Archiwum shoutboksa

Cny 22.02.2023 21:45

trochę kopanina

Dzonyy 22.02.2023 21:45

Murawa standardowa

pablo77 22.02.2023 21:45

dobra dzekowizna do boxu

Piekarz 22.02.2023 21:45

Bardzo dobrze gramy

FENDI_SOSA 22.02.2023 21:45

ale murawa tez AMATORKA

FENDI_SOSA 22.02.2023 21:45

slabo

Piekarz 22.02.2023 21:45

Gramy dodrze

FENDI_SOSA 22.02.2023 21:45

bo dzeko

FENDI_SOSA 22.02.2023 21:44

i lukaku niech da

FENDI_SOSA 22.02.2023 21:44

brozo za niego

FENDI_SOSA 22.02.2023 21:44

miki tragiczny

chonciak 22.02.2023 21:44

Tró

Capar 22.02.2023 21:44

Akurat var w LM dobrze funkcjonował do tej pory

Dzonyy 22.02.2023 21:44

Dokładnie. Jakiś kontakt był. Miało prawo zaboleć śle absolutnie nie na karnego

chonciak 22.02.2023 21:43

Ale cyrk z wybiciem jak na boisku są dwie piłki xD

chonciak 22.02.2023 21:43

Darmian nie symulował faulu, bo faktycznie mu przyjechał po stopie.

Capar 22.02.2023 21:43

Niech się za grę wezma

Capar 22.02.2023 21:43

Żenua

Tom_Hardy 22.02.2023 21:43

Ciekawe o co spina onany z dzeko

Dzonyy 22.02.2023 21:42

Jakie symulowanie xdddd

minus09 22.02.2023 21:41

rozklad jazdy

Adriano_forever 22.02.2023 21:41

won stąd

intermed1 22.02.2023 21:41

Jaki karny? XD

Cny 22.02.2023 21:40

żółta dla darmiana gdzie za symulowanie?

minus09 22.02.2023 21:40

KARNY KURVVA

andyvdm 22.02.2023 21:40

Ciesko sie gra w 10 z trupem w ataku

Adriano_forever 22.02.2023 21:40

boże swięty z Porto się przepychać... jakoś Liverpool wczoraj 5 w pape dostali i takich cyrków nie było

Nerazzurx10 22.02.2023 21:39

:cenzor: sedziego

Husi 22.02.2023 21:39

Dzeko tragedia dzisiaj

andyvdm 22.02.2023 21:39

Nawt go nie trafil xD

andyvdm 22.02.2023 21:39

Darmian przypajacowal

Adriano_forever 22.02.2023 21:39

chyba nie

Adriano_forever 22.02.2023 21:39

przerysował go ale czy karny?

Nerazzurx10 22.02.2023 21:38

Co on zrobił xDD

andyvdm 22.02.2023 21:38

Dzeko won trupie

Adriano_forever 22.02.2023 21:38

i idź do bośni na piechote

Adriano_forever 22.02.2023 21:38

Dzeko zejdź

Adriano_forever 22.02.2023 21:38

Dzeko ma pretensje do Onany za to że super gra nogami

Adriano_forever 22.02.2023 21:38

xD

andyvdm 22.02.2023 21:37

Incydent sie zaczyna

Cny 22.02.2023 21:37

no to po co pytasz. dobrze wiesz że zrobi ZM ane dzeko- Lukaku, nie zagra na 3 napastników

Adriano_forever 22.02.2023 21:37

ruchajo nas

Nerazzurx10 22.02.2023 21:37

Ufff

Nerazzurx10 22.02.2023 21:36

Juz widze jak szymon mlodego wpuści

Adriano_forever 22.02.2023 21:36

uff

NOVY 22.02.2023 21:36

Emocje jak na grzybach

andyvdm 22.02.2023 21:36

A da sie grac gorzej niz Dzeko dzisiaj?

Cny 22.02.2023 21:36

Carboni

Nerazzurx10 22.02.2023 21:36

No i kto za dzeko? Lakaka ktory jest jeszcze gorszy?

pluto11 22.02.2023 21:36

Lukaku gorszy od Dzeko nie będzie a może się zastawie i poda

pluto11 22.02.2023 21:35

Szkoda że nasi nie potrafią trafic w Pile

andyvdm 22.02.2023 21:35

Bosniacki trup musi zejsc same straty

INTERkibic 22.02.2023 21:35

Chryste panie

Cny 22.02.2023 21:35

ale koks darmian

INTERkibic 22.02.2023 21:35

Lukaku właz. Gorzej nie będzie

DragoDBZ 22.02.2023 21:35

Darmian klasa

Bumper 22.02.2023 21:34

Jest dopiero 35 minuta XD

INTERkibic 22.02.2023 21:34

Widzę ze 1/8 to nasz Max

INTERkibic 22.02.2023 21:34

Wodze

INTERkibic 22.02.2023 21:34

Wodze

INTERkibic 22.02.2023 21:34

Jaja powiaZane w huy

INTERkibic 22.02.2023 21:34

No kurva co oni grają do huya!

Nerazzurx10 22.02.2023 21:34

Czuje sie jakbym ogladal argentyne na mundialu, 100 okazji lautaro i nic

pluto11 22.02.2023 21:32

Mega Lautaro który nie potrafi w piłkę trafić kiedy trzeba

Chuchu 22.02.2023 21:32

Wy się serio spodziewaliście spacerku?

INTERkibic 22.02.2023 21:32

Lautaro kurva weź się za grę do kurvy

INTERkibic 22.02.2023 21:31

Barella mnie wkurvia w huy !! !! !

pluto11 22.02.2023 21:30

Dimarco też nie ma po tej lewej

INTERkibic 22.02.2023 21:30

Albo 7

INTERkibic 22.02.2023 21:30

Milan 1-0 z totkami a my kurva męczarnie z 6 liga Europy.

HB 22.02.2023 21:30

Lautaro jak kula bilardowa się odbija od innych

Nerazzurx10 22.02.2023 21:29

Ale dostal dziursko Miki xDD

Cny 22.02.2023 21:28

Acerbi to będzie priorytet trenera, ale myślę że nie uzbieram 2m na transfer i 3m na 2letni kontrakt

Adriano_forever 22.02.2023 21:27

eh

Chuchu 22.02.2023 21:27

Wiadomo było, że ich nie zdominujemy

Paolo92 22.02.2023 21:27

City gol Mahrez

Chuchu 22.02.2023 21:27

Porto to jest mocna ekipa przecież

pluto11 22.02.2023 21:26

A Barella za dużo chce sam

pluto11 22.02.2023 21:26

Nie potrafimy zdominować Porto

HB 22.02.2023 21:26

Cny myslisz, ze Inter znajdzie kilka baniek na Acerbiego?

INTERkibic 22.02.2023 21:25

Ten mecz to jakiś piknik kurva

INTERkibic 22.02.2023 21:25

Barela jest kurva tragiczny. Z udine i dziś tez

HB 22.02.2023 21:25

ależ podbródki się zrolowały

INTERkibic 22.02.2023 21:24

Haha dobre

Cny 22.02.2023 21:24

no i dziadek Dżeko ;)

HB 22.02.2023 21:24

Darmian dzis najlepszy

Cny 22.02.2023 21:24

dawać Asllaniego za Barellę

INTERkibic 22.02.2023 21:24

Z tylu gra dziadek pepe. No kurva 🤦‍♂️

intermed1 22.02.2023 21:24

Barella nie dojechał

HB 22.02.2023 21:24

no Barelka dzis nakrecony

Nerazzurx10 22.02.2023 21:23

Zaraz do kogos wyskoczy z łapami

Nerazzurx10 22.02.2023 21:23

Barella dzis kogos pobije

INTERkibic 22.02.2023 21:23

Nie ma polotu nihuya

RafaelBenitez 22.02.2023 21:23

tego nie otworze bo w kompie w pracy i mi blokuje :x

Nerazzurx10 22.02.2023 21:23

Barella xd

RafaelBenitez 22.02.2023 21:22

siema mielibyscie jakis link?

Cny 22.02.2023 21:22

barella 500 strat

HB 22.02.2023 21:21

Acerbi wolny elektron

HB 22.02.2023 21:20

kto kontroluje Lautaro dzisiaj?

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się