w sumie Vecino mógłby już out bo trzeba Christianowi numr zwolnić
na tym poziomie technika uzytkowa Gagsa i Vecino jest nie do przyjecia
i nie sprawia wrażenia, że sie zaraz na niej zabije
No dokładnie
dokl
Valero to przynajmniej piłka nie przeszkadza
no bo Valeraka juz nikt nie musi pytac ..w czerwcu out
bo ten to przynajmniej taki bekowy sie wydaje
chyba nawet bardziej niz walerak
nie moge sie doczekac az w koncu weszyno i gags zrobia won
myslalem ze Lautaro
w sumie Vecino to był najlepszy ziomek Icara więc zaskoczonym nie mozna być
Matias fochy stroi
GDS podaje, że Vecino jest pierwszy na liscie do wylotu z pomocników, Conte ma być neizadowolony nie tylko z jego gry, ale również zachowania.
Iwdac ze nie maja dobrych relacji z Tott czyli po co im pompowac extra kase jak za kilka miesiecy samemu mozna przytulic cos extra
Mysle, ze agent wraca do Mediolanu negcjowac prowizje za podpis w czerwcu
to w czerwcu bedziesz mial juz 7,5 letnia
Eriksen był i jest mocno niedoceniany, pewnie dlatego, że nie ma gwiazdorskiego wizerunku i raczej unika szeroko rozumianej aktywności pozaboiskowej
Nie no Eriksen to Marzenie, z tej okazji otworzę whisky 7 letnia jak przyjdzie
Bo widziałem to :p
Eriksen przyjdzie w lecie
dobra odpowiedź
Eriksen
i jeszcze najwięcej goli z rzutów wolnych
No w Atlancie być kocurem
tymczasem zgadnijcie, kto od 2013 roku licząc ma najwięcej asyst w BPL, najwięcej goli spoza 16'tki oraz najwięcej wykreowanych sytuacji - podpowiem, że chodzi o tego samego gracza
I wziął Pulgara
i grał w tym ustawieniu
Do Evertonu
Spina zna język i ligę
Jeszcze bym Vecino sprzedał
ryzyko jest
Tak samo myślę alfa, ale też podzielam obawy sete. Musimy zaryzykować
bo mozemy zyskac w koncu kogos ogarnietego
dlatego jesli juz to lepiej zaryzykowa ze spina
przeciez jang nie bedzie lepszy niz kwadwo czy nawet biragi
Ale ja zdwojga złego wolę spine niż Younga czy inne wynalazki typu Lazaro czy Kostic
Luki tylko jak historia pokazuje,jego kontuzje to nie jest przypadek
Nie oszukujmy się jakby Spina przyszedł i był ciągle kontuzjowany no to utopimy dużo kasy, ale też możemy dużo zyskać
jak gral tego nie wiem, ale gral
Young to przynajmniej przyjdzie i bedzie gral
Na korzyść Younga przemawia to, że co najwyżej utopimy jego pensje, a w przypadku Spinazzoli to jednak w grę wchodzi karta zawodnika wyceniana na 25 mln €
to rozwiązanei ryzykowne, podobnie z resztą jak SPina
w Juve zobaczyli ze nic z chlopa nie bedzie i zrobili out
Kusy nikt nie pisze, że wtopa
ma racje jasne ze tak
Trzeba liczyć na to że nasz sztab naprostuje
Younga chce Conte, więc go dostanie, trzeba zaufać tej transakcji, a nie przed transferem pisać, ze będzie wtopa
No ale Koba ma rację, bo Juve by go nie puścili
mozliwe, Atalnta kontuzje, Juve kontuzje, Roma kontuzje ..Inter ?
przesledzilem historie kontuzji spiny to głównie łapie urazy mięśniowe, a to już wynika bardziej że złego przygotowania. No ale to też może wynikać z tego że ciągle zle zaczyna przygotowania z urazem
dobre !
teraz to poleciales
Koba xD
Gdyby Spina nie był szklany to nigdy by się w Romie nie znalazł
dokl xD
no szkoda ze spina taki szklany niestety
KOba piszesz madrze
Fonseca wrocil do Florenziego ktorego chcial odstawic bo widzi ze Spina ...ciezko
1 pozbywamy się Politano i nie bawimy w wypożyczenia kolejne. 2 zyskujemy gościa o bardzo dużym talencie który najlepiej prezentował się w ustawieniu z wahadlami. 3 możemy porzucić szalony pomysł z Youngiem 4 zrobi się miejsce dla Giroud 5 już nie będzie nam grozić wymiana za Kesje
leczyl sie wiekszosc rundy , trenuje z grupa , ale bez formy
Eriksen 16 mln euro plus bonusy, kontrakt 2024, witamy
no wlasnie
Nie wiem sete, wiem tyle co ty że nie grał ostatnio.
Wymiana na Spine to same plusy
a jest zdrowy ? bo w Romie nie gra ?
Luki..zdrowy tak
Sete ale chyba lepszy spina niż Young co?
no bo Eriksen ma juz wyebane
Politano w Romie na wartosci nie straci i mozna go pohandlowac w lecie
Jose Mourinho. "Nie jestem idiotą. Eriksen nie gra na najwyższym poziomie"
Politano w ROmie bedzie gral a Spina u nas niekoniecznie ..czytaj zdrowie
Kusy , uwazam, ze opcja wymiany na pol roku jest korzystniejsza dla nas.
Czasu jest malo..Alonso, Palmieri, Kurzawa szybko sie okazalo ze sa poza zasiegiem, AY to angol ...zostaje Spinazolla
Roma też wymiana bardziej realna, niestety takie sa realia, żyjecie marzeniami, pójdzie jakas wymiana, lub wypożyczenie bez wykupu, czytajcie źródła lepsze
Ten ruch broni Marotte
Kusy pewne jest ze ROma tez go nie kupi
Jestem człowiek z Belchatiwq
Cześć KusyOnFire
WT tutaj sie zgodze, ale w momencie taki, ze Spina jest zdrowy ...a cholera wie jak jest
Spinazolla to wahadłowy, obskoczy oby 2 wahadła, ma duży ciąg na bramkę i technikę o której każdy z aktualnych wahadłowych Interu może pomarzyć. Potrafi grać na bardzo wysokim poziomie - odwołuję do meczu LM z Atletico. W tej wymienie jest sytuacja win-win.
Politano jak pójdzie do Mialnu to tylko wypożyczenie, bez opcji wykupu, lub wymiana, innej opcji nie ma
17 baniek szpinak, 25 baniek politaniak
pod wzgledem wartosci to SPina i Politano jest podobnie wlasnie
Wahadło syte i atak cały
Szkoda ze Mateo nie chce do Florencji :/ no coz
Albo niech dadzą Spinacole + 5 baniek co
te 5 pojdzie na Giroud np
to niech wypozycza 5 mln + 17 z opcja wykupu
Tylko że oni nie są specjalnie zaInteresowani kupnem tego leszcza
Spina przeciez jest bez formy
albo wymienic na Llorente z Napoli na pol roku
Ry
po prostu srzedac go Romie, Milanowi
Frąk Kesi?
Czyli jak?
WT moim zdaniem powinnismy leoiej spozytkowac Politano
wymiana jak cos tylko na pol roku bez zadncyh opcji. Ryzykujemy wiecej niz Roma
Czepiasz się detali
Spoina to jest taki gracz , ktory w trakcie sezonu ... 6 miesiecy sie leczy, 3 mieisiace dochodzi do formy i 3 miesiace gra