Archiwum shoutboksa

andyvdm 16.02.2023 11:17

Bo nie to co myślisz

andyvdm 16.02.2023 11:16

Dawid przeczytaj co znaczy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki

andyvdm 16.02.2023 11:16

Sytuacja Romelu Lukaku w obecnym sezonie zdaje się być idealnym przykładem na to, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

ragnar 16.02.2023 11:02

To co napawa optymizmem to fakt, że od barcy potrafimy sie zmotywować na ważne spotkania

Dzonyy 16.02.2023 10:51

:D

Dzonyy 16.02.2023 10:51

Wiara czyni cuda.

Towarzysz 16.02.2023 10:45

"Słabe" Porto bardzo mało traci w tym sezonie, ma najlepszą obronę w lidze, poza wpadką z club Brugge w lidze mistrzów też wybitna forma

DonDawido 16.02.2023 10:39

Też nie wiem, przecież Correa jeszcze nie jest gotowy do gry.

Towarzysz 16.02.2023 10:38

Ja nie wiem z jakiej paki wy myślicie że my im 4 walniemy

Dzonyy 16.02.2023 10:34

tez tak stawialem, ale hattrick Lukaku? No prosze Cie?

Dzonyy 16.02.2023 10:34

No wynik sie zgadza Cny

Cny 16.02.2023 10:01

jak Polacy Argentyńczykow na mundialu

Cny 16.02.2023 10:01

serdżio konsejsao będzie błagał Il Podgardlako o litość

Orzeu 16.02.2023 10:00

z Porto to pamiętam jak Adriano szalał

Cny 16.02.2023 09:59

a asllani dobija na 4-1

Cny 16.02.2023 09:58

potezny Lukaku walcuje ich hattrickiem

Cny 16.02.2023 09:56

tylko skuteczność oby dopisała

Cny 16.02.2023 09:55

luźniutko porto pykniemy. zdominujemy jak Napoli czy Atalantę.

nicolas80 16.02.2023 09:19

widzę że Tucu uaktywnia co niektórych użytkowników

DonDawido 16.02.2023 09:18

Nie to co Correa...

nicolas80 16.02.2023 09:15

brozo sięprzyda jak będzie prowadzenie. na utrzymanie się przy piłce. a ataku jak trzeba gonić jest bez produktywny

Luki165 16.02.2023 09:12

No wychodzi na to ze decydujące

nicolas80 16.02.2023 09:11

w tym meczu wahadła będą bardzo ważne

Luki165 16.02.2023 09:11

Mysle ze Hakan od poczatku zacznie

Luki165 16.02.2023 09:11

Pytanie dla mnie jedno czy mimo wszystko nie bedzie lepiej postawic na Dumfriesa bo na bokach tworza sie okazje, ale tam potrzeba szybkości zeby bez zawahania wjechac bokiem w pole karne

nicolas80 16.02.2023 09:10

brozo gra za wolno. po tej kontuzji potrzebuje czasu

nicolas80 16.02.2023 09:10

ja bym postawil na hakan na 6 od początku

Luki165 16.02.2023 09:09

Bo czy bedzie gral Brozo czy Hakan to beda probowali ich wyłączyć z rozegrania.

Luki165 16.02.2023 09:08

Porto mocno presuje, dla tego bardzo wazne będzie dobre wyjście z def do ofensywy. W fazach budowy ataktu piłka musi zdecydowanie szybciej chodzic jak chcemy rozrywać Porto.

nicolas80 16.02.2023 09:07

napewno nie bedziemy siemusieli męczyć w ataku pozycyjnym

Luki165 16.02.2023 09:06

Trzeba bedzie dosc mocno obniżyć srodek ciężkości i zamknąć boczne sektory.

Luki165 16.02.2023 09:05

Nie zagramy wysokim presingiem. Nie ma takiej opcji.

tylkointer3 16.02.2023 09:04

W szczególności w bocznych sektorach boiska

nicolas80 16.02.2023 09:02

kluczem do awansu będzie solidny defensywan i agresywna gra presingiem

nicolas80 16.02.2023 09:01

oczywiście to nie ma żadnego znaczenia w kwesti awansu

tylkointer3 16.02.2023 09:01

Bardzo niewygodny rywal, dlatego jesli awansujemy to radosc jak dla mnie będzie podwójna

nicolas80 16.02.2023 09:00

Dla mnie Inter jest faworytem 55 do 45

tylkointer3 16.02.2023 09:00

Dokładnie Orzeu

tylkointer3 16.02.2023 09:00

Jesli ktos mysli, ze jesteśmy faworytem to może sie srogo przejechać

Orzeu 16.02.2023 08:59

Porto jest faworytem

Orzeu 16.02.2023 08:59

lekceważyć :lol:

nicolas80 16.02.2023 08:58

solidny przeciwnik. nie wolno go lekceważyć.

ragnar 16.02.2023 08:54

Porto od lat gra regularnie w LM, od lat każdy liczy aby trafić z 1 koszyka w grupie na kogoś z Portugalii albo w fazie pucharowej...a często to się kończy słabo, bo Portugalczycy są mocni, czy to Porto czy Benfica

nicolas80 16.02.2023 08:50

Inzaghi napewno ma już ich rozpracowanych

nicolas80 16.02.2023 08:48

witam

Luki165 16.02.2023 08:44

Jestem po analizie taktycznej Porto do kawki. Oj beda cieżary.

ragnar 16.02.2023 06:35

Krzysiu ma nowego, starego trenera...Sousa w Salerno

FENDI_SOSA 16.02.2023 00:41

<3!

Towarzysz 16.02.2023 00:31

By się contowizna zdziwiła jaki projekt byśmy zrobili

pablo77 16.02.2023 00:31

a i Neymar na wylocie

pablo77 16.02.2023 00:31

i Mbappe w 2024 xD

pablo77 16.02.2023 00:31

xD

Towarzysz 16.02.2023 00:30

Messi chyba też nie podpisał jeszcze

Luki165 16.02.2023 00:30

Wiadomo

Towarzysz 16.02.2023 00:30

To może Benzema, jemu też się kontrakt kończy

Chuchu 16.02.2023 00:30

To niech lepiej Dzeko zostanie niż sprowadzać Belottiego

KibicInteru 16.02.2023 00:30

Belotti to dopiero by było kłócie w oczy xd

Luki165 16.02.2023 00:30

Beloti w sumie tez bedzie za darmo bo roma moze mu nie przedluzyc kontraktu

Chuchu 16.02.2023 00:29

Belotti ?

Towarzysz 16.02.2023 00:29

Lautaro, Dybala, Thuram, Belotti i Lucas Moura, a co

Luki165 16.02.2023 00:29

Martial bedzie na wylocie latem

Towarzysz 16.02.2023 00:28

mnie ten Lakaka kłuje w oczy tylko, nie wierzę w niego już

KibicInteru 16.02.2023 00:28

I taki Van de Beek na ławkę byłby całkiem spoko

Luki165 16.02.2023 00:28

Ale sam van de Beek przed kontuzja mi tez tutaj idealnie pasowal

Cny 16.02.2023 00:28

tam nie trzeba nic robić po za uzupełnieniem ławki młodymi i kimś ogranym na zapchajdziure

pablo77 16.02.2023 00:27

Lautaro, Dybala, Thuram, Lakaka/Firmino to by była już chyba przesada za dużo słodkości :D

Luki165 16.02.2023 00:27

Pol roku z glowy

Cny 16.02.2023 00:27

pomoc to my mamy

KibicInteru 16.02.2023 00:27

Van de Beek jeszcze żyje? Może on by dał radę w pomocy

Cny 16.02.2023 00:27

dybała na złość nam w Interze będzie się leczył i grał kaszanse :p

Towarzysz 16.02.2023 00:26

tylko komu innemu

Luki165 16.02.2023 00:26

Ale to dotyczy sie chyba tylko klubow poza seria a

Cny 16.02.2023 00:26

a ten hag dostanie każdego kogo wskaze

Towarzysz 16.02.2023 00:26

i będzie mu wchodził Pawełek do wanny tak jak to joaquin robi obecnie

Towarzysz 16.02.2023 00:26

ja mam nadzieję że Marotta go ściągnie

Cny 16.02.2023 00:26

MU się czai

pablo77 16.02.2023 00:26

może wymiana za Corrę xD

pablo77 16.02.2023 00:26

a pamiętajcie że Dybala może być za 12 mln :D

Cny 16.02.2023 00:25

ja atakiem się nie jaram bo w sumie w Interze Szymona strzela kazdy

KibicInteru 16.02.2023 00:25

Powiedziałbym że Lukaku zagrał lepiej od Lautaro

Cny 16.02.2023 00:25

obrona pavard n'dicka basto to co najmniej 5 lat monolitu

KibicInteru 16.02.2023 00:25

Z sampa w pierwszej połowie ładnie rozrzucal piłki

Towarzysz 16.02.2023 00:25

Lepiej, bo wcześniej grał katastrofalnie

Cny 16.02.2023 00:25

chcemy się liczyć to musimy rzucić trochę hajsu francuskim, dać im okrzepnąć sezon w serie a i później jazda

KibicInteru 16.02.2023 00:24

Lukaku trochę lepiej zaczyna grać

Towarzysz 16.02.2023 00:24

a jak Lukaku się nie ogarnie, co jest prawdopodobne, to Lautaro jest jedynym pewnikiem

Cny 16.02.2023 00:24

nie no djallo będzie niewypałem i dołączył do dalbertow i correi

Cny 16.02.2023 00:24

niemniej francuskie trio to powinien byc priorytet

KibicInteru 16.02.2023 00:24

Myślę że ten Djallo może być głównym celem, ewentualnie Pavard

Towarzysz 16.02.2023 00:23

Mnie ta obrona tak nie podnieca jak atak

Luki165 16.02.2023 00:23

Pytanie czy temat Demirala ostatecznie umarł

Cny 16.02.2023 00:23

i będzie smutek

Cny 16.02.2023 00:23

tylko że skończymy z jakimś becao

Cny 16.02.2023 00:23

kontrakt 1+1 a 2m za solidnego rezerwowego to niewiele

KibicInteru 16.02.2023 00:22

Ale też mimo wszystko jakość i niska pensja

Cny 16.02.2023 00:22

myślę że będą woleli sprawdzonego Włocha nawet pomimo wieku

Towarzysz 16.02.2023 00:22

Wiek

KibicInteru 16.02.2023 00:22

W sumie nie ma powodów by rezygnować z Acerbiego

Cny 16.02.2023 00:22

jak lotito puści go za 2m

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się