Archiwum shoutboksa

Kredence 14.01.2020 22:38

:D

Dzonyy 14.01.2020 22:37

xDDDD

Endru 14.01.2020 22:37

A ty jaka masz renomę nitrogej

Czarson 14.01.2020 22:37

Co jest złego w endrju bo mi go szkoda jakoś?

Endru 14.01.2020 22:37

xddd

Nitrogen 14.01.2020 22:37

Kusy to ma renomę jakąś

Kredence 14.01.2020 22:37

a taki ender to co

jaszczomb 14.01.2020 22:37

nie no kusy i nendzyr to inna liga

Kredence 14.01.2020 22:37

kusy jest w tym wszystkim pocieszny

Dzonyy 14.01.2020 22:37

gosc przebija kusego w kompromitowaniu sie

Dzonyy 14.01.2020 22:37

Masakra endruu

Endru 14.01.2020 22:37

Nieogen jak sie nazywasz na stronie milanu

Nitrogen 14.01.2020 22:37

:D

Klinsi64 14.01.2020 22:36

Stryjek masz szanse

Nitrogen 14.01.2020 22:36

Może to Dario

Kredence 14.01.2020 22:36

wow faktycznie ta kobieta DD mocno srednia

Endru 14.01.2020 22:36

Sam jestes gowniak masz zly humor bo Inter wygrywa to zrozumiałe

Czarson 14.01.2020 22:36

Endrju najgorzej reaguje na to co sam napisał

jaszczomb 14.01.2020 22:36

alez dokuczacie Panowie zamiast sie cieszyc Interem xD

Nitrogen 14.01.2020 22:36

Przegrzał się gówniak, ależ to jest typowe xD

Kredence 14.01.2020 22:35

:D

Kredence 14.01.2020 22:35

komuś styki nie wytrzymaly

Nitrogen 14.01.2020 22:35

To jest twój kunszt

Nitrogen 14.01.2020 22:35

Endru 12.01.2020 13:06 Sedes po co sie wpieprzasz wgl psie ?

IlCapitano 14.01.2020 22:35

pdw

Nitrogen 14.01.2020 22:35

xDDD

Endru 14.01.2020 22:35

Najgłupszy redaktor haha

Kredence 14.01.2020 22:35

uuuu

Endru 14.01.2020 22:35

Ooo najwiekszy idiota sie odezwał

Dzonyy 14.01.2020 22:35

wezcie wezcie w brazowe gacie

Alfa 14.01.2020 22:35

szkoda ze pilkarzem jest przecietnym

Alfa 14.01.2020 22:34

biraki dobre ma te wrutk ii wolne badz co badz

Czarson 14.01.2020 22:34

Nieźle

Nitrogen 14.01.2020 22:34

Wystarczy obserwować to się dzieje

Endru 14.01.2020 22:34

Nitrogej napisz cos swojego ciekawrgo wymysl cos

IlCapitano 14.01.2020 22:34

aajajajjajajajajajajajaa

Alfa 14.01.2020 22:34

ajj

Endru 14.01.2020 22:34

Piszesz tak bo ktos tak napisal?

Klinsi64 14.01.2020 22:34

ale milan jest

Endru 14.01.2020 22:34

Jaki typ

Nitrogen 14.01.2020 22:34

I chodzącą kompromitacją

Nitrogen 14.01.2020 22:33

Możliwe, ale przynajmniej nie jestem pośmiewiskiem SB

jaszczomb 14.01.2020 22:33

przynajmniej nie "nie zesraj sie"

IlCapitano 14.01.2020 22:33

Wolny Sensi walisz

Endru 14.01.2020 22:33

Nawet nigdy nic śmiesznego tu nie napisales gosciu nic nie wnosisz

Nitrogen 14.01.2020 22:33

"Chyba ty"

Klanies 14.01.2020 22:33

historia Hakana Sukura mnie wzruszyła......

Nitrogen 14.01.2020 22:33

No typowa riposta

Czarson 14.01.2020 22:33

Nie dokuczajcie mu

Endru 14.01.2020 22:33

Ty myslisz ze madry i fajny jestes a jestes zalosny nitrogej

Nitrogen 14.01.2020 22:32

Święte słowa

Kredence 14.01.2020 22:32

dwa szołty endera i wszystko jest absolutnie jasne

jaszczomb 14.01.2020 22:32

xD

Nitrogen 14.01.2020 22:32

Na razie to ty sam się atakujesz w momencie kiedy tylko ryj otwierasz xD

maverik 14.01.2020 22:32

XD

Endru 14.01.2020 22:31

Juz sie skonczylo nitrogen jest na strzala

IlCapitano 14.01.2020 22:31

Zaczyna sie

Nitrogen 14.01.2020 22:31

Ależ riposta xD

Czarson 14.01.2020 22:31

Dokl

Endru 14.01.2020 22:31

Jaki ty suchy jestes typie wez prysznic

Nitrogen 14.01.2020 22:30

Ender jest zajęty Wezcie wezcie w co brązowe gacie capitaniak?

Endru 14.01.2020 22:30

Wiem ale nie pamietam drabinki

maverik 14.01.2020 22:30

endru od lipca jest wiadome na kogo mozemy potencjalnie trafic

Klanies 14.01.2020 22:30

tez wolalbym milan

Endru 14.01.2020 22:30

Chcialbym Milan

Nitrogen 14.01.2020 22:30

Uffffffffff

Luki165 14.01.2020 22:30

Atalanta

Neraz1908 14.01.2020 22:29

nawet Ibra im strzelil

Endru 14.01.2020 22:29

Na kogo dalej trafimy ?

maverik 14.01.2020 22:29

kredenc jak wyjasnia

ragnar 14.01.2020 22:29

w sumiie co się spodziewać po cagliari, jak oni u sibie nawet z milanem przegrali

Kredence 14.01.2020 22:29

andrzej rozumuje jak zawsze

JME 14.01.2020 22:29

XDD

Klanies 14.01.2020 22:29

RANO KRÓL, Kocham go, zawsze z nim bylem, na dobre i na zle

maverik 14.01.2020 22:29

xdd

JME 14.01.2020 22:29

di marco ranokia valero

Kredence 14.01.2020 22:29

Endru 14.01.2020 22:20 Ranokkia won do turcji

JME 14.01.2020 22:29

jeszcze jakby ta bramke di marco uznali

Czarson 14.01.2020 22:29

Bira wrzuta

Gloin1989 14.01.2020 22:29

Prosilbym o linka

ragnar 14.01.2020 22:28

ta

ragnar 14.01.2020 22:28

ttrzeba bylo hajs postawic, Borja strzelił, to myśle rano też dziś wsadzi

Dzonyy 14.01.2020 22:28

Biragi wrzucal ?

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:28

jakby z 20 ostatnich meczow zsumowac xd

JME 14.01.2020 22:28

memiczny mecz

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:28

ale dzis ostre te rozne w naszym wykonaniu

Nitrogen 14.01.2020 22:28

Ajjjjjjjjjjjjjjjjj

Czarson 14.01.2020 22:28

Najlepiej

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:28

lubi te banki kozak ;3

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:28

oddal co jego

Alfa 14.01.2020 22:28

ranokia xDDD

IlCapitano 14.01.2020 22:28

gooooooooooooool

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:28

andrea

Neraz1908 14.01.2020 22:28

zaba

Dzonyy 14.01.2020 22:28

RANOOO

maverik 14.01.2020 22:28

GOOOOOOOOOL

Neraz1908 14.01.2020 22:28

gool

Luki165 14.01.2020 22:27

Uszy zaraz ekspolduja przez ten skrzyniar

FENDI_SOSA 14.01.2020 22:27

a birsa dalej w serie a

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się