maverik to zart, nie sadziłam ze ktos to wezmie na powaznie xD
Vecino moze nie jest wirtuozem ale nie robmy z niego najwiekszego gowniaka
Naprawde top
Jeszcze Barella i Brozo
za borke
Tonali Kessie Sensi alez to by byl srodek
a po co Vecino mialby isc do Brescii
Moze Brescia pojfzie na wymiane, Vecino za Tonaliego, tylko oczywiscie musza nam dopłacić xD
najlepiej igorowac
toz ten niebiesko czarny to znany i niezbyt lubiany troll turynski
Brakuje nam kogos takiego jak Franck
Xd
Piłkarz
Eriksen jest przereklamowany.Kessie to natomiast polkarz ktory robi różnicę
W sumie nie wiem co myslec, bo Kessie wyglada jakby mial z 40 IQ a boisku
Vecino odstawiony przez Conte i jest na sprzedaż. Sprzedać i zapomnieć
Ja też wolę tak jak jest
Vicik nie przeskoczy pewnego poziomu
Wedlug mnie Kessi i Vecino moga grac razem
przynajmniej uzywa mozgu
Mi się wydaje że tego młodego murzunka da się odbudować
wole vecino
Kessie duzo lepszy od obydwu
Wymiana vecik kessie?
Mam nadzieję ze zaden z nich nie trafi do nas
No to dawać jeszcze Tonaliego na lato zaklepać
no narzekac na Eriksena nie wypada xD
Eiksena
wole
mi tam pasuje
no i dobra
i odwrotnie
wiadomo ze jak Eriksen to nie Vidal
no to niech tam siedzi
Nowy trener nie puści teraz Vidala a i on sam nie będzie chciał tak odejść bo może będzie więcej gral
Tak więc witamy Eriksena
Vidal zostaje
Jakby doszedl jeszcze Vidal i pozbylibysmy sie Vecino, to geniusz Marotty bylby nieoceniony
🎙Mourinho: “Se Eriksen ha deciso di partire, deve partire a testa alta. I tifosi devono sempre rispettarlo” Oddio uno svenimento
mowilem ze Romano do mnie dzwonil i mowil ze da info o Eriksene to jest
Jeszcze przed Lecce powinien wjechać żeby już trenował z chłopakami i na Cagliari mógł wejść na 20 min
To z fejsa piłkarskie newsy
Miało być wieczorem i jest
Xd
Już wiemy to od dawna
Już dawno przerobione xs
dawać go fastem
Info z teraz
🚨 Z ostatniej chwili: Eriksen jedną nogą w Interze! Duńczyk zaakceptował ofertę Interu i jest gotowy dołączyć do klubu z Mediolanu od zaraz. Trwają negocjacje na linii Inter-Tottenham. Włosi proponują 10 mln €, a Anglicy oczekują 20 mln! ⚫️🔵
Ale mówię wam że Young też będzie xd
mozemy duzo zyskac
ale ciekawe wymiana
A to naprawdę fajnie wyszkolony zawodnik
zobaczymy
forma tez po tych problemach ze zdrowiem
no i to wahadlowy
Spina umie w piłkę, ale jego zdrówko słabe ostatnio
Politano Spina tez juz chyba done deal, w sumie spoko jak tylko wypozyczenia bez obowiazku, tak by bylo najlepiej, wahadlowy sie przyda a Politano i tak nic nie dawal druzynie bo po prostu nie pasuje do formacji
umiejetnosci ma
tylko zdrowie jest zagadka
ja nie jestem przekonany mimo wszystko, no ale jak odblokuje Ziru to niechj wbija
Oby ten Spinazzola grał lepeij jak Biraghi i się nie polal zaraz bo już Asa leży w szpitalu i nie może dojść do siebie
Spina to zagadka
za mocno to wyglada
taki dobry jest
Jak się ściąga graczy takiego formatu jak Eriksen można mówić o walce o scudetto
Spinazzola Eriksen Giroud w zime xD
ostatnio nawet formacje zmienil na 3 z tylu zeby sie przyzwyczail do Interu
Mourinho nam ogrywa Eriksena elegancko
to pewnie tez ma spore znaczenie
Czyli walczymy dalej o scudetto
Mou pewnie chce pilkarzy na ktorych bedzie mogl cos budowac a nie za pol roku odejda
no oby wpadl jeszcze przed cagli
zastepstwo juz ogarneli
Prwnie ze inna sytuacja
Eriksen już trochę siedzi w tej Anglii i może już mu się znudziła i widzi że u nas projekt fajny się robi i większe szanse że coś nawet na domowym podwórku ugra
nie potrzebuja kasy, ale chca zarobic
tutaj padaja konkrety
jednak inna sytuacja
jaszczomb 14.01.2020 23:26 historia z modrikiem nie nauczyla niektorych nic
95% mysle ze sie kluby dogadaja, Totki potrzebuha kasy na wzmocnienia
Że ściągamy sobie takich graczy.
Miło zaskoczony jestem
Zawodnicy widzą co Conte potrafi z nich wyciągnąć nie są głupi
Ja nawet w lato jak słyszałem o eriksenie nie sądziłem że uda nam się go skusić, że to jeszcze nie ten moment.
historia z modrikiem nie nauczyla niektorych nic
dokl, jeszcze go nie ma xD
Żiru w LE sobie pogra z Sanchezem i tam pewnie coś ustrzela
Jeszcze nie przyszedł
W zyciu by Erisken tu nie orzyszedl gdyby nie Marotta i pewnie osoba Conte tez tu zadziałała
Fajnie zapowiada się to okienko
A tutaj nie ma wielkich zawirowań
Ten Valverde to dla mnie był już no name ale ten nowy to do kiego kto to jest i jaki on ma mieć tam autorytet
no zobaczymy, z lukakiem tez bylo troche zawirowan ale w koncu do nas trafil
w sumie tottki juz se nagraly zastepstwo za niego
Po to jest wujek kobra. Nie wysypie się ten transfer. Spokojnie do celu płynie
no to i nie mial kto barcy objac
+ taki ze mamy Marotta a on raczej potrafi takie sprawy poprowadzić do końca
wszyscy w kolejce czekaja aby po piolim milan techniczny objac
ŻIRU to mega niedoceniany pilkarz, nie wiem czy befzie w naszym systemie grał swietnie, ale na pewno pare bramek z ławki dorzuci, no i przystojny gosciu to przyjemniej sie bedzie ogladac xDD