hahahahahaha
Nie wiem po co oni chcą za Gaglie ściągnąć tego Fabbiana jak on murawy przy betonie nie powącha
Last man standig
asllani popatrzy na gagsa to nabierze doswiadczenia
Gramy jak Polska na mundialu.Niby jest wynikmale styl kompromituje trenera
Jak ta liga ma rosnąć jak lepiej postawić na gościa który jest kaleką a nie na młodego perspektywicznego
Dzeko to mógłby już zdjąć bo chłop pośmiewisko z siebie robi
Obyś to Szymon dociagnal bi będzie syf
Najlepiej wpuszczać gagliardiniegi którego zaraz tu nie będzie
Inter wiaze przyszlosc z Asllanim
Tak co mecz grają młodziki czy w takiej Barcy
lacznie moze ok 100 minut
Dzisiaj w Liverpoolu grał jakiś 18 letni młodzian
3 mecze z rzedu bez gry
asllani od meczu z parmą 10.01.2023 nie zagrał ani razu wiecej niz 25 minut
Jak można wystawiać Gaglie i nie dać grać młodym perspektywicznym
Edin szybszy od piłki
Edin chryste panie
To cofam wszystko co dzisiaj powiedziałem i zakładam temat na forum o zwolnieniu Szymona
I to jest kolejny powód do pozbycia się Szymona
Sędzia doliczy 3 a Gaglia w 97 strzeli swojaka 🤣
Gagliardini ostatnią nadzieją Udinese
Gags i i już w sumie alarm
Jak będzie 2-2 przez błąd Gagliardiniego
Gaglia strzeli samobója
on robi wszystko na opak
nasi już panika
Asalni za młody, po 30 będzie mógł liczyć na pierwsze wejścia
Będzie 2-2 zobaczycie
Po co wpuszczać gościa na wylocie
Na prawdę a nie Asllani
Kurva Mac
! Miki 😞
Gaga obczaja założenia taktyczne XD
O kur..
serio? serio?
No ale przed sezonem tak było tylko że Szymon nie potrafił łatwych pkt zbierać
zapinamy pasy
No i jest król
Gaglia
Mamy dużo zawodników do odstrzału
No jak bedziemy opisywać że celem jest tripletta to będzie to mental czy choroba psychiczna?
DD też już wrak
No i drużyna na top 8 Europy
Ambrozy ledwo biega
Szybko się zmienił bo przed sezonem było Scudetto
cel top4, zalosne
Jak my chcemy pkt zbierać
Po to żeby nie wygrać z mocarna Monza tak samo jak ograliśmy Atalante żeby przegrać z Empoli
Inzaghi to nie jest taki słaby trener
A jakoś wygraliśmy
Ty już opisywałeś że miał się skompromitować w meczu z Napoli
Mistrza Włoch to już znamy
przypominam, ze lada moment napoli totalnie spuchnie
A nawet jak zdobędzie top4 to i tak won
Jak wygra LM to niech gra Handą, Gagliardinim i Correa
Przecież mistrza nie ogarnie jak w tamtym sam go oddał Milanowi to teraz już nie wygra
W sensie że ma ten top 4 zdobyć
To do tego pije
Oddali jeden strzał i strzelili nramke
Pluto napisałeś że inzaghi do zwolnienja bez względu co osiągnie
ja tez moglbym tam stac
i oddali 1 strzal jak zaznaczyl HB
Jakie wyniki, chłop nie potrafi ograć mocarnego Empoli czy Możny i meczu się z Udine
A bronią go wyniki? ;D
no udine zrobił 3 ataki przez caly mecz
1 strzal 1 gol xd
No i nie zmienia się trenera jak bronią go wyniki
Nie zmienia się podstawowego bramkarza ot tak
Dopóki wygramy
Mial prawo go wybrać
I ten Handa dzisiaj to już w ogóle
ale serio o nie moze grac nizej niz basto
Szymon jest do wywalenia bez względu na to co osiągnie
dzisiaj akurat siedzi mu wszystko wiec bez roznicy jak ma grac
podgardlak jaki zesrany
chlop sie meczy caly sezon
bo to on ma ofensywne umiejetnosci
to ni mają grać niżej niż miki
Nie wiem jak Szymon nie widzi że trzeba piłka grać a nie wrzutki
jak masz mikiego ot nie kazesz mu asekurowac dwoch latawców
kiep inzaghi nie rozumie podstaw
Wcześniej też szybko Miki piłkę z Dzeko rozegrał i też był strzał
Czyli kolejne 30 akcji to będą wrzurki
Pierwsza akcja nie zakończona wrzutka i gol
dzeko kaleko ucz sie xD
Ależ mecz Mikiego
no ale musi asekuriowac nasza 9 dimarco i bastoniego
dlatego mimi nie powinien grac w obornie, tlyko wyzej
Każdy to widzi tylko nie beton
A nie ciągle wrzutka
Henryk bóg
Brawo
Wystarczy przyspieszyć i poklepać i jest efekt
kontra 5 na 3 udine
Pięknie Miki
Henryk jest kurva bogiem dziś
Wreszcie cos z pierwszej pilki
środkowy obronca Miki ratuje Inter
Najlepszy zawodnik dzisiaj