Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Cny 18.02.2023 23:08

musah moglby skorzystac z dekretu owszem

pablo77 18.02.2023 23:08

to by była tragedia

pablo77 18.02.2023 23:07

Cny 18.02.2023 23:03 a tak zagramy handa-darmian/skriniar/acerbi/basto/dimarco-barella/brozo/hakan-lautaro/dzeko

Krisu 18.02.2023 23:07

I kogoś potrafiącego dryblować i grać nieszablonowo

Cny 18.02.2023 23:07

4M na wejsciu

Cny 18.02.2023 23:07

ze fratessi albo musah graliby za 2M?

Krisu 18.02.2023 23:07

Ale tam piłka by chodziła

Krisu 18.02.2023 23:07

Chcial bym Fratesiegi albo kogoś szybkiego do kreatywnej gry z Barella w środku

KibicInteru 18.02.2023 23:06

Ale kontrakt by mieli z 3x mniejszy

Cny 18.02.2023 23:06

musah i fratessi sa w cenie brozo, a my musimy zarobic

Cny 18.02.2023 23:06

kessie to elszcze, odpada

Cny 18.02.2023 23:06

mowie zamiast handy moglby tam satc dizsiaj kazdy z nas

KibicInteru 18.02.2023 23:06

Kessie, Musah, Frattesi

Krisu 18.02.2023 23:06

Nie rozumiem też tego jak Gagliardini człapiący po boisku który za chwile odchodzi gra woecej od Aslaniego...

Cny 18.02.2023 23:05

a kante albo kovacic nie przyjdą

KibicInteru 18.02.2023 23:05

Handa nie obronił strzału dzisiaj nawet xd

Cny 18.02.2023 23:05

tlyko kto za brozovicia? kessie, nie zartujmy

Cny 18.02.2023 23:05

onana zajechany? noga boli od wykopow? to co by mial powiedziec wojtek szczesny na mundialu

KibicInteru 18.02.2023 23:05

Biorąc pod uwage jego wiek i kontrakt trzeba rozważyć rozstanie się z broz

Krisu 18.02.2023 23:05

Junior potrafi stać na linii i odprowadzac pilke wzrokiem

Cny 18.02.2023 23:04

to po kij dzisiaj bronil handanovic a nie onana?

Krisu 18.02.2023 23:04

Jesli Handa wyjdzie to obrona sie zesra z takim bramkarzem.

Cny 18.02.2023 23:04

chlop wraca do gry po 4 miesiacach chyba w interze

Cny 18.02.2023 23:04

nie no dajmy mu zagrac cos wiecej niz 90 minut w dwoch meczach xd

Cny 18.02.2023 23:03

a tak zagramy handa-darmian/skriniar/acerbi/basto/dimarco-barella/brozo/hakan-lautaro/dzeko

KibicInteru 18.02.2023 23:03

No i Brozo daje argumenty by go sprzedać latem

VVujek 18.02.2023 23:03

A niektórzy chcieli go sprzedawać nawet za 40:50 na baniek

Cny 18.02.2023 23:03

tez sie obawiam ze miki skrecil kostke i 2 tygodnie out

VVujek 18.02.2023 23:02

Martinez król

Krisu 18.02.2023 23:02

Porto z kontuzjami. W tym mamy szanse

KibicInteru 18.02.2023 23:02

Mikiego nie będzie raczej z porto

Cny 18.02.2023 23:01

nie ma co w 10 wychodizc w 1/8 LM

Cny 18.02.2023 23:01

inne zestawienie nei ma sensu

Cny 18.02.2023 23:01

tlyko martinez i miki

Krisu 18.02.2023 23:01

Bramkarz Porto z kontką

Luki165 18.02.2023 23:01

Ja mysle ze wyjdziemy LuLa

Chuchu 18.02.2023 23:01

Juventus, Roma, Milan i Lazio nie dawały rady temu Porto w ostatnich latach

KibicInteru 18.02.2023 23:01

Dzeko zaczyna wyglądać słabo

Krisu 18.02.2023 23:00

Lautaro Lukaku-60 / Dzeko 30

Towarzysz 18.02.2023 23:00

Cudów nie ma

Towarzysz 18.02.2023 23:00

Lukaku joker

Towarzysz 18.02.2023 23:00

Albo na odwrót

Towarzysz 18.02.2023 23:00

Dzeko joker

Cny 18.02.2023 23:00

martinez i miki

Towarzysz 18.02.2023 23:00

Lautaro Lukaku

KibicInteru 18.02.2023 23:00

Kto w ataku na porto?

Cny 18.02.2023 23:00

ale pozniej w polfinale to dimarco na 9 juz nie bedzie w stanie zmienic oblciza meczu

KibicInteru 18.02.2023 23:00

To teraz pytanie za 100pkt

Towarzysz 18.02.2023 23:00

Dzwonię do niego od 3 dni bo nie wiem kiedy połowa lutego się zaczyna ale chłop nie odbiera

Cny 18.02.2023 22:59

na luzie

Cny 18.02.2023 22:59

tak teraz 1/2

Cny 18.02.2023 22:59

tak samo jak w 2010 bylem pewien triumfu w LM

Cny 18.02.2023 22:59

dla mnei pewniaczek

Towarzysz 18.02.2023 22:59

1/2 Nicolas opisał że jest prawdopodobne a ja mu wierzę

Cny 18.02.2023 22:59

i bedzie miodzio

Cny 18.02.2023 22:59

robimy 40m premii itzreba sprzedac tlyko fabianna, mozna przedluzyc gagsa

Cny 18.02.2023 22:58

bo teraz walcujemy porto, pozniej wyjasniamy eintracht i 1/2 to jzu za wysokie progi

Towarzysz 18.02.2023 22:58

To byłoby absurdalnie piękne

Cny 18.02.2023 22:58

ale 1/2 to trafimy jakis bayern czy real i dupa

Towarzysz 18.02.2023 22:58

Szymon ze stalowymi jajami ogrywa ich grając Edinem w podstawie

Cny 18.02.2023 22:58

wtedy mamy final

Towarzysz 18.02.2023 22:57

Chłopy opiszcie taką sytuację - rozpędzone Napoli wjeżdża bez mydła do półfinału, a my wymęczone derby Mediolanu w ćwierćfinale i trafiamy na Napoli w półfinale

Cny 18.02.2023 22:57

przeciez eintracht ich zdominuje fizycznie, zabiega

VVujek 18.02.2023 22:57

No w lidze to oni mogą się bawić grą mając taką przewagę, a CL to już inne buty

Claudio 18.02.2023 22:56

bo licze ze zajda daleko w lm

Claudio 18.02.2023 22:56

ja wlasnie boje sie ze napoli cos odwali z tym frankfurtem

Towarzysz 18.02.2023 22:56

Czekam na werdykt -15 za osimhena i scudetto dla wielkiego Interu przy stoliku i kawce aco

Cny 18.02.2023 22:56

kolo randal muani wyjasni kwicze

Cny 18.02.2023 22:56

napoli puchnie od wtorku

Towarzysz 18.02.2023 22:56

Napoli z tą swoją piękną grą niech jedzie do Francji czy premier league, i tak scudetto nie dostaną

VVujek 18.02.2023 22:56

Inter gra niezła piłkę, dobrze się to ogląda.

Towarzysz 18.02.2023 22:55

Calcio wygrywa albo ten kto potrafi grać beznadziejnie ale wygrywać albo ten który kradnie, nikt inny

Cny 18.02.2023 22:55

przeciez porto to pykniemy 3-1 na luzie

Luki165 18.02.2023 22:54

Bo nie beda stali w 9 w swoim polu karnym

Luki165 18.02.2023 22:54

Z Porto bedzie nam sie duzo lepiej gralo.

Towarzysz 18.02.2023 22:54

Co wy wiecie o calcio

Towarzysz 18.02.2023 22:54

To jest mental Panowie

Towarzysz 18.02.2023 22:54

W autobusie puści sobie kurs portugalskiego, podstawowe zwroty

Towarzysz 18.02.2023 22:53

Chłopy myślami już z Porto, nawet Heniek kontuzję udawał żeby już taktykę zacząć przed snem studiować

KibicInteru 18.02.2023 22:53

3pkt się liczyły tylko

Chuchu 18.02.2023 22:53

W środę Porto, to najważniejsze, z Udinese ważne 3 pkt a nie styl

VVujek 18.02.2023 22:53

Dokl

Claudio 18.02.2023 22:53

zobaczymy jak zagraja z Porto w LM. A narzekanie na wygrane 2 bramkami w lidze to jakaś patologia

VVujek 18.02.2023 22:52

Cny

Cny 18.02.2023 22:52

a bo to nie mozna wygrac po slabym mecuz i nie mozna przegrac po dobrym meczu

VVujek 18.02.2023 22:52

No jest i Ceny co narzeka po wygranym meczu

Towarzysz 18.02.2023 22:52

To jest chyba ten mental Szymona i przepychanie meczy?

Cny 18.02.2023 22:52

zaczyna sie

Cny 18.02.2023 22:52

gdyby cos tam to fik byloby 5-0

Cny 18.02.2023 22:52

jest i vvujek xd

Towarzysz 18.02.2023 22:52

Mnie podnieca fakt że zagraliśmy waszym zdaniem słabo ale mamy 3, pkt

VVujek 18.02.2023 22:52

Dzisiaj mogliby wygrać wysoko, taka prawda

Cny 18.02.2023 22:51

dzisiaj zagralismy slabo, taka prawda

Cny 18.02.2023 22:51

z atalnta zagralismy dobrze, to byl silny inter

Claudio 18.02.2023 22:51

Inter wygrywa to płacz, że przeciwnik byl slaby. Nie wierzę xD

Towarzysz 18.02.2023 22:51

Forza Inter jesteśmy wielcy i będzie trypleta

VVujek 18.02.2023 22:50

Jak Inter wygrywa to przeciwnik słaby. Jak Inter zgubił punkty to Inter słaby i tak w kółko xd

Cny 18.02.2023 22:50

sampa i udine z nami

Cny 18.02.2023 22:50

to pokazala polska na mundialu

Cny 18.02.2023 22:50

ale nie mozna przegrac z druzyną ktora nie atakuje

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się