Archiwum shoutboksa

Nitrogen 14.01.2020 21:17

DAWAJ VAR !! !! !! !

Mikson 14.01.2020 21:17

Kto to jest ten drugi komentator? xD

Alfa 14.01.2020 21:17

Beka

Nitrogen 14.01.2020 21:17

Co to znaczy nie ma

jaszczomb 14.01.2020 21:17

no naturalnie w opor xD

Claudio 14.01.2020 21:17

nie ma varu

Michellaga 14.01.2020 21:17

VAR

Czarson 14.01.2020 21:17

Łor

jaszczomb 14.01.2020 21:17

dawaj WARRRRRRRRRRRRRRR

Nitrogen 14.01.2020 21:17

VAAAAAAAAAAAAR

Michellaga 14.01.2020 21:17

ewidentna raczej

IlCapitano 14.01.2020 21:16

VAAAAAAAAAAAAAAAAAAR

Nitrogen 14.01.2020 21:16

WAR !! !! !! ! DAWAJ WAR !! !! !! !! !

Neraz1908 14.01.2020 21:16

hand

Michellaga 14.01.2020 21:16

ręka chyba

zv0d 14.01.2020 21:16

borje

zv0d 14.01.2020 21:16

w przerwie sciagnal i mecz by sie wyrownal

jaszczomb 14.01.2020 21:16

ja bym wsadzil jakiegos klona borki gdzyz jeden borka to za malo aby ogladac ten kunszt

OstatniPrawdziwy 14.01.2020 21:16

Brakuje dokładności

IlCapitano 14.01.2020 21:16

Borja jak wyjaśnia

OstatniPrawdziwy 14.01.2020 21:16

Alieksjej dobrze kombinuje

Claudio 14.01.2020 21:16

w przerwie bym Lukaku sciagnal i dal Esposito

zv0d 14.01.2020 21:16

żan pedo

Luki165 14.01.2020 21:15

Dymanko pozytywnie

Michellaga 14.01.2020 21:15

niech gra

Michellaga 14.01.2020 21:15

DYMANKO

Czarson 14.01.2020 21:15

Dobrze prawisz

Neraz1908 14.01.2020 21:15

oni udaja ze znaja sie na seriea a

jaszczomb 14.01.2020 21:15

ale wspiera jedyna sluszna partie i tyle wystarczy xD

Rab 14.01.2020 21:15

tak mi sie kojarzy

OstatniPrawdziwy 14.01.2020 21:15

Jakieś memloki to komentują

Rab 14.01.2020 21:15

Czarson od miesciny obok lub dzielnicy Kalisza bodajze

Czarson 14.01.2020 21:15

Nawet zasad gość nie zna

Czarson 14.01.2020 21:14

Gorzej

jaszczomb 14.01.2020 21:14

komentatorzy z tvp to taka sama beka jak ci z eleven

OstatniPrawdziwy 14.01.2020 21:14

Di marian niech gra za biragiego obsranca

Czarson 14.01.2020 21:14

Hahaha

Czarson 14.01.2020 21:14

Ręką jest tutaj xdddd

Claudio 14.01.2020 21:14

to ten mecz gdy Borja wygląda jak piłkarz przy Radji alkoholiku...

Nitrogen 14.01.2020 21:14

Przydałoby się w zdaniu 7 wyrazowym 5 wulgaryzmów

Czarson 14.01.2020 21:14

Cagliari strzeli to przyjdzie

jaszczomb 14.01.2020 21:13

sb bez ciaglych inwektyw to nie to samo

Nitrogen 14.01.2020 21:13

Właśnie

jaszczomb 14.01.2020 21:13

ja sie pytam gdzie jest aniol\

zv0d 14.01.2020 21:13

borja nie walczy i strzela gole

ZnawcaCalcio 14.01.2020 21:13

więc nie mam do Ciebie szacunku

ZnawcaCalcio 14.01.2020 21:13

Kłanieś, kiedyś mnie obrażałeś

Neraz1908 14.01.2020 21:13

klanies pa

Neraz1908 14.01.2020 21:13

apeluje o kessiego niestety

Klanies 14.01.2020 21:13

opuszczam was dzis panowie, ku waszemu uszczesliwieniu, gdyż ponieważ brak w was odpowiedniego szacunku do mnie, odpowiedniego, gdyż należy on mnie się

Czarson 14.01.2020 21:13

Rab wiesz czemu mówią na ten sport szczypiorniak?

Bloom99 14.01.2020 21:13

taa vidale i ericseny tylko kase beda brac.. dac czass dla Valero i bedzie wymiatal przeciez ma tylko 35 lat.

jaszczomb 14.01.2020 21:12

niech ktos zadzwoni do kobry aby odpuscil widalow i krystianow jak takie zloto ma w skladzie w postaci borki

IlCapitano 14.01.2020 21:12

Borja Valero = JAKOŚĆ

zv0d 14.01.2020 21:12

borja moze grac wszedzie

Nitrogen 14.01.2020 21:12

13-14 przegrywamy

Nitrogen 14.01.2020 21:12

No i tam właśnie gramy

JME 14.01.2020 21:12

po co eriksen i spinazola jak jest borja i di marco

Rab 14.01.2020 21:11

na jakim kanale gramy? na tvp sport chyba szczypiorniak

zv0d 14.01.2020 21:11

po co nam eriksen

Nitrogen 14.01.2020 21:11

ufffffffffff

Neraz1908 14.01.2020 21:11

timon amen

zv0d 14.01.2020 21:11

borja napedza atak

jaszczomb 14.01.2020 21:11

aby nas prowadzic do licznych zwyciestw!

Claudio 14.01.2020 21:11

niewiele brakowało a przestrzeliłby z 2 metra

timon 14.01.2020 21:11

a Milan jaral sie zwyciestwem z Cagliari :D

jaszczomb 14.01.2020 21:11

borka nowy kontrakt musi dostac

Nitrogen 14.01.2020 21:11

Ajajaaja

Czarson 14.01.2020 21:11

Lazaro asysta drugiego stopnia

Bloom99 14.01.2020 21:11

Va LE Ro zostaje na nastepny sezon za te wykonczenie

Claudio 14.01.2020 21:11

myslalem ze bedzie offside

Alfa 14.01.2020 21:10

Ależ gowniane to Cagliari

jaszczomb 14.01.2020 21:10

kagliari sie niesamowicie obsralo

Neraz1908 14.01.2020 21:10

valero drugie zycie

Czarson 14.01.2020 21:10

35yo midfilder

timon 14.01.2020 21:10

Valero jaki fart :D

Dzonyy 14.01.2020 21:10

niczym endru w sparingach an sb

ZnawcaCalcio 14.01.2020 21:10

Valero jest wybitny

Kredence 14.01.2020 21:10

borja trafiony

Alfa 14.01.2020 21:10

Hahaha brawo

Dzonyy 14.01.2020 21:10

alez slabe to kagliari

zv0d 14.01.2020 21:10

hahahah

jaszczomb 14.01.2020 21:10

ajajajajajajajajajajajaj

Nitrogen 14.01.2020 21:10

Ajajajajaja

zv0d 14.01.2020 21:10

borjaaaa

IlCapitano 14.01.2020 21:10

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

Kredence 14.01.2020 21:10

XD

Michellaga 14.01.2020 21:10

BORHHHHHHHHHHHHHHHA

Czarson 14.01.2020 21:10

Borha

Neraz1908 14.01.2020 21:10

gool

Dzonyy 14.01.2020 21:10

ajjjjjjj

Czarson 14.01.2020 21:10

Gool

Michellaga 14.01.2020 21:10

uuuuuuuuu

Nitrogen 14.01.2020 21:10

"LeżĘĘĘĘĘĘĘĘĘ"

Claudio 14.01.2020 21:10

BORJA xD

Nitrogen 14.01.2020 21:10

Uffffffffff

ZnawcaCalcio 14.01.2020 21:09

Kłanieś co tam mediolańska mordeczko?

Czarson 14.01.2020 21:09

Klanies jakbyś normalnie stawiał kreski to inaczej byś pisał

Kredence 14.01.2020 21:09

u ciebie klanies to chyba te kreski czesto sa stawiane co

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się