Archiwum shoutboksa

Cny 19.02.2023 00:28

wsyztsko to kwestia ksiegowania

tomimar 19.02.2023 00:28

"darmo" to myślenie życzeniowe jeśli mówimy o gościu który niby ma zarabiać więcej niż Lukaku a nawet nie wiadamo ile prowizji by wziął

Cny 19.02.2023 00:28

mikiego podpisali w czerwcu a nie w lutym

KibicInteru 19.02.2023 00:28

Nikt nie kręci nosem na thurama, co Ty w ogóle gadasz

WTC 19.02.2023 00:28

Nie wiem skąd w ogóle te dwa nazwiska się biorą w waszych głowach

HB 19.02.2023 00:28

andy belotti jest w gorszej dyspozycji niz correa

Cny 19.02.2023 00:28

juz ciezko sie gada :D

WTC 19.02.2023 00:28

Jakby chcieli Belottiego lub Maticia to już by go mieli

Cny 19.02.2023 00:27

kurvva na thurama kreca nosem a smolling w pytke

Cny 19.02.2023 00:27

widze tlyko andy realnie podchodzi

andyvdm 19.02.2023 00:27

Za darmo bedzie Matic Smalling i Belotti

WTC 19.02.2023 00:27

Thuram jako uzupełnienie ale z pewnością nie jako pewniak

Cny 19.02.2023 00:27

25m przy zalozeniu ze 15 moze byc z dekretu to potezna kasa

KibicInteru 19.02.2023 00:27

Nikt nie marudzi

Cny 19.02.2023 00:26

jak marudzicie na tkurama za darmo to jzu nie wiem kogo wy byscie chcieli

KibicInteru 19.02.2023 00:26

Ale lepsi obrońcy już pewnie tak

tomimar 19.02.2023 00:26

25 milionów to całe nic jak masz 5 pozycji do uzupełnienia

Cny 19.02.2023 00:26

becao czy inny beresyznski nie potrafiliby go zatrzymac

Cny 19.02.2023 00:26

na serie a thuram jest idealny

VVujek 19.02.2023 00:26

No i typ miał zerwane więzadła

Cny 19.02.2023 00:26

lukaku/dzeko/skriniar/devrij/gags to prawie 25M

WTC 19.02.2023 00:26

Ale Pavard ma dalej kontrakt z Bayerem

KibicInteru 19.02.2023 00:25

Thuram to też nie jest żaden koks tak btw

Cny 19.02.2023 00:25

i jedyne co mozemy probowac robic to brac koksow jak thuram i pavard w rozsadniej cenie bo serio ale zwalniaja nam sie spore srodki z kontraktow

WTC 19.02.2023 00:25

Nie mam natomiast wiary w Zhangów

KibicInteru 19.02.2023 00:25

Ale więcej już nie, Correa był w miare jeszcze sensownym wyborem przy kontuzji Thurama

tomimar 19.02.2023 00:25

nie jest ważne kogo pomysłem było ściągnięcie correi, tylko kto wydał decyzje żeby to zrobić( za ponad 30mln eur) a byli to dyrektorowie Marotta i Ausilio bo to oni są odpowiedzialni za pion sportowy

WTC 19.02.2023 00:25

Ja mam nadal wiarę w Marottę

Cny 19.02.2023 00:25

jakie sa

Cny 19.02.2023 00:24

bo realia na letnie mercato sa takie

Cny 19.02.2023 00:24

tutaj nie chodzi o to czy marotta dawał rade, tylko czy bedzie jeszcze dawal rade

KibicInteru 19.02.2023 00:24

No i dlatego marotta powiedział że to jak wyważenie otwartych drzwi

WTC 19.02.2023 00:24

I każdy z nich wniósłby mniej więcej tyle co ta oferma z Lazio

Cny 19.02.2023 00:23

przeciez inter dzeko chcial jeszcze za conte

KibicInteru 19.02.2023 00:23

Byli jeszcze Belotti i Weghorst

VVujek 19.02.2023 00:23

My wie cieszmy , że po sprzedaży 2 giga chadow udało się to jakoś posklejać. Przewidywania były dużo gorsze.

KibicInteru 19.02.2023 00:23

Nie było imnych na rynku po prostu

Cny 19.02.2023 00:23

dajcie mi 7 m euro i mamy tutaj dawidowicza, tardieu i jorgensona

WTC 19.02.2023 00:23

Która z całą pewnością wyszła z podgardla Inzaghiego

KibicInteru 19.02.2023 00:23

Pierwsze o co Inzaghi poprosił to ściągnięcie Dzeko

KibicInteru 19.02.2023 00:22

Correa to była opcja c

Cny 19.02.2023 00:22

za 50k euro rocznie robiłbym lepsze

WTC 19.02.2023 00:22

No jak nie był to wymysł Inzaghiego? Chcecie sprzedawać piłkę, że to Marotta wymyślił Tucu, a nie trener, który go trenował przez kilka lat?

HB 19.02.2023 00:22

lol Zapata strzelil 1 bramke przez 670 min

andyvdm 19.02.2023 00:22

A efekt to wywalenie kupy kasy w bloto

andyvdm 19.02.2023 00:22

My sobie mozemy pisac ze bysmy brali w ciemno ale to marotta kilka mln euro zarabia za robienie transferow

tomimar 19.02.2023 00:21

trener ma robić z tego co ma

Cny 19.02.2023 00:21

bo nie placi

Cny 19.02.2023 00:21

radomiak

tomimar 19.02.2023 00:21

i nie ma co winić inzaghiego bo po to są dyrektorzy żeby ściągać piłkarzy

WTC 19.02.2023 00:21

Pokażcie mi klub który nigdy nie zrobił gównianych transferów

WTC 19.02.2023 00:21

A ile razy Napoli ściągało jakieś szroty?

KibicInteru 19.02.2023 00:21

Skończyły nam się opcje po prostu

VVujek 19.02.2023 00:21

To była opcja C ,a nie wymysł Inzaghiego

KibicInteru 19.02.2023 00:20

To nie był żaden wymysł

tomimar 19.02.2023 00:20

Prawda jest taka że miał więcej pieniedzy niż Napoli a ściągnął dużo gorszych gości

HB 19.02.2023 00:20

Zapata byl za drogi, a Thuram sie polamal

Cny 19.02.2023 00:20

to wymysł podgardlaka

WTC 19.02.2023 00:20

Tylko ta Korea to absurdalny wybór i cena

WTC 19.02.2023 00:20

Gosens był mega wahadłowym ale istniało ryzyko po kontuzji, Lukaku miał piękną historię w Interze i był raczej logicznym wyborem

Cny 19.02.2023 00:20

bo chciało się 2m na becao zaoszczędzić

Cny 19.02.2023 00:19

kadrę trzeba przebudować najpewniej radykalnie i dość szybko by nie zostać z ręką w nocniku

VVujek 19.02.2023 00:19

Tylko , że każdy brałby w ciemno Lukaku i Gosensa

andyvdm 19.02.2023 00:19

Correa Gosens Lukaku

Cny 19.02.2023 00:19

teraz nie będzie czasu na 4 obrońcę 31 sierpnia

HB 19.02.2023 00:19

nikt sie nie spodziewal, ze gosens jest skonczony

WTC 19.02.2023 00:19

O kim piszesz w kontekście 80 mln?

Cny 19.02.2023 00:18

prawda taka że ciężkie okienko przed nami

andyvdm 19.02.2023 00:18

Godne pochwlay jest wywalenie orawie 80 mln na szrot

VVujek 19.02.2023 00:18

Dokładnie

WTC 19.02.2023 00:18

Tym co miał to łatał

WTC 19.02.2023 00:17

Jednak pisanie że Marotta stracił swój błysk to mocna przesada. Hakimi zastąpiony w najlepszy MOŻLIWY sposób, tak samo Eriksen i Lukaku

pablo77 19.02.2023 00:17

o ile z 3-ki Lukaku, Correa, Dzeko, ktos ma jakis potencjał to Lukaku, przy regularnej grze moze sie odbudować ale nie stać nas na niego.

Cny 19.02.2023 00:16

a patrząc na to co się dzieje to u nas szybko by się na długo połamał :p

WTC 19.02.2023 00:16

Dlatego ja nie mam pretensji o przyjście Lukaku, ale fakt jest taki, że to Marotta pragnął Dybalę, tak jak napisałem wcześniej

Cny 19.02.2023 00:16

vvujek dokladnie

WTC 19.02.2023 00:16

No tak by było

tomimar 19.02.2023 00:16

Tucu nie odejdzie bo nikt mu nie zapłaci tyle co my, nawet na darmowe wypożyczenie nie odejdzie

VVujek 19.02.2023 00:16

Wiesz jaka jest prawda ? Gdyby przyszedł Dybała i złapał kontuzje to wszyscy by pisali : Było brać Lukaku przecież wiadomo, że Dybała to szklanka

WTC 19.02.2023 00:15

Zresztą odejście całej tej trójki to żaden dramat

andyvdm 19.02.2023 00:15

I to nadejdzie niedlugo

Cny 19.02.2023 00:15

tomimar ja napisałem kto jest do wzięcia z czelsi a nie kogo potrzebujemy od nich

HB 19.02.2023 00:15

a Inter walczy o mistrzostwo?

andyvdm 19.02.2023 00:15

Dzeko jeszcze strzela od czasu do czasu ale to jest kwestia czasu jak bedzie kompletnie bezuzyteczny

HB 19.02.2023 00:15

no Monza ma wiecej $ niz Inter

WTC 19.02.2023 00:15

Co Monza? Monza walczy o mistrzostwo? XD

HB 19.02.2023 00:15

bedzie na pensje dla darmowego

HB 19.02.2023 00:15

Correę trzeba sprzedac chociazby za 10 mln

Cny 19.02.2023 00:15

lautaro/thuram/Esposito jak da radę w Bari 4 trzeba szukac

tomimar 19.02.2023 00:14

ja tylko odpowiwadam na pomysły twoje a nie czy potrzebujemy pomocnika Cny

VVujek 19.02.2023 00:14

WTC 19.02.2023 00:05 Żółty gołodupiec z Inzaghim są głównymi odpowiedzialnymi za brak np. Dybali, który byłby teraz nieoceniony

HB 19.02.2023 00:14

WTC Monza?

pablo77 19.02.2023 00:14

Inzaghi woli Gagsa wpuscic niz Asllaniego

WTC 19.02.2023 00:14

Dżeko pewnie podpisze nowy kontrakt bo niby kto mu da lepsze warunki sportowe i finansowe? A Lukaku to w sumie żadne wzmocnienie jak na ten moment. Odejście Tucu jest mało prawdopodobne

Cny 19.02.2023 00:14

Andy no trafili udało im się, wiadomo że my tak nie zrobimy, potrzebujemy jakości na już a nie na być moze

pablo77 19.02.2023 00:14

ale Inzaghi o tym nie wie

HB 19.02.2023 00:14

lukaku to wrak przeciez, dzeko ma 37 lat za miesiac

pablo77 19.02.2023 00:14

Kwicza na wahadło nie dałby rady

tomimar 19.02.2023 00:14

Koulibaly całkiem ok pomysł bo może ma cele sportowe i będzie chciał wrócić do serie a

andyvdm 19.02.2023 00:13

Kwicza + Kim = 30 mln euro Correa + Gosens = 50 mln

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się