Archiwum shoutboksa

HB 22.02.2023 21:19

Barelka ladnie wymusil faul

Capar 22.02.2023 21:18

Oj

Nerazzurx10 22.02.2023 21:18

Bojcie sie

Chuchu 22.02.2023 21:18

Ajajajajaj

Nerazzurx10 22.02.2023 21:18

Lautaro włączył tryb mundialu

Capar 22.02.2023 21:18

Dobrze że lautaro tak w kratkę gra bo by go zhang już dawno sprzedal

Tom_Hardy 22.02.2023 21:16

Szef nie pozwala

Cny 22.02.2023 21:16

Barella ma zakaz drublowania? kilka akcji i zamiast iść 1 na 1 bo dużo miejsca to wstrzymuje i do obroncow

Tom_Hardy 22.02.2023 21:15

Barella progres u Inzaghiego

Nerazzurx10 22.02.2023 21:15

Barelka zaraz bedzie darl sie na kolegów ze mu strzal nie wyszedł

Chuchu 22.02.2023 21:15

xD

INTERkibic 22.02.2023 21:15

Widzę ze już nerwowo.

INTERkibic 22.02.2023 21:14

Boże drogi

INTERkibic 22.02.2023 21:14

Następny.

Nerazzurx10 22.02.2023 21:14

Sam chcial a wysslo jakby nie widzial ze leci, debil

HB 22.02.2023 21:14

topowy napastnik

HB 22.02.2023 21:14

lautaro eh

INTERkibic 22.02.2023 21:14

Dostał na ten pusty łeb i nic.

Nerazzurx10 22.02.2023 21:14

No o tyk mowie xd

INTERkibic 22.02.2023 21:14

Spodziewał się kiep bo sam wolał.

Nerazzurx10 22.02.2023 21:14

Tak strzelil, jakby sie nie spodziewal pilki xD

INTERkibic 22.02.2023 21:14

No ale ej. Kurva co ten lautaro. No kurva !! !! !

INTERkibic 22.02.2023 21:13

No kurva jak można nie trafić w bramkę do kurvy nedzy

Nerazzurx10 22.02.2023 21:13

A lautaro no cóż..

Tom_Hardy 22.02.2023 21:13

Zagral ladnie

Nerazzurx10 22.02.2023 21:13

Kurna, ale ten Dimarco ma linijke w nodze

Claudio 22.02.2023 21:13

ale kanciaty łeb

Chuchu 22.02.2023 21:13

Kurde Lauti musisz to trafić

INTERkibic 22.02.2023 21:13

Chce piłkę. Dostaje idealna na łeb i co kurva !! !! !!

Claudio 22.02.2023 21:13

szkoda ze nie wpadla

Dzonyy 22.02.2023 21:12

Piekna Piła od dimarko

HB 22.02.2023 21:12

Juby też dziś zagra

andyvdm 22.02.2023 21:11

Trup same straty

Capar 22.02.2023 21:11

Nic się nie dzieje

HB 22.02.2023 21:10

Inzaghi w swojej ulubionej zimowej sukience

Tom_Hardy 22.02.2023 21:09

I chiy inzaghi wywalil go z rytmu tą rotacja bezsensowna

Adriano_forever 22.02.2023 21:09

no przecież swietnie gra nogami

Xucatlan 22.02.2023 21:09

Co ten Onana po autach kopie.

Nerazzurx10 22.02.2023 21:03

Ten sedzia chyba z okręgówki

minus09 22.02.2023 21:02

alez bastoni pieknie rządzi juz w obronie

HB 22.02.2023 21:02

Dumfries jest ofiara mobbingu w tej druzynie

Adriano_forever 22.02.2023 21:00

No to na pucharze

Adriano_forever 22.02.2023 21:00

ohh wait...

Adriano_forever 22.02.2023 21:00

Dobra szybki wpierdziel i skupiamy się na lidze

Tom_Hardy 22.02.2023 21:00

Dumfries mnie tak boli że szymom go odstawil

pluto11 22.02.2023 20:54

Nie no u siebie z Porto przegrać to będzie kompro

Capar 22.02.2023 20:52

O kurde, czyli jak przerzna to będzie kompromitacja. A jak wygramy to Zhang będzie sobie liczył za I ter jeszcze więcej. Tak źle i tak niedobrze

HB 22.02.2023 20:51

Porto to druzyna na poziomie Betisu i ciezko mi sobie wyobrazic zeby Inter, mimo balaganu Inzaghiego mial odpasc w dwumeczu

Capar 22.02.2023 20:51

Śledził?

Capar 22.02.2023 20:50

W lidze porto solidnie stoi, ale jak gra? Ktoś ich śledzik w jakimś meczu po mundialu?

El_Imprezatore 22.02.2023 20:50

ja obstawiam remis albo wtopa

Capar 22.02.2023 20:49

Co obstawiacie? Ma ktoś pojęcie i śledzi Porto?

Piekarz 22.02.2023 20:48

WIELKI INTER

Krisu 22.02.2023 20:45

Ale bliski wschód

Krisu 22.02.2023 20:45

Za free jakosc hd

Krisu 22.02.2023 20:45

https://www.as-goal.com/

Luki165 22.02.2023 20:43

Ja chce zobaczyć Inter ktory od początku do końca walczy , stara sie . Oby sie udalo

keler1S 22.02.2023 20:43

WItam Macie jakiegos linka?

VVujek 22.02.2023 20:43

Dziś Inter wygrywa,taka prawda. Forza Inter !

Ojciec SB 22.02.2023 20:43

macie jakiegos linka? nawet jakby trzeba bylo wykupic, ale dostep na mecz a nie cale abonamenty

Krisu 22.02.2023 20:42

Jeśli nie dostaniemy konterki to na zero z tyłu! :D

Krisu 22.02.2023 20:41

Oj tam narzekać. Trzeba się cieszyć całą oprawą i meczem. Będą emocje

pluto11 22.02.2023 20:41

Trafiliśmy chyba najlepiej jak można było, teraz poprostu nie spier.... tego

Kusy 22.02.2023 20:41

Bo nie ma na co jeszcze narzekać, sędzia gwizdnie się zacznie

Krisu 22.02.2023 20:40

Co tu taka cisza na sb? Działa? :D

Krisu 22.02.2023 20:36

Piłkarze dla takich meczów z pełną widownią na GM. Czego więcej. Auuuu

Krisu 22.02.2023 20:34

Ja już spakowany na jutro. Obowiązki odhaczone i już piwerko z Polsatem

Krisu 22.02.2023 20:34

Forza Forza Forza

Nasir 22.02.2023 20:25

Witam o której dzisiaj popuszcza zwieracze i wyleje się brunatna substancja z dupki inziego?

ragnar 22.02.2023 20:21

Dżeko w lm nad nie raz ratował, zwlaszcza na podmeczonego rywala, wiec moze lepiej było wyjsc Lukaku a poten xmiana...ale dobaczymy...2 0 marzenie

Chuchu 22.02.2023 20:19

Hajto w ostatnich miesiącach jakoś tak pozytywnie o lidze włoskiej zaczął się wyrażać

Msiej 22.02.2023 20:17

Siemka, macie jakieś sprawdzone streamy?

pablo77 22.02.2023 20:01

Xucatlan ja się bardziej obawiam, że drewno będzie skrzypieć

Tom_Hardy 22.02.2023 19:59

Oby dzis zagrali na poziomie

Xucatlan 22.02.2023 19:59

No raczej, że Dżeko w podstawie. Przecież nie wystawimy ulanego Lakaki na mecz LM, gdzie cały świat patrzy.

Tom_Hardy 22.02.2023 19:58

No ostatni wystep dzeko i darmiana rzeczywiscie wybitny

KibicInteru 22.02.2023 19:58

Najmocniejszy skład dzisiaj

Artur1 22.02.2023 19:57

Dzeko w podstawie

Tom_Hardy 22.02.2023 19:12

Dzisiaj musimy wygrać.

Luki165 22.02.2023 19:03

Miki od początku

pablo77 22.02.2023 18:26

a Brozo ? Miki chyba zszedl z kontuzja ostatnio ?

pablo77 22.02.2023 18:25

ale lipa, szymon obsraniec

Luki165 22.02.2023 18:24

No nie. Dzeko i darmiam od poczatku podawalo sky

pablo77 22.02.2023 18:23

jak nie

Luki165 22.02.2023 18:23

Bie

pablo77 22.02.2023 18:22

lakaka w 1 skladzie ?

FENDI_SOSA 22.02.2023 17:29

eyy xd

pablo77 22.02.2023 16:52

to by znaczyło ze 1 Włoska druzyna przynajmniej w 1/2

pablo77 22.02.2023 16:51

1/4 Inter - Napoli byłoby super dla Wloskiej pilki

pablo77 22.02.2023 16:51

:D

martins2000 22.02.2023 16:36

Paulo Dybala złożył wniosek o odszkodowanie w stronę Juve za zerwanie rozmow w sprawie kontraktu. Piłkarz miałby otrzymać 3,7 mln euro. Wczoraj został przesłuchany w tej sprawie przez Guardia di Finanza. Dybali grozi miesięczna dyskwalifikacja. [La Repubblica]

Adriano_forever 22.02.2023 16:09

oby

Krisu 22.02.2023 15:44

Napoli jeszcze nie przeszło Eintrachtu a już ma pewne miejsce w finale.

pablo77 22.02.2023 15:18

Ta na pewno

martins2000 22.02.2023 15:16

Napoli wejdzie do finału LM

HB 22.02.2023 13:24

Myślę instynktownie "chcę go w Interze!", ale po chwili uspokajam się i wracam do przeglądania napastników w lidze cypryjskiej

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się