Archiwum shoutboksa

Towarzysz 20.02.2023 21:46

Cny to teraz do końca czerwca ma być na trybunach?

Towarzysz 20.02.2023 21:46

Tom do kogo Ty w ogóle to piszesz bo nie rozumiem

Cny 20.02.2023 21:46

jak jestes na wypowiedzeniu to zawsze efektywnosc ci spada

Cny 20.02.2023 21:45

moze i profesjonalista, ale etz czlowiek

Tom_Hardy 20.02.2023 21:45

Krytykowac mozna pilkarzy bo są slabi a trenerjro kozak

Cny 20.02.2023 21:45

ale sam sie nie wystawił

Towarzysz 20.02.2023 21:45

Ja nie uważam że nie powinien, to profesjonalista i powinien grać zawsze na 100%

Cny 20.02.2023 21:45

oczywiscie zasluzona no bo to on zrobil czerwo

Cny 20.02.2023 21:44

zwyczajnie inzaghi nie powinien go wystawiac,a cala krytyka spadła na skriniara

Towarzysz 20.02.2023 21:44

Ale nie mówię że byłbym w stanie na to postawić pieniądze

Towarzysz 20.02.2023 21:44

Na granicy faulu

Cny 20.02.2023 21:44

po któym padłaby bramka albo i nie, pech chciał że nas osłabił

Towarzysz 20.02.2023 21:44

Ja tak czułem bo on gra zawsze agresywnie

Cny 20.02.2023 21:43

mógł być babol jakiś

Cny 20.02.2023 21:43

w sensie to nei musiała być czerwona

Towarzysz 20.02.2023 21:43

Może i Cny masz rację, ja też miałem przeczucie, że dostanie czerwoną, ale to było na zasadzie intuicji a nie rozsądku

Cny 20.02.2023 21:43

ale sporo osób wini denzela, gdy trener mu nie pomaga

Cny 20.02.2023 21:43

chodiz mu o ogólną ocenę dumfriesa, któryw klubie jest rzeczywiśćie pod formą

Towarzysz 20.02.2023 21:42

Ja nie wiem kto "yebie" Denzela

Cny 20.02.2023 21:42

i efekt jest taki ze gość którego gra opiera się na fizyczności tylko na mundialu grał dobrze bo grał od dechy do dechy i był w rytmie

Tom_Hardy 20.02.2023 21:42

W holandii potrafi grac w 352 a w Interze ma trenera idiote

Cny 20.02.2023 21:42

A to Denzela cały sezon tak Szymon rozwala, rotująć bez ładu i składu

Cny 20.02.2023 21:41

to kolejny duży błąd Szymona

Tom_Hardy 20.02.2023 21:41

Denzela yebiecie ze slaby a jak ma wejsc w rytm jak gra 1 na 6 meczy

Cny 20.02.2023 21:41

z resztą uparcie Inzaghi nei chce dać zagrać de Vrijowi na półprawym

Cny 20.02.2023 21:41

i trzeba było wybrać bezpieczniejsze rozwiązanie. W końcu graliśmyz EMpoli a nie z czołówką tabeli. Darmian na półprawym, Denzel na wahadle i nie byłoby całej szopki

Tom_Hardy 20.02.2023 21:40

Hipokryxja maverikow i wujkow

Tom_Hardy 20.02.2023 21:40

Jak chuyowo gramy to wina pilkarzy, a jak cos wyjdzie to majstersztyk trenera. Jak trafi ze zmianą czasem to ma nosa, jak nie trafi to wina pilkarza

Cny 20.02.2023 21:40

wkoło*

Cny 20.02.2023 21:40

Zwyczajnie za duży kwas był w koło

Cny 20.02.2023 21:40

Ech to ja już przed meczem pisałem, że Skrniar powinien odpocząć w tamtym meczu z Empoli

Towarzysz 20.02.2023 21:39

Jeśli ktoś miałby przewidzieć że dostanie czerwoną kartkę to gratuluję

Cny 20.02.2023 21:39

Może wyjdzie na Jube W CI, może dostanie 7 minut ze Spezią, a może wejdzie w przerwie ratować nas z Porto. No nie wiemy :D

Towarzysz 20.02.2023 21:39

Ale Skriniar to profesjonalista

Cny 20.02.2023 21:39

Na dodatek Bellanova po meczu z Empoli znowu został odstawiony. I kiedy teraz zagra? Nie wiemy, bo to jest Inzaghi

Towarzysz 20.02.2023 21:39

Z bellanova zgoda

Cny 20.02.2023 21:38

na tej zasadzie nie można nigdy krytykować trenera, no do dopiero przecież po meczu wyszło, że ktoś zagrał źle. A zarównow przypadku Skrniara i Bellanovy decyzje były błędne już w momencie ich podejmowania

Cny 20.02.2023 21:37

te dwie decyzje się nie bronią

Cny 20.02.2023 21:37

przecież do podstawy

Cny 20.02.2023 21:37

no nie

Towarzysz 20.02.2023 21:36

Po fakcie każdy jest mądry

Cny 20.02.2023 21:36

A z Bellanovą wtedy pojechał po bandzie. To jest nie do obrony, że w kluczowym momencie wpuszcza zawodnika odstawionego od gry, bez rytmu itd. W późniejszych meczach ile minut dostał Bellanova?

Cny 20.02.2023 21:35

Napiszę po raz któryś. Z Empoli nie powinien wystawiać Skrniara ze względu na całe kontraktowe zamieszanie, które wtedy się nasiliło.

Towarzysz 20.02.2023 21:27

Niektórzy chyba po prostu wylewają swoje żale, szkoda, że nie mamy na to większość wpływu i mamy wybór - albo się dobrze bawić kibicując, albo się kłócić, pluć jadem

VVujek 20.02.2023 21:23

Najlepsze, że nie ważne jaki trener prowadzi Inter, kibice zawsze wiedzą lepiej jakim składem i ustawieniem powinien wyjść i jakich zmian dokonać.

Towarzysz 20.02.2023 21:23

Bo takie krytykowanie nie jest konstruktywne

Towarzysz 20.02.2023 21:22

Przeanalizuj sobie szybciutko skład z empoli i opisz kogo miałby wstawić

Towarzysz 20.02.2023 21:22

Jak nie stawia to hejt że tylko wtedy postawił

Towarzysz 20.02.2023 21:22

Jakby stawiał na Bellanove po słabym meczu to byłby hejt że wstawia słabego młodego który nie dorasta

Towarzysz 20.02.2023 21:22

Przecież to pieprzenie bez sensu

Towarzysz 20.02.2023 21:22

Powiedz mi co innego ma zrobić

Towarzysz 20.02.2023 21:21

ANDYVDM 20.02.2023 20:46 Najpierw Bellanova siedzi na lawie caly czas, z Empoli jka trzeba ratowac punkty wxhodzi pierwszy potem z powrotem lawa

VVujek 20.02.2023 21:20

Już nie róbcie z Handanovicia totalnego amatora.

broda4991 20.02.2023 21:19

jakby miał chociaż troche godnosci to dla dobra zespolu by odmówił albo udawał konuzjet

broda4991 20.02.2023 21:18

wraca Samirr Ręczniković załatwić nam reszte tego co jeszcze można wygrac :D

broda4991 20.02.2023 21:18

Kapitan Interu, Samir Handanovic, jest typowany do obsady bramki w meczach półfinałowych Coppa Italia. Według Tuttosport, podjęto decyzje że Słoweniec wystartuje w meczach Pucharu Włoch, kosztem Andre Onany, który usiądzie na ławce rezerwowych. Ku zaskoczeniu wszystkich, kapitan Interu, wyszedł w pierwszym składzie w meczu przeciwko Udinese pierwszy raz od momentu, kiedy Onana został pierwszym wyborem trenera Inzaghiego. Mimo jak dotąd jasnej hierarchii, zdecydowano o tym, że to Handanovic będzie starterem w meczach przeciwko Juventusowi.

broda4991 20.02.2023 21:17

uwaga petarda idzie

Xucatlan 20.02.2023 21:16

Jakby się tak zastanowić, to jeszcze pewnie sporo więcej można byłoby znaleźć.

Xucatlan 20.02.2023 21:16

Klopp również

Xucatlan 20.02.2023 21:14

Allegri, Guardiola, Ancelotii, tak dla przykładu.

Xucatlan 20.02.2023 21:14

andyvdm 20.02.2023 20:47 Ktory normalny trener rotuje bramkarzami

AveCaesar 20.02.2023 21:02

której nie mają młodzi

AveCaesar 20.02.2023 21:02

z bezcenną mentalnością zwyciezców

Imrahil 20.02.2023 21:01

bedzie ciezko

VVujek 20.02.2023 21:00

Nom i ciekawe , że te "debilne" rotację dały 3 pkt ,a Udine oddało chyba tylko jeden strzał na bramkę xd Ja nigdy nie zrozumiem narzekania po wygranym meczu , to już taki hejt dla zasady.

Orzeu 20.02.2023 20:56

tylko mistrzów

Orzeu 20.02.2023 20:56

nie odpady

Luki165 20.02.2023 20:47

Po czym zakontraktują odpady po 30

Luki165 20.02.2023 20:47

Ausilio stwierdził ze pozyskamy mlodych silnych zawodników zeby byc nadal konkurencyjnym, ale nie bedziemy promowac

andyvdm 20.02.2023 20:47

Ktory normalny trener rotuje bramkarzami

andyvdm 20.02.2023 20:46

Cyrk z brankarzami od poczatku sezoni

andyvdm 20.02.2023 20:46

Najpierw Bellanova siedzi na lawie caly czas, z Empoli jka trzeba ratowac punkty wxhodzi pierwszy potem z powrotem lawa

andyvdm 20.02.2023 20:45

Inzaghi to debil

VVujek 20.02.2023 19:55

I cny któremu się tłumaczy , że Inzaghi ma regularnie osłabiana kadrę , on na to to nic i tak powinien być progress xd

VVujek 20.02.2023 19:53

On myśli ,że jak przyszła szufladka że swoją nitro dziewczyną i stali za nim w dyskusji to zostałem wyjaśniony xd

VVujek 20.02.2023 19:50

Wyjaśniony ? Haha chyba ci się coś popierdo...

maverik 20.02.2023 19:43

a Ambroży zaliczyl asyste przy golu Lautaro

maverik 20.02.2023 19:43

jakos w Juventusie od lat nie maja problemu z rotowaniem bramkarzy

Tom_Hardy 20.02.2023 19:35

Rotowanie bramkarzy k.ur.w.a żenada na skale światową

Tom_Hardy 20.02.2023 19:29

Niereformowalny tępy pseudotrener

Tom_Hardy 20.02.2023 19:27

Ambroży dupy z lawki nie podnosi od mscy a tu nagle yeb pierwszy wchodzacy, a asllani kwitnie bo odchodzący po sezonie gags ma większego kutange i Simeone ma swedzenie dupy jak widzi go spoconego w krotkich spodenkach

Tom_Hardy 20.02.2023 19:24

Nie chce mi sie z toba dyskutowac. Zostales tu pare razy wyjasniony i dalej nie pojmujesz. Podniecaj sie tym Inzaghim do woli, żeby było fajniej to jeszcze z handą go usprawiedliwiaj

VVujek 20.02.2023 19:21

1.Zapata 2.Thuram

VVujek 20.02.2023 19:20

Ta wybrał, jak Korea był 3. Opcja

Tom_Hardy 20.02.2023 19:20

Se wybral corełe to ma slabszą

VVujek 20.02.2023 19:16

Warunki ma takie , że z roku na rok słabsza kadra.

VVujek 20.02.2023 19:15

Beka z tym hejtem na Inzagiego , co by nie zrobił jest źle xd rotuje źle, nie rotuje źle. Wygrywamy mecz źle, tracimy punkty źle.

timon 20.02.2023 19:09

To, ze Suning jest niewiarygodne to juz od 1,5 roku sporo osob pisze

andyvdm 20.02.2023 19:06

Ale poza tym legenda

andyvdm 20.02.2023 19:06

Tylko udawal miesiacami kobtuzje bo nie chcial grac

andyvdm 20.02.2023 19:06

Wspaniala legenda zadbal o Inter

Towarzysz 20.02.2023 18:30

To jest przede wszystkim fan pieniędzy i czyichś żon

Towarzysz 20.02.2023 18:30

Icardi fan Interu, legenda?

Towarzysz 20.02.2023 18:30

Witam wy tak poważnie?

Xucatlan 20.02.2023 18:26

Warto też dodać, że przed odejściem przedłużył kontrakt żebyśmy czasem nie zostali z pustymi rękoma. Nie to co M***n $kriniar.

FENDI_SOSA 20.02.2023 18:22

! <3

pablo77 20.02.2023 17:43

fan Interu, były kapitan, legenda :serce:

Luki165 20.02.2023 15:54

Bo dawno go tutaj nie bylo

Luki165 20.02.2023 15:54

Endru zapewne znowu banicja

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się