Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Claudio 17.02.2023 21:28

gosc sam sie w niego wdvpil.

Dzonyy 17.02.2023 21:28

Zgadzam sie

Kusy 17.02.2023 21:28

Słusznie anulowali akurat tutaj

Claudio 17.02.2023 21:27

teraz chyb aprzesadzili z tym anulowaniem gola

Kusy 17.02.2023 21:21

W Interze tysiąc podań, a na koniec akcji poślizgnięcie lub oddanie piłki za darmo

Dzonyy 17.02.2023 21:19

Jeżu jak on mógł to wpuścić xd

Seba 17.02.2023 21:05

Wystarczy myśleć

Seba 17.02.2023 21:05

nieziemski w swej prostocie. Prosta piłka bez kombinowania i gol (asysta) za golem (asystą)

andyvdm 17.02.2023 21:04

W bloto

andyvdm 17.02.2023 21:04

U nas to 90 wywalone w oto przez pana Marotte

andyvdm 17.02.2023 21:04

10mln kosztowal masakra

Dzonyy 17.02.2023 21:03

Ten kwicol to jest nieziemski

Kusy 17.02.2023 20:43

Dokl, masz rację. Nie wiemy o większości sytuacji jak jest naprawdę,, osadzanie klubu w takich sytuacjach jest bez sensu.

KibicInteru 17.02.2023 20:42

Pablo standardowo kompromitacja

Claudio 17.02.2023 20:24

o większości sytuacji nie wiemy my czy dziennikarze, a osądza się tu z góry klub bez jakiegokolwiek zastanowienia. Większość rzeczy nie dzieje się z przypadku.

Claudio 17.02.2023 20:22

Jesteś poważny? Sam nawet nie wiesz do czego doszło a osądzasz klub. Właśnie dałeś pokaz swojego podejścia do klubu jak ostatnio ze Skriniarem, gdzie wyszło, że Milan to nie jest taki świetoszek jak pisałeś.

Claudio 17.02.2023 20:21

Skoro były jakieś nieprzyzwoite zachowania Brozovića to klub ma być tolerancyjny dla każdego rodzaju zachowań bo ktoś długo tu gra i przedłużył kontrakt?

pablo77 17.02.2023 18:32

a ja lece na trening

pablo77 17.02.2023 18:32

no i slusznie

Imrahil 17.02.2023 18:32

wolę bucha zajarać

Imrahil 17.02.2023 18:32

niechcemisie

pablo77 17.02.2023 18:31

wymagacie lojalności od piłkarzy a gdzie jest lojalność w stosunku do kapitana który spędził 8 lat w klubie ?

Imrahil 17.02.2023 18:30

facepalm

pablo77 17.02.2023 18:30

o tak

pablo77 17.02.2023 18:30

Inter wystawi Brozovicia na rynek. Pewne zachowania, przed i po mundialu, a przede wszystkim zmienny sposób, w jaki radził sobie z powrotem do zdrowia po kontuzji, nie spodobały się klubowi, który chętnie wysłucha ofert za niego

Imrahil 17.02.2023 18:30

ale jak wysrał?

pablo77 17.02.2023 18:29

i ktoś się dziwi, że Skriniar postąpił jak postąpił ? Mogli jeszcze naszczać na tą opaskę tyle ona znaczy.

pablo77 17.02.2023 18:29

Brozović 8 lat w Interze, przedłużył kontrakt kiedy mogl odejsc za darmo i zgarnąć prowizje za podpis, mial chyba najlepszy sezon w karierze i był chyba najlepszym pomocnikiem ligii. A klub się teraz na niego wysrał ? Na kapitana ? Zero szacunku dla legendy.

Towarzysz 17.02.2023 16:52

Miał u nas swój prime i raczej lepszy nie będzie

Towarzysz 17.02.2023 16:51

Mi jakoś Brozovicia nie jest żal

AveCaesar 17.02.2023 16:43

no ot chyba wszystko się układa

AveCaesar 17.02.2023 16:42

GdS - Nie tylko Skriniar, Inter wystawi Brozovicia na rynek. Pewne zachowania, przed i po mundialu, a przede wszystkim zmienny sposób, w jaki radził sobie z powrotem do zdrowia po kontuzji, nie spodobały się klubowi, który chętnie wysłucha ofert za niego

Luki165 17.02.2023 16:34

Kessi latem w Interze. Praktycznie to pewne .

Towarzysz 17.02.2023 15:51

Lautaro, Dybala, Thuram, Esposito i może Dzeko

Towarzysz 17.02.2023 15:50

To akurat zamiast wypożyczać go dalej to brać Pawełka. Sprzedać Corree i wziąc Thurama i uzupełnić Esposito i mamy porządny atak

Towarzysz 17.02.2023 15:50

Chyba Lukaku nas kosztował za ten rok 20 mln jeśli się nie mylę

Towarzysz 17.02.2023 15:49

Luki165 17.02.2023 15:09 Gdyby jakims cudem znalazloby sie 20 baniek to ja bym sie nie zastanawial

AlwaysRemember 17.02.2023 15:49

xD

AveCaesar 17.02.2023 15:47

Brozo kiedyś miał nieziemską kompilacje "shadow warrior" , na której kiwał się sam ze sobą i przegrywał to rywalizacje albo przewracał się o kępkę trawy XD

kibix 17.02.2023 15:43

Boże ten kmiot nawet na kompilacji wygląda żałośnie

AlwaysRemember 17.02.2023 15:41

CRAZY SKILLS

AveCaesar 17.02.2023 15:23

haaland już w wieku 13 lat był lepszy jak Correa teraz

martins2000 17.02.2023 15:22

no i bardzo dobrze amator

Luki165 17.02.2023 15:21

Pereyra poki co nie jest celem Interu - Pedulla

AveCaesar 17.02.2023 15:12

#Romano

AveCaesar 17.02.2023 15:11

Paulo chyba nie bardzo chce się ruszać z Rzymu

AveCaesar 17.02.2023 15:11

Paulo Dybala o klauzuli zwolnienia do kontraktu na lato: „Ta klauzula jest częścią dyskusji pomiędzy Romą a moimi agentami — nie wiem, co się stanie pod koniec sezonu” 🔴🇦🇷 #ASRoma „Na pewno chcę pracować pod José Mourinho. Chcę wygrać z AS Roma”.

Luki165 17.02.2023 15:09

Gdyby jakims cudem znalazloby sie 20 baniek to ja bym sie nie zastanawial

Orzeu 17.02.2023 14:59

mówił o tym Dybala

Orzeu 17.02.2023 14:59

nom to prawda z tą klauzulą

Luki165 17.02.2023 14:58

Jeśli tego nie zrobi, a inny włoski klub odkupi Dybalę za 20 mln, Roma zainkasuje 80% tej kwoty, zaś 20% otrzyma piłkarz. Ostateczna decyzja należy do klubu. 🌍 Zagraniczna wynosi 12 mln euro, ma taki sam mechanizm, ale w jej wypadku, ostateczna decyzja należy do Dybali.

Luki165 17.02.2023 14:56

Paulo Dybala ma w kontrakcie podwójną klauzulę odejścia: "włoską" i "zagraniczną". Nie są one jednak klauzulami standardowymi. 🇮🇹 Włoska wynosi 20 mln euro; Roma może ją anulować, podnosząc pensję Dybali z 3.8 mln + bonus (aktualna) do 6 mln.

Luki165 17.02.2023 14:43

i itp :)

Luki165 17.02.2023 14:43

tabeleczka była :)

Luki165 17.02.2023 14:43

Orzeu przeczytałem to na tt włoskim u goscia co siedzi w finansach

Luki165 17.02.2023 14:42

no to była beka :P

Orzeu 17.02.2023 14:40

najlepszy temat ostatnich miesięcy

Orzeu 17.02.2023 14:40

tak jest andy

Orzeu 17.02.2023 14:40

biorąc pod uwagę że potencjalne wydarzenia w tym sezonie np. awans w LM + zwycięstwo w Pucharze dałoby mocnego kopa finansowego

andyvdm 17.02.2023 14:40

Co miała rozne flagi krajowe i była flaga Macedonii i Korczione wydedukował że słońce podobne do loga aramco

andyvdm 17.02.2023 14:40

To było mocne w uj

Orzeu 17.02.2023 14:40

a to bardzo ciekawe jak to wywróżyli

andyvdm 17.02.2023 14:39

Najlepsza była i tak ta koszulka

Orzeu 17.02.2023 14:39

Luki165 17.02.2023 14:38 już wyliczyli, ze klub ten sezon zanotuje ze stratą 100-130 mln

Orzeu 17.02.2023 14:39

Scarface co się zna jak mało kto

Orzeu 17.02.2023 14:39

to był hit

Orzeu 17.02.2023 14:39

xddd

andyvdm 17.02.2023 14:39

Te pulpity to nie mógł być przypadek

andyvdm 17.02.2023 14:39

Ja wierzę w Aramco

Luki165 17.02.2023 14:38

już wyliczyli, ze klub ten sezon zanotuje ze stratą 100-130 mln

Luki165 17.02.2023 14:38

mimo wszystko wierzę, ze do lata się to wydarzy.

Orzeu 17.02.2023 14:37

bardziej bym się spodziewał jakiegoś raportu z USA

Orzeu 17.02.2023 14:37

jeżeli dojdzie do sprzedaży to nie poinformuje o tym za przeproszeniem il Giornale

Orzeu 17.02.2023 14:36

zapewne za kilkanaście godzin pojawi się news od np. Biasina "reportaż il giornale? w klubie stnaowczo zaprzeczają"

Orzeu 17.02.2023 14:36

nope, nie wierzę w to

Orzeu 17.02.2023 14:36

Luki165 17.02.2023 14:21 Orzeu chłodzisz już szampana na wypadek sprzedaży klubu ?

martins2000 17.02.2023 14:33

Tajon Buchanan zastąpi odchodzącego Dumfriesa

FReeFonix 17.02.2023 14:30

Skepta, oglądałeś nowego dra Szarpanki?

Luki165 17.02.2023 14:22

Becao za 10 mln to jest dobra opcja. Bardzo solidny obrońca. Mimo wszystko liczę na kogoś z dwójki Pavard/ Djalo w miejsce Skriniara.

Luki165 17.02.2023 14:21

Orzeu chłodzisz już szampana na wypadek sprzedaży klubu ?

DonDawido 17.02.2023 12:40

Zinho to połamaniec.

Dzonyy 17.02.2023 12:26

zinho to kozak

andyvdm 17.02.2023 12:14

Tyle

andyvdm 17.02.2023 12:14

Tylko co Zinho ww ieku 22 lat xd

andyvdm 17.02.2023 12:14

Rossi miał 3 razy zerwane wiezadlo przez swoją karierę

Dzonyy 17.02.2023 12:02

Jedyna nadzieje, ze Black lives matter sie obrazi jak za malo zaproponuja

Adriano_forever 17.02.2023 12:02

oni fristajlowca z donbasu za 100 mln kupili

Adriano_forever 17.02.2023 12:01

do cwelszi

Dzonyy 17.02.2023 12:01

dumfires za 40 baniek xD

Dzonyy 17.02.2023 12:01

Adriano_forever 17.02.2023 11:21 sprzedamy brozo za 30, dumfriesa za 40 i mamy 60 mln na plusie i becao

Dzonyy 17.02.2023 12:01

martins2000 17.02.2023 11:35 Becao to sportowo gorszy jest od Glika xDDD

Chuchu 17.02.2023 11:44

Giuseppe Rossi zagra w SPAL :O on z tymi swoimi kolanami w ogóle jeszcze biega?

Orzeu 17.02.2023 11:36

🇺🇸 #Inter , jednoetapowy zwrot: ogłoszenie nadejścia amerykańskiego funduszu chętnego do zainwestowania w klub Nerazzurri BYŁO nieuchronne, zamykająca się era #Zhang . Transakcja zostanie ujawniona za kilka tygodni i zamknięta latem

Orzeu 17.02.2023 11:36

nie przesadzaj dobry obrońca

martins2000 17.02.2023 11:35

Becao to sportowo gorszy jest od Glika

Orzeu 17.02.2023 11:22

beca

Adriano_forever 17.02.2023 11:21

sprzedamy brozo za 30, dumfriesa za 40 i mamy 60 mln na plusie i becao

Orzeu 17.02.2023 11:21

w końcu jakieś realistyczne wymagania bo w Serie A dla Interu każdy średniak to wycena 30-40 mln euro

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się