Archiwum shoutboksa

jaszczomb 14.01.2020 21:09

?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

IlCapitano 14.01.2020 21:09

XDDDD

Neraz1908 14.01.2020 21:09

klanies jakie przekaski

Nitrogen 14.01.2020 21:09

!! !! !

Klanies 14.01.2020 21:08

hahahahaha jaki var na siłe robiony, wysatarcyzlo inaczej kreske postawić, leżęęęę xDDD

Czarson 14.01.2020 21:08

Co ten komentator xD

zv0d 14.01.2020 21:08

brawo

Czarson 14.01.2020 21:08

Warto wygrać le żeby zdobyć przepustkę do LM, zobaczymy jak ten sezon się potoczy

Neraz1908 14.01.2020 21:08

co on gada o lingardzie

miniu86 14.01.2020 21:08

lu ka ku!

Michellaga 14.01.2020 21:08

podobno do Interu

Michellaga 14.01.2020 21:08

LINGARD

Nitrogen 14.01.2020 21:08

No i razism niestety

miniu86 14.01.2020 21:08

ro me lu!

jaszczomb 14.01.2020 21:08

przyrodzeni elukakowi wystawalo za linie\

Nitrogen 14.01.2020 21:08

Nie było, ale war wskazał że był bo calciopolli

Czarson 14.01.2020 21:08

Hahahha

zv0d 14.01.2020 21:07

to jak z tym spalonym

Czarson 14.01.2020 21:07

Pralka beko?

ZnawcaCalcio 14.01.2020 21:07

ja to mam bekę, że sędzia to wychwycił xDD

jaszczomb 14.01.2020 21:07

ohohohohoh

Dzonyy 14.01.2020 21:07

Ostatni raz sie tak smialem jak robiłem pranie

Dzonyy 14.01.2020 21:06

ależ to było śmieszne

jaszczomb 14.01.2020 21:06

ale bark to moze winnica

Czarson 14.01.2020 21:06

Bark bark tak pies szczeka

Dzonyy 14.01.2020 21:06

ajajajajaj

zv0d 14.01.2020 21:06

to spalony

Dzonyy 14.01.2020 21:06

xDDDD

Nitrogen 14.01.2020 21:06

Więc absolutnie nieśmieszne

zv0d 14.01.2020 21:06

aaa

Nitrogen 14.01.2020 21:06

Bark to nie barek

zv0d 14.01.2020 21:06

jezeli chodzi o bark to rajda ma pełny

Czarson 14.01.2020 21:06

Co za bzdury

Nitrogen 14.01.2020 21:06

Co ty gadasz

Mikson 14.01.2020 21:05

Ale bark się liczy, bo barkiem można strzelić gola dlatego wysunięty bark to spalony

Czarson 14.01.2020 21:05

Lukaku się kwalifikuje

Czarson 14.01.2020 21:05

Dokl

Nitrogen 14.01.2020 21:05

Black salami można strzelać

zv0d 14.01.2020 21:05

hahahaha

Czarson 14.01.2020 21:05

Alfa ale to chodziło o penisa

ZnawcaCalcio 14.01.2020 21:05

to chyba od EURO będzie ALFA i ma być 12-13 cm

zv0d 14.01.2020 21:05

reka sie nie liczy do spalonego

Czarson 14.01.2020 21:05

Przecież główka

Alfa 14.01.2020 21:05

A nie mieli wprowadzić tej zasady 20 czy tam 30cm?

Michellaga 14.01.2020 21:05

reka lukaku na spalonym

Czarson 14.01.2020 21:05

Co on barkiem strzelił co

jaszczomb 14.01.2020 21:05

jaki bekowy var

Nitrogen 14.01.2020 21:05

ehhhhhh

jaszczomb 14.01.2020 21:04

ufffffffffffffffffff

zv0d 14.01.2020 21:04

sanheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez

IlCapitano 14.01.2020 21:04

aaaaaaaaajjjjjjjjjjjj

Nitrogen 14.01.2020 21:04

ajajajajaja

Michellaga 14.01.2020 21:04

DYMANKO

Czarson 14.01.2020 21:04

Podobno agume ma tak na nazwisko bo to jego pierwsze słowo

jaszczomb 14.01.2020 21:04

ajjjjjjjjj

Nitrogen 14.01.2020 21:04

ufffff

samum 14.01.2020 21:04

Dzięki jaszczomb

jaszczomb 14.01.2020 21:03

ale 3/4 z nich to miny

zv0d 14.01.2020 21:03

kazdy by chciał ogladac jak borja napedza atak

Nitrogen 14.01.2020 21:03

Ajj,uff,ehh itp

Czarson 14.01.2020 21:03

Marcel brozowik stworzony do takich męczy na chodzi ego, zaraz bramkę strzeli

Nitrogen 14.01.2020 21:03

Będziemy ci pisać co i jak

jaszczomb 14.01.2020 21:03

odpalaj na livescorze

Nitrogen 14.01.2020 21:03

No to nie obejrzysz chyba niestety

Czarson 14.01.2020 21:03

Jaszczomn xddhehehehe

samum 14.01.2020 21:02

W nl nie działa mi link z tvp

Claudio 14.01.2020 21:02

Lukak widac ze gra oszczednie i dobrze

jaszczomb 14.01.2020 21:02

niby rano a noc jest HEHE

Czarson 14.01.2020 21:02

Rano czyści

Michellaga 14.01.2020 21:02

DYMANKO

samum 14.01.2020 21:02

Mata linka pany?

Nitrogen 14.01.2020 21:02

Ehhhhhhhhhhh

zv0d 14.01.2020 21:01

radja pil alkohol

Nitrogen 14.01.2020 21:01

No i był VAAAAAAAAAR

Dzonyy 14.01.2020 21:01

ajajajajaja

Czarson 14.01.2020 21:01

Głupek ten dd

IlCapitano 14.01.2020 21:01

13 minuta Najgolą jaki upocony już, on wypaca ten alk

jaszczomb 14.01.2020 21:01

lukak jak paruje xD

Claudio 14.01.2020 21:01

spalony jednak

timon 14.01.2020 21:01

typowy

Michellaga 14.01.2020 21:01

Dimarco gol

timon 14.01.2020 21:01

plastik

Klanies 14.01.2020 21:01

NIE MA SPALONEGO

Czarson 14.01.2020 21:01

Nie widzialem

jaszczomb 14.01.2020 21:01

rosso niestety

Czarson 14.01.2020 21:01

Jaka ta dupa

Nitrogen 14.01.2020 21:01

Calcio di rigore

ZnawcaCalcio 14.01.2020 21:01

nie ma spalonego

IlCapitano 14.01.2020 21:01

tojesbramka

zv0d 14.01.2020 21:01

ikardi by brał

Nitrogen 14.01.2020 21:01

RIGORE

Dzonyy 14.01.2020 21:00

TO BEDZIE KE GOL

timon 14.01.2020 21:00

ale DD ma karpia :D

Neraz1908 14.01.2020 21:00

ale foka dd

JME 14.01.2020 21:00

di marco tor

Claudio 14.01.2020 21:00

Danilo taki przystojny gosc, a taka szpetną ma żonę?

Michellaga 14.01.2020 21:00

kochamy CIĘ

Dzonyy 14.01.2020 21:00

MAMY WAR

JME 14.01.2020 21:00

var

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się