Archiwum shoutboksa

Claudio 13.02.2023 22:50

Fakty są takie, że straciliśmy punkty nie strzelając nawet jednego gola przed ostatniej druzynie.

andyvdm 13.02.2023 22:50

Jakbyśmy wykorzystywali sytuację to byśmy mieli triplette w tym sezonie

Granat105 13.02.2023 22:50

Szok ze tak słabo wyglądamy

FReeFonix 13.02.2023 22:50

A co takie mecze rozstrzyga? Dlaczego Inter nie potrafi wciskać goli ja kwcześniej umiał?

Cny 13.02.2023 22:50

dobre byłoby 4-0 a dlaczego nie 7-0 ?? ?

Granat105 13.02.2023 22:49

Po takich wzmocnieniach

Granat105 13.02.2023 22:49

Potężne zimowe okienko transferowe napędziło w nas ten hurra optymizm

VVujek 13.02.2023 22:49

Jak słyszę tą sraczkę o mental to rzygać się chcę.

HB 13.02.2023 22:49

Pjerun no proszę, a jednak nie było tego 4-0, co za niespodzianka

andyvdm 13.02.2023 22:49

Żeby nas porto nie zgasiło

Cny 13.02.2023 22:49

Eintrachtu zgasi Wezuwiusza ;)

Pjerun 13.02.2023 22:49

Jakbysmy lepiej wykorzystywali sytuacje to mogło być z 4-0 i byłaby inna gadka. Chociaż nie, wtedy byłoby narzekanie że wygraliśmy z najgorsza drużyna i beton nie wpuścił Asllaniego

FReeFonix 13.02.2023 22:49

Żałosny mental

VVujek 13.02.2023 22:49

Inter grał dziś bez werwy,ale swoje sytuacje tworzył

FReeFonix 13.02.2023 22:48

Inzaghi to najlepszy trener na jakiego możemy sobie teraz pozwolić. Może i tak, ale jeśli to prawda to jesteśmy w piźźździe

Luki165 13.02.2023 22:48

Nagle nic sie nie zmienilo

HB 13.02.2023 22:48

Milan odrobił 2 pkt do Interu

Luki165 13.02.2023 22:48

My walczymy o 4 od listopada

martins2000 13.02.2023 22:48

Napoli z 5 wrzuci Eintrachtowi

Granat105 13.02.2023 22:48

W takiej ogór lidze

Granat105 13.02.2023 22:48

I będzie kompro na skale światową

FReeFonix 13.02.2023 22:48

Dramat

Claudio 13.02.2023 22:48

Scudetto juz jest rozstrzygniete. Niech sie skupia na 2 miejscu

FReeFonix 13.02.2023 22:48

Drużynę co wącha gówno w tej lidze

Granat105 13.02.2023 22:48

Zaraz z top 4 wypadniemy

FReeFonix 13.02.2023 22:48

No ta, wg niektorcych to dzis stlamsilismy Sampdorię xD

HB 13.02.2023 22:48

tak, napoli spuchnie, jednocześnie odpadając z frankfurtem

VVujek 13.02.2023 22:48

Dokl. Tworzyliśmy sytuację

pluto11 13.02.2023 22:48

No 10 min to różnica

Adriano_forever 13.02.2023 22:47

W przegrane Napoli wierzę, jednak w wygrane Interu nie

Towarzysz 13.02.2023 22:47

pluto ależ różnica

Claudio 13.02.2023 22:47

napoli teraz całą mocą skupi się na LM i odpadnie z Frankfurtem

Adriano_forever 13.02.2023 22:47

Napoli musi przegrać pięć spotkań a Inter pięć wygrać

KibicInteru 13.02.2023 22:47

" nie byliśmy w stanie rozegrać akcji " xdddd

pluto11 13.02.2023 22:47

Zmiany to powinny być w 55 a nie 65 min

Pjerun 13.02.2023 22:47

Ale gra się układała, tworzyliśmy sytuacje

andyvdm 13.02.2023 22:47

Napoli musi zaledwie przegrać 6 spotkań a my wszystko wygrać bardzo proste do zrobienia

Kusy 13.02.2023 22:47

Gdyby Inter miał skutecznych napastników też by wygrał przecież xd tak działa futbol w dwie strony xd

martins2000 13.02.2023 22:47

Napoli drugą 11 może wystawić

Cny 13.02.2023 22:47

inzaghi zrobił zmiany 1;do 1 nawet przez moment nie próbował zmienić naszego sposobu gry a między formacjami były gigantyczne dziury. nie byliśmy w stanie rozegrać akcji a oba wahadła stały wyżej niż napastnicy... trener slepiec

remircse 13.02.2023 22:46

Napoli to co drugi mecz musiałoby przegrywać/remisować, a Inter wszystko wygrywać. dobre z Was trolle ;)

VVujek 13.02.2023 22:46

Spa nic nie grała

VVujek 13.02.2023 22:46

Co ty pier... Xd

Granat105 13.02.2023 22:46

Tak tak tak

Pjerun 13.02.2023 22:46

Tworzyla

Granat105 13.02.2023 22:46

A my zgarniamy scudetti

VVujek 13.02.2023 22:46

broda4991 13.02.2023 22:45 Prawda jest taka że jakby sampa miała lepszych napastnikow to byśmy to dziś przegrali

Granat105 13.02.2023 22:46

Napoli zaraz potraci proste

DragoDBZ 13.02.2023 22:46

Dobra odpuśćmy sobie tą ligę skupmy się na copa Italia

Pjerun 13.02.2023 22:46

Zadaniem trenera jest to, żeby drużyna towarzyska sytuacje i nie dawała tworzyć przeciwnikowi.

Towarzysz 13.02.2023 22:46

Cieszcie się oglądaniem calcio zamiast srać jakby cokolwiek od was zależało

Claudio 13.02.2023 22:46

juz nie srajcie tym Porto bo chyba nie widzieliscie jak oni graja. Widzialem ich 3 mecze w tym roku i wygladaja nie lepiej od Interu

andyvdm 13.02.2023 22:46

XD

FReeFonix 13.02.2023 22:46

DZONYY 13.02.2023 10:45 Elegancko HB. Gratuluje zwyciestwa HB 13.02.2023 10:22 Orzeu dzięki, właśnie postawiłem 8000 zł na ten wynik Orzeu 13.02.2023 10:02 sprawdzone w 100% możesz obstawiać Orzeu 13.02.2023 10:02 kubal się w kodzie pomylił i wyświetla wynik meczu który będzie

andyvdm 13.02.2023 22:46

Tak napoli spuchnie

kadrian89 13.02.2023 22:46

Kolejny raz 2 połowa żenada

broda4991 13.02.2023 22:46

Contowizna by tutaj z 5 wcisnal

Piekarz 13.02.2023 22:46

Napoli niedługo zacznie masowo trącić punkty. Tam dołek konkretny zaraz wjedzie

Granat105 13.02.2023 22:46

Pogoń trwa

pluto11 13.02.2023 22:46

Żenada żenada i jeszcze raz żenada, potrafimy tak przycisnąć Atalanta że nie potrafią piłki podać a z Samoa gramy jak armatorzy

Granat105 13.02.2023 22:45

I jak tam, mamy jeszcze szanse na majstra?

Pjerun 13.02.2023 22:45

Wszystko jest zawsze wina Inzaghiego

Towarzysz 13.02.2023 22:45

Panowie opiszcie, kto z was ma wpływ na wydarzenia na boisku

bonjovi100 13.02.2023 22:45

LM dzisiaj top. Man of the mecz normalnie

broda4991 13.02.2023 22:45

Prawda jest taka że jakby sampa miała lepszych napastnikow to byśmy to dziś przegrali

Towarzysz 13.02.2023 22:45

Ależ zesranie niesamowite

sammmmy 13.02.2023 22:45

Ile im sytuacji trzeba żeby coś do siatki wpadło? 50?

HB 13.02.2023 22:45

Napoli z Cremo 3-0, Inter zasłużony bezbramkowy remis

Adriano_forever 13.02.2023 22:45

To usuń konto i nie rżnij głupa

Dzonyy 13.02.2023 22:45

Panowie za kwadrans napoli

martins2000 13.02.2023 22:45

Jeszcze juve nas łyknie

mauroo1902 13.02.2023 22:45

Stankovic jaki zadowolony

kadrian89 13.02.2023 22:45

Dziadujemy kolejny mecz z amatorami

Piekarz 13.02.2023 22:45

Ale trzeba wierzyć

smerf1600 13.02.2023 22:45

ale 15 pkt jest do odrobienia zaledwie w 5 kolejek, trzeba mieć nadzieje

KibicInteru 13.02.2023 22:45

Nie no jak ktoś wini Inzgahiego w tym meczu to jest totalnym kretynem

kadrian89 13.02.2023 22:45

Dziadujemy kolejny mecz z amatorami

Claudio 13.02.2023 22:45

zamiast zrobic sobie przewage nad grupa poscigowa do 2 miejsca to po co

Pjerun 13.02.2023 22:45

Proszę o bana. Nie chce mi się być częścią tej społeczności abnegatow

remircse 13.02.2023 22:45

w Porto zapewne spokojnie popijają Porto

Piekarz 13.02.2023 22:45

Trudno może już być o mistrza

broda4991 13.02.2023 22:44

W sumie bez spiny bo i tak nie było szans na scudetto

Dzonyy 13.02.2023 22:44

Ja 9k do przodu.

VVujek 13.02.2023 22:44

Co wy macie do Inzaghiego ? Inter miał swoję sytuację i powinien to wygrać. Takie mecze się zdążają

OstatniPrawdziwy 13.02.2023 22:44

Mata swoje skudeto

kadrian89 13.02.2023 22:44

Dziaduje

Dzonyy 13.02.2023 22:44

Wynik był podany na tacy. Kto chciał to zarobił pozdrawiam.

Adriano_forever 13.02.2023 22:44

Dwie kolejki i wypadamy z czwórki

Dzonyy 13.02.2023 22:44

Wynik był podany na tacy. Kto chciał to zarobił pozdrawiam.

HB 13.02.2023 22:44

FF postawiłem i teraz kupię nowego piłkarza do Interu

Cny 13.02.2023 22:44

proszę o ban dla pjeruna za obrażanie innych

martins2000 13.02.2023 22:44

3xsyf 2 pkt na 9

Rebelde 13.02.2023 22:44

Klub bez jaj, tak samo jak trener

Nitrogen 13.02.2023 22:44

Ciekawe co robi teraz Nicolas

broda4991 13.02.2023 22:44

Trener bez jaj to i pilkarze takie :cenzor: z falująca formą

remircse 13.02.2023 22:44

to się chłopaki nabuzowali przed mega ważnym meczem z Porto

Claudio 13.02.2023 22:44

wygrywamy z Napoli - remisujemy z Monza, wygrywamy z Milanem, przegrywamy z Empoli, wygrywamy z Milanem - remisujemy z Sampą...

MuCha2 13.02.2023 22:44

Typowy poniedziałek

INTERkibic 13.02.2023 22:44

Jeszcze chyba nikt tak łatwo w tej amatorskiej lidze mistrza nie zdobył

Adriano_forever 13.02.2023 22:44

Od listopada nie liczymy się w walce o majstra

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się