Archiwum shoutboksa

timon 14.01.2020 21:56

Lukak

timon 14.01.2020 21:56

ojjojojojo

Czarson 14.01.2020 21:56

3

Skepta 14.01.2020 21:56

obczailes dzis jakas pussies?

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:56

Internazionale ;3

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:56

rozkoszuje sie dominacja

Neraz1908 14.01.2020 21:56

gool

IlCapitano 14.01.2020 21:56

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:56

ah czesc

Skepta 14.01.2020 21:56

siema krysti co tam

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:56

więzienne barwy

timon 14.01.2020 21:56

ale Giroud i lukaku to nie duet :D

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:56

w tej kolejnosci daje to..

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:56

no giroud bialy, lukaku czarny

Czarson 14.01.2020 21:56

nerobianco

IlCapitano 14.01.2020 21:56

Co

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:55

bianconeri? ;o

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:55

jeden czarny, drugi bialy

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:55

dwa wierzowce

Czarson 14.01.2020 21:55

rog wszedl za castro

timon 14.01.2020 21:55

jaram sie na takie dwa duety

Dzonyy 14.01.2020 21:55

Skrzyniar xD

timon 14.01.2020 21:55

Lukaku- Martinez i Giroud- Sanchez

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:54

chociaz giroud juz w drodze? ;3

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:54

zmacha sie w koncu

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:54

boje sie ze odpadnie nam

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:54

niech sciagnie tego lukaku

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:53

XD

timon 14.01.2020 21:53

ciekawe co Radja mysli jak patrzy na napis ,,not for everyone"

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:53

brak pressingu itp

Kazam 14.01.2020 21:53

borka chce sie godnie pozegnac

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:52

cagliari gra pod neigo xd

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:52

do tempa gry

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:52

borha dzis pasuje nice

Kondzik 14.01.2020 21:52

Borka dzis zaklada mu czapke beka

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:52

pamietam ze cos tam kiedys swirowal

Kazam 14.01.2020 21:52

:D

timon 14.01.2020 21:52

Valero uczy go walki i gry w pilke dzis :D

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:52

pewnie zachaczyl o bergamo

Kondzik 14.01.2020 21:52

Dokl mi tez

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:52

biedny yen radja

IlCapitano 14.01.2020 21:51

Tylko raz mi mignął upocony w 12 minucie

IlCapitano 14.01.2020 21:51

Nejgolą to na boisku jest dziś

Kazam 14.01.2020 21:51

najgo chociaz nie sapie ciagle jak debur

Czarson 14.01.2020 21:51

niczym Skriniar

Czarson 14.01.2020 21:51

musi miec prog bolu przesuniety mocno

Kondzik 14.01.2020 21:51

Radziu pewnie wczoraj na bani

IlCapitano 14.01.2020 21:51

Borjan Walery 10/10

Czarson 14.01.2020 21:51

Zaniolo kontuzja i placz a Demiral chcial grac dalej

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:51

ten jeden to zakochany w lautaro

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:51

aye

Kazam 14.01.2020 21:51

lautaro...znaczy lazaro

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:50

cr 2 mecze 4 bramki

timon 14.01.2020 21:50

Radja Olesnowi balet streszczal wczorajszy

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:50

ajj

Luki165 14.01.2020 21:50

Lukaku w 2020 3 mecze 3 bramki

Kazam 14.01.2020 21:50

ale to normalne po przerwie

Kazam 14.01.2020 21:50

niepewny jest

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:50

tu kmini jakas przekladke, tu cos i nic z tego

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:49

aj alexis za duzo pomyslow na sekunde jak tyle nie gral

timon 14.01.2020 21:49

Alexis? Nic nie pokazuje, ale czas potrzebny

KibicInteru 14.01.2020 21:49

no Chike tak, Urugwaj 4-4-2 prawie zawsze

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:49

a czesto przez to przegrywamy

Kondzik 14.01.2020 21:49

Walczy dobrze jak po takiej przerwie

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:49

taki nacisk na ta trojke conte

timon 14.01.2020 21:49

Medel byl nawet w 11 Copa za gre w trojce

VVujek 14.01.2020 21:49

Alexis ? widać że pan piłkarz

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:48

ja to nie wiem czy bysmy sie nie prezentowali lepiej czworka

Kazam 14.01.2020 21:48

jak oceniacie alexisa dzisiaj?

Czarson 14.01.2020 21:48

czile tez 3 z tylu

timon 14.01.2020 21:48

z Medelem

VVujek 14.01.2020 21:48

i to czile grał 3 xd

Czarson 14.01.2020 21:48

bielsa to czile taak

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:48

i stylu w owym meczu

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:48

kurde ale czlowiek tak nie moze przebolec tego ostatniego meczu

timon 14.01.2020 21:48

Chile Urugwaj mozna sie walnac :D

KibicInteru 14.01.2020 21:48

Godin grał z Jimenezem w parze albo z Lugano

VVujek 14.01.2020 21:47

no ja sobie nie przypominam Urugway z 3 obrońców

Czarson 14.01.2020 21:47

jeden pies

ZnawcaCalcio 14.01.2020 21:47

ale Urugwaj grał z 3 z tyłu

VVujek 14.01.2020 21:47

xd

KibicInteru 14.01.2020 21:47

ale to szczegół xd

Kazam 14.01.2020 21:47

bastoni lepiej sie prezentuje

ZnawcaCalcio 14.01.2020 21:47

Tabarez

KibicInteru 14.01.2020 21:47

problem w tym że Bielsa nigdy Urugwaju nie trenował

maverik 14.01.2020 21:47

urugwaj 442 zawsze

FENDI_SOSA 14.01.2020 21:47

andrea dzis chyba nice co?

Czarson 14.01.2020 21:47

pekerman?

Kazam 14.01.2020 21:47

lata to jedno, ale liga faktycznie moze mu nie pasowac

Czarson 14.01.2020 21:47

co to za wysyp tych zerwan wiezadel w 2 dni

ZnawcaCalcio 14.01.2020 21:47

a Bielsa nie prowadził Urugwaju :D

VVujek 14.01.2020 21:47

to nie wiem.. W Interze cieniuje

Kondzik 14.01.2020 21:47

Swoje lata przyszly

Czarson 14.01.2020 21:46

na copa czy ms

Czarson 14.01.2020 21:46

co wygrywal i dobrze sie pokazywal

timon 14.01.2020 21:46

aa

Kondzik 14.01.2020 21:46

Ta

timon 14.01.2020 21:46

gdzie Urugwaj trojka?

ZnawcaCalcio 14.01.2020 21:46

Urugwaj grał w 3 z tyłu

Czarson 14.01.2020 21:46

no gral za bielsy

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się