Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 21.02.2023 21:31

w sam raz za Bastoniego który odejdzie za rok

Luki165 21.02.2023 21:31

Ndicka jak juz to.tylko na centrwlnego w 3

Luki165 21.02.2023 21:30

Dwa mecze na raz xD

Luki165 21.02.2023 21:30

Ogladam multi

Adriano_forever 21.02.2023 21:26

szukaj\

adik218 21.02.2023 21:26

Ma ktoś działającego linka ??

Dzonyy 21.02.2023 21:24

Ten ndicka po lewej stronie obrony to jak on za skriniara

Nasir 21.02.2023 21:23

dziwnie sie to oglada to co tygodniowym ogladaniu meczarni interu

adik218 21.02.2023 21:23

Ma ktoś linka do napili Frankfurt

Nasir 21.02.2023 21:23

ale ukul

Nasir 21.02.2023 21:23

uuuu

Claudio 21.02.2023 21:21

no od 3 ogladam :P

Dzonyy 21.02.2023 21:20

Są tam od dwóch minut

Claudio 21.02.2023 21:19

po golu Kurtuła przełaczyłem na Frankfurt i Napoli nie wychodzi z ich pola karnego, a niby Eintracht cisnie

Dzonyy 21.02.2023 21:18

Luki ogladasz ajntracht?

Luki165 21.02.2023 21:17

Alez beka

Luki165 21.02.2023 21:17

XD

Nasir 21.02.2023 21:17

juz wiemy jakie jutro beda memy

Claudio 21.02.2023 21:17

Samir > Kurtuła

Dzonyy 21.02.2023 21:17

Co tam się wydarzyło?

Nasir 21.02.2023 21:17

hahahahahaha

Adriano_forever 21.02.2023 21:16

to takich baboli ja w A klasie nie robiłem

Claudio 21.02.2023 21:16

o matko Kurtuła co odwalil xD

Adriano_forever 21.02.2023 21:16

łot da fak

Adriano_forever 21.02.2023 21:16

KURTUŁA xD

Luki165 21.02.2023 21:16

Dokladnie. Niemcy maja troche miejsca i każdy probuje drublingu, przyspieszenia

Adriano_forever 21.02.2023 21:16

XDDD

Nasir 21.02.2023 21:15

patrz inzi, dwa podania i sytuacja prawie sam na sam, tak sie teraz gra

Nasir 21.02.2023 21:13

liczylem na riposte nicolasa

Imrahil 21.02.2023 21:13

to mnie zastanawia ;D

Imrahil 21.02.2023 21:12

tyle to ja wiem, tylko dlaczego ty tak wymagajace umiejętność przypisujesz kalece?

Dzonyy 21.02.2023 21:12

Ale na nich siedza

Adriano_forever 21.02.2023 21:11

w fife nie grał, tam szpaku to mówił notorycznie

Nasir 21.02.2023 21:11

ekwilibrystyka 1. «dyscyplina sztuki cyrkowej obejmująca ćwiczenia wymagające zachowania równowagi w utrudnionych warunkach» 2. «wyjątkowa zręczność w wykonywaniu jakiejś czynności» 3. «zręczne zachowanie w trudnych sytuacjach»

Dzonyy 21.02.2023 21:10

Szwaby narazie mocny poczatek

Adriano_forever 21.02.2023 21:09

pjentoł

Imrahil 21.02.2023 21:09

jakim strzałem? xD

Dzonyy 21.02.2023 21:08

Czemu tak krótko?

Nasir 21.02.2023 21:08

hejtowany corea to takim ekwilibrystycznym strzalem pauzowal by 4 tygodnie z powodu kontuzji

Adriano_forever 21.02.2023 21:06

tak hejtowany Darwin strzela bramkę piętą Realowi

Dzonyy 21.02.2023 21:06

Ja kwicola ogladam

Adriano_forever 21.02.2023 21:06

nie no liverpool

Adriano_forever 21.02.2023 21:06

xD

Adriano_forever 21.02.2023 21:05

swansea

Adriano_forever 21.02.2023 21:05

wansea

Adriano_forever 21.02.2023 21:05

i gol

Imrahil 21.02.2023 21:00

ico, ma ktoś jakiś link?

Imrahil 21.02.2023 20:59

;/

Luki165 21.02.2023 20:46

No i czapka

Adriano_forever 21.02.2023 20:45

nie bez powodu chcą go puscic za zaledwie 30 mln

Luki165 21.02.2023 20:44

Brozo ponoć olalał Zanettiego na treningu, po czym mial w powazaniu trening taktyczny gdzie usłyszał ze nie jest w przedszkolu ;)

martins2000 21.02.2023 20:12

Porto, Gruijic: “Inter forte, ma li abbiamo studiati. C’è fiducia nel risultato”

Adriano_forever 21.02.2023 19:43

jakieś życie by wróciło

Adriano_forever 21.02.2023 19:43

ale by tu memiki szły

HB 21.02.2023 19:39

przygotowany

HB 21.02.2023 19:39

AF czekam na zdjęcie

Adriano_forever 21.02.2023 19:36

Orzeu musisz zrobić tak żeby na sb dało się wstawiać zdjęcia

Adriano_forever 21.02.2023 19:35

spotkanie na poziomie

Imrahil 21.02.2023 19:31

ostro, oczopląsu dostane od tępa ich gry

Adriano_forever 21.02.2023 19:29

Swansea Stoke

Imrahil 21.02.2023 19:24

co dziś oglądamy ?

Imrahil 21.02.2023 19:24

xD

Adriano_forever 21.02.2023 19:23

jak tam koroniaczki inlove

Imrahil 21.02.2023 19:23

jak tam szczepionka, dobrze weszła ?

Imrahil 21.02.2023 19:23

ico

pablo77 21.02.2023 19:06

:D

Adriano_forever 21.02.2023 18:46

xd

Orzeu 21.02.2023 18:16

to sie naywa dyskusja

Towarzysz 21.02.2023 18:10

Myślicie że ktoś bierze na poważnie to wasze opisywanie kto będzie miał scudetto w następnym roku? Kto ma odejść a kto nie?

Towarzysz 21.02.2023 18:09

Lubię sobie wejść czasem na shoutbox i poczytać to wasze wróżenie z fusów

Orzeu 21.02.2023 15:28

czy zawodnicy zostaną?

andyvdm 21.02.2023 15:28

Zaraz po tym jak spuchna po nowym roku

Orzeu 21.02.2023 15:28

a jeśli dostaną bana na puchary?

Orzeu 21.02.2023 15:28

Imrahil 21.02.2023 15:06 więc jeśli nie zdegradują juventusu, to oni będą głównym faworytem do mistrza

andyvdm 21.02.2023 15:28

Imrahil 21.02.2023 15:02 napoli za sezon zgównieje jak milan

martins2000 21.02.2023 15:23

więc jeszcze będą potężniejsi

martins2000 21.02.2023 15:22

Napoli się ma wzmocnić zawodnikami z ligi hiszpańskiej 3x

Imrahil 21.02.2023 15:06

więc jeśli nie zdegradują juventusu, to oni będą głównym faworytem do mistrza

Imrahil 21.02.2023 15:02

napoli za sezon zgównieje jak milan

Luki165 21.02.2023 15:01

jak już to maks jeden

Luki165 21.02.2023 15:01

Obydwoje nie odejdą

Piekarz 21.02.2023 14:28

Kredens czy Tobie się kiedykolwiek coś podobało? Gościu?

Orzeu 21.02.2023 14:18

bo ten kvara z osimhenem to będą łakome kąski

Orzeu 21.02.2023 14:18

jestem ciekaw czy napoli po scudetto sie rozleci

Luki165 21.02.2023 14:07

Przyjdzie Mou po sezonie i dopiero bedzie narzekanie hehe

Kredence 21.02.2023 13:59

Gramy wolno, jednostajnie i prędzej to męczenie buły niż ładna gra, są mecze jak z Napoli czy Milanem w supercoppa a tak poza tym głównie oczy bolą

Dzonyy 21.02.2023 13:58

Wiem o co Ci chodzi.

Luki165 21.02.2023 13:58

bo byśmy puntkowali na poziomie Conte i poprzedniego sezonu.

Dzonyy 21.02.2023 13:58

Znaczy blizej mi opisania, ze gramy ladnie niz brzydko.

Kredence 21.02.2023 13:57

Ja to wiem tylko niektórzy piszą że gramy ładnie dla oka xd

Dzonyy 21.02.2023 13:57

Poza tym ten sezon to tak o gramy.

Dzonyy 21.02.2023 13:57

Nie zawzde jak sie ladnie gra to sie wygrywa.

Luki165 21.02.2023 13:57

tak poki co jest dobrze

Luki165 21.02.2023 13:57

nie rozpisując się na poszczególne mecze. Na tym etapie jakbyśmy mieli te 6 pkt wiecej to uznałbym ze gramy b.dobry sezon

Kredence 21.02.2023 13:56

Podobno ładnie gramy xd

Dzonyy 21.02.2023 13:56

Reszte gralismy jak leszcze.

Dzonyy 21.02.2023 13:56

Ja 2 wiecej. Za Monze.

Luki165 21.02.2023 13:55

ja tam dalej bede się upierał ze na tym etapie powinniśmy mieć 6 pkt wiecej

Luki165 21.02.2023 13:54

możliwe, ale też na koniec możemy mocniej zacząć gubic punkty i na koniec tych punktów bedzie mniej

Shoutbox

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625735

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się