Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Imrahil 14.02.2023 23:10

za kratami

Imrahil 14.02.2023 23:09

powinien w pasiaku siedziec

Imrahil 14.02.2023 23:09

jak na niego to i tak splendor

Cny 14.02.2023 23:09

czy jak to tam na stadionie tysiaclecia sie nazywalo

Cny 14.02.2023 23:09

hajtow studiu to w gajerku jeszcze z jarmaku europa

Imrahil 14.02.2023 23:07

jak konciaka wywali pioli z lm to betonowy grzebien moze zakonczyc kariere w serie b trenujac judentus

pablo77 14.02.2023 23:07

bo to beton

pluto11 14.02.2023 23:06

Conte to Conte on nie umie w LM i się nie nauczy chyba

pablo77 14.02.2023 23:04

oby Inter dał rade podobnie

pablo77 14.02.2023 23:03

Milanówek widzę wstydu nie przyniósł

Luki165 14.02.2023 23:03

A Totki wyglądały strasznie xD

Luki165 14.02.2023 23:03

A i pary na Monze może zabraknąć po dzisiaj

Luki165 14.02.2023 23:02

Milan widzę ciekawy terminarz przed rewanżem

Claudio 14.02.2023 23:01

Konciak wyszedl z grupy a to juz postęp dla niego

Claudio 14.02.2023 23:00

Spaletti tez amator nigdy nic nie wygral w SerieA, Pioli tez amator nigdy nic nie wygral w SerieA....

Imrahil 14.02.2023 22:59

xD

Imrahil 14.02.2023 22:58

iz bak idzie po LM

Imrahil 14.02.2023 22:58

no no

rchemik 14.02.2023 22:58

przecież to Conte, nigdy nie zagrał nic poważnego w LM, zawsze się frajerzy

Claudio 14.02.2023 22:57

a tak na powaznie to patrzac ze totki u siebie graja zdecydowanie lepiej niz na wyjazdach a milan wyjazdy ma slabiutkie to chyba te 1-0 im moze nie wystarczyc

Claudio 14.02.2023 22:56

wyciagnijcie*

Claudio 14.02.2023 22:55

wnioski wyciagnicie sobie sami

Claudio 14.02.2023 22:55

5 druzyna seriea > 5 druzyna premier league

Paolo92 14.02.2023 22:53

Nasz nowy nabytek czerwona

HB 14.02.2023 22:53

$avard

HB 14.02.2023 22:53

polecial na kase

HB 14.02.2023 22:53

pavard zdrajca bayernu? czerwo to czerwo

inter30 14.02.2023 22:52

do przewidzenia

Claudio 14.02.2023 22:52

Pavard myslami w Interze

Claudio 14.02.2023 22:52

a jednak poza

Adriano_forever 14.02.2023 22:52

niee

Adriano_forever 14.02.2023 22:52

pavard dziękujemy

Claudio 14.02.2023 22:51

karny psg?

Claudio 14.02.2023 22:50

ale Mbappe to 70% PSG

andyvdm 14.02.2023 22:47

Wygląda nawet jak piłkarz

Paolo92 14.02.2023 22:47

Vitinha,.....

andyvdm 14.02.2023 22:47

Co to za Thiaw

HB 14.02.2023 22:46

ale mecz

Adriano_forever 14.02.2023 22:46

jak neuer w prime

Adriano_forever 14.02.2023 22:46

sommer kocur

HB 14.02.2023 22:45

niemozliwy ten mendes

Adriano_forever 14.02.2023 22:45

no ale to w dalszym ciągu Conte

Cny 14.02.2023 22:45

ale de legit to kapiszon xd

Adriano_forever 14.02.2023 22:44

lol

Claudio 14.02.2023 22:44

kurde z takim memem jak milan w tym roku przegrac?

Chuchu 14.02.2023 22:44

Postawiłeś na Konciaka w Lidze Mistrzów?

Adriano_forever 14.02.2023 22:44

nadal wierzysz w conte w lm?

Claudio 14.02.2023 22:43

totki moglyby strzelic bo mam w jednym i drugim meczu x2

HB 14.02.2023 22:43

alez brama

Adriano_forever 14.02.2023 22:43

jednak klub mem

Adriano_forever 14.02.2023 22:42

ok var

Claudio 14.02.2023 22:42

chyba spalony

Claudio 14.02.2023 22:42

Bożydar jaki podjarany golem Mbappe xD

Adriano_forever 14.02.2023 22:42

cofam to z tym klubem memem xD

Adriano_forever 14.02.2023 22:42

jeszcze jedną i kupon wjeżdża

Adriano_forever 14.02.2023 22:42

o gol Mbappe

Adriano_forever 14.02.2023 22:41

PSG to jednak klub mem, Skriniar się tam nada

Adriano_forever 14.02.2023 22:41

Dziękuje HB i pozdrawiam cieplutko

Chuchu 14.02.2023 22:41

Milan dwie setki w minutę spartolił

Claudio 14.02.2023 22:36

ogolnie musi byc super mecz :D

Claudio 14.02.2023 22:36

Conte widze wymiata w LM jak zwykle. W 2 polowie 0 strzalow

HB 14.02.2023 22:36

niemozliwe jak silny jest bayern

HB 14.02.2023 22:32

AF ja Ci dalem plusa i teraz jestes hiv dodatni hehe

Adriano_forever 14.02.2023 22:27

Orzeu czemu te powiadomienia nie działają? Nie wiem kto mi daje plusy a kto minusy :/

kadrian89 14.02.2023 22:18

Brakuje kreatora w środku pola

kadrian89 14.02.2023 22:17

Totki póki co paskudnie grają

inter30 14.02.2023 22:16

taka bieda że nawet na murawę porzadną nie mają

kadrian89 14.02.2023 22:16

Ale murawa na San siro styrana

Paolo92 14.02.2023 22:15

Szejki katarskie niech odpadną

kadrian89 14.02.2023 22:15

Dokładnie

Cny 14.02.2023 22:15

nie ma makembe i po psg

Luki165 14.02.2023 22:15

Ale fakt szmata maks

Cny 14.02.2023 22:15

za wysoki zeby sie szybko zlozyc ;p

Luki165 14.02.2023 22:15

Gdy Psg dostaje w trąbe buzia zawsze sie cieszy

inter30 14.02.2023 22:15

dolar w stylu handy

Claudio 14.02.2023 22:14

Donnaruma co za szmate puscil

Cny 14.02.2023 22:14

musi byc pavard,b o sie bardziej napalilem niz na dawidowicza

Luki165 14.02.2023 22:11

A z darmowych to naszym maksem jest Smalling

Luki165 14.02.2023 22:11

Tylko ze na Pavarda czy Djalo trzeba miec kase ktorej nie mamy

Cny 14.02.2023 22:10

akurat jest parę darmowych opcji do obrony + myślę, że marotta wyciagnie pavarda jakims cudem

Luki165 14.02.2023 22:09

Mysle ze poleci czy tu czy tam bo musimy miec kase na obrońcę

Cny 14.02.2023 22:08

a w lecce jest lepszy hjumland czy jak mu tam do wyciagniecia

Cny 14.02.2023 22:07

bo brozovic dla anglikow to mnimum 50M taki liverpool moglby dac, a kessiego nikt by za damro nawet nei chcial

Cny 14.02.2023 22:07

i beda glupi

Luki165 14.02.2023 22:07

No jezeli pojawi sie oferta 20mln+ Kessi to nasi na bank sie na to zgodza

Cny 14.02.2023 22:06

wiec do tv niewyjsciowy

Cny 14.02.2023 22:06

nie no przepity kowal juz ledwie posluguje sie aparatem mowy, chociaz raz na dwadziescia pijackich zdan powie cos trafnego

Claudio 14.02.2023 22:04

no patrzac na te doniesienia prasowe wcale nie bylbym tym zaskoczony

Luki165 14.02.2023 22:04

Ponoc Kessi plus jakas kasa

Claudio 14.02.2023 22:04

do tego niech tam wróci Kowal i idealny duet

Luki165 14.02.2023 22:03

Ciekawe ile jest prawdy ze Brozo odchodzi latem do tej Barcelony. Bo cos takiego lata po

Claudio 14.02.2023 22:03

posiadanie Hajto w roli "eksperta" przebija wszystko.

Cny 14.02.2023 21:59

chociaż widzę dariusz W. na polsacie to też rarytas

Cny 14.02.2023 21:57

jednak tvp ma mocniejszych ananasów

Cny 14.02.2023 21:57

ale i tak najbardziej lubię jak na tvp ulatowski i podolinski tłumacza meandry futbolu i w tych swoich małych móżdżkach udają, że rozumieją kloppa, ancelottiego itd

Cny 14.02.2023 21:56

boże jak widzę studiow polsacie a tak stokowiec, jóźwiak i hajto to juz wiem dlaczego w polskiej pilce taka bryndza jak oni uchodzą za ekspertów

pablo77 14.02.2023 21:50

Kuzyni widze daja rade

Nasir 14.02.2023 21:20

witam witam przeszczep juz incydent brunatny ale w lm to typowe

Nerazzurx10 14.02.2023 21:17

Bo wcześniej to aut byl, a iwaniw sie drze, ze strzał xd

maverik 14.02.2023 21:17

Conte dalej ma alergie na hymn LM

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się