Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

KibicInteru 14.02.2023 11:14

Thuram to chyba najlepsza opcja

WTC 14.02.2023 11:14

Czemu nie? Zaha często i gęsto grywał w 4-4-2 jako jeden z napastników

KibicInteru 14.02.2023 11:14

Ale Zaha to kompletnie nie zawodnik dla nas

timon 14.02.2023 11:13

Moze chcialby przed koncem kariery w lm pograc

nicolas80 14.02.2023 11:13

nie co wybiegać za daleko w przyszłość. wtej chwili bardzo ważne cele przed druzyną

timon 14.02.2023 11:13

Zaha ma koniec kontraktu

WTC 14.02.2023 11:12

W lidze angielskiej na sprzedaż wystawione są United i Liverpool więc i szans na nowego właściciela mniej

KibicInteru 14.02.2023 11:12

Będzie szukał okazji jak zwykle

WTC 14.02.2023 11:11

Letnie okienko mocno mnie ciekawi. W sakwie puściutko, Skriniar odchodzi za darmo, a wzmocnień wymaga niemalże każda formacja. Ciekawi mnie jak rozegra to Marotta.

timon 14.02.2023 11:10

Lotito najpierw byl obrazony na Inziego a teraz go tam pewnie z prostytutkami na czerwonym dywanie wita

timon 14.02.2023 11:10

Tylko potem znalazl jeszcze wiekszego frajera

timon 14.02.2023 11:09

Ale Lotitto tez sie sfrajerzyl dajac 18 za pazia

timon 14.02.2023 11:09

No goscia wartego 12-15 mln za 30 pogonic

Kredence 14.02.2023 11:09

Pamiętajmy że to nie wina Inzaghiego że tucu jest tak okrutny, w końcu on go nie chciał i wcale go nie znał z Lazio a do tego przecież to tucu biega po boisku a nie Inzaghi

nicolas80 14.02.2023 11:09

szkoda tej kontuzji bo już łapał lepszy moment

WTC 14.02.2023 11:08

Lotito to pewnie budzi się śmiejąc za każdym razem gdy przypomni sobie ten deal

nicolas80 14.02.2023 11:08

:correa: :soon: :top:

timon 14.02.2023 11:08

Wymienilbym obecnie Corree na Grosickiego

WTC 14.02.2023 11:08

Piękny i świetny jest Tucu, wart każdego eurocenta

Kredence 14.02.2023 11:07

Robi

Kredence 14.02.2023 11:07

Xd

Pjerun 14.02.2023 11:07

Tucu tez za bardzo nie robi roznicy

timon 14.02.2023 11:07

Jednak te zwierzeta madrzejsze od ludzi

nicolas80 14.02.2023 11:07

ale niestety kontuzja

nicolas80 14.02.2023 11:07

may tylko Tucu

timon 14.02.2023 11:07

Mi wczoraj pies w trosce o moje zdrowie pogryzl pilot od netii, a zamiast go posluchac to bohatersko streema szukalem

Pjerun 14.02.2023 11:07

to brakuje od dawna już

WTC 14.02.2023 11:07

Dokl

nicolas80 14.02.2023 11:07

tak brakowało zawodnika który w pojedynkę jakiś dryblingiem zrobiłby różnicę

WTC 14.02.2023 11:06

3-0 i hattrick Tucu

WTC 14.02.2023 11:06

Jakby Correa był zdrowy to pewnie byłoby zwycięstwo

Pjerun 14.02.2023 11:06

Dziwne, bo gramy dosyć ładnie. Chyba lubisz rzemieślniczy futbol po prostu

nicolas80 14.02.2023 11:06

pechowy remis wczoraj. zabrakło skuteczności

WTC 14.02.2023 11:05

Po prostu przerosło mnie to :(

Luki165 14.02.2023 11:05

pierwszy mecz na 0 z tyłu na wyjezdzie :p

WTC 14.02.2023 11:05

No Inter Inzaghiego spowodował, że przestałem na jakiś czas oglądać mecze Interu pierwszy raz w życiu

Luki165 14.02.2023 11:05

panowie kurcze

Kredence 14.02.2023 11:05

No pewnie że nie ma co przeżywac bo Inzaghi i jego Inter skutecznie zabija emocje

Luki165 14.02.2023 11:05

xD Correa xD

Dzonyy 14.02.2023 11:05

Nikolas skonczyl masaze i lecimy po swoje

nicolas80 14.02.2023 11:05

z Porto wygrywamy to dla nas najwazniejszy mecz

Dzonyy 14.02.2023 11:05

To jest ten dzien

Dzonyy 14.02.2023 11:04

Jutro startuje Correa :d

WTC 14.02.2023 11:04

A Correa też top

nicolas80 14.02.2023 11:04

nie ma co przeżywać.

Luki165 14.02.2023 11:04

xD

Dzonyy 14.02.2023 11:04

xD

WTC 14.02.2023 11:03

Zawitał Kapitan Odklejka

Dzonyy 14.02.2023 11:03

W lazio to jednak go bronila slaba kadra.

nicolas80 14.02.2023 11:03

:top: :inzaghi:

Dzonyy 14.02.2023 11:02

Ale mysle, ze mozemy dobic do tego wyniku bo wlasnie wchodzilismy w kryzys.

WTC 14.02.2023 11:02

Pokazywał to w Lazio i pokazuje to w Interze

Dzonyy 14.02.2023 11:02

Mamy 6 pkt mniej niz rok temu.

WTC 14.02.2023 11:02

Ale to też dowodzi, że on nie potrafi przygotować zespołu na maraton jakim jest liga

Kredence 14.02.2023 11:02

No wtedy był kryzys

WTC 14.02.2023 11:02

Typowy interowy styczeń i takie tam

Dzonyy 14.02.2023 11:02

Fajny podglad.

WTC 14.02.2023 11:02

W tamtym sezonie to chyba zima była najsłabsza w wykonaniu Szymka

Dzonyy 14.02.2023 11:01

Nie wiem kto sie tym zajumuje, ale jakis gigant.

Dzonyy 14.02.2023 11:01

prosze

Kredence 14.02.2023 11:01

Było przyzwoicie

Kredence 14.02.2023 11:01

Pamięć mnie zawiodła

Kredence 14.02.2023 11:01

Ok sprawdziłem faktycznie nie było tragedii

KibicInteru 14.02.2023 11:00

Tyle że Milan i Napoli mieli rekordowy start ale i tak ich dogonilismy

KibicInteru 14.02.2023 10:59

Był dobry start

Dzonyy 14.02.2023 10:59

poczatku*

Dzonyy 14.02.2023 10:59

No ja wlasnie nie pamietam fatalnego poprzedniego sezonu.

KibicInteru 14.02.2023 10:59

Tyle że w tamtym sezonie wystartowalismy nieźle więc nie zmyslajmy już

Kredence 14.02.2023 10:59

Milan i Napoli

Kredence 14.02.2023 10:59

Goniliśmy od poczatku

Kredence 14.02.2023 10:59

Tak

Dzonyy 14.02.2023 10:58

W zeszlym roku zaczelismy fatalnie?

Kredence 14.02.2023 10:58

Bo nie trenowali ?

Kredence 14.02.2023 10:58

To też wina piłkarzy ?

Kredence 14.02.2023 10:58

Inzaghi drugi sezon z rzędu zaczął fatalnie , w tym sezonie wręcz ten start sezonu pozbawił nas szans na cokolwiek już przed 10 kolejka , zespół fizycznie wyglądał na trupa, czyja to wina ? Czyja to wina że stawiał uparcie na hande kosztem o klasę lepszego onany ?

WTC 14.02.2023 10:58

6 porażek w sezonie to dla mnie idealny dowód, że Inzaghi nie jest trenerem do walki o laury w lidze i tyle

Dzonyy 14.02.2023 10:57

az dziwne, ze Nasira dzisiaj nie ma :D

Dzonyy 14.02.2023 10:57

Plus tu jest sporo ludzi, ktorzy sa tylko po porazkach

Pjerun 14.02.2023 10:57

wczoraj bylismy dobrze przygotowani, robilismy sytuacje, zabraklo wykonczenia i szczescia

Dzonyy 14.02.2023 10:57

inzi 3 pary majtek bierze na mecz itp. :D

Dzonyy 14.02.2023 10:57

ze nas obija wieczorem

Dzonyy 14.02.2023 10:57

ale to WTC moze byc poklosiem tego ze caly dzien bylo pisane

Pjerun 14.02.2023 10:57

No, swoja droga Inzaghi swietnie przygotowal wtedy zespol, a pilkarze swietnie wykonali robote

WTC 14.02.2023 10:56

To sobie przejrzyj komentarze po zwycięstwie w SPW

Dzonyy 14.02.2023 10:56

Sunning to bedzie na zawsze.

Pjerun 14.02.2023 10:56

ta, ba bank

KibicInteru 14.02.2023 10:56

Kto pisał w ten sposób?

WTC 14.02.2023 10:56

Za zwycięstwa odpowiada według nich trener, a za porażki piłkarze xD

WTC 14.02.2023 10:56

Mhm, pewna grupa ludzi po wygranej nad np. Milanem potrafi wypisywać komentarze pt. ''I co hejterzy Szymona? Gdzie teraz jesteście'' a jak przychodzi porażka to wtedy już Inzaghi nie jest winien

Kredence 14.02.2023 10:56

Jakiekolwiek pisanie o zwalnianiu Inzaghiego też nie ma sensu bo on zapewne spełnia wymagania Zhanga , jest kasa z LM i będzie top4 , odważą się napisać że on tu zostanie do momentu kiedy suning będą z nami

Pjerun 14.02.2023 10:56

ale wczoraj to w duzej mierze były błędy piłkarzy

Dzonyy 14.02.2023 10:55

jakby zalezalo tylko od pilkarzy to by trenerzy nie byli potrzebni.

Pjerun 14.02.2023 10:55

Początek sezonu to wina Inzaghiego i sztabu - zespół był źle przygotowany fizycznie

Dzonyy 14.02.2023 10:55

Ty np piszesz, ze to zalezy od pilkarzy :D

KibicInteru 14.02.2023 10:55

Nie widziałem chyba że ktoś tu wybielaľ Inzaghiego

Pjerun 14.02.2023 10:55

a co innego obarczac go za kazde zło w tym klubie

Pjerun 14.02.2023 10:54

Nie wybielam, ale co innego jest podac konstruktywna krytyke

Kredence 14.02.2023 10:54

Święte słowa

Kredence 14.02.2023 10:54

Dokładnie Dzonyy

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się