Archiwum shoutboksa

KoBa 14.01.2020 09:20

w sumie Vecino mógłby już out bo trzeba Christianowi numr zwolnić

SETE 14.01.2020 09:20

na tym poziomie technika uzytkowa Gagsa i Vecino jest nie do przyjecia

KoBa 14.01.2020 09:19

i nie sprawia wrażenia, że sie zaraz na niej zabije

Luki165 14.01.2020 09:19

No dokładnie

SETE 14.01.2020 09:19

dokl

KoBa 14.01.2020 09:19

Valero to przynajmniej piłka nie przeszkadza

SETE 14.01.2020 09:19

no bo Valeraka juz nikt nie musi pytac ..w czerwcu out

Alfa 14.01.2020 09:19

bo ten to przynajmniej taki bekowy sie wydaje

Alfa 14.01.2020 09:19

chyba nawet bardziej niz walerak

Alfa 14.01.2020 09:19

nie moge sie doczekac az w koncu weszyno i gags zrobia won

SETE 14.01.2020 09:18

myslalem ze Lautaro :)

KoBa 14.01.2020 09:18

w sumie Vecino to był najlepszy ziomek Icara więc zaskoczonym nie mozna być

SETE 14.01.2020 09:18

Matias fochy stroi :)

KoBa 14.01.2020 09:18

GDS podaje, że Vecino jest pierwszy na liscie do wylotu z pomocników, Conte ma być neizadowolony nie tylko z jego gry, ale również zachowania.

SETE 14.01.2020 09:15

Iwdac ze nie maja dobrych relacji z Tott czyli po co im pompowac extra kase jak za kilka miesiecy samemu mozna przytulic cos extra

SETE 14.01.2020 09:15

Mysle, ze agent wraca do Mediolanu negcjowac prowizje za podpis w czerwcu

SETE 14.01.2020 09:14

to w czerwcu bedziesz mial juz 7,5 letnia :)

KoBa 14.01.2020 09:14

Eriksen był i jest mocno niedoceniany, pewnie dlatego, że nie ma gwiazdorskiego wizerunku i raczej unika szeroko rozumianej aktywności pozaboiskowej

Luki165 14.01.2020 09:13

Nie no Eriksen to Marzenie, z tej okazji otworzę whisky 7 letnia jak przyjdzie

Luki165 14.01.2020 09:13

Bo widziałem to :p

SETE 14.01.2020 09:13

Eriksen przyjdzie w lecie

KoBa 14.01.2020 09:13

dobra odpowiedź

Luki165 14.01.2020 09:13

Eriksen

KoBa 14.01.2020 09:12

i jeszcze najwięcej goli z rzutów wolnych

Luki165 14.01.2020 09:12

No w Atlancie być kocurem

KoBa 14.01.2020 09:12

tymczasem zgadnijcie, kto od 2013 roku licząc ma najwięcej asyst w BPL, najwięcej goli spoza 16'tki oraz najwięcej wykreowanych sytuacji - podpowiem, że chodzi o tego samego gracza

Luki165 14.01.2020 09:11

I wziął Pulgara :)

KoBa 14.01.2020 09:11

i grał w tym ustawieniu

Luki165 14.01.2020 09:11

Do Evertonu

KoBa 14.01.2020 09:11

Spina zna język i ligę

Luki165 14.01.2020 09:11

Jeszcze bym Vecino sprzedał

SETE 14.01.2020 09:11

ryzyko jest

Luki165 14.01.2020 09:09

Tak samo myślę alfa, ale też podzielam obawy sete. Musimy zaryzykować

Alfa 14.01.2020 09:09

bo mozemy zyskac w koncu kogos ogarnietego

Alfa 14.01.2020 09:09

dlatego jesli juz to lepiej zaryzykowa ze spina

Alfa 14.01.2020 09:08

przeciez jang nie bedzie lepszy niz kwadwo czy nawet biragi

Luki165 14.01.2020 09:08

Ale ja zdwojga złego wolę spine niż Younga czy inne wynalazki typu Lazaro czy Kostic

SETE 14.01.2020 09:08

Luki tylko jak historia pokazuje,jego kontuzje to nie jest przypadek

Luki165 14.01.2020 09:07

Nie oszukujmy się jakby Spina przyszedł i był ciągle kontuzjowany no to utopimy dużo kasy, ale też możemy dużo zyskać

SETE 14.01.2020 09:07

jak gral tego nie wiem, ale gral

SETE 14.01.2020 09:07

Young to przynajmniej przyjdzie i bedzie gral

KoBa 14.01.2020 09:06

Na korzyść Younga przemawia to, że co najwyżej utopimy jego pensje, a w przypadku Spinazzoli to jednak w grę wchodzi karta zawodnika wyceniana na 25 mln €

KoBa 14.01.2020 09:04

to rozwiązanei ryzykowne, podobnie z resztą jak SPina

SETE 14.01.2020 09:04

w Juve zobaczyli ze nic z chlopa nie bedzie i zrobili out

KoBa 14.01.2020 09:04

Kusy nikt nie pisze, że wtopa

SETE 14.01.2020 09:03

ma racje jasne ze tak

KoBa 14.01.2020 09:01

Trzeba liczyć na to że nasz sztab naprostuje

Kusy 14.01.2020 09:01

Younga chce Conte, więc go dostanie, trzeba zaufać tej transakcji, a nie przed transferem pisać, ze będzie wtopa

Luki165 14.01.2020 09:01

No ale Koba ma rację, bo Juve by go nie puścili

SETE 14.01.2020 09:01

mozliwe, Atalnta kontuzje, Juve kontuzje, Roma kontuzje ..Inter ?

Luki165 14.01.2020 09:00

przesledzilem historie kontuzji spiny to głównie łapie urazy mięśniowe, a to już wynika bardziej że złego przygotowania. No ale to też może wynikać z tego że ciągle zle zaczyna przygotowania z urazem

SETE 14.01.2020 09:00

dobre !

SETE 14.01.2020 09:00

teraz to poleciales :)

SETE 14.01.2020 09:00

Koba xD

KoBa 14.01.2020 09:00

Gdyby Spina nie był szklany to nigdy by się w Romie nie znalazł

SETE 14.01.2020 08:59

dokl xD

Alfa 14.01.2020 08:59

no szkoda ze spina taki szklany niestety

SETE 14.01.2020 08:59

KOba piszesz madrze

SETE 14.01.2020 08:59

Fonseca wrocil do Florenziego ktorego chcial odstawic bo widzi ze Spina ...ciezko

KoBa 14.01.2020 08:59

1 pozbywamy się Politano i nie bawimy w wypożyczenia kolejne. 2 zyskujemy gościa o bardzo dużym talencie który najlepiej prezentował się w ustawieniu z wahadlami. 3 możemy porzucić szalony pomysł z Youngiem 4 zrobi się miejsce dla Giroud 5 już nie będzie nam grozić wymiana za Kesje

SETE 14.01.2020 08:58

leczyl sie wiekszosc rundy , trenuje z grupa , ale bez formy

Kusy 14.01.2020 08:58

Eriksen 16 mln euro plus bonusy, kontrakt 2024, witamy

SETE 14.01.2020 08:58

no wlasnie

Luki165 14.01.2020 08:58

Nie wiem sete, wiem tyle co ty że nie grał ostatnio.

KoBa 14.01.2020 08:57

Wymiana na Spine to same plusy

SETE 14.01.2020 08:57

a jest zdrowy ? bo w Romie nie gra ?

SETE 14.01.2020 08:57

Luki..zdrowy tak

Luki165 14.01.2020 08:56

Sete ale chyba lepszy spina niż Young co?

SETE 14.01.2020 08:56

no bo Eriksen ma juz wyebane

SETE 14.01.2020 08:56

Politano w Romie na wartosci nie straci i mozna go pohandlowac w lecie

Kusy 14.01.2020 08:56

Jose Mourinho. "Nie jestem idiotą. Eriksen nie gra na najwyższym poziomie"

SETE 14.01.2020 08:56

Politano w ROmie bedzie gral a Spina u nas niekoniecznie ..czytaj zdrowie

SETE 14.01.2020 08:56

Kusy , uwazam, ze opcja wymiany na pol roku jest korzystniejsza dla nas.

SETE 14.01.2020 08:55

Czasu jest malo..Alonso, Palmieri, Kurzawa szybko sie okazalo ze sa poza zasiegiem, AY to angol ...zostaje Spinazolla

Kusy 14.01.2020 08:54

Roma też wymiana bardziej realna, niestety takie sa realia, żyjecie marzeniami, pójdzie jakas wymiana, lub wypożyczenie bez wykupu, czytajcie źródła lepsze

SETE 14.01.2020 08:54

Ten ruch broni Marotte

SETE 14.01.2020 08:53

Kusy pewne jest ze ROma tez go nie kupi

Kusy 14.01.2020 08:53

Jestem człowiek z Belchatiwq

WTC 14.01.2020 08:53

Cześć KusyOnFire

SETE 14.01.2020 08:52

WT tutaj sie zgodze, ale w momencie taki, ze Spina jest zdrowy ...a cholera wie jak jest

Fekalia 14.01.2020 08:52

Spinazolla to wahadłowy, obskoczy oby 2 wahadła, ma duży ciąg na bramkę i technikę o której każdy z aktualnych wahadłowych Interu może pomarzyć. Potrafi grać na bardzo wysokim poziomie - odwołuję do meczu LM z Atletico. W tej wymienie jest sytuacja win-win.

Kusy 14.01.2020 08:52

Politano jak pójdzie do Mialnu to tylko wypożyczenie, bez opcji wykupu, lub wymiana, innej opcji nie ma

WTC 14.01.2020 08:52

17 baniek szpinak, 25 baniek politaniak

SETE 14.01.2020 08:52

pod wzgledem wartosci to SPina i Politano jest podobnie wlasnie :)

WTC 14.01.2020 08:52

Wahadło syte i atak cały

SETE 14.01.2020 08:52

Szkoda ze Mateo nie chce do Florencji :/ no coz

WTC 14.01.2020 08:51

Albo niech dadzą Spinacole + 5 baniek co

SETE 14.01.2020 08:51

te 5 pojdzie na Giroud np :)

SETE 14.01.2020 08:51

to niech wypozycza 5 mln + 17 z opcja wykupu :)

WTC 14.01.2020 08:50

Tylko że oni nie są specjalnie zaInteresowani kupnem tego leszcza

SETE 14.01.2020 08:50

Spina przeciez jest bez formy

SETE 14.01.2020 08:50

albo wymienic na Llorente z Napoli na pol roku

WTC 14.01.2020 08:50

Ry

SETE 14.01.2020 08:49

po prostu srzedac go Romie, Milanowi

WTC 14.01.2020 08:49

Frąk Kesi?

WTC 14.01.2020 08:49

Czyli jak?

SETE 14.01.2020 08:49

WT moim zdaniem powinnismy leoiej spozytkowac Politano

SETE 14.01.2020 08:48

wymiana jak cos tylko na pol roku bez zadncyh opcji. Ryzykujemy wiecej niz Roma

WTC 14.01.2020 08:48

Czepiasz się detali

SETE 14.01.2020 08:48

Spoina to jest taki gracz , ktory w trakcie sezonu ... 6 miesiecy sie leczy, 3 mieisiace dochodzi do formy i 3 miesiace gra

Shoutbox

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się