w sam raz za Bastoniego który odejdzie za rok
Ndicka jak juz to.tylko na centrwlnego w 3
Dwa mecze na raz xD
Ogladam multi
szukaj\
Ma ktoś działającego linka
Ten ndicka po lewej stronie obrony to jak on za skriniara
dziwnie sie to oglada to co tygodniowym ogladaniu meczarni interu
Ma ktoś linka do napili Frankfurt
ale ukul
uuuu
no od 3 ogladam
Są tam od dwóch minut
po golu Kurtuła przełaczyłem na Frankfurt i Napoli nie wychodzi z ich pola karnego, a niby Eintracht cisnie
Luki ogladasz ajntracht?
Alez beka
XD
juz wiemy jakie jutro beda memy
Samir > Kurtuła
Co tam się wydarzyło?
hahahahahaha
to takich baboli ja w A klasie nie robiłem
o matko Kurtuła co odwalil xD
łot da fak
KURTUŁA xD
Dokladnie. Niemcy maja troche miejsca i każdy probuje drublingu, przyspieszenia
XDDD
patrz inzi, dwa podania i sytuacja prawie sam na sam, tak sie teraz gra
liczylem na riposte nicolasa
to mnie zastanawia ;D
tyle to ja wiem, tylko dlaczego ty tak wymagajace umiejętność przypisujesz kalece?
Ale na nich siedza
w fife nie grał, tam szpaku to mówił notorycznie
ekwilibrystyka 1. «dyscyplina sztuki cyrkowej obejmująca ćwiczenia wymagające zachowania równowagi w utrudnionych warunkach» 2. «wyjątkowa zręczność w wykonywaniu jakiejś czynności» 3. «zręczne zachowanie w trudnych sytuacjach»
Szwaby narazie mocny poczatek
pjentoł
jakim strzałem? xD
Czemu tak krótko?
hejtowany corea to takim ekwilibrystycznym strzalem pauzowal by 4 tygodnie z powodu kontuzji
tak hejtowany Darwin strzela bramkę piętą Realowi
Ja kwicola ogladam
nie no liverpool
xD
swansea
wansea
i gol
ico, ma ktoś jakiś link?
;/
No i czapka
nie bez powodu chcą go puscic za zaledwie 30 mln
Brozo ponoć olalał Zanettiego na treningu, po czym mial w powazaniu trening taktyczny gdzie usłyszał ze nie jest w przedszkolu
Porto, Gruijic: “Inter forte, ma li abbiamo studiati. C’è fiducia nel risultato”
jakieś życie by wróciło
ale by tu memiki szły
przygotowany
AF czekam na zdjęcie
Orzeu musisz zrobić tak żeby na sb dało się wstawiać zdjęcia
spotkanie na poziomie
ostro, oczopląsu dostane od tępa ich gry
Swansea Stoke
co dziś oglądamy ?
xD
jak tam koroniaczki
jak tam szczepionka, dobrze weszła ?
ico
xd
to sie naywa dyskusja
Myślicie że ktoś bierze na poważnie to wasze opisywanie kto będzie miał scudetto w następnym roku? Kto ma odejść a kto nie?
Lubię sobie wejść czasem na shoutbox i poczytać to wasze wróżenie z fusów
czy zawodnicy zostaną?
Zaraz po tym jak spuchna po nowym roku
a jeśli dostaną bana na puchary?
Imrahil 21.02.2023 15:06 więc jeśli nie zdegradują juventusu, to oni będą głównym faworytem do mistrza
Imrahil 21.02.2023 15:02 napoli za sezon zgównieje jak milan
więc jeszcze będą potężniejsi
Napoli się ma wzmocnić zawodnikami z ligi hiszpańskiej 3x
więc jeśli nie zdegradują juventusu, to oni będą głównym faworytem do mistrza
napoli za sezon zgównieje jak milan
jak już to maks jeden
Obydwoje nie odejdą
Kredens czy Tobie się kiedykolwiek coś podobało? Gościu?
bo ten kvara z osimhenem to będą łakome kąski
jestem ciekaw czy napoli po scudetto sie rozleci
Przyjdzie Mou po sezonie i dopiero bedzie narzekanie hehe
Gramy wolno, jednostajnie i prędzej to męczenie buły niż ładna gra, są mecze jak z Napoli czy Milanem w supercoppa a tak poza tym głównie oczy bolą
Wiem o co Ci chodzi.
bo byśmy puntkowali na poziomie Conte i poprzedniego sezonu.
Znaczy blizej mi opisania, ze gramy ladnie niz brzydko.
Ja to wiem tylko niektórzy piszą że gramy ładnie dla oka xd
Poza tym ten sezon to tak o gramy.
Nie zawzde jak sie ladnie gra to sie wygrywa.
tak poki co jest dobrze
nie rozpisując się na poszczególne mecze. Na tym etapie jakbyśmy mieli te 6 pkt wiecej to uznałbym ze gramy b.dobry sezon
Podobno ładnie gramy xd
Reszte gralismy jak leszcze.
Ja 2 wiecej. Za Monze.
ja tam dalej bede się upierał ze na tym etapie powinniśmy mieć 6 pkt wiecej
możliwe, ale też na koniec możemy mocniej zacząć gubic punkty i na koniec tych punktów bedzie mniej