14.01.2020 13:53

z bieda opcji to może Wanyama xD

Luki165 14.01.2020 13:53

A no brakuje nam w takich meczach, bo kasuja nam środek strasznie

WTC 14.01.2020 13:53

ale gość byłby bardziej niż idealny

Kredence 14.01.2020 13:53

wiadomo :D

WTC 14.01.2020 13:53

taki Casemiro to już sfera marzeń

Kredence 14.01.2020 13:52

trzeba nam troche siły fizycznej

Kredence 14.01.2020 13:52

Barella moze tak grac ale to jednak nie do konca to

Luki165 14.01.2020 13:52

Mueiner z wolnego musi przybyć

Kredence 14.01.2020 13:52

nawet w meczu z Atalanta brakowalo nam fizola w srodku pola

WTC 14.01.2020 13:52

Lacaro, Asamoah, Biraghi, Dalbert won

KoBa 14.01.2020 13:52

więcej niż w pomocy

KoBa 14.01.2020 13:51

w każdym razie na wahadłach bedzie kupa pracy w lecie w mercato jest co sprzątać

Czarson 14.01.2020 13:51

Dobry jest ale go nastraszyli bardzo w naples

Kredence 14.01.2020 13:51

Partey jak najbardziej

Luki165 14.01.2020 13:51

No Partey też b.dobra opcjw

WTC 14.01.2020 13:51

zresztą naszym głównym celem miał być chyba Tonali

Kredence 14.01.2020 13:51

brazol, chyba 29 lat i notuje zjazd

Kredence 14.01.2020 13:51

mnie ten Allan nie przekonuje kompletnie

Luki165 14.01.2020 13:51

Wymienić Vecino na Allana

WTC 14.01.2020 13:51

dlatego taki Thomas Partey byłby świetny

Kredence 14.01.2020 13:50

potrzeba nam troche miesni w srodku pola zdecydowanie

KoBa 14.01.2020 13:50

idealny byłby Allan ale to nierealne

Luki165 14.01.2020 13:50

Ta

WTC 14.01.2020 13:50

tak

Kredence 14.01.2020 13:50

Zakaria

Kredence 14.01.2020 13:50

on defensywny pomocnik?

Luki165 14.01.2020 13:50

To zostaje czołg vel Kesdi

WTC 14.01.2020 13:50

to już lepiej wpłacić klauzulę za Thomasa z Atletico

WTC 14.01.2020 13:50

nierealna opcja

WTC 14.01.2020 13:50

i w kolejce angole się już ustawiają

WTC 14.01.2020 13:49

za zakarie to oni będą wołać 60 baniek

Kredence 14.01.2020 13:49

tego nie przeżyje

KoBa 14.01.2020 13:49

xD

Kredence 14.01.2020 13:49

błagam, nieeeee

Luki165 14.01.2020 13:49

Zakaria latem

KoBa 14.01.2020 13:49

czyżbyś miał na myśli Kesje vel Czołg ?

Kredence 14.01.2020 13:49

potrzeba nam troche siły w srodku pola

Kredence 14.01.2020 13:49

panowie, jesli przyjdzie teraz Eriksen to watpie aby przylazl Castro

KoBa 14.01.2020 13:48

a moze o Castrovillego powalczymy w lecie to sie Dalbert przyda

Luki165 14.01.2020 13:48

Jak już Biasin twierdzi że Eriksen nasz to panowie trzeba chlodzic alko

IlCapitano 14.01.2020 13:48

Dalbert sprzedany zostanie gdzies

Kredence 14.01.2020 13:48

Spinazzola przybywaj gosciu

Kredence 14.01.2020 13:47

xD

Endru 14.01.2020 13:47

Mi sie wydaje ze dalberta sprzedamy gdzies a Biraghi wroci do fiorentiny

KoBa 14.01.2020 13:46

ale Dalberta pewnie wymienimy na Biraghiego bo już lepiej miec jego w odwodzie

Kredence 14.01.2020 13:46

czyli zostaje

horrorshow86 14.01.2020 13:46

UJ z nimi, dalej nie wierzę że może przyjść ktoś taki jak eriksen za 16 milionów, rok temu to była abstrakcja i beka, jeszcze w styczniu

KoBa 14.01.2020 13:46

już nam jeden Dalbert będzie wracał w lecie

KoBa 14.01.2020 13:45

Lazaro można pogonić, ale tylko za gotówkę

IlCapitano 14.01.2020 13:45

To wtedy mozna Lazaro pogonic

KoBa 14.01.2020 13:44

Yonga oddamy najwyżej Spursom w rozliczeniu

Endru 14.01.2020 13:44

Politano nie powolany young rowniez

WTC 14.01.2020 13:44

nie przyjdzie bo po co

Endru 14.01.2020 13:43

A co jak przyjdzie young i spina?

IlCapitano 14.01.2020 13:41

Masakra jakas

WTC 14.01.2020 13:40

cenzor czuwa to uważaj

IlCapitano 14.01.2020 13:40

Xdddd

WTC 14.01.2020 13:40

xD

IlCapitano 14.01.2020 13:40

Dzieki Boze*

IlCapitano 14.01.2020 13:40

Dziwki kontuzji Dzaniola otrzymamy wahadelko niezle i Jan nie przyjdzie

Endru 14.01.2020 13:40

Jak nie dwoch

Endru 14.01.2020 13:40

Inter i tak juz jest wloski jaki nie byl od dekady

Czarson 14.01.2020 13:40

Lupmy wu leia

WTC 14.01.2020 13:39

do tego wpisują się we Włoski Inter który chcieli tworzyć Chińczycy

WTC 14.01.2020 13:39

wahadełka Spinazzola - Candreva wyglądają już całkiem konkretnie

Endru 14.01.2020 13:39

Politano spoko gracz do walki o 4 miejscd

horrorshow86 14.01.2020 13:38

Zobaczę

Kredence 14.01.2020 13:38

ewidentnie kontuzja Zaniolo przyspieszyla sprawe

Endru 14.01.2020 13:38

Wiecej nie zobaczysz

Endru 14.01.2020 13:38

Politano najlepsza wersje widziales u Spalettiego

WTC 14.01.2020 13:38

cały sezon zagrał na swojej pozycji w Interze i ja tam koksu nie widziałem

horrorshow86 14.01.2020 13:38

Będzie

Kredence 14.01.2020 13:38

byly ploty, ze nasi chca Spine jakis czas temu ale Roma nie chcial isc na takie cos, teraz Zaniool sie posypal i zmienili zdanie

Endru 14.01.2020 13:38

Nie bedzie

horrorshow86 14.01.2020 13:38

Politano będzie jeszcze koksem na swojej pozycji, ale niech mu się wiedzie

WTC 14.01.2020 13:37

może temat już był kręcony wcześniej, a Marotta wysyłał ploty o gównianym angliku żeby wpłynąć na decyzję Romy

Kredence 14.01.2020 13:37

rosyjska ruletka ale warto

Kredence 14.01.2020 13:37

wymienic goscia ktory jest zbedny i nie daje nic na goscia ktory pasuje idealnie ale nie ma zdrowia :D

WTC 14.01.2020 13:36

i kawa lepiej smakowała

WTC 14.01.2020 13:36

no ja tez jak zobaczyłem tego newsa to się ucieszyłem

Endru 14.01.2020 13:36

No u nas borja zarabia 2.5 xd

Kredence 14.01.2020 13:36

potencjalnie kozacki ruch dla nas

horrorshow86 14.01.2020 13:36

Giroud eriksen spinazola i gitara

Piter 14.01.2020 13:36

jutro wolne mam, a dziś na nocke jprd. Nie obejrzę sobie meczyku, czyżby żądło?

Kredence 14.01.2020 13:36

ucieszyly mnie te ploty o wymianie Politano- Spinazzola

horrorshow86 14.01.2020 13:35

Spina za niego

Endru 14.01.2020 13:35

Young zarabia 6 mln funtów

WTC 14.01.2020 13:35

no i bardzo dobrze

Piter 14.01.2020 13:35

no i won

Piter 14.01.2020 13:35

Pedulla - Politano niepowołany na dzisiejsze spotkanie z Cagliari. Negocjacje z Romą na bardzo zaawansowanym stadium.

Piter 14.01.2020 13:35

podyskutujcie z morą o transferach to jak się z nim nie zgodzicie to was będzie wyzywać

horrorshow86 14.01.2020 13:34

Young to jakiś żart, dziad

Kredence 14.01.2020 13:34

w lato nie ma zadnego sensu taki ruch

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się