Archiwum shoutboksa

Tom_Hardy 21.02.2023 07:27

Ile branek na wage 3 pkt w minutach 90 +

Tom_Hardy 21.02.2023 07:26

A kto pisze o nieslusznych?

Towarzysz 21.02.2023 00:53

Oni grali swoje i byli często cyniczni, na tym polega wygrywanie Calcio

Towarzysz 21.02.2023 00:52

Ale pitolenie, nie przypominam sobie jakoś zbyt wielu niesłusznych karnych dla Milanu, fart w końcówkach xddd

Tom_Hardy 20.02.2023 23:16

Ten milan ktoru mial milion karnych, farta w koncowkacj itp. Grali na ambicji i determinacji a ten sie zesral

VVujek 20.02.2023 23:07

Ten Milan który grał naprawdę bardzo dobry sezon

Tom_Hardy 20.02.2023 23:06

Ten milan co od paeu lat nie mogl pierdnac w derbach

VVujek 20.02.2023 23:06

No właśnie nie , bo walka trwała do ostatniej kolejki

Tom_Hardy 20.02.2023 23:06

Wyruchal go milan m.in.

Tom_Hardy 20.02.2023 23:05

I przepierd..olil z kretesem

VVujek 20.02.2023 23:05

Tak ? No to walczyły do samego końca.

VVujek 20.02.2023 23:05

Gdyby nie problemy finansowe to być może, Inzaghi nie był by oceniany przez niektórych jako problem. Póki co w mojej ocenie Inzaghi nie jest problem.

Tom_Hardy 20.02.2023 23:05

Przed sezonem byly gadki ze walczyny o scudetto a nie top 4

andyvdm 20.02.2023 22:58

Biestety to nie Inzi jest najwiekszym problemem tylko chinscy zlodzieje i oszusci

VVujek 20.02.2023 22:52

Wielu pisało , że to Juve Allegriego będzie mistrzem.

andyvdm 20.02.2023 22:49

Nie wiem kto plakal jak mowilem ze to bedzie kompromitacja przegrac w tak slabej serie a

VVujek 20.02.2023 22:48

No tak "xd"

andyvdm 20.02.2023 22:48

xd

VVujek 20.02.2023 22:46

Moim zdaniem kadry Interu Milanu i Juve Napoli były zbliżone

andyvdm 20.02.2023 22:46

A kto mial lepsza?

VVujek 20.02.2023 22:46

Po przegraniu Scudetto " najlepsza kadra "

VVujek 20.02.2023 22:45

haha z najlepszą ? Przecież przed sezonem były płacze ,że będzie walka o top 4

andyvdm 20.02.2023 22:45

Dobrze ze nie o utrzymanie

andyvdm 20.02.2023 22:45

Z najlepsza kadra w lidze w tamtym seosbie mieli sie bic o top4

VVujek 20.02.2023 22:44

No nie wiem jak ty możesz go oceniać , gdy ciągle trwa rozbiór jego drużyny

VVujek 20.02.2023 22:44

Ostatecznie porażka , boogliy wygrać scudetto. Tylko , że tak naprawdę mieliśmy się bić o top 4 ,brakiem były przewidywania ekspertów i kibiców przed sezonem

andyvdm 20.02.2023 22:43

Inzi to trener prowincjonalny niestety z mentalnoscia z rzymu

VVujek 20.02.2023 22:42

Są momenty do hejtu , ale takie hejtowanie na siłę dla zasady to jest chore.

andyvdm 20.02.2023 22:42

Nobo tamten seson w lidze to byl sukces xD

VVujek 20.02.2023 22:42

Możemy dalej dojść w LM i ponownie wygrać PW

VVujek 20.02.2023 22:41

Jeszcze może się okazać , że Będzie więcej pkt w lidze niż w poprzednim sezonie

VVujek 20.02.2023 22:40

No to przecież był już hejtowany za początek sezonu , po UJ teraz dla zasady go jechać po wygranym meczu xd

andyvdm 20.02.2023 22:40

A moze to 6 porazek albo absurdala ilosc straconych goli na wyjezdzie wszystko wyjasnia

Kredence 20.02.2023 22:39

6 porazek w lidze po 23 kolejkach rowniez

andyvdm 20.02.2023 22:39

VVujek 20.02.2023 22:36 Wygranie meczu wszystko wyjaśnia

Kredence 20.02.2023 22:39

VVujek 20.02.2023 22:36 Wygranie meczu wszystko wyjaśnia.

Krisu 20.02.2023 22:38

Teraz to najważniejszy mecz mamy z Porto. To sie liczy

Krisu 20.02.2023 22:37

Wygrana z Udinese to powinien byc pewnik

VVujek 20.02.2023 22:37

Udine nie miało wiele do powiedzenia.

VVujek 20.02.2023 22:36

Wygranie meczu wszystko wyjaśnia.

Kredence 20.02.2023 22:28

to szalenstwo

Kredence 20.02.2023 22:28

jeszcze mozna rotowac bramkarzem LM/ liga kiedy ten drugi jest dobry a my mamy prawie 40 letniego wraka

andyvdm 20.02.2023 22:26

Chodzi mi o sam sens rotowania bramkarzami jak debil

andyvdm 20.02.2023 22:26

I co uwwzasz ze to wyjasnia temat bo Handanovic mial jeden strzal ma brwmke i jeden wpuscil xD

Kredence 20.02.2023 22:26

tu raczej byl nacisk z gory zeby onana zaczal bronic bo taktyk by dalej najchetniej gral handanoviciem

VVujek 20.02.2023 22:23

A DD zaliczył asystę.

VVujek 20.02.2023 22:23

Po UJ się czepiać o Hande skoro wygraliśmy,a ten nic nie zawalił.

andyvdm 20.02.2023 22:22

Tylko Inzi mogl wpasc na taki durny pomysl

andyvdm 20.02.2023 22:22

Jeden brankarz na lm i drugi na lige to bylo kurozium

andyvdm 20.02.2023 22:21

To ze so ie zagral z udinese to jeszcze nic

Towarzysz 20.02.2023 22:20

Tylko LM się liczy

Towarzysz 20.02.2023 22:20

Kogo obchodzi zresztą scudetto, jakaś prowincjonalna liga

pablo77 20.02.2023 22:19

scudetto nie zdobedzie to niech Onana przed LM odpocznie

pablo77 20.02.2023 22:19

moze stwierdził ze sezon już stracony i wszystko jedno :D

andyvdm 20.02.2023 22:15

Zaden noemalny trener takich cyrkow w bramce nie robi jak Inzi

andyvdm 20.02.2023 22:14

Skad ty te rotacje bramkarzy wydumales xD

andyvdm 20.02.2023 22:14

W City to samo

VVujek 20.02.2023 22:13

To że skład jest ciągle oslabiany to jet fakt , nieoja wina , że ty do tego jakieś swoję teorię dopisujesz.

andyvdm 20.02.2023 22:13

Specjalnie sprawdzilem u Kloppa Alisson zagral wssytskie mecze w Realu Lunin gral tylko jak Courtois mial kontuzje

pablo77 20.02.2023 22:13

jeszcze się kuź.wa okaże ze wygra LM i będzie trzeba odwolywać wszystko co się napisało :D

Tom_Hardy 20.02.2023 22:13

Sklad jest ciagle oslabiany... czyli rzeźbi w gownie no sorry to samo

andyvdm 20.02.2023 22:13

Co ty za bzdury czlowieku opowiadasz

andyvdm 20.02.2023 22:13

XUCATLAN 20.02.2023 21:16 Klopp również XUCATLAN 20.02.2023 21:14 Allegri, Guardiola, Ancelotii, tak dla przykładu

pablo77 20.02.2023 22:12

dobra yebać to czy Szymon jest dobrym trenerem czy złym. Ma role do odyebania do końca sezonu i madrzy po sezonie go ocenimy.

VVujek 20.02.2023 22:12

Ale jaki to mój tok myślenia ? Przecież ja nigdy w ten sposób nie pisałem, to jakieś twoje urojenie

pablo77 20.02.2023 22:11

Nie jednak tak myślał a potem przychodzi Szymon i mówi potrzymaj mi piwo :D

pablo77 20.02.2023 22:11

Tom_Hardy 20.02.2023 22:03 No chyba nie dadza mu kontraktu ku.rwa

Tom_Hardy 20.02.2023 22:07

Mordo ide twoim tokiem myslenia. Jak lipa to nie ma kim rzeźbić, jak dobrze to szymon potrafi nastawic pilkarzy

VVujek 20.02.2023 22:07

Cny takie pie... , że nie powinien wystawiać Skriniara...

VVujek 20.02.2023 22:06

Można krytykować ,ale ty chłopie się doje*bałeś Moonzy i Empoli

VVujek 20.02.2023 22:06

TOM_HARDY 20.02.2023 21:40 Jak chuyowo gramy to wina pilkarzy, a jak cos wyjdzie to majstersztyk trenera. Jak trafi ze zmianą czasem to ma nosa, jak nie trafi to wina pilkarza

VVujek 20.02.2023 22:06

Tom ,ale czemu kłamiesz ?

Tom_Hardy 20.02.2023 22:03

Skriniara osrali a jemu dadza?

Tom_Hardy 20.02.2023 22:03

No chyba nie dadza mu kontraktu ku.rwa

pablo77 20.02.2023 22:02

ja bym nie był tego taki pewien. Znając Szymona to coś odpyerdoli i zostanie bo jest waznym zadaniowcem xD

pablo77 20.02.2023 22:02

skąd wiesz, że odchodzi ? :D

pablo77 20.02.2023 22:01

Tom_Hardy 20.02.2023 21:56 Mnie ciekawi co ten idiota ma z gagsem ze wpuszcza go a typ odchodzi i jest gowniakiem anl nie Skriniarem ktory jednak jest najlepszym naszym obroncom

pluto11 20.02.2023 21:58

Szymon jest upośledzony umysłowo poprostu, nikt nie jest w stanie rozkmonic jego zmian z Gagsem czy DD

Tom_Hardy 20.02.2023 21:56

Mnie ciekawi co ten idiota ma z gagsem ze wpuszcza go a typ odchodzi i jest gowniakiem anl nie Skriniarem ktory jednak jest najlepszym naszym obroncom

Cny 20.02.2023 21:55

mowie, ciekawi mnie dlaczego de vrij nei moze zagrac na półprawym, tak jak asllani nie może zagrać nigdzie indziej niż na regiście. Co siedzi w głowie szymona, że to jest nie do przeskoczenia dla niego.

Tom_Hardy 20.02.2023 21:53

Ambrozym jest to saml. Przyspawany i wchodzi. Dobrze mial asyste, i takie maveriki mogs o tym pisac ale jak dawal simeone gowniane zmiany w wielu meczach to ani be ani me na niego

Tom_Hardy 20.02.2023 21:52

Oby tylko ten kretyn z porto nic nie namieszal

Cny 20.02.2023 21:50

niedobrze gdy jestesmy silni slaboscią rywali

Cny 20.02.2023 21:50

no my zagralismy slabo, a udine beznadziejnie. podobnie z reszta jak z sampą

Cny 20.02.2023 21:50

jak handa byl nr 1 to radu, padelli i ci co byli jeszcze nr 2 nie dostawali od tak prezenciku w srodku sezonu

Tom_Hardy 20.02.2023 21:49

Z udinese zagralismy gowno tym skladem alw wygralismy tylko w jakiej formie jest udinese... choc 1 strzal i gol od razu

Cny 20.02.2023 21:49

tak samo jak glupio postawil na hande z udinese

Cny 20.02.2023 21:48

a szymon wybral glupi wariant

Cny 20.02.2023 21:48

no jak handa podnosil trofeum za sparing na arabskiej pustyni to tak myslalem ze cos jest na rzeczy. nawet w pomoeczowym komentarzu puscilem z tym oczko

Cny 20.02.2023 21:48

i po to na łąwce jest trener ze w takiej sytuacji wybiera rozsądny wariant

Tom_Hardy 20.02.2023 21:47

Cny Skriniar oddal opaske handzie przy odbieraniu pucharu tymbarka. To akurat bylo dobre zachowanie

Towarzysz 20.02.2023 21:47

Więc mógł mieć myśli gdzie indziej

Cny 20.02.2023 21:47

dokaldnie wina skriniara ze rozegral to jak rozegral

Towarzysz 20.02.2023 21:47

Tu masz racje, mógł jeszcze odejść

Towarzysz 20.02.2023 21:47

Ale to jest też wina Skriniara, ta cała sytuacja

Tom_Hardy 20.02.2023 21:47

Bo go zjedza

Cny 20.02.2023 21:47

i to po zwodzeniu kibicow i klubu przez kilka miesiecy i malo eleganckim przejeciu opaski kapitana jak sie okazalo

Tom_Hardy 20.02.2023 21:47

Towarzysz to byl mezc podczas okienka. Nic nie bylo jasne, dopiero kiedy jednak zostal to bylo wiadomo ze musi byc profesjonalista

Cny 20.02.2023 21:46

nie wiem dlaczego skriniar mialby wykazywac pelna koncentracje i maksymalny profesjonalizm w dniu ogloszenia decyzji ze odchodzi

Tom_Hardy 20.02.2023 21:46

Do takich wujkow

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się