trochę kopanina
Murawa standardowa
dobra dzekowizna do boxu
Bardzo dobrze gramy
ale murawa tez AMATORKA
slabo
Gramy dodrze
bo dzeko
i lukaku niech da
brozo za niego
miki tragiczny
Tró
Akurat var w LM dobrze funkcjonował do tej pory
Dokładnie. Jakiś kontakt był. Miało prawo zaboleć śle absolutnie nie na karnego
Ale cyrk z wybiciem jak na boisku są dwie piłki xD
Darmian nie symulował faulu, bo faktycznie mu przyjechał po stopie.
Niech się za grę wezma
Żenua
Ciekawe o co spina onany z dzeko
Jakie symulowanie xdddd
rozklad jazdy
won stąd
Jaki karny? XD
żółta dla darmiana gdzie za symulowanie?
KARNY KURVVA
Ciesko sie gra w 10 z trupem w ataku
boże swięty z Porto się przepychać... jakoś Liverpool wczoraj 5 w pape dostali i takich cyrków nie było
sedziego
Dzeko tragedia dzisiaj
Nawt go nie trafil xD
Darmian przypajacowal
chyba nie
przerysował go ale czy karny?
Co on zrobił xDD
Dzeko won trupie
i idź do bośni na piechote
Dzeko zejdź
Dzeko ma pretensje do Onany za to że super gra nogami
xD
Incydent sie zaczyna
no to po co pytasz. dobrze wiesz że zrobi ZM ane dzeko- Lukaku, nie zagra na 3 napastników
ruchajo nas
Ufff
Juz widze jak szymon mlodego wpuści
uff
Emocje jak na grzybach
A da sie grac gorzej niz Dzeko dzisiaj?
Carboni
No i kto za dzeko? Lakaka ktory jest jeszcze gorszy?
Lukaku gorszy od Dzeko nie będzie a może się zastawie i poda
Szkoda że nasi nie potrafią trafic w Pile
Bosniacki trup musi zejsc same straty
Chryste panie
ale koks darmian
Lukaku właz. Gorzej nie będzie
Darmian klasa
Jest dopiero 35 minuta XD
Widzę ze 1/8 to nasz Max
Wodze
Wodze
Jaja powiaZane w huy
No kurva co oni grają do huya!
Czuje sie jakbym ogladal argentyne na mundialu, 100 okazji lautaro i nic
Mega Lautaro który nie potrafi w piłkę trafić kiedy trzeba
Wy się serio spodziewaliście spacerku?
Lautaro kurva weź się za grę do kurvy
Barella mnie wkurvia w huy
!
Dimarco też nie ma po tej lewej
Albo 7
Milan 1-0 z totkami a my kurva męczarnie z 6 liga Europy.
Lautaro jak kula bilardowa się odbija od innych
Ale dostal dziursko Miki xDD
Acerbi to będzie priorytet trenera, ale myślę że nie uzbieram 2m na transfer i 3m na 2letni kontrakt
eh
Wiadomo było, że ich nie zdominujemy
City gol Mahrez
Porto to jest mocna ekipa przecież
A Barella za dużo chce sam
Nie potrafimy zdominować Porto
Cny myslisz, ze Inter znajdzie kilka baniek na Acerbiego?
Ten mecz to jakiś piknik kurva
Barela jest kurva tragiczny. Z udine i dziś tez
ależ podbródki się zrolowały
Haha dobre
no i dziadek Dżeko
Darmian dzis najlepszy
dawać Asllaniego za Barellę
Z tylu gra dziadek pepe. No kurva 🤦♂️
Barella nie dojechał
no Barelka dzis nakrecony
Zaraz do kogos wyskoczy z łapami
Barella dzis kogos pobije
Nie ma polotu nihuya
tego nie otworze bo w kompie w pracy i mi blokuje :x
Barella xd
siema mielibyscie jakis link?
barella 500 strat
Acerbi wolny elektron
kto kontroluje Lautaro dzisiaj?