Archiwum shoutboksa

Luki165 21.02.2023 13:57

tak poki co jest dobrze

Luki165 21.02.2023 13:57

nie rozpisując się na poszczególne mecze. Na tym etapie jakbyśmy mieli te 6 pkt wiecej to uznałbym ze gramy b.dobry sezon

Kredence 21.02.2023 13:56

Podobno ładnie gramy xd

Dzonyy 21.02.2023 13:56

Reszte gralismy jak leszcze.

Dzonyy 21.02.2023 13:56

Ja 2 wiecej. Za Monze.

Luki165 21.02.2023 13:55

ja tam dalej bede się upierał ze na tym etapie powinniśmy mieć 6 pkt wiecej

Luki165 21.02.2023 13:54

możliwe, ale też na koniec możemy mocniej zacząć gubic punkty i na koniec tych punktów bedzie mniej

Dzonyy 21.02.2023 13:52

bo rok temu byly 4 mecze bez zwyciestwa

Dzonyy 21.02.2023 13:52

Troche w tym zasluga latwiejszego kalendarza do tej pory

Dzonyy 21.02.2023 13:51

Pisalem wczesniej, ze za kilka kolejek bedziemy miec wiecej punktow niz w poprzednim sezonie po tylu kolejkach

Dzonyy 21.02.2023 13:50

Jaram sie opór.

Luki165 21.02.2023 13:50

:)

Dzonyy 21.02.2023 13:50

No tak.

Luki165 21.02.2023 13:50

z Lm włacznie ?

Luki165 21.02.2023 13:50

xD

Dzonyy 21.02.2023 13:50

Robcie skriny

Dzonyy 21.02.2023 13:50

Teraz 5 zwyciestw pod rzad bedzie.

AveCaesar 21.02.2023 13:49

i jak widzę zarobiliśmy na nim 1,5 mln więc sukces !

andyvdm 21.02.2023 13:49

To sie ma ochote wziac pale i w ten betonowy leb przywalic

andyvdm 21.02.2023 13:49

Asllani co wejdzie to gajnie sie pokazuje a potem gra Gagliardini

Luki165 21.02.2023 13:48

no akurat mnie mega irytuje to, ze nie stawiamy mocniej na Asllaniego i betonowe przywiązanie, ze on nie bedzei potrafił zgrać na 8

Dzonyy 21.02.2023 13:48

Gdzies ostatnio czytalem, ze ma poparcie zarzadu i chca mu dac przebudowac zespol

AveCaesar 21.02.2023 13:48

heh on chyba po sezonie poleciał

AveCaesar 21.02.2023 13:47

stawiam na knura na klopie

Dzonyy 21.02.2023 13:47

a to taki diament xD

Dzonyy 21.02.2023 13:47

Mi to sie dzis sapanie przypomnialo, na Spalla, ze nei stawia na Karamoaha

Luki165 21.02.2023 13:46

Dzisiaj transfery opieramy tylko na kilku agentach z którymi klub ma dobre kontakty.

andyvdm 21.02.2023 13:46

No to prawda

andyvdm 21.02.2023 13:46

Dzonyy 21.02.2023 13:42 Pierwszy raz od lat nie bawi mnie tak narzekanie, ze BETON na kogos nie stawia

Luki165 21.02.2023 13:45

tylko ze to trzeba mieć ludzi od scoutingu a nie tylko biadolić, ze owych się posiada.

Dzonyy 21.02.2023 13:45

Co tu dzisiaj ogladac KwicaShow czy klopisko vs knur

Dzonyy 21.02.2023 13:42

Bo zawsze byly placze o jakichs pacholow

Luki165 21.02.2023 13:42

20 meczy w bundes 12 asyst 10 bramek

Dzonyy 21.02.2023 13:42

Pierwszy raz od lat nie bawi mnie tak narzekanie, ze BETON na kogos nie stawia

Dzonyy 21.02.2023 13:42

Z Asllaniego to moze i by cos bylo jak by gral.

Towarzysz 21.02.2023 13:42

zesrał sie to nic z niego nie będzie

Towarzysz 21.02.2023 13:41

niestety poziom asllaniego

Dzonyy 21.02.2023 13:41

Teraz kojarze.

Dzonyy 21.02.2023 13:41

:D

Luki165 21.02.2023 13:41

bo miał setke na nodze

Luki165 21.02.2023 13:41

ten co przegrał ms Francji xD

Dzonyy 21.02.2023 13:41

co to Muani?

Towarzysz 21.02.2023 13:41

I jak widać, jego upokorzenie zasiało potworny ferment na stronie fcinter.pl, którego owoce zbieramy do dzisiaj

Luki165 21.02.2023 13:41

taki Muani przechodził do Frankfurtu za 16 mln. Tak wiec mozna wydawać racjonalnie pieniądze

AveCaesar 21.02.2023 13:41

nie no jasne co t ojest 90 mln w naszej kondycji finansowej. przecież Chelsea więcej wtopiła

Pjerun 21.02.2023 13:40

Widzę po prostu, że wy jesteście wszyscy w jednej rzeczy najlepsi - w krytykowaniu, w wytykaniu błędów itd., a nikt nie patrzy na to jakie okoliczności towarzyszą podejmowaniu tych wszystkich decyzji w klubie

Towarzysz 21.02.2023 13:40

Nie jakaś tam osoba, a Pan Nicolas80, który pojmuje jak mało kto

Dzonyy 21.02.2023 13:40

tak jak narzekania na hande nawet jak nie zepsul

Dzonyy 21.02.2023 13:40

o correi*

Dzonyy 21.02.2023 13:40

tez mnie meczy czytanie o handzie

Dzonyy 21.02.2023 13:40

xD

Towarzysz 21.02.2023 13:40

sorry ale nie mogę przejść przy tym wpisie obojętnie

Towarzysz 21.02.2023 13:39

XUCATLAN 21.02.2023 10:32 O Correi pisała jedna osoba, a temat teraz całymi dniami od 2 miesięcy pół strony wałkuje.

Kredence 21.02.2023 13:39

XD

Pjerun 21.02.2023 13:38

Przy obecnych kwotach transferowych na rynku te 90mln rozłożone na tyle zawodników to jest śmiech na sali.

Luki165 21.02.2023 13:38

i to jest dramat

Luki165 21.02.2023 13:38

a to juz jest inna kwestia

Kredence 21.02.2023 13:35

A potem płacz że nie ma kim grać

Kredence 21.02.2023 13:35

Niektórzy są jak zdarta płyta i będą tylko bredzic o -60 na okno transferowe nie widząc że Inter wydał w ostatnich 2 letnich oknach blisko 90 mln na graczy których równie dobrze mogłoby nie być w kadrze

Dzonyy 21.02.2023 13:35

MI to sie nie chce uwierzyc, ze byl ktos chetny na Corree po tak fatalnym sezonie.

Luki165 21.02.2023 13:31

Gdyby było inaczej Dybala nie czekałby do końca okienka na Inter

Krisu 21.02.2023 13:30

Co jak co ale Inter media house potrafią skleić filmik

Luki165 21.02.2023 13:30

Tylko przedłużało się zerwanie kontraktu z Sanchezem oraz weto trenera

AveCaesar 21.02.2023 13:30

a wcześniej kupujemy Tucu za 30 mln bo nie ma kasy ;)

Krisu 21.02.2023 13:29

Widzieliście intro jutrzejszego meczu?

Luki165 21.02.2023 13:29

oczywiscie ze mogli być obaj. Tylko należało pokazać dzwi Tucu

Pjerun 21.02.2023 13:29

Nie żeby coś, ale przed transferem to łatkę szklanki zdecydowanie bardziej miał Dybała niż Lukaku

Orzeu 21.02.2023 13:29

wybór był Lukaku / Dybala

Luki165 21.02.2023 13:29

mogli

Orzeu 21.02.2023 13:29

no nie mogli

Luki165 21.02.2023 13:29

dokonał wyboru

Orzeu 21.02.2023 13:28

nie wszystkiemu jest Correa winny xd

Luki165 21.02.2023 13:28

mogli być obaj

Orzeu 21.02.2023 13:28

nieprawda wolał Lukaku

Luki165 21.02.2023 13:28

to, że nie ma Dybali to tylko wymysł trenejro. Bo wolał nadal odbudowywać Correa xD

Pjerun 21.02.2023 13:25

Niestety nie jest w formie i trapią go kontuzje

Pjerun 21.02.2023 13:25

Nie, potrzebny był szybki zawodnik, który będzie potrafił zagrać 1vs1 z obrońcą na otwartej przestrzeni. Lukaku w formie to jest właśnie taki zawodnim.

pablo77 21.02.2023 13:24

tu przed sezonem potrzebny był Dybala zawodnik z dryblingiem z techniką a zamiast tego straciliśmy Sancheza który to wszystko ma tylko jest wiekowy i wypadaloby ich wymienic a tak to jest lipa

AveCaesar 21.02.2023 13:22

i przychodzi Lukaku na wypożyczenie za 20 mln + planujemy następne i wykup

AveCaesar 21.02.2023 13:17

taa

Pjerun 21.02.2023 13:17

No te -30 to niestety musimy się liczyć ze sprzedażą jakiegoś kluczowego zawodnika

AveCaesar 21.02.2023 13:16

w ostatnim okienku okienku byliśmy - 30 mln, dwa okienka temu +160 mln

AveCaesar 21.02.2023 13:15

budżet - 60 mln to ściema klepana do mediów

Seba 21.02.2023 13:14

ale że będzie taką klapą, to chyba nawet najwięksi optymiści nie wierzyli

Seba 21.02.2023 13:14

a milanówkiem kręcił aż miło :D

ZnawcaCalcio 21.02.2023 13:13

a nie sezon

ZnawcaCalcio 21.02.2023 13:13

bardziej rundę

Seba 21.02.2023 13:13

sezon

Seba 21.02.2023 13:13

W Lazio akurat miał za sobą całkiem udany transfer. Wchodził z ławki i robił robotę

Pjerun 21.02.2023 13:13

Mimo wszystko w Lazio grał dobrze

ZnawcaCalcio 21.02.2023 13:13

xd

Pjerun 21.02.2023 13:13

Ale nikt się nie spodziewał, że będzie aż tak slaby

ZnawcaCalcio 21.02.2023 13:13

bo kto to mógł przewidzieć, że kaleka będzie kaleką

ZnawcaCalcio 21.02.2023 13:13

bo każdy średniointeresujący się calcio kibic wiedział, że Correa nie daje żadnej gwarancji, a może sporo minut opuścić

ZnawcaCalcio 21.02.2023 13:12

nie wiem, ja nie chciałem Correi i wolałem zaryzykowac

ZnawcaCalcio 21.02.2023 13:12

i Pinamontim

Pjerun 21.02.2023 13:12

Ale kto to mógł przewidzieć wtedy

Pjerun 21.02.2023 13:12

Świetnie, już widziałbym krytykę Marotty że nikogo nie kupił i zostaliśmy z Lautaro, Dzeko i Sanchezem

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się