Piszę konkretnie w przecwienstwie do was
Cny bardziej przytacza wymyślone fakty a nie argumenty
Dokl
Według cny osłabiany Inter powinien być co raz lepszy, a według kredensa cny ora mnie argumentami xd
mieszkalbym u onany i mogliby na mnie mowic onanista
Lecz doszlismy juz do ściany i wychodza ograniczenia trenera
No wg Cny jest tak samo i dlatego mówię że niektóre rzeczy co piszecie są absurdalne
Wujek cny ora cię argumentami ty nawet nie potrafisz się odnieść
i Inter to mółbym za 5k euro trenowac miesiecznie
no patzrac na to ile trzymał hande w bramce to znam sie lepiej
Jest duzy progres wzgledem w września
Cny na trenera on wie co i jak
No oczywiście
Np to że nie gramy lepiej niż we wrześniu nikt mi nie wmowi że jest to prawdą
fatalnie zarzadza kadra, robi spoznione zmiany i nieefektywne, nie nagina swojej taktyki nawet w momencie gdy calkowicie nie idzie
No wy to przy mnie szalunki. Ja dokładnie tak trzyma swego zadnia jak wy swojego. To już hipokryzja
a trener robi taki same bledy
druzyna stoi w miejscu
raz dobrze raz fatalnie
sinusoida
Niektóre rzeczy co piszecie są prawdą ale niektóre są troche absurdalne
nei gramy ani lepiej ani gorzej
we wrzesniu wygralismy z empoli, teraz przegralismy, z monza wygralismy a teraz przegralismy
Tak, gramy lepiej niż we wrześniu
Wujek to jest beton i nawet nie ma co gadać ale ty kibic doskonale wiesz że to co piszemy jest w sporym procencie prawda że Inzaghi nie dojeżdża jako trener Interu tak ogólnie piszac
Niech bedzie ze na takim samym poziomie, ale nie oslabiona
jezu xd gosc jest mocarny, ale rozumiesz, ze na pzrestrzeni sezonu druzyna moze sie rozwijac? a czy my gramy lepiej niz we wrzesniu, czy listopadzie? nie trener zapetla sie w swoich blednych decyzjach
Sezonie w ktorym koncertowo przegral majstra
Gdzie niegdzie lepsza, gdzie niegdzie gorsza
Kadra jest mniej więcej na podobnym poziomie co w tamtym seoznie
Wzmocniona ? A to ciekawe
Wzgledem poprzedniego sezonu zostala wzmocniona
Monza i Empoli była już koncertowo wyjaśnione ,ale widzę nie dociera
Jest osłabiana , więc faktycznie strasznie dziwne , że drużyna się nie rozwija xd
Nie dlatego jesteśmy nad nimi w tabeli
Czy ta druzyna jest za slaba na monze, samle czy empoli?
Inzaghi nie rozwija drużyny hmmm a czy drużyna jest wzmacniana ?
Wina Artety pewnie
A co miało się stać, zaczęli przegrywać
młodziaki nie wytrzymały
No to Conte uczył ivana gry na wahadle
Ej przecież oni tam mieli nad City niedawno 8 pkt, co to się stało?
No czepiasz się na siłę szufladko , a ja miałem na myśli piłkarza na pozycji wahadło to powinno być jasne
dlatego tlyko ivan jurić
inzaghi nie rozwija druzyny, nei ma poprawy i stabilizacji
Ja czytałem
sorry u szymona*
Nic głupszego już tu nie przeczytam dzisiaj
Perisic był ważnym elementem potężnego sezonu Bayernu, wicemistrzem świata a ty wujek potrafisz napisać że inzagi zrobił z niego piłkarza XD
O ch*j, Arsenal jednak przewali to mistrzostwo? xD
ktoś jeszcze poprawil sie u conte?
no perisic zagral mega sezon owszem, dimarco zrobil postep, hakan odnalazł się na nowej pozycji z przymusu
Lukaku strzelal ważne gole dla MU z psg, także trochę Ci nie wyszło
I zobacz liczbę kontuzji jeszcze
No to jest różnica Cny ?
mniej wiecej ten sam poziom na szrotomierzu
To u Inzaghiego wskoczył na top , to są fakty
lukaku z MU 32m12g, z czelsi 26m8g staty z ligi
No bo u Conte to Perka grał na zmianę z Youngiem i ludzie pisali że nie nadaje się na wahadło
Perisic rozegrał najlepszy sezon u Inzaghiego, to akurat prawda
Taka prawda prawda wujka i uj
Sezon mistrzowski to inzaghiego zasluga z perkiem?
Co xd taka prawda
xD
Inzaghi zrobił z Perisicia piłkarza
Conte to perisicia wysłał do bayernu xd
Brozo miał kiepski początek sezonu, ciekawe czy to jego wina czy trener ponosi tutaj odpowiedzialnośc
inzaghi nie dal rady sprawic by byl chociaz troche uzyteczny
Perisic byl chuyowy, przecietny a jednak conte go posklejal
Nie pier .. że był wrakiem. Bo to nie prawda
Lukaku przychodził za ponad 70mln, nie był żadnym wrakiem
pintus i conte w miesiac z wraka lukaku z MU zrobili najlepszego pilkarza serie A
No i typ pół sezonu po za grą
Lukaku jak przychodzil za conte tez byl wrakiem a jakos go posklejał
kurde napisze jeszcze raz
Mial wybor
Kaku to wymysl trenera
Tylko ,że Kaku i Gosensa okazali się wrakami
i mamy LM w przyszlym sezonie
Osłabienie główne jest takie że Brozk wypadł na 5 miesięcy
Poprostu pan Szymon
No przyszedł Onana i grał Handa xD
ivana juricia mi tu dawac
Nie widze tutaj oslabienia wzgledem poprzedniego sezonu
no jak zatruydniaja wloskich betonow
No może oprócz De Bora xd
Przede wszystkim przyszedł też Onana
Ale to jest fakt
tym bardziej ze w skladzie byli juz dimarco i gosens syzkowany na zastepce
Odszedl Ivan przyszedl Gosens, odszedl Vidal przyszedl Miki, odszedl Sanchez przyszedl Lukaku plus uzupelnienia w postaci chociażby Asllaniego
Xd każdy trener był tu nazywany Betonem
klubu nei bylo stac na przedluzenie kontraktu
Odszedł perisic przyszedł acerbi aslani lukaku
Jest tez fakt ze jest regularnym betonem i nie wychodzi poza schematy
ten perisic w totkach wyglada srednio w tmy seoznie
Nie ma pewność nigdy , ale jest fakt , że Simone jest regularnie oslabianym
Perisic zagrał potężny sezon tego nie można w żaden sposób podważać, mvp czy nie to kompletnie bez znaczenia w tej dyskusji
Teraz już głupiego udajesz, dobrze wiesz że Perisic był mocnym kandydatem to bycia mvp calej ligi
Jaka pewność, ze Ivan gralby na takim samym poziomie ?
Zresztą to co oficjalnie wybierają władze ligi nie musi się zgadzać z moją opinią