andrzej nie umisz w sparingi opamietaj sie
Najwieksza chorogiewka nie mająca swojego zdania i jak ja mam sie sparować z kims takim?
Ciarki zażenowania
Przerażające
tak widze Endru
Ja jestem jak ten klopp w sztosie formy mozesz klęknąć kluczborski
od 0.00 do 0.14
Ender Ender co z ciebie wyrośnie
Capitano cisnie po mourinho a w tym momencie jest idealnym odwzorowaniem naszej legendy
No Pjekera to mogłeś w knajpie na meczu wziąć na klatę ale posrałeś się koncertowo
takie endryjowe
to akurat niezle
buraki sedesu
Zwykle przegrywy co w zyciu nie wyszlo
A cóż takiego działo się w piątek andrzejku powiedz pani przedszkolance
Endru 12.01.2020 13:09 Tylko mocne w grupie jestescie szkoda ze was w poatek nie bylo
Nie rusza mnie to ty po czyms takim usunąłbys konto dla mnie te buraki sedesu czy piekeru to jak splunac sam ich biore na klate
to moze byc knockdown
Slania sie na nogach
Nie piłem właśnie bo Fyrower cały zapas wykupił
Endru przyjmuje ciezkie kombinacje
Czułem że Kłynzy zrobi aktualkę
UUU
w piątek pili tanie wino bo w biedrze była promka z kartą moja biedronka
edit 1.nadzyr 2.skepta 3 .endru
Tylko mocne w grupie jestescie szkoda ze was w poatek nie bylo
Jednak Kusy był najbardziej lotny z tej trójki
andrzejek wchodzi na wyższy level kompromitacji
?
A ty umiesz skleic dupe jak pisze z twoim panem
Endru a umiesz stanąć na jednej nodze i złapać się za nos?
pewnie cala noc nad tym kontemplowałeś
jak na to wpadles
dokladnie Endru, szukam kolegow
Szukasz kolegow czy co bo nie rozumiem
O.o
Sedes po co sie wpieprzasz wgl psie ?
Xddd
Ooo psy Capitano sie zleciały
podobno chodzi pod przedszkola i pokazuje tam ptaszka nie widzac w tym nic niestosownego
Endru to prawdziwy bezwstydnik
Endru, naprawdę, może już lepiej idź
Skala twojego debilizmu jest absolutnie przytłaczająca, jesteś zwyczajnie męczący, zrób won blagam
Boli dalej widze
Idź stąd najlepiej
Ale zamknij się już typie
Nadzyr spuścił sie na ciebie publicznie wczoraj grzecznie w norze siedziałeś dzis szukasz poklasku
powoli stwierdzam że największym problemem z tymżoze nie jest plucie na Inter tylko całkowita bezbecja
A ty nadzyrowym siusiakiem
Nie chce mi sie z Toba pisac śmierdzisz wódka i kebabem
Chuyowa jesteś
Ilburako wypaleniec sapie typowe obudzil sie na kacu stezenie alkoholu w glowie i pieprzy farmazony
Bezbronna
Andrzejka sama została z tymamorynio
Nydzor wypluł na ciebie
bo teraz to nie bardzo rozumiem
czemu sie przypjerdalacie do endru?
Wyplules juz biala gęsta substancje z ust?
Kompromituje się jak zwykle
xDDDDD
Endru co ty tam robisz na tym filmie
Jestem pelen obaw po wczoraj nie wyczuwam podniecenia
I nie podniecaj się
Inter jest w dobrych rękach
Tu nie chodzi o mnie tylko o Inter
Ty się nie nadajesz a wciąż tu jesteś
Gaglia jest totalnym trupem gosc sie nie nadaje to samo Biraghi won z nimi
Warto zrobic taki deal
chce Kessiego za gaglie
Boco
Jak Vidal zostanie w Barcy to na już musi przyjść Eriksen
Ciekawe za kogo wezmą Kessiego za Politano czy za Vecino
Wujek pewnie chciałby zostać zdominowany w opór przez Lukaku i Koulibalego na bank
Pepe, Kessie, Asamoah, typowe
Żylastego big black salami
Generalnie to Wujka chyba ciągnie do czarnej pałeczki
dlatego ten Kessie pewnie
Xavi niby praktycznie trenerem Barcy tak więc chyba baj baj vidal
jest jeszcze DD ,Lazaro
Wujek**
Kusy czasem jak polka na erazmusie niestety
Także to wyklucza sens jakiejkolwiek polemiki na temat Calcia
Przypominam, że niejaki Wujek jest absolutnie zafascynowany Frankiem Kesim
czyli przy wiecznie połamanym Asamoahu i ewentualnym wypadnięciu Biraghiego kto będzie grał na wahadle?
potem ciężko pozbyć się tego szrotu
tak serio jak widzę takie transfery jak Darmian to już wolę nikogo nie brać
Innymi słowy psychopata typowy
Cały potok słów a zero treści
Typowy wujek potrafi cały dzień dyskutować o wyższości Vecino nad Gagliardinim albo DD nad Darmianem
ty byłeś najlepszy w składzie amino
Szkoda ze nie mam żadnych informacji o jakiś negocjacjach z muenierem
I generalnie nie masz najmniejszego pojęcia o piłce nożnej
Bo zawsze byłeś słaby
Zresztą nie miała z jakiego poziomu spadać
U ciebie