Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

VVujek 16.02.2023 00:09

Pavard idealnym wyborem jeśli faktycznie jest realny

Cny 16.02.2023 00:08

aż nie w stylu marotty

KibicInteru 16.02.2023 00:08

Nie no Salihamidzic potwierdził w wywiadzie

pablo77 16.02.2023 00:08

Brozo bym oddał tylko jakby przyszedł Kessie + Frattesi

Cny 16.02.2023 00:08

pavard jest mega logicznym wyborem

VVujek 16.02.2023 00:08

Ciekawe , wątpię w tą ofertę za Pavarda

KibicInteru 16.02.2023 00:08

Prztpominam że oferte za Pavarda złożyliśmy jednak, to samo za bremera więc to nie jest tak że nie możemy kupić nikogo

Cny 16.02.2023 00:07

Brozo 50 do Anglii mooooze, Hakan max 30 od watford

pablo77 16.02.2023 00:07

no Barella out i Frattesi in

Luki165 16.02.2023 00:07

Minuty bym sie nie zawahał

VVujek 16.02.2023 00:07

Zawsze też trener to Beton ,va jak Mancini ciągle rotował to też źle xd

Luki165 16.02.2023 00:07

Gdyby sprzedali Brozo i poszli po Frattesiego

Towarzysz 16.02.2023 00:07

największa niewiadoma to chyba wahadła

Cny 16.02.2023 00:07

tylko Barellę sprzedasz za 70-80 w pomocy

KibicInteru 16.02.2023 00:07

W zależności kto odejdzie 30-40mln może być w zasięgu

pablo77 16.02.2023 00:07

nierealne to zaraz będzie top4 xD

Cny 16.02.2023 00:07

przecież marotta nie pójdzie po tirlmansa ;)

KibicInteru 16.02.2023 00:06

Nierealny to jest kessie przy pozostaniu Brozi

Cny 16.02.2023 00:06

nie ma innej opcji

Cny 16.02.2023 00:06

więc tylko Pereyra i młodzi nasi

pablo77 16.02.2023 00:06

Fattesi to koszt 30-40mln

VVujek 16.02.2023 00:06

Sensi wróci xd

Luki165 16.02.2023 00:06

Iedalnie by tutaj pasowal

Cny 16.02.2023 00:06

nie no my pomoc możemy jedynie bezkosztowo budowac

Luki165 16.02.2023 00:06

Frattesi to takie marzenie

Towarzysz 16.02.2023 00:06

frattesi nie jest realny niestety

KibicInteru 16.02.2023 00:06

Frattesi zamiast kessiego by było bardziej realnie

Cny 16.02.2023 00:06

a co mu dało stawianie na gagsa? :p albo hande

VVujek 16.02.2023 00:05

Zauważyłem , że kibice zawsze lepiej wiedzą kto powinien grać

Luki165 16.02.2023 00:05

Kessi mozliwe ze bedzie , ale za Brozo

KibicInteru 16.02.2023 00:05

Jakby zależała od tego twoja praca to byś się wahał xd

Towarzysz 16.02.2023 00:05

jakby nie szło to niech wejdzie w drugiej połowie Barella na zmęczonego przeciwnika

pablo77 16.02.2023 00:05

Hakan, Miki, Brozo, Asllani, Barella, Kessie byłoby optymalnie

Cny 16.02.2023 00:04

ja to z jakimś Cremonese to bym się nawet nie wahał wystawić pomocy asllani/agoume/Fabiann :p

Towarzysz 16.02.2023 00:04

dla mnie to jest skandal że on nie wystawił od pierwszego Asllaniego, ale znajdą się jakieś nicolasy, które będą mówić, że jesteśmy Inter i musimy wygrywać

VVujek 16.02.2023 00:04

Sezon pokaże czy się nadaję

Cny 16.02.2023 00:03

ale nie trafił z Barceloną więc się nie nadaje

Cny 16.02.2023 00:03

no i prosiło się o asllaniego

VVujek 16.02.2023 00:03

Z Sampdoria to fakt

Towarzysz 16.02.2023 00:03

Wystarczyłoby postawić kogoś kto ma coś do udowodnienia i już inna gra

Towarzysz 16.02.2023 00:02

Szymon nie pojmuje tego, że nasi grają z Sampdorią jak na treningu

Cny 16.02.2023 00:02

dlatego musimy mieć więcej niż 6 przy zachować jakosc

KibicInteru 16.02.2023 00:02

Taki pereyra i miki na ławce to już jest powiedzmy nieźle

Cny 16.02.2023 00:02

ale Szymon nie potrafi tego

KibicInteru 16.02.2023 00:02

No skurcza się ale włoskie kluby nie stać żeby mieć kozaków na ławce

Cny 16.02.2023 00:01

po to jest rotacja

Cny 16.02.2023 00:01

chyba że masz 6 pomocników uniwersalnych o podobnej jakosci

Towarzysz 16.02.2023 00:01

musiałby liczyć, że inni się połamią

Towarzysz 16.02.2023 00:01

Cny ale pozycja 7 pomocnika dla jakiegoś młodego to jest jak koniec kariery

Cny 16.02.2023 00:01

wiem że gagsa nie będzie ale chodzi mi że przy 6 pomocnikach i jednej kontuzji pole do rotacji skurczą się bardzo

KibicInteru 16.02.2023 00:01

No teraz mamy 3 jakościowych i 1 niezłego

pablo77 16.02.2023 00:00

nie ważne czy bedzie 6 czy 8 jak nie beda to jakosciowi ludzie to bedzie lipa

Cny 16.02.2023 00:00

7 to minimum na grę na 3 frontach gdzie teraz były mś i czas na regenerację, za rok tego nie bedzie

Luki165 16.02.2023 00:00

Casadei przy takich transferach Chelsea niedlugo powrót do wloch

KibicInteru 16.02.2023 00:00

Gagsa nie będzie już

Towarzysz 16.02.2023 00:00

Ja mam przeczucie że z tego Agoume nic nie będzie

Cny 16.02.2023 00:00

mając 6 będzie powtórka że tego stycznia. niechciany przez trenera asllani i gags, a trójka zajechana

KibicInteru 15.02.2023 23:59

Tak jak Casadeia

KibicInteru 15.02.2023 23:59

Za dobre pieniądze to kazdego z młodych bym poświęcił

pablo77 15.02.2023 23:59

Barelle

Cny 15.02.2023 23:59

le jestem zdania że agoume czy Fabiana, jednego z nich, można byłoby poświęcić dla ratowania budzetu

KibicInteru 15.02.2023 23:58

Zdarzało się za conte ze było 7 ale no 6 jest bardziej prawdopodobna

Luki165 15.02.2023 23:58

Musah ciekawy do uksztaltowania

pablo77 15.02.2023 23:58

Matić z Romy może jeszcze

KibicInteru 15.02.2023 23:58

Pereyra dobre liczby ma w Udine

Luki165 15.02.2023 23:57

Mi sie wydaje ze maks 6 bedzie zawodnikow w pomocy w kadrze

pablo77 15.02.2023 23:57

nie no jaki Agoume jaki Pereyra odlecieliście chyba

KibicInteru 15.02.2023 23:57

Ten Musah z valenci ciekawy grajek

Cny 15.02.2023 23:57

jest szrany to jest silny ;p

KibicInteru 15.02.2023 23:56

Tylko że Agoume silny nie jest, w tym problem

Cny 15.02.2023 23:56

ale to pod warunkiem ze bedzie gral do konca sezonu we francji

KibicInteru 15.02.2023 23:56

7 to jest max

KibicInteru 15.02.2023 23:56

Poza tym nie będziemy grali 8 w pomocy

Cny 15.02.2023 23:56

trzeba miec młodego silnego muryzna, ani rusz

Cny 15.02.2023 23:56

to wygladałoby zbyt pięknie

KibicInteru 15.02.2023 23:56

W agoume za to nie wierzę za bardzo

Cny 15.02.2023 23:55

agoume, barella, brozo, hakan, miki, pereyra, asllani, fabiann

Cny 15.02.2023 23:55

tlyko trener musialby uwierzyc ze mlodiz mog dac rade

KibicInteru 15.02.2023 23:55

Też bym chciał pereyre

Cny 15.02.2023 23:55

za łącnzy ksozt zero euro

Luki165 15.02.2023 23:55

Ja dwa mecze na raz ogladalem

Cny 15.02.2023 23:55

ale mowie nam wystarczy tten perreyra i dac szanse agoume i fabiannowi, mamy wtedy 8 pomocnikow, idealnie zbalansowanych wiekowo, rozowojo itd

Luki165 15.02.2023 23:55

Ciekawe co myslal sobie Skriniar wczoraj xD

KibicInteru 15.02.2023 23:54

Ja oglądałem milan niestety

pablo77 15.02.2023 23:54

oglądaliście wczoraj PSG ? Jak ktoś nazywał Eriksena człapakiem to chyba Messiego nie oglądał..

KibicInteru 15.02.2023 23:54

No narka kredens, do następnego

VVujek 15.02.2023 23:54

No co za typ wchodzi wbijać szpilę i potem zdziwiony że takie nastawienie xd

Cny 15.02.2023 23:54

ceballos wrocil do gryw realu, nei da rady :(

Luki165 15.02.2023 23:53

Co mu przezkoczylo w tym Realu

Cny 15.02.2023 23:53

a gosc czesto anwet z lawki nei wstaje

Luki165 15.02.2023 23:53

Ceballos bylby idealny za Mikiego

Cny 15.02.2023 23:53

ktory moze odciazyc kazdego z trojki

Kredence 15.02.2023 23:53

No nic miło było panowie pogadać, wszyscy kulturka poza jednym prymitywnym wrzodem, oby nam Inter przyniósł trochę radości w LM i oby Inzaghi otworzył swój umysł czego nam i graczom Interu szczerze życzę

Cny 15.02.2023 23:53

ale jest asllani

KibicInteru 15.02.2023 23:53

Chociaż wolałbym żeby już wrócił Brozo

pablo77 15.02.2023 23:53

ta i z Monza też xD

Luki165 15.02.2023 23:53

Taki zespol jak Inter musi wymuszać bledy u slabszych zespolow tego nie było i z Empoli i Sampa

Cny 15.02.2023 23:53

ale ostatni miesiac ma slaby

KibicInteru 15.02.2023 23:52

Miki to nas uratował od blamażu z sampą

pablo77 15.02.2023 23:52

ciężko jest z takim gościem jak perukarz

Shoutbox

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się