Archiwum shoutboksa

KibicInteru 13.02.2023 23:46

Pedałowania akurat nie

pablo77 13.02.2023 23:45

dużo będzie jeszcze pedałowania ?

VVujek 13.02.2023 23:45

Problem się zacznie jak za X lat ludzie zaczną traktować LGBT jak coś normalnego, a wszystko idzie w tym kierunku.

KibicInteru 13.02.2023 23:45

Jak cos to nie koniec lgbt ale ten wątek który będzie już jest ważniejszy i był w grze

pablo77 13.02.2023 23:44

aż mi się odechciało oglądać tego.

pablo77 13.02.2023 23:44

dokł

KibicInteru 13.02.2023 23:44

A tak cały odcinek zszedł na postacie którzy koniec końców nic nie wnieśli

pablo77 13.02.2023 23:44

no dokładnie, to był taki typowy zapychacz zeby zrobić promocje lgbt nic nie wnoszacy do fabuly.

KibicInteru 13.02.2023 23:43

Jeszcze by to miało sens jakby ta ich historia zajęła z 10min i potem Joel i Ellie na nich trafili

pablo77 13.02.2023 23:43

to tak jakby veganom puscic cały odcinek jak gosciu smaży jakiś stek krwisty a pozniej pol odcinka wpyerdala z frytkami... :D

VVujek 13.02.2023 23:42

Obrzydliwa jest promocja kolorowych , feministki i inne tego typu zaburzenia

KibicInteru 13.02.2023 23:42

Jeden Ci pomagał przejść przez miasto a drugi już nie żył wcześniej

pablo77 13.02.2023 23:42

no wlasnie...

KibicInteru 13.02.2023 23:42

W grze też byli homo ale było temu poświęcone z 5 sekund

pablo77 13.02.2023 23:42

podejrzewam, ze w grze nie skupiali się na tym ze sa gejami i 10 misji o tym nie było.

pablo77 13.02.2023 23:41

ta propaganda kolorowych jest tak obrzydliwa ze teraz pakują to do każdego serialu.

KibicInteru 13.02.2023 23:41

W grze jeden z tych gejów normalnie żył a drugi się powiesił po prostu

pablo77 13.02.2023 23:40

no właśnie w grę nie grałem ale ten odcinek, który był zupełnie o niczym to masakra.

VVujek 13.02.2023 23:39

Typ ma żonę i dzieci xd

KibicInteru 13.02.2023 23:39

Serial jednak nie trzyma poziomu gry

pablo77 13.02.2023 23:39

a dzisiaj jakiś Czech wyznał, że jest kakaowcem

KibicInteru 13.02.2023 23:39

Przydało by się po prostu trafić w bramke w jednym z 25 strzałów które oddaliśmy

VVujek 13.02.2023 23:39

Mnie fascynują teorię spiskowe i to lubię oglądać

pablo77 13.02.2023 23:38

ostatnio polecaliście The Last of us i zacząłem oglądać i się wyebał ostatnio na gejowski odcinek, jprdl ale żenada to była.

VVujek 13.02.2023 23:38

Bastoni by się dziś przydał

pablo77 13.02.2023 23:37

dobra hejterzy ide obejrzeć jakiś serial

Towarzysz 13.02.2023 23:37

Acerbi widać ma lepszy ciąg na bramkę, mógłby zamiast Dzeko

Towarzysz 13.02.2023 23:37

No co, nie strzela bramek to przyda się gdzie indziej

VVujek 13.02.2023 23:36

Fascynuje mnie też wizja HB z Lautato jako ofensywnym pomocnikiem xd

pablo77 13.02.2023 23:36

alibaba kebab z ostrym sosem

Towarzysz 13.02.2023 23:36

czy kebab super king

Towarzysz 13.02.2023 23:36

ale Hakan FC?

pablo77 13.02.2023 23:35

a ja myśle ze Hakan by zdobył scudetto jakby w Interze grał KibicInteru :D

HB 13.02.2023 23:35

VVujek przyczajony tygrys ukryty smok zaatakował pablo najostrzejszą amunicją

Towarzysz 13.02.2023 23:35

Dzeko to wybitny napastnik

KibicInteru 13.02.2023 23:35

Myślę że piątek w barcelonie by strzelił tyle co lewy jeśli grał w by w niej eriksen

Tom_Hardy 13.02.2023 23:35

Jest 1 plus dzisiejszego meczu. Dejan za Inzghiego xD

pablo77 13.02.2023 23:35

dla was Dzeko jest super napastnikiem i spoko. Nie smieje sie :)

VVujek 13.02.2023 23:35

Pablo podniecał się Piątkiem i jego wizja gry w Bayernie

pablo77 13.02.2023 23:34

xDDD

timon 13.02.2023 23:34

Dla Eriksena przeciwagą byl Gaglia wiec dlatego jego gra wygladala lepiej niz w rzeczywistosci

Towarzysz 13.02.2023 23:34

hb klub miłośników piwa

maverik 13.02.2023 23:34

jest tylko jeden sposob by pablo przestal sie tak podniecac Eriksenem, musialby odejsc do ligi hiszpanskiej

pablo77 13.02.2023 23:34

dobra teraz jest super ostry kebab Turecki a Inter nie moze z sampdoria wygrać i elo

VVujek 13.02.2023 23:34

I piątek to poziom Lewego xd

HB 13.02.2023 23:34

btw ile znacie klubów, które chcą zapłacić 50 mln za denzela dumfriesa?

Towarzysz 13.02.2023 23:33

To już chyba fetysz

pablo77 13.02.2023 23:33

Pan Eriksen jak tylko dotykał piłkę to każda akcja nabierała jakości :D

timon 13.02.2023 23:33

Eriksen cegielke zrobil ale byl najslabszym z naszych pomocnikow

KibicInteru 13.02.2023 23:33

Pablo pewnie uda że nie widzi tych liczb xd

HB 13.02.2023 23:32

merytoryczny timon

Towarzysz 13.02.2023 23:32

dziwi mnie to że jeszcze trzeba to przytaczać

timon 13.02.2023 23:32

Eriksen w mistrzowskim sezonie 3 bramki, 0 asyst i 1,2otwierajacego podania, Hakan w tym samym sezonie 4 bramki, 9 asyst i 3 otwierajace na mecz

Towarzysz 13.02.2023 23:32

pablo Gagliardini 1 scudetto to rozumiem że lepszy od Hakana?

KibicInteru 13.02.2023 23:32

Czasem się zastanawiam czy wierzysz w to co piszesz

pablo77 13.02.2023 23:31

nie macie argumentów. Był pan Eriksen było scudetto.

Towarzysz 13.02.2023 23:31

z wolnego*

Towarzysz 13.02.2023 23:31

Eriksen to przede wszystkim gol z karnego w doliczonym czasie gry w meczu z milanem

KibicInteru 13.02.2023 23:31

Bez eriksena by było 5 miejsce niestety

pablo77 13.02.2023 23:31

andy lepiej mądrze stać niż głupio biegać xD

andyvdm 13.02.2023 23:31

Gówno grał nie oszukujmy się

pablo77 13.02.2023 23:30

pryste :D

andyvdm 13.02.2023 23:30

Eriksen to byl czlapak w Interze

maverik 13.02.2023 23:30

Eriksen dziekujemy za Scudetto, gdyby nie ty to bysmy nie mieli majstra

Towarzysz 13.02.2023 23:30

absurdalny argument, to nagroda drużynowa a nie indywidualna

HB 13.02.2023 23:30

u Conte łatwo o scudetto

maverik 13.02.2023 23:30

xddd

pablo77 13.02.2023 23:30

Eriksen 1 scudetto, kebab turecki 0 :D

pablo77 13.02.2023 23:29

ile lat gra kebab we Włoszech i ile razy zdobył scudetto?

pablo77 13.02.2023 23:29

no tak rządził ze Milanówek z Salemakersem zdobył scudetto xD

Towarzysz 13.02.2023 23:29

w przekroju całego sezonu rządził ligą Pan kebab turecki

timon 13.02.2023 23:28

Ty sie jarasz samym nazwiskiem to o czym tu rozmawiac?

HB 13.02.2023 23:28

Towarzysz hakan miał słabą zimę

pablo77 13.02.2023 23:28

tak dla was gra lepiej na 6-tce od Brozovicia to o czym tu rozmawiać

timon 13.02.2023 23:28

Eriksen zagral pol rundy na dobrym poziomie

Towarzysz 13.02.2023 23:28

można było go nawet postawić wyżej od Barelli

Towarzysz 13.02.2023 23:27

w poprzednim sezonie Hakan był jednym z najlepszych pomocników serie a

timon 13.02.2023 23:27

No niepowazne, obraza dla Hakana

timon 13.02.2023 23:27

W Serie A?

Towarzysz 13.02.2023 23:27

kebaba tureckiego xd

KibicInteru 13.02.2023 23:27

Gosens żenade odstawil niezłą dzisiaj

maverik 13.02.2023 23:27

wraczysko pelna geba

pablo77 13.02.2023 23:27

ale porównywanie Kebaba tureckiego do Pana Eriksena jest niepoważne.

maverik 13.02.2023 23:26

Gosens zszedl z kontuzja

Dzonyy 13.02.2023 23:26

Dobra ide kimac. Miłej nocy Panowie.

timon 13.02.2023 23:26

On w UTD, Hakan u nas i wszyscy zadowoleni

pablo77 13.02.2023 23:26

jestem spokojny

Dzonyy 13.02.2023 23:26

tylko nie od fryfoniarza.

timon 13.02.2023 23:26

Spoko i niech tam gra

Dzonyy 13.02.2023 23:26

Pusc sobie jakas muzyckze

Dzonyy 13.02.2023 23:26

Pablo spokojnie.

pablo77 13.02.2023 23:26

i to max xD

Dzonyy 13.02.2023 23:25

Rozjuszony.

pablo77 13.02.2023 23:25

Southampton albo Aston Villa

Dzonyy 13.02.2023 23:25

xDDD

HB 13.02.2023 23:25

zmieńmy temat

HB 13.02.2023 23:25

pablo zaraz wybuchnie

pablo77 13.02.2023 23:25

wiesz w jakim klubie by grał Hakan ?

pablo77 13.02.2023 23:25

KibicInteru 13.02.2023 23:25 Opisz w jakim kulbie w PL grał Hakan

timon 13.02.2023 23:25

Eriksen w Serie A przy Hakanie to produkt pilkarsko podobny

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się