Archiwum shoutboksa

pablo77 13.02.2023 23:13

ja też

mateomazzini 13.02.2023 23:13

a on takie cele zrealizuje

mateomazzini 13.02.2023 23:13

poza tym celem jest top4 i jakiś kandyzowany owoc w postaci pucharu pasztetowej

Dzonyy 13.02.2023 23:13

Ja to niz zmiane trenera wolalbym dobre transfery.

pablo77 13.02.2023 23:13

mateomazzini w punkt xD

Dzonyy 13.02.2023 23:13

Dzisiaj nawet Kloppisko wygralo.

pablo77 13.02.2023 23:13

xD

pablo77 13.02.2023 23:13

dlatego ja to napisałem zyczeniowo :D

mateomazzini 13.02.2023 23:12

po co go wywalać

mateomazzini 13.02.2023 23:12

Przecież Inzaghi to człowiek któremu co okienko będą osłabiać drużynę a on i tak będzie dziękować za szanse prowadzenia interu xd

pablo77 13.02.2023 23:12

no wlasnie

Dzonyy 13.02.2023 23:12

Conte jak przychodzil to zhangi mogli jeszce pakowac hajs.

pablo77 13.02.2023 23:12

a Conte ile miał?

VVujek 13.02.2023 23:12

Inzaghi dał by więcej gdyby mu kadry nie oslabiali

Dzonyy 13.02.2023 23:12

Gosc zarabia budzet Interu.

Towarzysz 13.02.2023 23:12

dzisiaj zostało to rozstrzygnięte na zawsze

Dzonyy 13.02.2023 23:12

poplulem monitor :D

pablo77 13.02.2023 23:12

ale bym zobaczył Inter Tuchela :D

Xucatlan 13.02.2023 23:12

Przede wszystkim jakby już rozważać zwolnienie Szymona, to tylko na kogoś kto zrezygnuje z 3-5-2, ale do tego potrzebne zmiany w kadrze, a na to nie ma pieniędzy.

Dzonyy 13.02.2023 23:12

Tuchel xDDD

FReeFonix 13.02.2023 23:12

Ja mam przeczucie ze u nicolasa wlasnie nastąpił incydent hoakinowy

Towarzysz 13.02.2023 23:12

jak widać Dejan>Simone

pablo77 13.02.2023 23:12

Tuchel

Towarzysz 13.02.2023 23:12

Stanković

mateomazzini 13.02.2023 23:11

Nie poleci bo kto miałby przyjść?

andyvdm 13.02.2023 23:11

Inzi to trener idealny na bieda kie zhangowe czasy

Luki165 13.02.2023 23:11

Możliwe, lecz mam takie przeczucie .

FReeFonix 13.02.2023 23:11

Puchary i LM go bronią

Dzonyy 13.02.2023 23:11

A nie bedzie.

pablo77 13.02.2023 23:11

Dzekowizna tak się złozył do główki ze piłka prędzej by trafiła w chorągiewke przy narożniku niż w bramkę xD :D

Dzonyy 13.02.2023 23:11

Zeby zmieniac trenera to musialby byc hajs.

Dzonyy 13.02.2023 23:11

Tez mysle, ze nie poleci.

mateomazzini 13.02.2023 23:11

to poziom orlika

andyvdm 13.02.2023 23:11

Nie poleci

Dzonyy 13.02.2023 23:11

Takze Panowie. Glowa do gry. Za kwadrans bedizemy tam gdzie napoli.

mateomazzini 13.02.2023 23:11

Barella zagrał dzisiaj fatalnie bo non stop podejmował złe decyzje. Wrzutki z pierwszej z woleja w drugiej połowie

Luki165 13.02.2023 23:10

Ja mimo wszystko czuje, ze Szymon poleci po sezonie

Towarzysz 13.02.2023 23:10

bez emocji, naprawdę ciekawi mnie wasza perspektywa

FReeFonix 13.02.2023 23:10

Troche za szybko wcisnal kółko

pablo77 13.02.2023 23:10

Dzeko xD ta główka to poezja byla xD

Dzonyy 13.02.2023 23:10

Gosc na jednej nodze prowadzil zespol do super bowl.

Towarzysz 13.02.2023 23:10

wytłumaczcie mi dlaczego Barella dzisiaj zagrał źle

FReeFonix 13.02.2023 23:10

Dzeko to najlepszy wrak jakiego mozna sobie wymarzyc, akurat zasluzyl na szacunek

Dzonyy 13.02.2023 23:10

Swoja droga dzisiaj w nocy kosmiczny wystep Mahomesa.

mateomazzini 13.02.2023 23:09

no a Dimarco kosmicznie strzela

andyvdm 13.02.2023 23:09

Dzeko Lukaku Gosens

andyvdm 13.02.2023 23:09

Wraków jets kilka więc niełatwo zgadnąć

Dzonyy 13.02.2023 23:09

Gdzie w NFL. Tam kosmiczny poziom.

VVujek 13.02.2023 23:09

Dziś jakoś na stojąco jakby korzenie zapuścili

FReeFonix 13.02.2023 23:09

Ale Acerbi fajnie strzelił, bramkarz na popzeczkę musiał sparować

pablo77 13.02.2023 23:09

zagrali na półgwizdka

Luki165 13.02.2023 23:09

Jeszcze cofna -15 i rozpaczliwa walka o 4 do konca sezonu

mateomazzini 13.02.2023 23:09

wróżę mu jeszcze karierę w NFL

Dzonyy 13.02.2023 23:09

Dobrze, ze w 60 minucie czulem, ze tam nic nie bedzie iajkos nie mam cisnienia bo tak to tradycyjnie bym nie mogl zasnac.

pablo77 13.02.2023 23:09

dzisiaj zabrakło motywacji

Dzonyy 13.02.2023 23:09

A tu taki lipton.

Dzonyy 13.02.2023 23:08

A liczylem dzis na dobry wystep bo dluga przerwa. Myslalem, ze wypoczeci sie przejada po tej Sampie.

HB 13.02.2023 23:08

xD

VVujek 13.02.2023 23:08

To fakt , niedokładnie. Lepsze to niż nic u Gosensa

mateomazzini 13.02.2023 23:08

Dimarco grał na swoim stabilnym poziomie, zbyt długo przytrzymywał D na klawiaturze

VVujek 13.02.2023 23:08

Bo Gosensa to ja nie wiem czy był napastnikiem czy co

pablo77 13.02.2023 23:08

ciekawe czy Lakaka mu wypalił karczycho w szatni :D

mateomazzini 13.02.2023 23:08

Dumfries nic nie dał, Brozo bez formy

Dzonyy 13.02.2023 23:08

Dziac sie zaczelo, ale co z tego jak wszystko neidokladne

Rebelde 13.02.2023 23:08

Dimarco, Barella i Lukaku.... dzisiaj najgorsi

VVujek 13.02.2023 23:07

Dimarco wszedł i coś zaczęło się dziać na tym wahadle

Dzonyy 13.02.2023 23:07

+1 maccini.

mateomazzini 13.02.2023 23:07

Barelka stracił kontakt z bazą kompletnie dzisiaj

Dzonyy 13.02.2023 23:07

Ale dimarko fatalna zmiana.

FReeFonix 13.02.2023 23:07

JA myslalem ze Lakaka to wrak

Dzonyy 13.02.2023 23:07

Nie no bez przesady rebelde :D

Rebelde 13.02.2023 23:07

Dimarco dzisiaj strasznie irytował, to już gosens lepiej grał

FReeFonix 13.02.2023 23:07

Aaa

Dzonyy 13.02.2023 23:07

Gosens :D

FReeFonix 13.02.2023 23:07

Wrak czyli kto? :D

Dzonyy 13.02.2023 23:07

Juz nawet lukaku pilke przyjmowal dzisiaj.

pablo77 13.02.2023 23:07

kapitan musi wydrzeć japę na te ameby :D

Luki165 13.02.2023 23:07

Ja mam wrazenie momentami ze oni jak wchodza dobrze w takie mecze to maja poczucie ze zaraz cos wpadnie

HB 13.02.2023 23:07

nie oglądałem meczu, ale murem za Barelką alwayz

Towarzysz 13.02.2023 23:07

bez Barelli my prawie nie istniejemy w środku pola

Dzonyy 13.02.2023 23:07

Ale zdecydowanie najgorszy byl wrak.

Rebelde 13.02.2023 23:06

Hakan starał się , a Barella miał wywalone od początku

pablo77 13.02.2023 23:06

oddawać opaskę Skriniarowi :D

Towarzysz 13.02.2023 23:06

Barella nic nie grał? Chłopie

Towarzysz 13.02.2023 23:06

Hakan dzisiaj myślami z rodzinami ofiar

Dzonyy 13.02.2023 23:06

Barilla nic nie gral.

VVujek 13.02.2023 23:06

Dużo dziś kombinowali i grali bez werwy

Towarzysz 13.02.2023 23:06

nie pojmuje zmiany Barella-Brozović, gdyby to ode mnie zależało to zrobiłbym zmiane Hakan-Asllani

Luki165 13.02.2023 23:06

Lauataro mial 2 setki

Dzonyy 13.02.2023 23:05

I to co dostal na sam koniec

Piekarz 13.02.2023 23:05

Tam tyle miejsca się robiło czasem

Dzonyy 13.02.2023 23:05

jak sie lautaro machnal

Piekarz 13.02.2023 23:05

brakowało kluczowego podania

Dzonyy 13.02.2023 23:05

Statystki wygladaly dobrze, ale dobrych sytuacji brak.

Piekarz 13.02.2023 23:05

Mogliśmy mieć mnóstwo sytuacji

Piekarz 13.02.2023 23:05

Ale

Piekarz 13.02.2023 23:05

Niby nie

Dzonyy 13.02.2023 23:05

jedynie lautarak

Dzonyy 13.02.2023 23:05

Dzisiaj nie mieli zbyt wielu dobrych sytuacji.

Towarzysz 13.02.2023 23:05

Piekarz mnie podnieca ona niezmiernie bo potrzeba kogoś kto przejmie rolę Perisićia i zajmie się bullyingiem barellki

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się