Archiwum shoutboksa

Pjerun 21.02.2023 13:10

Co chcesz zyskać przy budżecie transferowym -60mln

ZnawcaCalcio 21.02.2023 13:10

a tylko straciliśmy

ZnawcaCalcio 21.02.2023 13:10

nic nie zyskaliśmy

ZnawcaCalcio 21.02.2023 13:09

bo ja nie widzę nic konkretnego jeśli chodzi o jego ryzyko

ZnawcaCalcio 21.02.2023 13:09

Raczej straciliśmy możliwość utrzymania pewnego poziomu w dłuższej perspektywie

AveCaesar 21.02.2023 13:09

z wolnego

AveCaesar 21.02.2023 13:09

Bayern też już ma Laimera na lato

Pjerun 21.02.2023 13:08

Co okienko będzie gorzej

Pjerun 21.02.2023 13:08

Nie spadliśmy po prostu poziom niżej, raczej nie mamy szans żeby cokolwiek zyskać.

ZnawcaCalcio 21.02.2023 13:07

?

ZnawcaCalcio 21.02.2023 13:07

i ile zyskaliśmy na tym ryzyku Marotty

andyvdm 21.02.2023 13:07

Ale po to Marotta zarabia kilka mln rocznie zeby wiedzial

ZnawcaCalcio 21.02.2023 13:06

tylko, że Napoli jako jedyne było konkretne

andyvdm 21.02.2023 13:06

Ja wiem, kto mogl wiedziec

ZnawcaCalcio 21.02.2023 13:06

ale taki Kvicha ponoć był w notesie wielu mocnych klubów

andyvdm 21.02.2023 13:06

Wyp Lukaku Korela Gosens plus pensje to ze 100 mln wywalone

Odet 21.02.2023 13:05

juz nie nadąża za światem piłki

Odet 21.02.2023 13:05

świat się zmienił, a Marotta nie

Pjerun 21.02.2023 13:05

Marotta ma takie możliwości finansowe, a w zasadzie ich nie ma, że musi sporo ryzykowac

andyvdm 21.02.2023 13:04

Emeryturka chyba juz sie zbliza

andyvdm 21.02.2023 13:04

Marotta same flopy prawie ostatnio takie fakty

AveCaesar 21.02.2023 13:04

Borussia

Pjerun 21.02.2023 13:04

Jest parę, ale żaden nie jest bezbłędny

AveCaesar 21.02.2023 13:03

jednak jest pare tych klubów

AveCaesar 21.02.2023 13:03

Bayern też umiejący w transfery i cały czas trzymający poziom

andyvdm 21.02.2023 13:02

Transferow

andyvdm 21.02.2023 13:02

Mieli bilans +10 z tego co pamiwtam

Orzeu 21.02.2023 13:02

u nas by to nie przeszło

andyvdm 21.02.2023 13:02

Ruiza i K2 sprzedali

Orzeu 21.02.2023 13:02

ale najpierw pozbyli się kilku kluczowych zawodników

andyvdm 21.02.2023 13:02

I co z tego

Orzeu 21.02.2023 13:01

Napoli wydało w tym okienku 70 mln euro na transfery

AveCaesar 21.02.2023 12:59

lipsk

AveCaesar 21.02.2023 12:59

myślę, że Lips, Salzburg, Porto, Benfica itp mają też całkiem dobrą skuteczność, a nie wydają krocia na zawodników

andyvdm 21.02.2023 12:59

Nieoczywiste kierunki, niedrogie i wszystkie trafione

Pjerun 21.02.2023 12:58

Napoli mało osób przed sezonem typowało do top4. Zaryzykowali i opłaciło się im to

andyvdm 21.02.2023 12:58

Napoli pokazalo latem jak sie robi transfery

AveCaesar 21.02.2023 12:57

już chyba klepnęli Nkunku na lato

ZnawcaCalcio 21.02.2023 12:56

ale Real, MC czy Liverpool akurat mają dobrą skuteczność

ZnawcaCalcio 21.02.2023 12:56

Pjerun 21.02.2023 12:36 Nie ma klubu na świecie, który by dokonywał tylko udanych transferow

AveCaesar 21.02.2023 12:56

nie da się porównać naszej sytuacji do tego co robi Chelsea. my kupimy Acerbiego i wyczerpiemy nasz budżet na ten sezon, a w Londynie w lato znowu polecą z transferami. przestańcie to porównywać bo to nie ma żadnego sensu

ZnawcaCalcio 21.02.2023 12:55

1 mld

ZnawcaCalcio 21.02.2023 12:55

Chelsea wydaje sobie 1 mln w rok, a my nie możemy uzbierać 4 mln na Acerbiego xDDDDDDDD

Pjerun 21.02.2023 12:54

Zgadza się, nie możemy, ale będziemy popełniać błędy, bo nie da się tego uniknac

DonDawido 21.02.2023 12:54

A co mnie Chelsea interesuje?

Odet 21.02.2023 12:41

my kasy nie mamy, więc nie możemy sobie na dużo błędów pozwolić

Odet 21.02.2023 12:41

mnie Chelsea nie interesuje, to są kretyni, ale mogą sobie na taki kretynizm pozwolić

andyvdm 21.02.2023 12:41

W naszej sytuacji wywalanie grubych mln w bloto to wiekszy problem

andyvdm 21.02.2023 12:40

80 na jakichs kmiotow z ligi ukraińskiej

andyvdm 21.02.2023 12:40

Nic bo oni wydaja po 1

Orzeu 21.02.2023 12:40

no

Pjerun 21.02.2023 12:39

Co ma powiedzieć Chelsea jak kupiła od nas za takie pieniądze Lukaku i okazał.sie.kompletna wtopa

Odet 21.02.2023 12:38

a skoro już Korrea jest, to dziwię się Szymonowi że tak mało naniego stawiał, wiem, te kontuzje, ale i tak za mało tego było

Odet 21.02.2023 12:37

tak bywa

Odet 21.02.2023 12:37

brawo dla nich, karny kut... dla nas

Odet 21.02.2023 12:37

wykorzystało

Odet 21.02.2023 12:37

a Lazio to wykorzystao

Seba 21.02.2023 12:37

znając życie Dybala by się u nas połamał na pół sezonu i byłby płacz czemu nie Lukaku :D

Odet 21.02.2023 12:37

ja tylko piszę, że Szymon chciał mieć swojego człowieka w swoim nowym klubie

Seba 21.02.2023 12:36

Każdy transfer tak na prawdę jest ryzykiem

Odet 21.02.2023 12:36

oczywiście

Pjerun 21.02.2023 12:36

Nie ma klubu na świecie, który by dokonywał tylko udanych transferow

Odet 21.02.2023 12:35

oni też dali 30

Odet 21.02.2023 12:35

nacieliśmy sie tak jak Monaco na Balde Keita

Odet 21.02.2023 12:35

wg mnie za duża impisałem o tym gdy przechodził

Pjerun 21.02.2023 12:35

To, że jego wartość spadła poeczas pobytu w Interze to nie znaczy, że wtedy też był gówno warty

Seba 21.02.2023 12:35

Correa był też chyba po swoim najlepszym sezonie w Lazio

Pjerun 21.02.2023 12:34

W tamtym czasie myślę 20-25 mln to była uczciwa cena za takiego piłkarza jak Correa

Odet 21.02.2023 12:34

fakty sa inne,

Odet 21.02.2023 12:34

Twoja opinia i tyle

Odet 21.02.2023 12:34

spoko, Tyakurat możesz uważać że 31 mln za Korreę to super promocja, że powinien byc wart nawet 100mln i że zrobiliśmy super interes

Pjerun 21.02.2023 12:33

No cóż, tak się składało że wartość rynkowa Correi była dużo wyższa niż 5-7mln

Pjerun 21.02.2023 12:31

Xddddd

Odet 21.02.2023 12:31

a nie 30

Odet 21.02.2023 12:31

i nie byłoby źle gdyby kosztował 5-7 mln

Odet 21.02.2023 12:31

niestety padło na Korreę

Odet 21.02.2023 12:31

każdy wolałby Alberto czy SMS, a ja nawet Lavezziego

DonDawido 21.02.2023 12:31

On ma dobrze grać, a nie dobrze wyglądać.

Odet 21.02.2023 12:30

skoro wchodz do nowego klubu, chce mieć kogoś kto go poprze i mu w razie czego doniesie co trzeba

Pjerun 21.02.2023 12:30

Ale z tego co pamiętam to miał przyjść Zapata lub Thuram

Pjerun 21.02.2023 12:30

Correa dobrze wyglądał w Lazio, więc był wyborem

Odet 21.02.2023 12:30

każdy nowy trener chce miec swojego przydupasa w szatni

DonDawido 21.02.2023 12:28

O to, że w ogóle był wyborem? Kto był następny w kolejce? Grosicki?

DonDawido 21.02.2023 12:28

Szkoda strzępić ryja! Wtopiliśmy grubo z tym gagatkiem i zostaliśmy z ręką w nocniku z nim.

Pjerun 21.02.2023 12:27

Correa nawet nie był wyborem jeden, więc nie wiem o co się tak sadzicie

DonDawido 21.02.2023 12:27

Już pomijając fakt, że taki argument za piłkarzem to dyrektor sportowy powinien wyśmiać i poprosić Szymka o inny zestaw żartów.

DonDawido 21.02.2023 12:26

Nie mógł wziąć SMSa, Immobile albo Alberto?! :D

Lopez 21.02.2023 12:24

Dziwne ,że jest Felipe Luiz nie przyszedł

Odet 21.02.2023 12:23

szkoda że padło na gracza za duże pieniądze

Odet 21.02.2023 12:22

i tyle, tu nie ma filozofii wielkiej

Odet 21.02.2023 12:22

Szymon chciał mieć swojego człowieka w szatni

DonDawido 21.02.2023 12:21

To było ryzyko, które podjęliśmy i które się nie opłaciło, natomiast miało jakieś uzasadnienie. W przypadku Correi jedynym takim argumentem jest to, że Szymek uważa go za spoko ziomka chyba. Nic innego na obronę tego transferu nie znajdę.

DonDawido 21.02.2023 12:20

No i pod tym kątem patrząc to nie porównywałbym ten wtopy do transferu Gosensa, który chociaż kiedyś grał na poziomie, który odpowiadałby Interowi.

DonDawido 21.02.2023 12:17

Jeszcze jak to zestawić z potencjalnymi transferami, które mogliśmy za niego zrobić, to już w ogóle ciśnienie się podnosi.

Lopez 21.02.2023 12:17

Mówie o tym jak grał gdy do nas trafił

DonDawido 21.02.2023 12:17

Ciężko znaleźć podobne wtopy w zasadzie. Nawet taki Gabryś to był piłkarz, który przynajmniej zapowiadał się na utalentowanego, a tutaj Correa to jest flop, który to udowadniał sezon po sezonie w kolejnych klubach, a mimo to wciąż wywaliliśmy kupę siana za niego.

DonDawido 21.02.2023 12:15

Kondogbia wyrósł na dobrego piłkarza, więc nie pasuje do tego grona akurat.

Lopez 21.02.2023 12:03

Correa może stanąć obok JM , Kondogbii czy gabrysia

Lopez 21.02.2023 12:03

no jednym zagraniem

Klinsi64 21.02.2023 12:02

coś tam potrafi tylko pokaże to raz na 10 meczów

Shoutbox

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625735

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się