Archiwum shoutboksa

Luki165 14.02.2023 08:38

i byłby zupełnie inny odbiór. A tak w pierwszej cześci sezonu przegrywalismy mecze z czołówką, zeby ogrywać ogórki, no to teraz odwróciliśmy trend

Luki165 14.02.2023 08:27

patrzać na terminarz dzisiaj powinno być minus 8 do Napoli i 10 pkt przewagi nad 3 miejscem

Toczek 14.02.2023 08:22

i uciekaja pod pretekstem "lepszych zarobkow" po czym ida zapier dalac jak robak na jakis magazyn albo do szklarni

Toczek 14.02.2023 08:22

problemem holandii sa naplywajace przegrywy z polski ktorym sie nie udalo zycie w polsce

Piekarz 14.02.2023 01:22

Bo tbh ciężko mi przytoczyć kraj i nację która wydawałaby się mieć równie mało problemów co Holendrzy

Piekarz 14.02.2023 01:21

Jaki konkretnie problem ma Holandia od jakichś 20 lat?

Piekarz 14.02.2023 01:19

VVujek 13.02.2023 23:45 Problem się zacznie jak za X lat ludzie zaczną traktować LGBT jak coś normalnego, a wszystko idzie w tym kierunku.

pablo77 13.02.2023 23:58

ha tfu

pablo77 13.02.2023 23:58

"najpiękniejszy obraz miłości człowieka do człowieka na ekranie"

pablo77 13.02.2023 23:58

widziałem komentarze pod tym odc the last of us i sie malo nie zesrali

pablo77 13.02.2023 23:57

są, są...

pablo77 13.02.2023 23:57

KibicInteru 13.02.2023 23:50 Ciekawe czy homoseksualiści oglądają te seriale wszystkie na netflixie czy hbo i są z tego dumni czy też mają dość

KibicInteru 13.02.2023 23:51

Zaludnić *

KibicInteru 13.02.2023 23:50

Też ktoś by mi musiał wytłumaczyć jak oni w tych serialach są w stanie zatrudnić Ziemię

KibicInteru 13.02.2023 23:50

Ciekawe czy homoseksualiści oglądają te seriale wszystkie na netflixie czy hbo i są z tego dumni czy też mają dość

KibicInteru 13.02.2023 23:48

Myślę ze to lgbt by było o wiele bardziej tokerowane gdyby nim tak nie rzucali w twarz

pablo77 13.02.2023 23:47

VVujek świat się kończy

KibicInteru 13.02.2023 23:46

Pedałowania akurat nie

pablo77 13.02.2023 23:45

dużo będzie jeszcze pedałowania ?

VVujek 13.02.2023 23:45

Problem się zacznie jak za X lat ludzie zaczną traktować LGBT jak coś normalnego, a wszystko idzie w tym kierunku.

KibicInteru 13.02.2023 23:45

Jak cos to nie koniec lgbt ale ten wątek który będzie już jest ważniejszy i był w grze

pablo77 13.02.2023 23:44

aż mi się odechciało oglądać tego.

pablo77 13.02.2023 23:44

dokł

KibicInteru 13.02.2023 23:44

A tak cały odcinek zszedł na postacie którzy koniec końców nic nie wnieśli

pablo77 13.02.2023 23:44

no dokładnie, to był taki typowy zapychacz zeby zrobić promocje lgbt nic nie wnoszacy do fabuly.

KibicInteru 13.02.2023 23:43

Jeszcze by to miało sens jakby ta ich historia zajęła z 10min i potem Joel i Ellie na nich trafili

pablo77 13.02.2023 23:43

to tak jakby veganom puscic cały odcinek jak gosciu smaży jakiś stek krwisty a pozniej pol odcinka wpyerdala z frytkami... :D

VVujek 13.02.2023 23:42

Obrzydliwa jest promocja kolorowych , feministki i inne tego typu zaburzenia

KibicInteru 13.02.2023 23:42

Jeden Ci pomagał przejść przez miasto a drugi już nie żył wcześniej

pablo77 13.02.2023 23:42

no wlasnie...

KibicInteru 13.02.2023 23:42

W grze też byli homo ale było temu poświęcone z 5 sekund

pablo77 13.02.2023 23:42

podejrzewam, ze w grze nie skupiali się na tym ze sa gejami i 10 misji o tym nie było.

pablo77 13.02.2023 23:41

ta propaganda kolorowych jest tak obrzydliwa ze teraz pakują to do każdego serialu.

KibicInteru 13.02.2023 23:41

W grze jeden z tych gejów normalnie żył a drugi się powiesił po prostu

pablo77 13.02.2023 23:40

no właśnie w grę nie grałem ale ten odcinek, który był zupełnie o niczym to masakra.

VVujek 13.02.2023 23:39

Typ ma żonę i dzieci xd

KibicInteru 13.02.2023 23:39

Serial jednak nie trzyma poziomu gry

pablo77 13.02.2023 23:39

a dzisiaj jakiś Czech wyznał, że jest kakaowcem

KibicInteru 13.02.2023 23:39

Przydało by się po prostu trafić w bramke w jednym z 25 strzałów które oddaliśmy

VVujek 13.02.2023 23:39

Mnie fascynują teorię spiskowe i to lubię oglądać

pablo77 13.02.2023 23:38

ostatnio polecaliście The Last of us i zacząłem oglądać i się wyebał ostatnio na gejowski odcinek, jprdl ale żenada to była.

VVujek 13.02.2023 23:38

Bastoni by się dziś przydał

pablo77 13.02.2023 23:37

dobra hejterzy ide obejrzeć jakiś serial

Towarzysz 13.02.2023 23:37

Acerbi widać ma lepszy ciąg na bramkę, mógłby zamiast Dzeko

Towarzysz 13.02.2023 23:37

No co, nie strzela bramek to przyda się gdzie indziej

VVujek 13.02.2023 23:36

Fascynuje mnie też wizja HB z Lautato jako ofensywnym pomocnikiem xd

pablo77 13.02.2023 23:36

alibaba kebab z ostrym sosem

Towarzysz 13.02.2023 23:36

czy kebab super king

Towarzysz 13.02.2023 23:36

ale Hakan FC?

pablo77 13.02.2023 23:35

a ja myśle ze Hakan by zdobył scudetto jakby w Interze grał KibicInteru :D

HB 13.02.2023 23:35

VVujek przyczajony tygrys ukryty smok zaatakował pablo najostrzejszą amunicją

Towarzysz 13.02.2023 23:35

Dzeko to wybitny napastnik

KibicInteru 13.02.2023 23:35

Myślę że piątek w barcelonie by strzelił tyle co lewy jeśli grał w by w niej eriksen

Tom_Hardy 13.02.2023 23:35

Jest 1 plus dzisiejszego meczu. Dejan za Inzghiego xD

pablo77 13.02.2023 23:35

dla was Dzeko jest super napastnikiem i spoko. Nie smieje sie :)

VVujek 13.02.2023 23:35

Pablo podniecał się Piątkiem i jego wizja gry w Bayernie

pablo77 13.02.2023 23:34

xDDD

timon 13.02.2023 23:34

Dla Eriksena przeciwagą byl Gaglia wiec dlatego jego gra wygladala lepiej niz w rzeczywistosci

Towarzysz 13.02.2023 23:34

hb klub miłośników piwa

maverik 13.02.2023 23:34

jest tylko jeden sposob by pablo przestal sie tak podniecac Eriksenem, musialby odejsc do ligi hiszpanskiej

pablo77 13.02.2023 23:34

dobra teraz jest super ostry kebab Turecki a Inter nie moze z sampdoria wygrać i elo

VVujek 13.02.2023 23:34

I piątek to poziom Lewego xd

HB 13.02.2023 23:34

btw ile znacie klubów, które chcą zapłacić 50 mln za denzela dumfriesa?

Towarzysz 13.02.2023 23:33

To już chyba fetysz

pablo77 13.02.2023 23:33

Pan Eriksen jak tylko dotykał piłkę to każda akcja nabierała jakości :D

timon 13.02.2023 23:33

Eriksen cegielke zrobil ale byl najslabszym z naszych pomocnikow

KibicInteru 13.02.2023 23:33

Pablo pewnie uda że nie widzi tych liczb xd

HB 13.02.2023 23:32

merytoryczny timon

Towarzysz 13.02.2023 23:32

dziwi mnie to że jeszcze trzeba to przytaczać

timon 13.02.2023 23:32

Eriksen w mistrzowskim sezonie 3 bramki, 0 asyst i 1,2otwierajacego podania, Hakan w tym samym sezonie 4 bramki, 9 asyst i 3 otwierajace na mecz

Towarzysz 13.02.2023 23:32

pablo Gagliardini 1 scudetto to rozumiem że lepszy od Hakana?

KibicInteru 13.02.2023 23:32

Czasem się zastanawiam czy wierzysz w to co piszesz

pablo77 13.02.2023 23:31

nie macie argumentów. Był pan Eriksen było scudetto.

Towarzysz 13.02.2023 23:31

z wolnego*

Towarzysz 13.02.2023 23:31

Eriksen to przede wszystkim gol z karnego w doliczonym czasie gry w meczu z milanem

KibicInteru 13.02.2023 23:31

Bez eriksena by było 5 miejsce niestety

pablo77 13.02.2023 23:31

andy lepiej mądrze stać niż głupio biegać xD

andyvdm 13.02.2023 23:31

Gówno grał nie oszukujmy się

pablo77 13.02.2023 23:30

pryste :D

andyvdm 13.02.2023 23:30

Eriksen to byl czlapak w Interze

maverik 13.02.2023 23:30

Eriksen dziekujemy za Scudetto, gdyby nie ty to bysmy nie mieli majstra

Towarzysz 13.02.2023 23:30

absurdalny argument, to nagroda drużynowa a nie indywidualna

HB 13.02.2023 23:30

u Conte łatwo o scudetto

maverik 13.02.2023 23:30

xddd

pablo77 13.02.2023 23:30

Eriksen 1 scudetto, kebab turecki 0 :D

pablo77 13.02.2023 23:29

ile lat gra kebab we Włoszech i ile razy zdobył scudetto?

pablo77 13.02.2023 23:29

no tak rządził ze Milanówek z Salemakersem zdobył scudetto xD

Towarzysz 13.02.2023 23:29

w przekroju całego sezonu rządził ligą Pan kebab turecki

timon 13.02.2023 23:28

Ty sie jarasz samym nazwiskiem to o czym tu rozmawiac?

HB 13.02.2023 23:28

Towarzysz hakan miał słabą zimę

pablo77 13.02.2023 23:28

tak dla was gra lepiej na 6-tce od Brozovicia to o czym tu rozmawiać

timon 13.02.2023 23:28

Eriksen zagral pol rundy na dobrym poziomie

Towarzysz 13.02.2023 23:28

można było go nawet postawić wyżej od Barelli

Towarzysz 13.02.2023 23:27

w poprzednim sezonie Hakan był jednym z najlepszych pomocników serie a

timon 13.02.2023 23:27

No niepowazne, obraza dla Hakana

timon 13.02.2023 23:27

W Serie A?

Towarzysz 13.02.2023 23:27

kebaba tureckiego xd

KibicInteru 13.02.2023 23:27

Gosens żenade odstawil niezłą dzisiaj

maverik 13.02.2023 23:27

wraczysko pelna geba

pablo77 13.02.2023 23:27

ale porównywanie Kebaba tureckiego do Pana Eriksena jest niepoważne.

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się