Archiwum shoutboksa

Kredence 15.02.2023 22:29

Inzaghi niewinny

VVujek 15.02.2023 22:29

No tak Inzaghi winny ciosu karate Skriniara

Tom_Hardy 15.02.2023 22:29

To jest miszcz

Cny 15.02.2023 22:29

a z MU przychodizł równie zapuszczony

Tom_Hardy 15.02.2023 22:29

Dokl inzaghi bez winy

Cny 15.02.2023 22:29

a to inzaghi nie wiedziałw jakim stanie fizycznym jest Lukaku, nie był w stanie odbudować go? conte i pintus dali radę

VVujek 15.02.2023 22:28

Przypominam , że I ter grał w 10 i tu należy winić Skriniar

KibicInteru 15.02.2023 22:28

O tym że brozo w pierwszym składzie wyszedl ostatnio we wrześniu to nawet nie wspomne

Cny 15.02.2023 22:28

genialnie wprowadzanego do druzyny bellanove

Kredence 15.02.2023 22:28

On nawet nie ma pomysłu jak korzystac z gosensa nie mówiąc już o przywrócenie do formy

Cny 15.02.2023 22:28

taaaaaaa a kogo wprowadził w przerwie na prawe wahadło z empoli? xd

VVujek 15.02.2023 22:28

To jest już reguła

KibicInteru 15.02.2023 22:28

Lukaku to przez kilka miesięcy na boisku nie było

VVujek 15.02.2023 22:28

Może on nie jest do odzyskania jak to bywa z piłkarzami Atalanty

Cny 15.02.2023 22:27

trener nie dał rady przywrócić gosensa choćby w 50% użyteczności

VVujek 15.02.2023 22:27

Empoli

VVujek 15.02.2023 22:27

I że z Monza i Poli stratą punktów nie była wina trenera

Cny 15.02.2023 22:27

odszedł persic, przyszedł lukaku, a zastepstwo i to godne było od pół roku w klubie

VVujek 15.02.2023 22:26

Udowodniłem tylko że Inzaghi jest systematycznie pozbawiany oręża.

KibicInteru 15.02.2023 22:26

Jak nikt słowa "gdyby" nawet nie użył teraz xd

Cny 15.02.2023 22:26

maszyna inzaghiego byłaby eni do zatrzymania

VVujek 15.02.2023 22:26

Jakie gdybanie haha

Cny 15.02.2023 22:26

łooo jezu co to by było jakby persić został

Cny 15.02.2023 22:26

i o to chodzi dalej gdybanie

VVujek 15.02.2023 22:25

Reka dumfreiesa sprawdzana przez Var , a bramką Interu ukradziona przez przedwczesny gwizdek

Cny 15.02.2023 22:25

dumfriesa kto zajechał? jeszcze w zeszłym seoznie dawał rade, teraz zjazd

pablo77 15.02.2023 22:24

I cyk, Chelsea 130 mln na Adyemiego :D

Tom_Hardy 15.02.2023 22:24

A ja nie musze miec mvp

Tom_Hardy 15.02.2023 22:24

Milczales

VVujek 15.02.2023 22:24

Przecież var sprawdzał dumfreiesa

Cny 15.02.2023 22:24

tak samo to, ze gosens jest wrakiem, trener nei ma wpływu na forme piłkarzy

Tom_Hardy 15.02.2023 22:24

Nie uciekam. Moje bylo pierwsze

Tom_Hardy 15.02.2023 22:23

Tak mysle

VVujek 15.02.2023 22:23

Nie odniosłeś się do jednego a już uciekasz do drugiego

KibicInteru 15.02.2023 22:23

Sytuacje z dumfriesem dobrze obejrzeli sędziowie na varze

Cny 15.02.2023 22:23

tom spokokjnie to nie wpisuje sie w racjonalna ocene rpacy inzaghiego

Tom_Hardy 15.02.2023 22:23

Slucham reka dumfriesa z barcelonką i brak karnego. Dzieki temu wyszlismy z grupy a ty inzaghiemu przypisujesz ten seukces, za to bramke anulowana z monza jako KRADZIEŻ

Cny 15.02.2023 22:23

kto uważał go za mvp ligi?

VVujek 15.02.2023 22:22

No i właśnie to stracił inzaghi

VVujek 15.02.2023 22:22

Mało tego uważali go za MVP serieA

VVujek 15.02.2023 22:22

Bo zdecydowana większość tu pisała że Perisic

VVujek 15.02.2023 22:22

Słucham kto był MVP

Cny 15.02.2023 22:22

miał pół roku na budowę piłkarza

KibicInteru 15.02.2023 22:21

Gosens to wrak piłkarza

Cny 15.02.2023 22:21

zastepstwo było

Cny 15.02.2023 22:21

nie

Cny 15.02.2023 22:21

gosens doprowadzony do formy przez trenera?

VVujek 15.02.2023 22:21

A kto był

Tom_Hardy 15.02.2023 22:21

Nie

VVujek 15.02.2023 22:21

A ciebie ?

Tom_Hardy 15.02.2023 22:21

No wg ciebie byl

VVujek 15.02.2023 22:21

A nie był MVP ?

Cny 15.02.2023 22:21

gosc na wylocie z medialna burzą wkoło niego, głowa gdzie indziej a on go wystawil

Tom_Hardy 15.02.2023 22:21

Teraz MVP xD

VVujek 15.02.2023 22:20

Mówi to coś panu ?

VVujek 15.02.2023 22:20

MVP poprzedniego sezonu czyli Ivan Perisic

Cny 15.02.2023 22:20

to proste jak drut

Cny 15.02.2023 22:20

jego wina ze wystawil skrniara

Tom_Hardy 15.02.2023 22:20

Liga moze nie do wygrania ale nie ze wstydem -15

Cny 15.02.2023 22:20

w zeszlym okienku jakosc skladu zostala utrzymana

Tom_Hardy 15.02.2023 22:20

Jakiego oręża zostal pozbawiony inzaghi w tym sezonie? Corei?

VVujek 15.02.2023 22:20

pewnie też jego wina , że skriniar dostał czerwo z Empoli ,a sędzię okradł nas z Monza xd

KibicInteru 15.02.2023 22:20

Tylko przed sezonem o tym nie wiedzieliśmy

KibicInteru 15.02.2023 22:19

Liga była nie do wygrania w ty sezonie

Cny 15.02.2023 22:19

tylko w okienku 21/22 oslabilismys ie

Tom_Hardy 15.02.2023 22:19

6 porazek w 22 meczach

Cny 15.02.2023 22:19

bajania

VVujek 15.02.2023 22:19

Narzekanie na Inzaghiego który jest systematycznie pozbawiany oręża to jakaś beka

Cny 15.02.2023 22:19

przeciez nikt nie spodziewal sie takiej dominacji napoli, nawet sam spaletti pewnie o tym nie snil

Cny 15.02.2023 22:18

vvujek ale tka pisaly wszystkei media przed startem sezonu

KibicInteru 15.02.2023 22:18

Jesteśmy drugą siłą we Włoszech

Tom_Hardy 15.02.2023 22:18

Balablabla. A kim my jestesmy Kibic z 15 punktami straty? 2 pozycja to znaczy ze mocarni?

VVujek 15.02.2023 22:18

A teraz " mamy najlepszy skład" ? Haha

VVujek 15.02.2023 22:17

"Najlepszy skład na papierze" haha a jak Odchodzili Lukaku Hakimi Eriksen young to był płacz że teraz walczymy i top cztery xd

Tom_Hardy 15.02.2023 22:17

Gdyby nam uznali bramke z minza bysny wygrali 3-1, gdyby podyktowali karnego za reke dumfriesa to bysmy nie wyszli z grupy...

KibicInteru 15.02.2023 22:17

Fantastyczna logika

KibicInteru 15.02.2023 22:17

2 miejsce = sredniak

Cny 15.02.2023 22:16

vvujek superpuchar to sparing na arabskiej pustyni

Tom_Hardy 15.02.2023 22:16

Ale wszystko jest cacy, inzaghi super trenejro z 15 punktami straty do lidera

Tom_Hardy 15.02.2023 22:16

Jestesmy sredniakiem w gownianym serie a z najlepszym skladem na papierze

Cny 15.02.2023 22:16

Kibic ja nie teraz konkretnie tylko ogolnie. ciagle czytam, ze jakby cos to byloby inaczej

VVujek 15.02.2023 22:16

Dokonania trenera są takie ,że wygrał 3 puchary i wyszedł z grupy śmierci LM

KibicInteru 15.02.2023 22:15

Nikt tak nie pisze, gadasz sam do siebie reagując na wymyślone wypowiedzi

Tom_Hardy 15.02.2023 22:15

No dokl

Cny 15.02.2023 22:14

musisz to zrozumieć. tutaj nieistotne są fakty i dokonania trenera. tutaj wazne jest, ze jakby coś tam to byłoby 4-0, a jakby coś innego to 3-1, a jeszcze jakby to i tamto to z parmą byśmy 6-0 mieli w pierwszej połowie,a nei dogrywkę

KibicInteru 15.02.2023 22:14

Za Conte by uznali

VVujek 15.02.2023 22:14

No tak , nieistotne , że mecz byłby zamknięty xd

KibicInteru 15.02.2023 22:14

Wina Inzaghiego że nie uznali nam gola

Tom_Hardy 15.02.2023 22:14

Jaki byl wynik?

VVujek 15.02.2023 22:14

No przecież Inter w 80 minucie strzelił prawidłowa bramkę na 3:1 a sędzia nas wyj*bał

Cny 15.02.2023 22:13

gdybanie*

Cny 15.02.2023 22:13

chłopaki tutaj lubią strasznie dgybanie

Tom_Hardy 15.02.2023 22:13

O jakim 3 - 1 ty piszesz z monza?

VVujek 15.02.2023 22:12

Było sporo dobrych meczów

VVujek 15.02.2023 22:12

Z Napoli

Tom_Hardy 15.02.2023 22:12

Przwolatane z czasem 1 meczem z milanowkiem i 1 z barcą b dobrym

VVujek 15.02.2023 22:11

Z Monza zamknęliśmy mecz na 3:1

Tom_Hardy 15.02.2023 22:11

Dokladnie. Gramy wielkie gowno

KibicInteru 15.02.2023 22:11

Nie gramy gowna

Tom_Hardy 15.02.2023 22:11

A ty mi o okoliczbosciach

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się