Co chcesz zyskać przy budżecie transferowym -60mln
a tylko straciliśmy
nic nie zyskaliśmy
bo ja nie widzę nic konkretnego jeśli chodzi o jego ryzyko
Raczej straciliśmy możliwość utrzymania pewnego poziomu w dłuższej perspektywie
z wolnego
Bayern też już ma Laimera na lato
Co okienko będzie gorzej
Nie spadliśmy po prostu poziom niżej, raczej nie mamy szans żeby cokolwiek zyskać.
?
i ile zyskaliśmy na tym ryzyku Marotty
Ale po to Marotta zarabia kilka mln rocznie zeby wiedzial
tylko, że Napoli jako jedyne było konkretne
Ja wiem, kto mogl wiedziec
ale taki Kvicha ponoć był w notesie wielu mocnych klubów
Wyp Lukaku Korela Gosens plus pensje to ze 100 mln wywalone
juz nie nadąża za światem piłki
świat się zmienił, a Marotta nie
Marotta ma takie możliwości finansowe, a w zasadzie ich nie ma, że musi sporo ryzykowac
Emeryturka chyba juz sie zbliza
Marotta same flopy prawie ostatnio takie fakty
Borussia
Jest parę, ale żaden nie jest bezbłędny
jednak jest pare tych klubów
Bayern też umiejący w transfery i cały czas trzymający poziom
Transferow
Mieli bilans +10 z tego co pamiwtam
u nas by to nie przeszło
Ruiza i K2 sprzedali
ale najpierw pozbyli się kilku kluczowych zawodników
I co z tego
Napoli wydało w tym okienku 70 mln euro na transfery
lipsk
myślę, że Lips, Salzburg, Porto, Benfica itp mają też całkiem dobrą skuteczność, a nie wydają krocia na zawodników
Nieoczywiste kierunki, niedrogie i wszystkie trafione
Napoli mało osób przed sezonem typowało do top4. Zaryzykowali i opłaciło się im to
Napoli pokazalo latem jak sie robi transfery
już chyba klepnęli Nkunku na lato
ale Real, MC czy Liverpool akurat mają dobrą skuteczność
Pjerun 21.02.2023 12:36 Nie ma klubu na świecie, który by dokonywał tylko udanych transferow
nie da się porównać naszej sytuacji do tego co robi Chelsea. my kupimy Acerbiego i wyczerpiemy nasz budżet na ten sezon, a w Londynie w lato znowu polecą z transferami. przestańcie to porównywać bo to nie ma żadnego sensu
1 mld
Chelsea wydaje sobie 1 mln w rok, a my nie możemy uzbierać 4 mln na Acerbiego xDDDDDDDD
Zgadza się, nie możemy, ale będziemy popełniać błędy, bo nie da się tego uniknac
A co mnie Chelsea interesuje?
my kasy nie mamy, więc nie możemy sobie na dużo błędów pozwolić
mnie Chelsea nie interesuje, to są kretyni, ale mogą sobie na taki kretynizm pozwolić
W naszej sytuacji wywalanie grubych mln w bloto to wiekszy problem
80 na jakichs kmiotow z ligi ukraińskiej
Nic bo oni wydaja po 1
no
Co ma powiedzieć Chelsea jak kupiła od nas za takie pieniądze Lukaku i okazał.sie.kompletna wtopa
a skoro już Korrea jest, to dziwię się Szymonowi że tak mało naniego stawiał, wiem, te kontuzje, ale i tak za mało tego było
tak bywa
brawo dla nich, karny kut... dla nas
wykorzystało
a Lazio to wykorzystao
znając życie Dybala by się u nas połamał na pół sezonu i byłby płacz czemu nie Lukaku
ja tylko piszę, że Szymon chciał mieć swojego człowieka w swoim nowym klubie
Każdy transfer tak na prawdę jest ryzykiem
oczywiście
Nie ma klubu na świecie, który by dokonywał tylko udanych transferow
oni też dali 30
nacieliśmy sie tak jak Monaco na Balde Keita
wg mnie za duża impisałem o tym gdy przechodził
To, że jego wartość spadła poeczas pobytu w Interze to nie znaczy, że wtedy też był gówno warty
Correa był też chyba po swoim najlepszym sezonie w Lazio
W tamtym czasie myślę 20-25 mln to była uczciwa cena za takiego piłkarza jak Correa
fakty sa inne,
Twoja opinia i tyle
spoko, Tyakurat możesz uważać że 31 mln za Korreę to super promocja, że powinien byc wart nawet 100mln i że zrobiliśmy super interes
No cóż, tak się składało że wartość rynkowa Correi była dużo wyższa niż 5-7mln
Xddddd
a nie 30
i nie byłoby źle gdyby kosztował 5-7 mln
niestety padło na Korreę
każdy wolałby Alberto czy SMS, a ja nawet Lavezziego
On ma dobrze grać, a nie dobrze wyglądać.
skoro wchodz do nowego klubu, chce mieć kogoś kto go poprze i mu w razie czego doniesie co trzeba
Ale z tego co pamiętam to miał przyjść Zapata lub Thuram
Correa dobrze wyglądał w Lazio, więc był wyborem
każdy nowy trener chce miec swojego przydupasa w szatni
O to, że w ogóle był wyborem? Kto był następny w kolejce? Grosicki?
Szkoda strzępić ryja! Wtopiliśmy grubo z tym gagatkiem i zostaliśmy z ręką w nocniku z nim.
Correa nawet nie był wyborem jeden, więc nie wiem o co się tak sadzicie
Już pomijając fakt, że taki argument za piłkarzem to dyrektor sportowy powinien wyśmiać i poprosić Szymka o inny zestaw żartów.
Nie mógł wziąć SMSa, Immobile albo Alberto?!
Dziwne ,że jest Felipe Luiz nie przyszedł
szkoda że padło na gracza za duże pieniądze
i tyle, tu nie ma filozofii wielkiej
Szymon chciał mieć swojego człowieka w szatni
To było ryzyko, które podjęliśmy i które się nie opłaciło, natomiast miało jakieś uzasadnienie. W przypadku Correi jedynym takim argumentem jest to, że Szymek uważa go za spoko ziomka chyba. Nic innego na obronę tego transferu nie znajdę.
No i pod tym kątem patrząc to nie porównywałbym ten wtopy do transferu Gosensa, który chociaż kiedyś grał na poziomie, który odpowiadałby Interowi.
Jeszcze jak to zestawić z potencjalnymi transferami, które mogliśmy za niego zrobić, to już w ogóle ciśnienie się podnosi.
Mówie o tym jak grał gdy do nas trafił
Ciężko znaleźć podobne wtopy w zasadzie. Nawet taki Gabryś to był piłkarz, który przynajmniej zapowiadał się na utalentowanego, a tutaj Correa to jest flop, który to udowadniał sezon po sezonie w kolejnych klubach, a mimo to wciąż wywaliliśmy kupę siana za niego.
Kondogbia wyrósł na dobrego piłkarza, więc nie pasuje do tego grona akurat.
Correa może stanąć obok JM , Kondogbii czy gabrysia
no jednym zagraniem
coś tam potrafi tylko pokaże to raz na 10 meczów