Archiwum shoutboksa

timon 18.02.2023 21:34

No, najlepiej jak ktos pisze, ze czworka przestarzala a potem w top 8 lm, MS czy ME same druzyny grajace czworka

Cny 18.02.2023 21:34

do 3-5-2 to trzeba mieć koksów na wahadlach jak hakimi i perisic a nie dumfrica i dymarko

KNP 18.02.2023 21:34

lukak jakie sprinty odwala XD

kadrian89 18.02.2023 21:34

Tu jest tak czytelne wszystko

INTERkibic 18.02.2023 21:34

Hakan. Lautaro skriniar onana in

Nasir 18.02.2023 21:33

no tylko conte inzi czyli kiepy same

timon 18.02.2023 21:33

Nikt puwazny juz trojka nie gra

kadrian89 18.02.2023 21:33

Nie ma żadnego dryblera, gramy jak zawsze

Cny 18.02.2023 21:33

błąd handy? dopiero będę drugą połowę odpalał

El_Imprezatore 18.02.2023 21:32

Ja tez

Nasir 18.02.2023 21:32

na te 352 juz patrzec sie nie da wszystko takie przewidywalne

Tom_Hardy 18.02.2023 21:32

Jestesmy tak chuyowo przygotowani ze szok

Nasir 18.02.2023 21:32

czekam na trenera nie wlocha ktory wroci do gry 4 z tylu

timon 18.02.2023 21:32

Akcja strona Dimarco a gdzie Dimarco? W ataku

kadrian89 18.02.2023 21:32

Środkiem nie gramy, skrzydeł nie ma

Nasir 18.02.2023 21:32

wiecej lag wiecej wrzutek

INTERkibic 18.02.2023 21:31

Ale lukaku chociaż biega. Kurva dajcie mu spokój.

El_Imprezatore 18.02.2023 21:31

A kto kurva skald ustala jak nie ten idiota szymek

pluto11 18.02.2023 21:31

Darmian i Handa brawo

pluto11 18.02.2023 21:31

Lukaku to wygląda jak lokomotywa zero ruchu zero szybkości

zv0d 18.02.2023 21:31

Ja jebe co to jest

kadrian89 18.02.2023 21:31

Gramy wolno i ospale

MuCha2 18.02.2023 21:31

Co Szymon on tam gra

MuCha2 18.02.2023 21:31

Nie No lukaku jak widziałem gdy biegł za piłka pomyślałem jebna teraz

El_Imprezatore 18.02.2023 21:31

Szymon TOP

pluto11 18.02.2023 21:31

Czy my mamy dzisiaj jakiś atak

Nasir 18.02.2023 21:31

wincy wrzutek

kadrian89 18.02.2023 21:31

2 toporne ekipy dziś grają

INTERkibic 18.02.2023 21:30

Wszystkie linie to tragedia.

Seba 18.02.2023 21:30

no i pytanie gdzie był Dumfries

pluto11 18.02.2023 21:30

Brawo Szymon ty idioto

KibicInteru 18.02.2023 21:30

No udine gra fantastycznie za to

Nasir 18.02.2023 21:30

licze na oklep z porto i pogonienie tego amatora obsranego ulanca

KibicInteru 18.02.2023 21:30

Darmian też kiepsko

INTERkibic 18.02.2023 21:30

Ale kurva jak najbardziej zasłużenie. My dziś huya gramy. Huya !! !! !!

kadrian89 18.02.2023 21:30

Gol lakakaki dajcie spokoj handzie

inter30 18.02.2023 21:30

1 strzał 1 gol proste

INTERkibic 18.02.2023 21:30

Nie ma to jak bramka to szatni 🤣🤣🤣

zv0d 18.02.2023 21:30

Lukaka

Imrahil 18.02.2023 21:29

xD

Seba 18.02.2023 21:29

strzał w środek a Handa się rzuca :D

Chuchu 18.02.2023 21:29

Czemu tam tyle miejsca było

kadrian89 18.02.2023 21:29

Dzięki Lakaka

KibicInteru 18.02.2023 21:29

Szkoda tylko że asyste ma

INTERkibic 18.02.2023 21:29

Ręcznik 🤣🤣🤣🤣

Chuchu 18.02.2023 21:29

Co do chvja

Husi 18.02.2023 21:29

Pięknie brawo !

pablo77 18.02.2023 21:29

ten pereyra to rzadki jak kupa

INTERkibic 18.02.2023 21:29

Gggoooolllllllll

INTERkibic 18.02.2023 21:29

Ggogogoggol

Seba 18.02.2023 21:29

haha

INTERkibic 18.02.2023 21:28

2 linia to dziś jakiś kurva prze huy dramat.

inter30 18.02.2023 21:28

pereyra piękna wrzutka, idealny następca gagli

kadrian89 18.02.2023 21:25

Niby dwie wieże a zero wykorzystania tego

kadrian89 18.02.2023 21:24

Alez toporny mecz

Husi 18.02.2023 21:20

Ajjj

Luki165 18.02.2023 21:16

I tak widac progres ale Lakaka gra moze na jakies 20 % swoich możliwości

Chuchu 18.02.2023 21:16

Więc chyba go Konciak z Pintusem zbudowali wtedy

Chuchu 18.02.2023 21:15

Wszyscy myśleli, że słaba gra Lukaku w Chelsea to wina dużej różnicy w poziomach lig, no to wrócił do tej Serie A i się okazało, że koleś po prostu jest bez formy

Pusser 18.02.2023 21:14

Może Wielki Juventus też jakiegoś karniaczkz dostanie ?

inter30 18.02.2023 21:13

dżeko to chyba nie dotknął piłki jeszcze

Luki165 18.02.2023 21:13

Lukaku choć pokraczny toni tak lepszy od Dzeko

Seba 18.02.2023 21:13

Brozo matko

zv0d 18.02.2023 21:13

Boże

zv0d 18.02.2023 21:13

Lukaku

Pusser 18.02.2023 21:12

Byłbym flop równy flop Orzeua

inter30 18.02.2023 21:12

mówisz o tym ligowym średniaku ze środka tabeli?

tytusek25 18.02.2023 21:12

Wielki recydywista ma powtorkevale z wyroku

Chuchu 18.02.2023 21:12

Ile ja się naczytałem nieistniejących przepisów wtedy, łolaboga

Pusser 18.02.2023 21:12

Gdyby taką powtórkę Wielki Juventus dostał to ho ho

Luki165 18.02.2023 21:12

Ciekawe czy Dzony poczul krew na stadionie po bramce :)

Chuchu 18.02.2023 21:11

W zeszłym sezonie też udowadniali, że nie znają przepisów gry, której ponoć są fanami i wymyślali na szybko własne pod swoją narrację

zv0d 18.02.2023 21:11

Big room dzisiaj z hat trickiem

Pusser 18.02.2023 21:11

Oj, jutro będzie cisza w mediach bo to Inter

Pusser 18.02.2023 21:11

To skandal, widlki rom potrzebował powtórki aby strzelić

tytusek25 18.02.2023 21:10

Walki to w Turynie

inter30 18.02.2023 21:10

ale realizator nie nadążył

inter30 18.02.2023 21:10

pewnie ktoś za szybko wbiegł

Pusser 18.02.2023 21:09

Ale skandaliczny wałek z tą powtórką.

Seba 18.02.2023 21:09

Milanisci to stan umysłu

timon 18.02.2023 21:09

No to na bank

kadrian89 18.02.2023 21:08

Wazy ze 100

Chuchu 18.02.2023 21:08

Milaniści tradycyjnie nie rozumieją przepisów gry w piłkę i dla nich mecz jest kupiony

timon 18.02.2023 21:08

Lukaku wyglada jakby to 80 minuta byla

kadrian89 18.02.2023 21:08

Lakaka gruby i czarny

zv0d 18.02.2023 21:07

Rasisci

zv0d 18.02.2023 21:07

Bijo bukake

zv0d 18.02.2023 21:07

Dawać

kadrian89 18.02.2023 21:07

Haha

Seba 18.02.2023 21:07

bijo sie

Chuchu 18.02.2023 21:07

Mecz kupiony, potwierdzone info

zv0d 18.02.2023 21:07

Ale on jest słaby

kadrian89 18.02.2023 21:07

Jak Robercik na MŚ

timon 18.02.2023 21:07

BigMac 💪

kadrian89 18.02.2023 21:06

Straszny jest Lukaka

DragoDBZ 18.02.2023 21:06

Król Mediolanu wraca

timon 18.02.2023 21:06

McDonald zaraz na zawal zejdzie

Husi 18.02.2023 21:06

Może teraz "urośnie"

KibicInteru 18.02.2023 21:06

Te przedskoki zawsze robił i zawsze działały

Husi 18.02.2023 21:06

Jest gool ale fart

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się