Archiwum shoutboksa

Kredence 15.02.2023 23:13

Piszę konkretnie w przecwienstwie do was

KibicInteru 15.02.2023 23:12

Cny bardziej przytacza wymyślone fakty a nie argumenty

VVujek 15.02.2023 23:12

Dokl

VVujek 15.02.2023 23:12

Według cny osłabiany Inter powinien być co raz lepszy, a według kredensa cny ora mnie argumentami xd

Cny 15.02.2023 23:11

mieszkalbym u onany i mogliby na mnie mowic onanista

Luki165 15.02.2023 23:11

Lecz doszlismy juz do ściany i wychodza ograniczenia trenera

KibicInteru 15.02.2023 23:11

No wg Cny jest tak samo i dlatego mówię że niektóre rzeczy co piszecie są absurdalne

Kredence 15.02.2023 23:11

Wujek cny ora cię argumentami ty nawet nie potrafisz się odnieść

Cny 15.02.2023 23:11

i Inter to mółbym za 5k euro trenowac miesiecznie

Cny 15.02.2023 23:11

no patzrac na to ile trzymał hande w bramce to znam sie lepiej

Luki165 15.02.2023 23:11

Jest duzy progres wzgledem w września

VVujek 15.02.2023 23:10

Cny na trenera on wie co i jak

Luki165 15.02.2023 23:10

No oczywiście

KibicInteru 15.02.2023 23:10

Np to że nie gramy lepiej niż we wrześniu nikt mi nie wmowi że jest to prawdą

Cny 15.02.2023 23:10

fatalnie zarzadza kadra, robi spoznione zmiany i nieefektywne, nie nagina swojej taktyki nawet w momencie gdy calkowicie nie idzie

VVujek 15.02.2023 23:10

No wy to przy mnie szalunki. Ja dokładnie tak trzyma swego zadnia jak wy swojego. To już hipokryzja

Cny 15.02.2023 23:10

a trener robi taki same bledy

Cny 15.02.2023 23:09

druzyna stoi w miejscu

Cny 15.02.2023 23:09

raz dobrze raz fatalnie

Cny 15.02.2023 23:09

sinusoida

KibicInteru 15.02.2023 23:09

Niektóre rzeczy co piszecie są prawdą ale niektóre są troche absurdalne

Cny 15.02.2023 23:09

nei gramy ani lepiej ani gorzej

Cny 15.02.2023 23:09

we wrzesniu wygralismy z empoli, teraz przegralismy, z monza wygralismy a teraz przegralismy :D

KibicInteru 15.02.2023 23:08

Tak, gramy lepiej niż we wrześniu

Kredence 15.02.2023 23:08

Wujek to jest beton i nawet nie ma co gadać ale ty kibic doskonale wiesz że to co piszemy jest w sporym procencie prawda że Inzaghi nie dojeżdża jako trener Interu tak ogólnie piszac

Luki165 15.02.2023 23:08

Niech bedzie ze na takim samym poziomie, ale nie oslabiona

Cny 15.02.2023 23:08

jezu xd gosc jest mocarny, ale rozumiesz, ze na pzrestrzeni sezonu druzyna moze sie rozwijac? a czy my gramy lepiej niz we wrzesniu, czy listopadzie? nie trener zapetla sie w swoich blednych decyzjach

Tom_Hardy 15.02.2023 23:08

Sezonie w ktorym koncertowo przegral majstra

KibicInteru 15.02.2023 23:08

Gdzie niegdzie lepsza, gdzie niegdzie gorsza

KibicInteru 15.02.2023 23:08

Kadra jest mniej więcej na podobnym poziomie co w tamtym seoznie

VVujek 15.02.2023 23:07

Wzmocniona ? A to ciekawe

Luki165 15.02.2023 23:07

Wzgledem poprzedniego sezonu zostala wzmocniona

VVujek 15.02.2023 23:07

Monza i Empoli była już koncertowo wyjaśnione ,ale widzę nie dociera

VVujek 15.02.2023 23:06

Jest osłabiana , więc faktycznie strasznie dziwne , że drużyna się nie rozwija xd

KibicInteru 15.02.2023 23:06

Nie dlatego jesteśmy nad nimi w tabeli

Tom_Hardy 15.02.2023 23:06

Czy ta druzyna jest za slaba na monze, samle czy empoli?

VVujek 15.02.2023 23:06

Inzaghi nie rozwija drużyny hmmm a czy drużyna jest wzmacniana ?

KibicInteru 15.02.2023 23:06

Wina Artety pewnie

KibicInteru 15.02.2023 23:06

A co miało się stać, zaczęli przegrywać

Cny 15.02.2023 23:06

młodziaki nie wytrzymały

Kredence 15.02.2023 23:05

No to Conte uczył ivana gry na wahadle

Chuchu 15.02.2023 23:05

Ej przecież oni tam mieli nad City niedawno 8 pkt, co to się stało?

VVujek 15.02.2023 23:05

No czepiasz się na siłę szufladko , a ja miałem na myśli piłkarza na pozycji wahadło to powinno być jasne

Cny 15.02.2023 23:05

dlatego tlyko ivan jurić

Cny 15.02.2023 23:05

inzaghi nie rozwija druzyny, nei ma poprawy i stabilizacji

KibicInteru 15.02.2023 23:04

Ja czytałem

Cny 15.02.2023 23:04

sorry u szymona*

Kredence 15.02.2023 23:04

Nic głupszego już tu nie przeczytam dzisiaj

Kredence 15.02.2023 23:04

Perisic był ważnym elementem potężnego sezonu Bayernu, wicemistrzem świata a ty wujek potrafisz napisać że inzagi zrobił z niego piłkarza XD

Chuchu 15.02.2023 23:04

O ch*j, Arsenal jednak przewali to mistrzostwo? xD

Cny 15.02.2023 23:04

ktoś jeszcze poprawil sie u conte?

Cny 15.02.2023 23:04

no perisic zagral mega sezon owszem, dimarco zrobil postep, hakan odnalazł się na nowej pozycji z przymusu

KibicInteru 15.02.2023 23:03

Lukaku strzelal ważne gole dla MU z psg, także trochę Ci nie wyszło

VVujek 15.02.2023 23:03

I zobacz liczbę kontuzji jeszcze

VVujek 15.02.2023 23:03

No to jest różnica Cny ?

Cny 15.02.2023 23:03

mniej wiecej ten sam poziom na szrotomierzu

VVujek 15.02.2023 23:03

To u Inzaghiego wskoczył na top , to są fakty

Cny 15.02.2023 23:03

lukaku z MU 32m12g, z czelsi 26m8g staty z ligi

VVujek 15.02.2023 23:02

No bo u Conte to Perka grał na zmianę z Youngiem i ludzie pisali że nie nadaje się na wahadło

KibicInteru 15.02.2023 23:02

Perisic rozegrał najlepszy sezon u Inzaghiego, to akurat prawda

Kredence 15.02.2023 23:02

Taka prawda prawda wujka i uj

Tom_Hardy 15.02.2023 23:02

Sezon mistrzowski to inzaghiego zasluga z perkiem?

VVujek 15.02.2023 23:01

Co xd taka prawda

Tom_Hardy 15.02.2023 23:01

xD

VVujek 15.02.2023 23:01

Inzaghi zrobił z Perisicia piłkarza

KibicInteru 15.02.2023 23:01

Conte to perisicia wysłał do bayernu xd

Kredence 15.02.2023 23:01

Brozo miał kiepski początek sezonu, ciekawe czy to jego wina czy trener ponosi tutaj odpowiedzialnośc

Cny 15.02.2023 23:01

inzaghi nie dal rady sprawic by byl chociaz troche uzyteczny

Tom_Hardy 15.02.2023 23:01

Perisic byl chuyowy, przecietny a jednak conte go posklejal

VVujek 15.02.2023 23:01

Nie pier .. że był wrakiem. Bo to nie prawda

KibicInteru 15.02.2023 23:00

Lukaku przychodził za ponad 70mln, nie był żadnym wrakiem

Cny 15.02.2023 23:00

pintus i conte w miesiac z wraka lukaku z MU zrobili najlepszego pilkarza serie A

VVujek 15.02.2023 23:00

No i typ pół sezonu po za grą

Tom_Hardy 15.02.2023 23:00

Lukaku jak przychodzil za conte tez byl wrakiem a jakos go posklejał

Cny 15.02.2023 23:00

kurde napisze jeszcze raz

Luki165 15.02.2023 23:00

Mial wybor

Luki165 15.02.2023 23:00

Kaku to wymysl trenera

VVujek 15.02.2023 23:00

Tylko ,że Kaku i Gosensa okazali się wrakami

Cny 15.02.2023 23:00

i mamy LM w przyszlym sezonie

KibicInteru 15.02.2023 23:00

Osłabienie główne jest takie że Brozk wypadł na 5 miesięcy

Kredence 15.02.2023 22:59

Poprostu pan Szymon

Kredence 15.02.2023 22:59

No przyszedł Onana i grał Handa xD

Cny 15.02.2023 22:59

ivana juricia mi tu dawac

Luki165 15.02.2023 22:59

Nie widze tutaj oslabienia wzgledem poprzedniego sezonu

Cny 15.02.2023 22:59

no jak zatruydniaja wloskich betonow

VVujek 15.02.2023 22:59

No może oprócz De Bora xd

KibicInteru 15.02.2023 22:59

Przede wszystkim przyszedł też Onana

Tom_Hardy 15.02.2023 22:59

Ale to jest fakt

Cny 15.02.2023 22:59

tym bardziej ze w skladzie byli juz dimarco i gosens syzkowany na zastepce

Luki165 15.02.2023 22:59

Odszedl Ivan przyszedl Gosens, odszedl Vidal przyszedl Miki, odszedl Sanchez przyszedl Lukaku plus uzupelnienia w postaci chociażby Asllaniego

VVujek 15.02.2023 22:59

Xd każdy trener był tu nazywany Betonem

Cny 15.02.2023 22:59

klubu nei bylo stac na przedluzenie kontraktu

Kredence 15.02.2023 22:58

Odszedł perisic przyszedł acerbi aslani lukaku

Tom_Hardy 15.02.2023 22:58

Jest tez fakt ze jest regularnym betonem i nie wychodzi poza schematy

Cny 15.02.2023 22:58

ten perisic w totkach wyglada srednio w tmy seoznie

VVujek 15.02.2023 22:58

Nie ma pewność nigdy , ale jest fakt , że Simone jest regularnie oslabianym

Kredence 15.02.2023 22:58

Perisic zagrał potężny sezon tego nie można w żaden sposób podważać, mvp czy nie to kompletnie bez znaczenia w tej dyskusji

KibicInteru 15.02.2023 22:58

Teraz już głupiego udajesz, dobrze wiesz że Perisic był mocnym kandydatem to bycia mvp calej ligi

Luki165 15.02.2023 22:57

Jaka pewność, ze Ivan gralby na takim samym poziomie ?

VVujek 15.02.2023 22:57

Zresztą to co oficjalnie wybierają władze ligi nie musi się zgadzać z moją opinią

Shoutbox

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625642

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się