Barelka ladnie wymusil faul
Oj
Bojcie sie
Ajajajajaj
Lautaro włączył tryb mundialu
Dobrze że lautaro tak w kratkę gra bo by go zhang już dawno sprzedal
Szef nie pozwala
Barella ma zakaz drublowania? kilka akcji i zamiast iść 1 na 1 bo dużo miejsca to wstrzymuje i do obroncow
Barella progres u Inzaghiego
Barelka zaraz bedzie darl sie na kolegów ze mu strzal nie wyszedł
xD
Widzę ze już nerwowo.
Boże drogi
Następny.
Sam chcial a wysslo jakby nie widzial ze leci, debil
topowy napastnik
lautaro eh
Dostał na ten pusty łeb i nic.
No o tyk mowie xd
Spodziewał się kiep bo sam wolał.
Tak strzelil, jakby sie nie spodziewal pilki xD
No ale ej. Kurva co ten lautaro. No kurva
!
No kurva jak można nie trafić w bramkę do kurvy nedzy
A lautaro no cóż..
Zagral ladnie
Kurna, ale ten Dimarco ma linijke w nodze
ale kanciaty łeb
Kurde Lauti musisz to trafić
Chce piłkę. Dostaje idealna na łeb i co kurva
szkoda ze nie wpadla
Piekna Piła od dimarko
Juby też dziś zagra
Trup same straty
Nic się nie dzieje
Inzaghi w swojej ulubionej zimowej sukience
I chiy inzaghi wywalil go z rytmu tą rotacja bezsensowna
no przecież swietnie gra nogami
Co ten Onana po autach kopie.
Ten sedzia chyba z okręgówki
alez bastoni pieknie rządzi juz w obronie
Dumfries jest ofiara mobbingu w tej druzynie
No to na pucharze
ohh wait...
Dobra szybki wpierdziel i skupiamy się na lidze
Dumfries mnie tak boli że szymom go odstawil
Nie no u siebie z Porto przegrać to będzie kompro
O kurde, czyli jak przerzna to będzie kompromitacja. A jak wygramy to Zhang będzie sobie liczył za I ter jeszcze więcej. Tak źle i tak niedobrze
Porto to druzyna na poziomie Betisu i ciezko mi sobie wyobrazic zeby Inter, mimo balaganu Inzaghiego mial odpasc w dwumeczu
Śledził?
W lidze porto solidnie stoi, ale jak gra? Ktoś ich śledzik w jakimś meczu po mundialu?
ja obstawiam remis albo wtopa
Co obstawiacie? Ma ktoś pojęcie i śledzi Porto?
WIELKI INTER
Ale bliski wschód
Za free jakosc hd
Ja chce zobaczyć Inter ktory od początku do końca walczy , stara sie . Oby sie udalo
WItam Macie jakiegos linka?
Dziś Inter wygrywa,taka prawda. Forza Inter !
macie jakiegos linka? nawet jakby trzeba bylo wykupic, ale dostep na mecz a nie cale abonamenty
Jeśli nie dostaniemy konterki to na zero z tyłu!
Oj tam narzekać. Trzeba się cieszyć całą oprawą i meczem. Będą emocje
Trafiliśmy chyba najlepiej jak można było, teraz poprostu nie spier.... tego
Bo nie ma na co jeszcze narzekać, sędzia gwizdnie się zacznie
Co tu taka cisza na sb? Działa?
Piłkarze dla takich meczów z pełną widownią na GM. Czego więcej. Auuuu
Ja już spakowany na jutro. Obowiązki odhaczone i już piwerko z Polsatem
Forza Forza Forza
Witam o której dzisiaj popuszcza zwieracze i wyleje się brunatna substancja z dupki inziego?
Dżeko w lm nad nie raz ratował, zwlaszcza na podmeczonego rywala, wiec moze lepiej było wyjsc Lukaku a poten xmiana...ale dobaczymy...2 0 marzenie
Hajto w ostatnich miesiącach jakoś tak pozytywnie o lidze włoskiej zaczął się wyrażać
Siemka, macie jakieś sprawdzone streamy?
Xucatlan ja się bardziej obawiam, że drewno będzie skrzypieć
Oby dzis zagrali na poziomie
No raczej, że Dżeko w podstawie. Przecież nie wystawimy ulanego Lakaki na mecz LM, gdzie cały świat patrzy.
No ostatni wystep dzeko i darmiana rzeczywiscie wybitny
Najmocniejszy skład dzisiaj
Dzeko w podstawie
Dzisiaj musimy wygrać.
Miki od początku
a Brozo ? Miki chyba zszedl z kontuzja ostatnio ?
ale lipa, szymon obsraniec
No nie. Dzeko i darmiam od poczatku podawalo sky
jak nie
Bie
lakaka w 1 skladzie ?
eyy xd
to by znaczyło ze 1 Włoska druzyna przynajmniej w 1/2
1/4 Inter - Napoli byłoby super dla Wloskiej pilki
Paulo Dybala złożył wniosek o odszkodowanie w stronę Juve za zerwanie rozmow w sprawie kontraktu. Piłkarz miałby otrzymać 3,7 mln euro. Wczoraj został przesłuchany w tej sprawie przez Guardia di Finanza. Dybali grozi miesięczna dyskwalifikacja. [La Repubblica]
oby
Napoli jeszcze nie przeszło Eintrachtu a już ma pewne miejsce w finale.
Ta na pewno
Napoli wejdzie do finału LM
Myślę instynktownie "chcę go w Interze!", ale po chwili uspokajam się i wracam do przeglądania napastników w lidze cypryjskiej