DAWAJ VAR
!
Kto to jest ten drugi komentator? xD
Beka
Co to znaczy nie ma
no naturalnie w opor xD
nie ma varu
VAR
Łor
dawaj WARRRRRRRRRRRRRRR
VAAAAAAAAAAAAR
ewidentna raczej
VAAAAAAAAAAAAAAAAAAR
WAR
! DAWAJ WAR
!
hand
ręka chyba
borje
w przerwie sciagnal i mecz by sie wyrownal
ja bym wsadzil jakiegos klona borki gdzyz jeden borka to za malo aby ogladac ten kunszt
Brakuje dokładności
Borja jak wyjaśnia
Alieksjej dobrze kombinuje
w przerwie bym Lukaku sciagnal i dal Esposito
żan pedo
Dymanko pozytywnie
niech gra
DYMANKO
Dobrze prawisz
oni udaja ze znaja sie na seriea a
ale wspiera jedyna sluszna partie i tyle wystarczy xD
tak mi sie kojarzy
Jakieś memloki to komentują
Czarson od miesciny obok lub dzielnicy Kalisza bodajze
Nawet zasad gość nie zna
Gorzej
komentatorzy z tvp to taka sama beka jak ci z eleven
Di marian niech gra za biragiego obsranca
Hahaha
Ręką jest tutaj xdddd
to ten mecz gdy Borja wygląda jak piłkarz przy Radji alkoholiku...
Przydałoby się w zdaniu 7 wyrazowym 5 wulgaryzmów
Cagliari strzeli to przyjdzie
sb bez ciaglych inwektyw to nie to samo
Właśnie
ja sie pytam gdzie jest aniol\
borja nie walczy i strzela gole
więc nie mam do Ciebie szacunku
Kłanieś, kiedyś mnie obrażałeś
klanies pa
apeluje o kessiego niestety
opuszczam was dzis panowie, ku waszemu uszczesliwieniu, gdyż ponieważ brak w was odpowiedniego szacunku do mnie, odpowiedniego, gdyż należy on mnie się
Rab wiesz czemu mówią na ten sport szczypiorniak?
taa vidale i ericseny tylko kase beda brac.. dac czass dla Valero i bedzie wymiatal przeciez ma tylko 35 lat.
niech ktos zadzwoni do kobry aby odpuscil widalow i krystianow jak takie zloto ma w skladzie w postaci borki
Borja Valero = JAKOŚĆ
borja moze grac wszedzie
13-14 przegrywamy
No i tam właśnie gramy
po co eriksen i spinazola jak jest borja i di marco
na jakim kanale gramy? na tvp sport chyba szczypiorniak
po co nam eriksen
ufffffffffff
timon amen
borja napedza atak
aby nas prowadzic do licznych zwyciestw!
niewiele brakowało a przestrzeliłby z 2 metra
a Milan jaral sie zwyciestwem z Cagliari
borka nowy kontrakt musi dostac
Ajajaaja
Lazaro asysta drugiego stopnia
Va LE Ro zostaje na nastepny sezon za te wykonczenie
myslalem ze bedzie offside
Ależ gowniane to Cagliari
kagliari sie niesamowicie obsralo
valero drugie zycie
35yo midfilder
Valero jaki fart
niczym endru w sparingach an sb
Valero jest wybitny
borja trafiony
Hahaha brawo
alez slabe to kagliari
hahahah
ajajajajajajajajajajajaj
Ajajajajaja
borjaaaa
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
XD
BORHHHHHHHHHHHHHHHA
Borha
ajjjjjjj
Gool
uuuuuuuuu
"LeżĘĘĘĘĘĘĘĘĘ"
BORJA xD
Uffffffffff
Kłanieś co tam mediolańska mordeczko?
Klanies jakbyś normalnie stawiał kreski to inaczej byś pisał
u ciebie klanies to chyba te kreski czesto sa stawiane co