Archiwum shoutboksa

Klinsi64 12.01.2020 13:14

andrzej nie umisz w sparingi opamietaj sie

Endru 12.01.2020 13:13

Najwieksza chorogiewka nie mająca swojego zdania i jak ja mam sie sparować z kims takim?

IlCapitano 12.01.2020 13:13

Ciarki zażenowania

IlCapitano 12.01.2020 13:13

Przerażające

Kredence 12.01.2020 13:13

tak widze Endru

Endru 12.01.2020 13:13

Ja jestem jak ten klopp w sztosie formy mozesz klęknąć kluczborski

Kredence 12.01.2020 13:12

od 0.00 do 0.14

Nitrogen 12.01.2020 13:12

Ender Ender co z ciebie wyrośnie

Endru 12.01.2020 13:12

Capitano cisnie po mourinho a w tym momencie jest idealnym odwzorowaniem naszej legendy

IlCapitano 12.01.2020 13:12

No Pjekera to mogłeś w knajpie na meczu wziąć na klatę ale posrałeś się koncertowo

Kredence 12.01.2020 13:12

takie endryjowe

Kredence 12.01.2020 13:11

to akurat niezle

Kredence 12.01.2020 13:11

buraki sedesu :lol:

Endru 12.01.2020 13:11

Zwykle przegrywy co w zyciu nie wyszlo

IlCapitano 12.01.2020 13:11

A cóż takiego działo się w piątek andrzejku powiedz pani przedszkolance

IlCapitano 12.01.2020 13:11

Endru 12.01.2020 13:09 Tylko mocne w grupie jestescie szkoda ze was w poatek nie bylo

Endru 12.01.2020 13:11

Nie rusza mnie to ty po czyms takim usunąłbys konto dla mnie te buraki sedesu czy piekeru to jak splunac sam ich biore na klate

Dzonyy 12.01.2020 13:10

to moze byc knockdown

Dzonyy 12.01.2020 13:10

Slania sie na nogach

IlCapitano 12.01.2020 13:10

Nie piłem właśnie bo Fyrower cały zapas wykupił

Dzonyy 12.01.2020 13:10

Endru przyjmuje ciezkie kombinacje

Nitrogen 12.01.2020 13:09

Czułem że Kłynzy zrobi aktualkę

Dzonyy 12.01.2020 13:09

UUU

Adriano_forever 12.01.2020 13:09

w piątek pili tanie wino bo w biedrze była promka z kartą moja biedronka

Klinsi64 12.01.2020 13:09

edit 1.nadzyr 2.skepta 3 .endru

Endru 12.01.2020 13:09

Tylko mocne w grupie jestescie szkoda ze was w poatek nie bylo

IlCapitano 12.01.2020 13:08

Jednak Kusy był najbardziej lotny z tej trójki

Kredence 12.01.2020 13:08

andrzejek wchodzi na wyższy level kompromitacji

IlCapitano 12.01.2020 13:08

facepalm

Endru 12.01.2020 13:08

?

Endru 12.01.2020 13:08

A ty umiesz skleic dupe jak pisze z twoim panem

Piekarz 12.01.2020 13:07

Endru a umiesz stanąć na jednej nodze i złapać się za nos?

Kredence 12.01.2020 13:07

pewnie cala noc nad tym kontemplowałeś

Kredence 12.01.2020 13:06

jak na to wpadles

Kredence 12.01.2020 13:06

dokladnie Endru, szukam kolegow

Endru 12.01.2020 13:06

Szukasz kolegow czy co bo nie rozumiem

Nitrogen 12.01.2020 13:06

O.o

Endru 12.01.2020 13:06

Sedes po co sie wpieprzasz wgl psie ?

Piekarz 12.01.2020 13:05

Xddd

Endru 12.01.2020 13:05

Ooo psy Capitano sie zleciały

Kredence 12.01.2020 13:05

podobno chodzi pod przedszkola i pokazuje tam ptaszka nie widzac w tym nic niestosownego

Kredence 12.01.2020 13:04

Endru to prawdziwy bezwstydnik

Piekarz 12.01.2020 13:04

Endru, naprawdę, może już lepiej idź

IlCapitano 12.01.2020 13:04

Skala twojego debilizmu jest absolutnie przytłaczająca, jesteś zwyczajnie męczący, zrób won blagam

Endru 12.01.2020 13:04

Boli dalej widze

IlCapitano 12.01.2020 13:03

Idź stąd najlepiej

IlCapitano 12.01.2020 13:03

Ale zamknij się już typie

Endru 12.01.2020 13:03

Nadzyr spuścił sie na ciebie publicznie wczoraj grzecznie w norze siedziałeś dzis szukasz poklasku

Piekarz 12.01.2020 13:03

powoli stwierdzam że największym problemem z tymżoze nie jest plucie na Inter tylko całkowita bezbecja

IlCapitano 12.01.2020 13:02

A ty nadzyrowym siusiakiem

Endru 12.01.2020 13:02

Nie chce mi sie z Toba pisac śmierdzisz wódka i kebabem

IlCapitano 12.01.2020 13:00

Chuyowa jesteś

Endru 12.01.2020 13:00

Ilburako wypaleniec sapie typowe obudzil sie na kacu stezenie alkoholu w glowie i pieprzy farmazony

IlCapitano 12.01.2020 13:00

Bezbronna

IlCapitano 12.01.2020 13:00

Andrzejka sama została z tymamorynio

IlCapitano 12.01.2020 13:00

Nydzor wypluł na ciebie

Skepta 12.01.2020 12:59

bo teraz to nie bardzo rozumiem

Skepta 12.01.2020 12:59

czemu sie przypjerdalacie do endru?

Endru 12.01.2020 12:59

Wyplules juz biala gęsta substancje z ust?

IlCapitano 12.01.2020 12:58

Kompromituje się jak zwykle

WTC 12.01.2020 12:54

xDDDDD

Kredence 12.01.2020 12:53

Endru co ty tam robisz na tym filmie

Endru 12.01.2020 12:51

Jestem pelen obaw po wczoraj nie wyczuwam podniecenia

IlCapitano 12.01.2020 12:50

I nie podniecaj się

IlCapitano 12.01.2020 12:50

Inter jest w dobrych rękach

Endru 12.01.2020 12:50

Tu nie chodzi o mnie tylko o Inter

IlCapitano 12.01.2020 12:49

Ty się nie nadajesz a wciąż tu jesteś

Endru 12.01.2020 12:49

Gaglia jest totalnym trupem gosc sie nie nadaje to samo Biraghi won z nimi

IlCapitano 12.01.2020 12:49

facepalm

Endru 12.01.2020 12:48

Warto zrobic taki deal

Endru 12.01.2020 12:48

chce Kessiego za gaglie

IlCapitano 12.01.2020 12:45

Boco

pluto11 12.01.2020 12:42

Jak Vidal zostanie w Barcy to na już musi przyjść Eriksen

pluto11 12.01.2020 12:40

Ciekawe za kogo wezmą Kessiego za Politano czy za Vecino

IlCapitano 12.01.2020 12:40

Wujek pewnie chciałby zostać zdominowany w opór przez Lukaku i Koulibalego na bank

IlCapitano 12.01.2020 12:39

Pepe, Kessie, Asamoah, typowe

IlCapitano 12.01.2020 12:39

Żylastego big black salami

IlCapitano 12.01.2020 12:38

Generalnie to Wujka chyba ciągnie do czarnej pałeczki

Klinsi64 12.01.2020 12:36

dlatego ten Kessie pewnie

Luki165 12.01.2020 12:34

Xavi niby praktycznie trenerem Barcy tak więc chyba baj baj vidal

VVujek 12.01.2020 12:34

jest jeszcze DD ,Lazaro

Czarson 12.01.2020 12:33

Wujek**

Czarson 12.01.2020 12:33

Kusy czasem jak polka na erazmusie niestety

IlCapitano 12.01.2020 12:25

Także to wyklucza sens jakiejkolwiek polemiki na temat Calcia

IlCapitano 12.01.2020 12:24

Przypominam, że niejaki Wujek jest absolutnie zafascynowany Frankiem Kesim

WTC 12.01.2020 12:24

czyli przy wiecznie połamanym Asamoahu i ewentualnym wypadnięciu Biraghiego kto będzie grał na wahadle?

VVujek 12.01.2020 12:24

potem ciężko pozbyć się tego szrotu

VVujek 12.01.2020 12:23

tak serio jak widzę takie transfery jak Darmian to już wolę nikogo nie brać

IlCapitano 12.01.2020 12:23

Innymi słowy psychopata typowy

IlCapitano 12.01.2020 12:23

Cały potok słów a zero treści

IlCapitano 12.01.2020 12:23

Typowy wujek potrafi cały dzień dyskutować o wyższości Vecino nad Gagliardinim albo DD nad Darmianem

VVujek 12.01.2020 12:23

:)

VVujek 12.01.2020 12:22

ty byłeś najlepszy w składzie amino

Luki165 12.01.2020 12:22

Szkoda ze nie mam żadnych informacji o jakiś negocjacjach z muenierem

IlCapitano 12.01.2020 12:22

I generalnie nie masz najmniejszego pojęcia o piłce nożnej

IlCapitano 12.01.2020 12:22

Bo zawsze byłeś słaby

IlCapitano 12.01.2020 12:22

Zresztą nie miała z jakiego poziomu spadać

IlCapitano 12.01.2020 12:21

U ciebie

Shoutbox

Claudio 16.06.2026 20:21

Górnik sprzedał do Slavii Praga Wiktora Nowaka (no to dali mu szanse), a najsmieszniejsze jest to, że Hellebrand odchodzi za 1,7mln euro(klauzula) do....Korony Kielce xD skad tam sie kasa wziela?

martins2000 16.06.2026 19:18

Od 1 lipca klauzula Greenwooda 60 mln

martins2000 16.06.2026 19:11

Arsenal naciska na Kone: osiągnięto porozumienie z jego otoczeniem

Chuchu 16.06.2026 18:59

No jak Marotta ogarnie porządnie to mercato to na papierze nie mamy konkurencji

Piekarz 16.06.2026 18:10

już Roma prędzej

Piekarz 16.06.2026 18:10

Jaszczu91 16.06.2026 16:02 Piekarz jeszcze się może okazać, że największym konkurentem Interu w walce o tytuł będzie... Como. Już robią wzmocnienia, a Paz zostaje

Claudio 16.06.2026 17:46

Mourinho jeszcze nie zaczął pracy z nimi a już wiadomo kto co sobie ustalił. Dajcie sobie siana z tymi plotkami

AveCaesar 16.06.2026 17:42

Po prostu jeszcze nie wie, że pragnie zostać wahadłowym. Ausilio musi go w tym uświadomić prezentując swoją wizje.

Tifosinho 16.06.2026 17:31

Jeszcze nie wie, że popełnił największy błąd w swoim życiu

martins2000 16.06.2026 17:17

Mastantuono odmówił Marottcie

Jaszczu91 16.06.2026 16:02

Piekarz jeszcze się może okazać, że największym konkurentem Interu w walce o tytuł będzie... Como. Już robią wzmocnienia, a Paz zostaje

Jacenty 16.06.2026 14:08

niech lepiej biorą Frattesiego Angole

Jacenty 16.06.2026 14:07

Moretto: Nottingam i Sunderland zainteresowane Khephrenem Thuramem

Tifosinho 16.06.2026 13:02

Greenwood spoko ale OM ponoć woła podobne piniondze co Atalanta za Palestrę

Jacenty 16.06.2026 11:20

wg Il Tempo Inter i Juventus w ciągu ostatnich tygodni pytały o Greenwooda, ale nie doszło do bardziej zaawansowanych orzmów

Jacenty 16.06.2026 11:12

Khephren Thuram nie zamierza przenosić się do Al-Ahly, chce zostać w Juventusie. Jeśli klub będzie nalegał na sprzedaż, piłkarz będzie chciał odejść do PRemier League

Claudio 16.06.2026 09:43

Hiszpański piłkarz Rafa Mir został skazany na osiem i pół roku więzienia za przestępstwa seksualne.

timon 16.06.2026 09:21

Do tego LE tez przyzwoite pieniadze oferuje. Aston villa prawie 40mln zarobila

timon 16.06.2026 09:20

Niech oni i Milan graja tam jak najdluzej. Liga potrzebuje punktow a czym dalej tam beda tym powazniej te rozgrywki beda traktowac wiec nie bedzie rezerwowych

timon 16.06.2026 09:19

Dobrze, ze w czwartki beda sie po lidze europy kopac

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29471

Liczba newsów: 53349

Liczba komentarzy: 624822

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się