Archiwum shoutboksa

Claudia1993Inter 14.01.2020 23:38

maverik to zart, nie sadziłam ze ktos to wezmie na powaznie xD

maverik 14.01.2020 23:38

Vecino moze nie jest wirtuozem ale nie robmy z niego najwiekszego gowniaka

Niebiesko-czarny 14.01.2020 23:38

Naprawde top

Niebiesko-czarny 14.01.2020 23:38

Jeszcze Barella i Brozo

jaszczomb 14.01.2020 23:38

za borke :)

Niebiesko-czarny 14.01.2020 23:38

Tonali Kessie Sensi alez to by byl srodek

maverik 14.01.2020 23:38

a po co Vecino mialby isc do Brescii

Claudia1993Inter 14.01.2020 23:37

Moze Brescia pojfzie na wymiane, Vecino za Tonaliego, tylko oczywiscie musza nam dopłacić xD

jaszczomb 14.01.2020 23:37

najlepiej igorowac

jaszczomb 14.01.2020 23:37

toz ten niebiesko czarny to znany i niezbyt lubiany troll turynski

Niebiesko-czarny 14.01.2020 23:37

Brakuje nam kogos takiego jak Franck

Fanatyczny 14.01.2020 23:36

Xd

Niebiesko-czarny 14.01.2020 23:36

Piłkarz

Niebiesko-czarny 14.01.2020 23:36

Eriksen jest przereklamowany.Kessie to natomiast polkarz ktory robi różnicę

Claudia1993Inter 14.01.2020 23:36

W sumie nie wiem co myslec, bo Kessie wyglada jakby mial z 40 IQ a boisku

Luki165 14.01.2020 23:36

Vecino odstawiony przez Conte i jest na sprzedaż. Sprzedać i zapomnieć

Nitrogen 14.01.2020 23:36

Ja też wolę tak jak jest

Fanatyczny 14.01.2020 23:36

Vicik nie przeskoczy pewnego poziomu

Niebiesko-czarny 14.01.2020 23:35

Wedlug mnie Kessi i Vecino moga grac razem

maverik 14.01.2020 23:35

przynajmniej uzywa mozgu

Fanatyczny 14.01.2020 23:35

Mi się wydaje że tego młodego murzunka da się odbudować

maverik 14.01.2020 23:35

wole vecino

Niebiesko-czarny 14.01.2020 23:35

Kessie duzo lepszy od obydwu

Fanatyczny 14.01.2020 23:35

Wymiana vecik kessie?

Niebiesko-czarny 14.01.2020 23:35

Mam nadzieję ze zaden z nich nie trafi do nas

Claudia1993Inter 14.01.2020 23:34

No to dawać jeszcze Tonaliego na lato zaklepać

Kredence 14.01.2020 23:34

no narzekac na Eriksena nie wypada xD

VVujek 14.01.2020 23:34

Eiksena

VVujek 14.01.2020 23:34

wole

maverik 14.01.2020 23:34

mi tam pasuje

maverik 14.01.2020 23:34

no i dobra

Kredence 14.01.2020 23:34

i odwrotnie

Kredence 14.01.2020 23:34

wiadomo ze jak Eriksen to nie Vidal

Kredence 14.01.2020 23:33

no to niech tam siedzi

pluto11 14.01.2020 23:33

Nowy trener nie puści teraz Vidala a i on sam nie będzie chciał tak odejść bo może będzie więcej gral

Luki165 14.01.2020 23:33

Tak więc witamy Eriksena

maverik 14.01.2020 23:32

Vidal zostaje

Claudia1993Inter 14.01.2020 23:32

Jakby doszedl jeszcze Vidal i pozbylibysmy sie Vecino, to geniusz Marotty bylby nieoceniony

Luki165 14.01.2020 23:32

🎙Mourinho: “Se Eriksen ha deciso di partire, deve partire a testa alta. I tifosi devono sempre rispettarlo” Oddio uno svenimento

maverik 14.01.2020 23:32

mowilem ze Romano do mnie dzwonil i mowil ze da info o Eriksene to jest

pluto11 14.01.2020 23:32

Jeszcze przed Lecce powinien wjechać żeby już trenował z chłopakami i na Cagliari mógł wejść na 20 min

horrorshow86 14.01.2020 23:31

To z fejsa piłkarskie newsy

horrorshow86 14.01.2020 23:31

Miało być wieczorem i jest :)

Fanatyczny 14.01.2020 23:31

Xd

Nitrogen 14.01.2020 23:31

Już wiemy to od dawna

Fanatyczny 14.01.2020 23:31

Już dawno przerobione xs

zemaria 14.01.2020 23:31

dawać go fastem

horrorshow86 14.01.2020 23:31

Info z teraz

horrorshow86 14.01.2020 23:30

🚨 Z ostatniej chwili: Eriksen jedną nogą w Interze! Duńczyk zaakceptował ofertę Interu i jest gotowy dołączyć do klubu z Mediolanu od zaraz. Trwają negocjacje na linii Inter-Tottenham. Włosi proponują 10 mln €, a Anglicy oczekują 20 mln! ⚫️🔵

Fanatyczny 14.01.2020 23:30

Ale mówię wam że Young też będzie xd

Kredence 14.01.2020 23:30

mozemy duzo zyskac

Kredence 14.01.2020 23:30

ale ciekawe wymiana

Fanatyczny 14.01.2020 23:30

A to naprawdę fajnie wyszkolony zawodnik

Kredence 14.01.2020 23:30

zobaczymy

maverik 14.01.2020 23:30

forma tez po tych problemach ze zdrowiem

Kredence 14.01.2020 23:30

no i to wahadlowy

Fanatyczny 14.01.2020 23:30

Spina umie w piłkę, ale jego zdrówko słabe ostatnio

Claudia1993Inter 14.01.2020 23:30

Politano Spina tez juz chyba done deal, w sumie spoko jak tylko wypozyczenia bez obowiazku, tak by bylo najlepiej, wahadlowy sie przyda a Politano i tak nic nie dawal druzynie bo po prostu nie pasuje do formacji

Kredence 14.01.2020 23:30

umiejetnosci ma

Kredence 14.01.2020 23:30

tylko zdrowie jest zagadka

maverik 14.01.2020 23:30

ja nie jestem przekonany mimo wszystko, no ale jak odblokuje Ziru to niechj wbija

pluto11 14.01.2020 23:30

Oby ten Spinazzola grał lepeij jak Biraghi i się nie polal zaraz bo już Asa leży w szpitalu i nie może dojść do siebie

maverik 14.01.2020 23:30

Spina to zagadka

Kredence 14.01.2020 23:29

za mocno to wyglada

maverik 14.01.2020 23:29

taki dobry jest

Fanatyczny 14.01.2020 23:29

Jak się ściąga graczy takiego formatu jak Eriksen można mówić o walce o scudetto

Kredence 14.01.2020 23:29

Spinazzola Eriksen Giroud w zime xD

maverik 14.01.2020 23:29

ostatnio nawet formacje zmienil na 3 z tylu zeby sie przyzwyczail do Interu

maverik 14.01.2020 23:29

Mourinho nam ogrywa Eriksena elegancko

Kredence 14.01.2020 23:29

to pewnie tez ma spore znaczenie

Fanatyczny 14.01.2020 23:29

Czyli walczymy dalej o scudetto

Kredence 14.01.2020 23:29

Mou pewnie chce pilkarzy na ktorych bedzie mogl cos budowac a nie za pol roku odejda

jaszczomb 14.01.2020 23:28

no oby wpadl jeszcze przed cagli

maverik 14.01.2020 23:28

zastepstwo juz ogarneli

Claudia1993Inter 14.01.2020 23:28

Prwnie ze inna sytuacja

pluto11 14.01.2020 23:28

Eriksen już trochę siedzi w tej Anglii i może już mu się znudziła i widzi że u nas projekt fajny się robi i większe szanse że coś nawet na domowym podwórku ugra

maverik 14.01.2020 23:28

nie potrzebuja kasy, ale chca zarobic

Kredence 14.01.2020 23:28

tutaj padaja konkrety

Kredence 14.01.2020 23:27

jednak inna sytuacja

Kredence 14.01.2020 23:27

jaszczomb 14.01.2020 23:26 historia z modrikiem nie nauczyla niektorych nic

Claudia1993Inter 14.01.2020 23:27

95% mysle ze sie kluby dogadaja, Totki potrzebuha kasy na wzmocnienia

Fanatyczny 14.01.2020 23:27

Że ściągamy sobie takich graczy.

Fanatyczny 14.01.2020 23:27

Miło zaskoczony jestem

pluto11 14.01.2020 23:27

Zawodnicy widzą co Conte potrafi z nich wyciągnąć nie są głupi

Fanatyczny 14.01.2020 23:26

Ja nawet w lato jak słyszałem o eriksenie nie sądziłem że uda nam się go skusić, że to jeszcze nie ten moment.

jaszczomb 14.01.2020 23:26

historia z modrikiem nie nauczyla niektorych nic

jaszczomb 14.01.2020 23:26

dokl, jeszcze go nie ma xD

pluto11 14.01.2020 23:26

Żiru w LE sobie pogra z Sanchezem i tam pewnie coś ustrzela

Chuchu 14.01.2020 23:26

Jeszcze nie przyszedł

Claudia1993Inter 14.01.2020 23:26

W zyciu by Erisken tu nie orzyszedl gdyby nie Marotta i pewnie osoba Conte tez tu zadziałała

VVujek 14.01.2020 23:25

Fajnie zapowiada się to okienko :)

Fanatyczny 14.01.2020 23:25

A tutaj nie ma wielkich zawirowań

pluto11 14.01.2020 23:25

Ten Valverde to dla mnie był już no name ale ten nowy to do kiego kto to jest i jaki on ma mieć tam autorytet

jaszczomb 14.01.2020 23:25

no zobaczymy, z lukakiem tez bylo troche zawirowan ale w koncu do nas trafil

Kredence 14.01.2020 23:25

w sumie tottki juz se nagraly zastepstwo za niego

Fanatyczny 14.01.2020 23:25

Po to jest wujek kobra. Nie wysypie się ten transfer. Spokojnie do celu płynie

jaszczomb 14.01.2020 23:24

no to i nie mial kto barcy objac

pluto11 14.01.2020 23:24

+ taki ze mamy Marotta a on raczej potrafi takie sprawy poprowadzić do końca

jaszczomb 14.01.2020 23:24

wszyscy w kolejce czekaja aby po piolim milan techniczny objac

Claudia1993Inter 14.01.2020 23:24

ŻIRU to mega niedoceniany pilkarz, nie wiem czy befzie w naszym systemie grał swietnie, ale na pewno pare bramek z ławki dorzuci, no i przystojny gosciu to przyjemniej sie bedzie ogladac xDD

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się