Archiwum shoutboksa

Piter 11.01.2020 08:59

czyli jesteś zwykłym narkomanem i ćpunem

VVujek 11.01.2020 08:58

jarałbym

Piter 11.01.2020 08:52

a po co

Weo 11.01.2020 08:52

Jedzie ktoś ze mną do Brzezin koło Łodzi?

Piter 11.01.2020 08:51

dziś sobota ma piękny rozkładzik co

Piter 11.01.2020 08:46

PDW Kusy

VVujek 11.01.2020 08:44

8 godzina , idę spać xd gościu trzeba wstać

Woo-cash 11.01.2020 08:09

Ide spać. Dobranoc.

Woo-cash 11.01.2020 08:04

Urodziny koleżanki. Chyba ze na telefonie ukradkiem będę spoglądać

WTC 11.01.2020 07:53

dlaczego nie masz wyjścia

Woo-cash 11.01.2020 07:51

Kuzwa dzisiaj meczycho a ja nie mam wyjscia ide w melanż 🙂

WTC 11.01.2020 07:51

xd

Woo-cash 11.01.2020 07:50

Drugiego? 😜😂

WTC 11.01.2020 07:49

pewnie bałwana chce ulepić

Woo-cash 11.01.2020 07:47

Zatęskniłeś za odśnieżaniem?

Chuchu 11.01.2020 06:59

Zacznie się kiedyś ta zima czy już tylko jesień będziemy mieli?

Orzeu 11.01.2020 01:15

dokl

Kondzik 11.01.2020 00:31

A kto inny maniek?

Piekarz 11.01.2020 00:30

Ty możesz być na wylocie zaraz jak chesz

maniekfci 11.01.2020 00:12

najbliżej pewnie Politano

maniekfci 11.01.2020 00:12

to jak przychodzi Giroud to ciekawe kto już na wylocie jest

Piter 11.01.2020 00:10

tylko ja i tak chodzę na crossfit

maniekfci 11.01.2020 00:10

no i to jest życie

Piter 11.01.2020 00:10

tak

maniekfci 11.01.2020 00:10

w tej cenie?

Piter 11.01.2020 00:09

mam full pakiet, siłka, crossfit, jakieś tabaty, trening funkcjonalny, boks, BJJ

maniekfci 11.01.2020 00:09

bez gdzie

maniekfci 11.01.2020 00:09

w Warszawie gdzie 275

maniekfci 11.01.2020 00:09

XD

Piter 11.01.2020 00:08

ja płacę 103 zł 20gr ale to po znajomości mam zniżkę ogarniętą

Piter 11.01.2020 00:08

ale w wolne dni zacznę chodzić na siłkę żeby się porozciągać itp

maniekfci 11.01.2020 00:08

ile kosztuje

Piter 11.01.2020 00:08

ja crossfit

maniekfci 11.01.2020 00:07

kałesiak jakim planem trenujesz na siłce

Piter 11.01.2020 00:07

nie zdziwiłbym się, jakby przyszedł Young i grał w 1wszym składzie, a od następnego sezonu byłby pierwszym zmiennikiem dla kogoś nowego (oby lepszego)

Piter 11.01.2020 00:06

pewnie napisałby "giroud kluczowy w walce o mistrzostwo :hahaha: "

maniekfci 11.01.2020 00:06

a na wahadłach Asamoah, Biraghi, Lazaro, Candreva, YOung

maniekfci 11.01.2020 00:05

Lukaku, Lautaro, Alexis, Giroud, Esposito

Piter 11.01.2020 00:05

no i to jest zmiennik, ciekawe czy mora pojmuje dlaczego taki ruch

maniekfci 11.01.2020 00:05

czyli co

Kredence 11.01.2020 00:05

pan romano , czyli giroud nasz

Kredence 11.01.2020 00:04

Olivier Giroud is getting closer to Inter. The French striker agreed personal terms yesterday (contract until June 2022) - now Inter and Chelsea are ‘close and confident’ to find total agreement on next days (around €5/6M to Chelsea).

Piter 11.01.2020 00:03

Jestem przedsiębiorczy, co wyniosę z budowy to moje

maniekfci 11.01.2020 00:00

xdddddd no tylko bezpłatnie

Piter 11.01.2020 00:00

z możliwością nadgodzin oczywiście bezpłatnych

maniekfci 11.01.2020 00:00

w wykończeniowce

maniekfci 10.01.2020 23:59

listwe to Ty u polaka układasz za 14/h brutto

Piter 10.01.2020 23:59

to pewnie taki maniek typowy pozer

Piter 10.01.2020 23:59

1:20 szczypiorek z kałdunem, tatuażykami i dwoma zegarkami coś się fafluni, a wyłapałby listwę to nie wiedziałby, która godzina jest xd a chwilę później do jakieś dziewczyny wystartował

maniekfci 10.01.2020 23:58

jeszcze pudelka tu zacznij wrzucać

Piter 10.01.2020 23:56

oto całe disco polo, wiocha totalna i żenada

maniekfci 10.01.2020 23:56

albo teraz albo w czerwcu

maniekfci 10.01.2020 23:55

czyli nic nowego

Kredence 10.01.2020 23:54

Inter sport director today had a meeting with Christian Eriksen agent. They made an ‘important’ contract bid to get the Danish midfielder as free agent on next June - but also ready to make a bid to Tottenham right now.

Piter 10.01.2020 23:53

:D

maniekfci 10.01.2020 23:52

to tak jak Ty na sb

Piter 10.01.2020 23:50

i zazwyczaj nic nie dawał

Piter 10.01.2020 23:50

Politano won do merd, poza tym kojarzy mi się on tylko z wejściem na boisko przy niekorzystnym wyniku

maniekfci 10.01.2020 23:50

Politano won

maniekfci 10.01.2020 23:50

witamy i taki transfer szanujemy

Kredence 10.01.2020 23:49

#Inter are closing Olivier #Giroud from #Chelsea. Total agreement between Inter and french striker for a contract until 2022 with a wages of €4M a year + bonuses. #transfers #CFC

maniekfci 10.01.2020 23:49

mówisz, jakby to jakaś nowośc była

maniekfci 10.01.2020 23:49

okazał?

Piter 10.01.2020 23:47

zwykłym kapusiem się okazał

Piter 10.01.2020 23:47

maniek udaje prawilniaka a był widziany dzisiaj jak wychodził z komendy, tak samo jak wczoraj i przedwczoraj

maniekfci 10.01.2020 23:44

banowałbym

Dzonyy 10.01.2020 23:42

lapka w dol odruchowo

Dzonyy 10.01.2020 23:42

masakra

Piter 10.01.2020 23:41

♥♥♥

maniekfci 10.01.2020 23:38

xd

Dzonyy 10.01.2020 23:37

to sredni obwod glowy uzytkownikow fcInter zmnbiejszyl sie o polowe\

Dzonyy 10.01.2020 23:37

odkad kusego nie ma

maniekfci 10.01.2020 23:37

nie tesknimy

Piter 10.01.2020 23:35

ehhh... aż wróciły wspomnienia kusego, gdy jeszcze był wśród nas, ale nie ma go, sami tego chcieliście :)

maniekfci 10.01.2020 23:34

myślenie cechą niekażdego :) pozdrawiam normalnych :)

Piter 10.01.2020 23:32

o widzę alkobus w koreczku stał na A1 blisko piotrkowa, a ja dzisiaj w łodzi byłem i elegancko ominąłem koreczki jadąc przez wsie. Trzeba po prostu trochę pomyśleć :)

Piter 10.01.2020 23:29

taka prawda https://www.youtube.com/watch?v=RIMzV-q5CY8

Dzonyy 10.01.2020 23:28

dokl

maniekfci 10.01.2020 23:28

ta

Piter 10.01.2020 23:28

wejdź sobie na forum i przeczytaj

broda4991 10.01.2020 23:27

O której ruszył alkobus w droge Mekki?

broda4991 10.01.2020 23:27

O której ruszył alkobus w droge Mekki?

Piter 10.01.2020 23:23

Piter zawsze z dobrymi nutkami płynie po SB

Dzonyy 10.01.2020 23:19

LENIWY DO PRACY LECZ DO NAGRYWANIA PIERWSZY

Piter 10.01.2020 23:16

Orzeu załatw mi zniżkę jakąś dobrą na zgodafc

Dzonyy 10.01.2020 23:14

Ja nie zmienialem zadnego nicku

Piter 10.01.2020 23:13

dzonyy są plotki że zmieniając nick lopeza dla jaj przeciążyłeś serwer

Dzonyy 10.01.2020 23:13

Podobno strzal Lukaku uszkodzil reke Mereta i nie zagra z Lazio xD

Piter 10.01.2020 23:11

Orzeu napraw może tę stronę bo jest źle

Orzeu 10.01.2020 23:09

:(

Dzonyy 10.01.2020 23:05

Gdzie sa wszyscy ?

Dzonyy 10.01.2020 23:04

asdas

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się