Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Seba 18.02.2023 22:34

hahahahahaha

pluto11 18.02.2023 22:34

Nie wiem po co oni chcą za Gaglie ściągnąć tego Fabbiana jak on murawy przy betonie nie powącha

cuba 18.02.2023 22:34

Last man standig

Cny 18.02.2023 22:33

asllani popatrzy na gagsa to nabierze doswiadczenia

tytusek25 18.02.2023 22:33

Gramy jak Polska na mundialu.Niby jest wynikmale styl kompromituje trenera

pluto11 18.02.2023 22:33

Jak ta liga ma rosnąć jak lepiej postawić na gościa który jest kaleką a nie na młodego perspektywicznego

Husi 18.02.2023 22:33

Dzeko to mógłby już zdjąć bo chłop pośmiewisko z siebie robi

cuba 18.02.2023 22:32

Obyś to Szymon dociagnal bi będzie syf

Husi 18.02.2023 22:32

Najlepiej wpuszczać gagliardiniegi którego zaraz tu nie będzie

Cny 18.02.2023 22:32

Inter wiaze przyszlosc z Asllanim

pluto11 18.02.2023 22:32

Tak co mecz grają młodziki czy w takiej Barcy

Cny 18.02.2023 22:32

lacznie moze ok 100 minut

pluto11 18.02.2023 22:32

Dzisiaj w Liverpoolu grał jakiś 18 letni młodzian

Cny 18.02.2023 22:32

3 mecze z rzedu bez gry

Cny 18.02.2023 22:32

asllani od meczu z parmą 10.01.2023 nie zagrał ani razu wiecej niz 25 minut

pluto11 18.02.2023 22:32

Jak można wystawiać Gaglie i nie dać grać młodym perspektywicznym

Seba 18.02.2023 22:32

Edin szybszy od piłki

INTERkibic 18.02.2023 22:32

Edin chryste panie

Towarzysz 18.02.2023 22:31

To cofam wszystko co dzisiaj powiedziałem i zakładam temat na forum o zwolnieniu Szymona

pluto11 18.02.2023 22:31

I to jest kolejny powód do pozbycia się Szymona

INTERkibic 18.02.2023 22:31

Sędzia doliczy 3 a Gaglia w 97 strzeli swojaka 🤣

Paolo92 18.02.2023 22:31

Gagliardini ostatnią nadzieją Udinese

cuba 18.02.2023 22:31

Gags i i już w sumie alarm

Towarzysz 18.02.2023 22:31

Jak będzie 2-2 przez błąd Gagliardiniego

pluto11 18.02.2023 22:31

Gaglia strzeli samobója

Cny 18.02.2023 22:31

on robi wszystko na opak

Seba 18.02.2023 22:31

nasi już panika

DragoDBZ 18.02.2023 22:31

Asalni za młody, po 30 będzie mógł liczyć na pierwsze wejścia

INTERkibic 18.02.2023 22:31

Będzie 2-2 zobaczycie

pluto11 18.02.2023 22:31

Po co wpuszczać gościa na wylocie

pluto11 18.02.2023 22:30

Na prawdę a nie Asllani

INTERkibic 18.02.2023 22:30

Kurva Mac !! ! Miki 😞

DragoDBZ 18.02.2023 22:30

Gaga obczaja założenia taktyczne XD

cuba 18.02.2023 22:30

O kur..

Cny 18.02.2023 22:30

serio? serio?

pluto11 18.02.2023 22:30

No ale przed sezonem tak było tylko że Szymon nie potrafił łatwych pkt zbierać

Seba 18.02.2023 22:30

zapinamy pasy

INTERkibic 18.02.2023 22:30

No i jest król

Seba 18.02.2023 22:29

Gaglia :D

pluto11 18.02.2023 22:29

Mamy dużo zawodników do odstrzału

Towarzysz 18.02.2023 22:29

No jak bedziemy opisywać że celem jest tripletta to będzie to mental czy choroba psychiczna?

pluto11 18.02.2023 22:29

DD też już wrak

pluto11 18.02.2023 22:29

No i drużyna na top 8 Europy

Seba 18.02.2023 22:29

Ambrozy ledwo biega

cuba 18.02.2023 22:29

:serce:

pluto11 18.02.2023 22:29

Szybko się zmienił bo przed sezonem było Scudetto

HB 18.02.2023 22:28

cel top4, zalosne

pluto11 18.02.2023 22:26

Jak my chcemy pkt zbierać

pluto11 18.02.2023 22:26

Po to żeby nie wygrać z mocarna Monza tak samo jak ograliśmy Atalante żeby przegrać z Empoli

Towarzysz 18.02.2023 22:26

Inzaghi to nie jest taki słaby trener

Towarzysz 18.02.2023 22:25

A jakoś wygraliśmy

Towarzysz 18.02.2023 22:25

Ty już opisywałeś że miał się skompromitować w meczu z Napoli

Chuchu 18.02.2023 22:25

Mistrza Włoch to już znamy

HB 18.02.2023 22:25

przypominam, ze lada moment napoli totalnie spuchnie

pluto11 18.02.2023 22:25

A nawet jak zdobędzie top4 to i tak won

Towarzysz 18.02.2023 22:25

Jak wygra LM to niech gra Handą, Gagliardinim i Correa

pluto11 18.02.2023 22:25

Przecież mistrza nie ogarnie jak w tamtym sam go oddał Milanowi to teraz już nie wygra

pluto11 18.02.2023 22:25

W sensie że ma ten top 4 zdobyć

Towarzysz 18.02.2023 22:24

To do tego pije

pluto11 18.02.2023 22:24

Oddali jeden strzał i strzelili nramke

Towarzysz 18.02.2023 22:24

Pluto napisałeś że inzaghi do zwolnienja bez względu co osiągnie

Cny 18.02.2023 22:24

ja tez moglbym tam stac

Cny 18.02.2023 22:24

i oddali 1 strzal jak zaznaczyl HB

pluto11 18.02.2023 22:24

Jakie wyniki, chłop nie potrafi ograć mocarnego Empoli czy Możny i meczu się z Udine

Chuchu 18.02.2023 22:24

A bronią go wyniki? ;D

Cny 18.02.2023 22:24

no udine zrobił 3 ataki przez caly mecz

HB 18.02.2023 22:23

1 strzal 1 gol xd

Towarzysz 18.02.2023 22:23

No i nie zmienia się trenera jak bronią go wyniki

pluto11 18.02.2023 22:23

Nie zmienia się podstawowego bramkarza ot tak

Towarzysz 18.02.2023 22:23

Dopóki wygramy

Towarzysz 18.02.2023 22:23

Mial prawo go wybrać

pluto11 18.02.2023 22:22

I ten Handa dzisiaj to już w ogóle

Cny 18.02.2023 22:22

ale serio o nie moze grac nizej niz basto

pluto11 18.02.2023 22:22

Szymon jest do wywalenia bez względu na to co osiągnie

Cny 18.02.2023 22:22

dzisiaj akurat siedzi mu wszystko wiec bez roznicy jak ma grac

pablo77 18.02.2023 22:22

podgardlak jaki zesrany :D

Cny 18.02.2023 22:21

chlop sie meczy caly sezon

Cny 18.02.2023 22:21

bo to on ma ofensywne umiejetnosci

Cny 18.02.2023 22:21

to ni mają grać niżej niż miki

pluto11 18.02.2023 22:21

Nie wiem jak Szymon nie widzi że trzeba piłka grać a nie wrzutki

Cny 18.02.2023 22:21

jak masz mikiego ot nie kazesz mu asekurowac dwoch latawców

Cny 18.02.2023 22:21

kiep inzaghi nie rozumie podstaw

pluto11 18.02.2023 22:21

Wcześniej też szybko Miki piłkę z Dzeko rozegrał i też był strzał

Nasir 18.02.2023 22:21

Czyli kolejne 30 akcji to będą wrzurki

Nasir 18.02.2023 22:20

Pierwsza akcja nie zakończona wrzutka i gol

pablo77 18.02.2023 22:20

dzeko kaleko ucz sie xD

Husi 18.02.2023 22:20

Ależ mecz Mikiego

Cny 18.02.2023 22:20

no ale musi asekuriowac nasza 9 dimarco i bastoniego

Cny 18.02.2023 22:20

dlatego mimi nie powinien grac w obornie, tlyko wyzej

pluto11 18.02.2023 22:20

Każdy to widzi tylko nie beton

pluto11 18.02.2023 22:20

A nie ciągle wrzutka

INTERkibic 18.02.2023 22:20

Henryk bóg

tytusek25 18.02.2023 22:20

Brawo

pluto11 18.02.2023 22:20

Wystarczy przyspieszyć i poklepać i jest efekt

Cny 18.02.2023 22:19

kontra 5 na 3 udine

Husi 18.02.2023 22:19

Pięknie Miki !! !!

INTERkibic 18.02.2023 22:19

Henryk jest kurva bogiem dziś

tytusek25 18.02.2023 22:19

Wreszcie cos z pierwszej pilki

Seba 18.02.2023 22:19

środkowy obronca Miki ratuje Inter

pluto11 18.02.2023 22:19

Najlepszy zawodnik dzisiaj

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się