Archiwum shoutboksa

Dzonyy 22.02.2023 13:13

Podobal mi sie on w 1 polowie.

Cny 22.02.2023 13:09

z tego Muaniego*

Cny 22.02.2023 13:09

słaby ten Eintracht się okazał i jego z Muaniego głupi murzyn wylazł. przyznaję się że myliłem się co do nich i jestem rozczarowany że nie rozpoczęli puchnięcia Napoli.

pablo77 22.02.2023 13:02

:Orzeu:

Orzeu 22.02.2023 12:59

:edin:

Orzeu 22.02.2023 12:56

tak jest

Luki165 22.02.2023 12:41

jednak Lauatro - Dzeko od początku

Orzeu 22.02.2023 12:38

#DeLaurentiis do TNT Sport w #Osimhen i #Kvaratskhelia : „Jestem bardzo dobry w zawieraniu kontraktów, a kiedy dojdą do #Napoli , są blokowani, więc nie będzie trudno ich utrzymać. Ale nigdy nie mów nigdy, ponieważ czasami są oferty, które są takie, że nie możesz przestać ich akceptować"

Luki165 22.02.2023 12:13

Jezeli dzisiaj zagramy z podobnie jak z Napoli, jezeli chodzi o podjescie mentalne i fizyczne do meczu to o wynik jestem spokojny

Dzonyy 22.02.2023 11:54

a przy bramce na 1:0 gotze i ndicka to klasa xD

Dzonyy 22.02.2023 11:54

gosc jak w a klasie

Dzonyy 22.02.2023 11:54

Przy karnym to masakara bubel mokebe xD

Dzonyy 22.02.2023 11:54

ale jak popelniasz takie babole to klasowi zawodnicy je wykorzystaja

Dzonyy 22.02.2023 11:54

Zasnalem w przerwie, wiec nie moge sie wypowiadac o drugiej polowie

Chuchu 22.02.2023 11:53

To był cholernie ciężki mecz przecież

Chuchu 22.02.2023 11:53

Napoli nie wyglądało na tle Interu jak małe dzieci

HB 22.02.2023 11:49

Maverik powinien pisac felietony na glownej

Seba 22.02.2023 11:44

Napoli wszystkich leje, a na tle Interu wyglądali jak małe dzieci. Szkoda, że nie potrafimy przekładać taką grę na każdy mecz. Kvara i Osimhen całkowicie zostali wtedy wyłączenie

Dzonyy 22.02.2023 11:40

To chyba tylko Cny tak pisal

HB 22.02.2023 11:39

Przed madroscia SB

HB 22.02.2023 11:39

Eintracht zgodnie z przewidywaniami zajechal fizycznie panienki z Neapolu. Klaniam sie orz

Dzonyy 22.02.2023 11:28

Mylisz sie.

Andrzej1985 22.02.2023 11:23

Dzisiaj zwycięstwo Musi być :flaga1:

Michal2991 22.02.2023 11:20

Mylę się czy nie kurłaaa?

Michal2991 22.02.2023 11:15

Dzisiaj niestety Porto pokazuje miejsce szeregu cukoldowi podgardlakowi. Mam nadzieję że się mylę.

Dzonyy 22.02.2023 11:15

Piekarz chyba dostal podwojnego wegorza od nikolasa

Dzonyy 22.02.2023 11:15

xD

Dzonyy 22.02.2023 11:15

Ten sezon z tripletta

Michal2991 22.02.2023 11:14

Ale odklejka xD

Orzeu 22.02.2023 11:10

emocje jeszcze będą w tym sezonie

Orzeu 22.02.2023 11:10

kibicujemy :)

Orzeu 22.02.2023 11:10

ale akurat w Serie A roztrwonienie takiej przewagi jest bardzo mało prawdopodobne

Orzeu 22.02.2023 11:10

wszystko jest realne

Piekarz 22.02.2023 11:09

Napoli zaraz spuchnie bo musi, nie da się tak grać cały sezon

Piekarz 22.02.2023 11:09

a co Orzeu nie jest realne?

Orzeu 22.02.2023 11:09

po golu Joaquina Correi w 90 minucie w finale Champions League

Piekarz 22.02.2023 11:08

to ciągle jest realne

Piekarz 22.02.2023 11:08

masakra by była

Piekarz 22.02.2023 11:08

wyobraźcie sobie że ten sezon kończymy ostatecznie z triplettą xd

Dzonyy 22.02.2023 10:47

Dzisiaj hattrick Mokebe

Orzeu 22.02.2023 10:26

hattrick Adriano <3

Luki165 22.02.2023 10:24

Tak z glowy na szybko

Luki165 22.02.2023 10:24

2005 odpali z Interem 2017 z Juve

ragnar 22.02.2023 10:18

Luki 9 na 10 spoko, z drugiej strony nigdy porto nie odpadlo z zespolen z serie a, chyba 4 razy rywalizowali w fazie pucharowej

Krisu 22.02.2023 10:02

Jak dziś nie wyjdziemy to Inzaghi wystawi najsilniejszą możliwą jedenastkę. Mecz wzrasta to najważniejszych zza ery Sunning.

Krisu 22.02.2023 09:58

Tym bardziej że rewanż w Porto

Orzeu 22.02.2023 09:58

DonDawido ma obsesję na punkcie Correi widzę

Krisu 22.02.2023 09:58

No oby podtrzymać tą passę

Luki165 22.02.2023 09:57

W zyciu bym nie powiedział. Zaskakujacy fakt

Luki165 22.02.2023 09:56

Na 10 meczy 9 zwyciestw i 1 remis

Luki165 22.02.2023 09:56

Inter nigdy nie przegrał u siebie z druzynami z Portugali

DonDawido 22.02.2023 09:48

Mieliśmy Siwego Bajeranta w kadrze, a w klubie mamy Latynoskiego Bajeranta.

DonDawido 22.02.2023 09:48

Gdyby Correa grał, to obstawiałbym lekko 4:0 po jego cudownych akcjach.

Luki165 22.02.2023 09:34

A ty widziales ?

Luki165 22.02.2023 09:34

Nie oglądałem drugiej polowy Napoli

Dzonyy 22.02.2023 09:29

Jak tam Ndicka w drugiej polowie?

Luki165 22.02.2023 09:28

Wedlug mnie chyba optymalnie. Jakiś czas temu przytaczalem tutaj analize gry Porto i takie wybory bylyby logiczne.

Dzonyy 22.02.2023 09:26

Real Madryt w tym roku kalendarzowym strzelił więcej bramek w Anglii (5), niż Chelsea (4)

Dzonyy 22.02.2023 09:26

Ciekawe czy Dumfries zacznie cos grac

Luki165 22.02.2023 09:26

Wedlug sky Lukaku oraz Dumfries od poczatku

nicolas80 22.02.2023 08:46

2-0 lub 3-0

nicolas80 22.02.2023 08:45

dziś wygramy z minimum dwubramkową przewagą

Nasir 22.02.2023 08:44

witam ja wlasnie koncze poranne espresso, to nie byla spokojna noc, spragniona magdalena przyjmowala kolejny pchniecia niczym liverpool kolejne gole, za moment szybka wizytacja w biurze nastepnie lunch a wy co ktora zmiana, o ktorej dzisiaj kolejny incydent inziego?

nicolas80 22.02.2023 08:44

zdecydowanie dziś Lukaku powinien grac od początku

nicolas80 22.02.2023 08:42

witam

Luki165 22.02.2023 08:42

Tym bardziej ze Romek rozkreca sie z minuty na minute poki co i jak wejdzie z lawki to bedzie na to czasu.

Luki165 22.02.2023 08:39

Moim zdaniem Dzeko wchodzący z ławki da więcej niz Lukaku. Romek niech przez 65 minut wchodzi w pojedynki siłowe z obrońcami, aby pod koniec juz brakowalo siły na kolejne pojedynki.

Krisu 22.02.2023 08:31

Lukaku lepszy bedzie na podmeczonego rywala z jego siłą i szybkością by wrzucić kolejny bieg. Dzeko jednak lepszy do gry kombinacyjnej.

Luki165 22.02.2023 08:28

Dzisiaj wyszedłbym Lukaku, Lauatro, a Dzeko zostawil jako jokera

Krisu 22.02.2023 08:28

Szykuje się zacne widowisko. Rozbudzone nadzieje nas kibiców, rywal w naszym zasięgu. Ponoć oprawa na cztery trybuny i 80 000 na Meazza.

Cny 22.02.2023 07:54

kurde bedzie trzeba dzisiaj szybko synka jakoś uspać, bo wczoraj to po pierwszej połowie LM dopiero zasnął. dzisiaj nie ma takich swawoli. trzeba oglądać przenajświętszy Inter pod wodzą przebrzydłego podgordlaka

martins2000 22.02.2023 06:15

Stanislav Lobotka to Pan piłkarz,najlepszy pomocnik ligi

pablo77 21.02.2023 23:25

ja coś czuje ze po tym sezonie to sprzedadza za 150-200 :D

Luki165 21.02.2023 23:03

Napoli sprzedalo za 80 mln, wydało 70 mln . Jak widać da sie :)

KibicInteru 21.02.2023 23:03

Jutro chyba wygrywamy jednak

pablo77 21.02.2023 23:00

szkoda tych wyników dzisiejszych bo oba mecze są już rozstrzygnięte

pablo77 21.02.2023 22:58

oby jutro byly dobre humory o tej porze

Chuchu 21.02.2023 22:56

Chyba ze 2 sezony temu była sytuacja, że Liverpool gdzieś w środku tabeli się kręcił, nagle złapali wiatr w żagle i awansowali do Ligi Mistrzów

pablo77 21.02.2023 22:55

Lfc konczy sezon w polowie lutego xD

andyvdm 21.02.2023 22:52

Spaleciak brzmi rozsadniej niz Pioli

Piekarz 21.02.2023 22:50

Ten świat jest coraz dziwniejszy z roku na rok

Piekarz 21.02.2023 22:50

Pandemia, wojna, Spaleciak w 1/4 LM i z mistrzem Włoch z Napuli

pablo77 21.02.2023 22:50

no Chelsea rok temu odrobiło 1:3

Claudio 21.02.2023 22:49

no 0-2 jeszcze moga wyciagnac, ale 0-3 malo prawdopodobne

Piekarz 21.02.2023 22:49

Mogą jeszcze jechać po lekcję trenerki, chociaż Anczelot i Klop to tak odmienne poziomy że ciężko będzie coś z tej lekcji wynieść

pablo77 21.02.2023 22:48

jak Liverpool chce po coś jechać do Madrytu po coś innego niż turystyczną wycieczkę to musi coś tu jeszcze strzelić.

Piekarz 21.02.2023 22:47

Noico Kwicza z pucharem Europy chyba

pablo77 21.02.2023 22:47

zgadzam się kibicInteru

Piekarz 21.02.2023 22:47

Z czego 0,5 to Conte a 0,25 De Zerbi

Piekarz 21.02.2023 22:46

W Anglii jest obecnie 0,75 dobrego trenera

KibicInteru 21.02.2023 22:46

Jedna z nich

KibicInteru 21.02.2023 22:46

Tottki albo Chelsea odpadna

pablo77 21.02.2023 22:45

stawiam ze 2 angielskie przynajmniej odpadna w 1/8

Claudio 21.02.2023 22:45

no akurat tutaj LE wygra ktos z anglii

pablo77 21.02.2023 22:44

Najlepsze druzyny w PL w tym sezonie nie graja w lidze mistrzów :D (Arsenal, United)

Claudio 21.02.2023 22:44

w sumie racja 1 polowa to bvb lepiej wygladalo, ale w 2 juz chelsea lepsza a ostatni kwadrans to dominacja

KibicInteru 21.02.2023 22:44

Pierwsza połowa dla bvb jednak

Piekarz 21.02.2023 22:43

Wielki Klop co dwa puchary wygrał i się zejsrał

pablo77 21.02.2023 22:43

no nie wiem czy byli duzo lepsi mecz byl bardzo wyorwnany

Claudio 21.02.2023 22:43

u siebie mysle ze odrobia

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się