Lukak
ojjojojojo
3
obczailes dzis jakas pussies?
Internazionale ;3
rozkoszuje sie dominacja
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
ah czesc
siema krysti co tam
więzienne barwy
ale Giroud i lukaku to nie duet
w tej kolejnosci daje to..
no giroud bialy, lukaku czarny
nerobianco
Co
bianconeri? ;o
jeden czarny, drugi bialy
dwa wierzowce
rog wszedl za castro
jaram sie na takie dwa duety
Skrzyniar xD
Lukaku- Martinez i Giroud- Sanchez
chociaz giroud juz w drodze? ;3
zmacha sie w koncu
boje sie ze odpadnie nam
niech sciagnie tego lukaku
XD
ciekawe co Radja mysli jak patrzy na napis ,,not for everyone"
brak pressingu itp
borka chce sie godnie pozegnac
cagliari gra pod neigo xd
do tempa gry
borha dzis pasuje nice
Borka dzis zaklada mu czapke beka
pamietam ze cos tam kiedys swirowal
Valero uczy go walki i gry w pilke dzis
pewnie zachaczyl o bergamo
Dokl mi tez
biedny yen radja
Tylko raz mi mignął upocony w 12 minucie
Nejgolą to na boisku jest dziś
najgo chociaz nie sapie ciagle jak debur
niczym Skriniar
musi miec prog bolu przesuniety mocno
Radziu pewnie wczoraj na bani
Borjan Walery 10/10
Zaniolo kontuzja i placz a Demiral chcial grac dalej
ten jeden to zakochany w lautaro
aye
lautaro...znaczy lazaro
cr 2 mecze 4 bramki
Radja Olesnowi balet streszczal wczorajszy
ajj
Lukaku w 2020 3 mecze 3 bramki
ale to normalne po przerwie
niepewny jest
tu kmini jakas przekladke, tu cos i nic z tego
aj alexis za duzo pomyslow na sekunde jak tyle nie gral
Alexis? Nic nie pokazuje, ale czas potrzebny
no Chike tak, Urugwaj 4-4-2 prawie zawsze
a czesto przez to przegrywamy
Walczy dobrze jak po takiej przerwie
taki nacisk na ta trojke conte
Medel byl nawet w 11 Copa za gre w trojce
Alexis ? widać że pan piłkarz
ja to nie wiem czy bysmy sie nie prezentowali lepiej czworka
jak oceniacie alexisa dzisiaj?
czile tez 3 z tylu
z Medelem
i to czile grał 3 xd
bielsa to czile taak
i stylu w owym meczu
kurde ale czlowiek tak nie moze przebolec tego ostatniego meczu
Chile Urugwaj mozna sie walnac
Godin grał z Jimenezem w parze albo z Lugano
no ja sobie nie przypominam Urugway z 3 obrońców
jeden pies
ale Urugwaj grał z 3 z tyłu
xd
ale to szczegół xd
bastoni lepiej sie prezentuje
Tabarez
problem w tym że Bielsa nigdy Urugwaju nie trenował
urugwaj 442 zawsze
andrea dzis chyba nice co?
pekerman?
lata to jedno, ale liga faktycznie moze mu nie pasowac
co to za wysyp tych zerwan wiezadel w 2 dni
a Bielsa nie prowadził Urugwaju
to nie wiem.. W Interze cieniuje
Swoje lata przyszly
na copa czy ms
co wygrywal i dobrze sie pokazywal
aa
Ta
gdzie Urugwaj trojka?
Urugwaj grał w 3 z tyłu
no gral za bielsy