Archiwum shoutboksa

Luki165 22.02.2023 21:57

Musimy więcej pokazac w środku

Tom_Hardy 22.02.2023 21:57

Nic nie dopisuje łosiu. Nabijam sie z Dzonatana ale nie lapiesz

VVujek 22.02.2023 21:57

To totalna glupota

VVujek 22.02.2023 21:57

Czy ja mówię że dobrze gra ? Xd tylko ty chcesz dopisać to do swojej teorii o Barelli ,że zrobił regres

Tom_Hardy 22.02.2023 21:57

Acha

Kredence 22.02.2023 21:57

Pjerun źle nie gramy ale dobrze też nie, gramy nijako

Adriano_forever 22.02.2023 21:57

szkoda tylko, że to nie do Ciebie

andyvdm 22.02.2023 21:56

Nie zesraj sie mucha

HB 22.02.2023 21:56

Hardy rozjuszony

Tom_Hardy 22.02.2023 21:56

No obrazam wlasnie

Pjerun 22.02.2023 21:56

Nie gramy źle przecież. Spoko wyszliśmy z pressingu kilkukrotnie

Adriano_forever 22.02.2023 21:56

obrażaj to sobie kolegów gościu

Dzonyy 22.02.2023 21:56

Ale grzeczniej prosze rozmawiac

MuCha2 22.02.2023 21:56

Ale wy pierdoli. Wam to się marzy żeby tu grać jak Real wczoraj co za barany zmieńcie drużynę do kibicowania

Tom_Hardy 22.02.2023 21:56

Zamknij jape wujek. Barella na razie gowno a ty lylasz jak ciepla z kija

Tom_Hardy 22.02.2023 21:55

I jeszcze jakis ze studia

Kredence 22.02.2023 21:55

Mecz dwoch równych drużyn na kiepskim poziomie

VVujek 22.02.2023 21:55

Xd wziąć jedną połowę meczu i wziąć jako argument do swojej teorii z Barella : Tom_Hardy facepalm

HB 22.02.2023 21:55

czekamy na karne w Porto

Tom_Hardy 22.02.2023 21:55

Nie skyszales?

Tom_Hardy 22.02.2023 21:55

Gadal hajciak

Dzonyy 22.02.2023 21:55

Pewnie na fcbarca.coś poszedł i sapie coś o ręce dumfrysa

Tom_Hardy 22.02.2023 21:55

Moze

Dzonyy 22.02.2023 21:54

Majonez długo na sb nie siedział i wypadł z rytmu

Luki165 22.02.2023 21:54

Miki do zmiany

Cny 22.02.2023 21:54

nie no porto często zostawia dużo miejsca na prawej stronie

andyvdm 22.02.2023 21:54

Dzeko zrobil cokolwiek dobrze w tej polowie

MuCha2 22.02.2023 21:54

Karny ale po co gwizdać rożny to samo skandal

Luki165 22.02.2023 21:54

Hakan wyłączny z gry jak pisalem

Dzonyy 22.02.2023 21:54

Nie ma karnego bo inzaghi

Tom_Hardy 22.02.2023 21:54

Barella robi progres przy inzaghim

Krisu 22.02.2023 21:54

Brzydki mecz ale mize w tym nakis sposob

VVujek 22.02.2023 21:54

Barella mocno osaczony dziś

Tom_Hardy 22.02.2023 21:54

W majtach masz trolla

Cny 22.02.2023 21:54

barella dzisiaj fatalny, prosiło się kilka razy o drybling i pójść 1 na 1 a on zatrzymuje się i cyk do skriniara

kadrian89 22.02.2023 21:53

Barella dziś słabiutki

Dzonyy 22.02.2023 21:53

XDddd

FENDI_SOSA 22.02.2023 21:53

ale troll pewnie mowi o mecz z fcb

Cny 22.02.2023 21:53

u no chyba jednak faul

VVujek 22.02.2023 21:53

Czy niby wpierdol z Lipskiem ?

HB 22.02.2023 21:53

dumfriesa nie ma na boisku

Husi 22.02.2023 21:53

U nas brakuje kogoś kto weźmie na siebie ciężar pociągnięcia do przodu i zrobieniu 2 dryblingów :D

Dzonyy 22.02.2023 21:53

XDdd

Luki165 22.02.2023 21:53

Ewidetny karny podanto

Tom_Hardy 22.02.2023 21:53

Karny za reke dumfriesa pownien byc

Dzonyy 22.02.2023 21:52

Terwz po powtórce zmieniam zdanie

INTERkibic 22.02.2023 21:52

Tym ze takie city już prowadzi a my byśmy z Lipskiem mieli wpoerdol

Husi 22.02.2023 21:52

Nie no źle nie jest, kontrolujemy spotkanie, trzeba zmienić dzeko

kadrian89 22.02.2023 21:52

Inter tak wolno rozgrywa ze wystarczy podejść i środka pola nie ma

Dzonyy 22.02.2023 21:52

Karny powinien byc

Luki165 22.02.2023 21:52

Najlepszy na boisku

INTERkibic 22.02.2023 21:52

Wiecie czym się różnimy od wielkich zespołów?

Luki165 22.02.2023 21:52

Bardzo dobry mecz

HB 22.02.2023 21:52

jest dobrze?

HB 22.02.2023 21:51

Luki jak tam Lautaro dzisiaj?

Luki165 22.02.2023 21:51

Bo potrzeba tam.kogos z gazem

kadrian89 22.02.2023 21:51

Porto to nie ogórki, Inter z gry niewiele zrobi

Cny 22.02.2023 21:51

grają na tym boisku cały czas xd akurat Interowi boisko nie przeszkadza

HB 22.02.2023 21:51

Darmian dzis najlepszy na boisku, wiec jak ma Dumfirs wejsc

Luki165 22.02.2023 21:51

I Lukaku

Luki165 22.02.2023 21:51

Musi wejsc Dumfries

kadrian89 22.02.2023 21:50

Boisko ciężkie widać

Luki165 22.02.2023 21:50

Zero zaskoczenia

Husi 22.02.2023 21:50

Dzeko do zmiany na już, tylko przeszkadza, z chłopami po 175 przegrywa glowy

Luki165 22.02.2023 21:50

Mecz taki jaki sie spodziewalem

Cny 22.02.2023 21:50

porto zostawia wolne sektory a my jakoś tak bardzo asekuracyjnie

intermed1 22.02.2023 21:50

Jak on to wyjął

HB 22.02.2023 21:50

nawet o glowki srednio mu sie chce walczyc

Cny 22.02.2023 21:50

mało nas w ataku

Tom_Hardy 22.02.2023 21:50

Miki albo niewidoczny albo gowno

kadrian89 22.02.2023 21:50

Murawa to kpina

Luki165 22.02.2023 21:50

Moja analiza idealnie sie spelnia co do Porto

HB 22.02.2023 21:50

no Dzeko dzis malo przydatny

Tom_Hardy 22.02.2023 21:49

Lakaka za Dzeko bo niestety coreła kontuzja

Adriano_forever 22.02.2023 21:49

grać dośrodkowania

Adriano_forever 22.02.2023 21:49

bramkarz Porto jest dobry ale fatalnie gra na przedpolu

VVujek 22.02.2023 21:49

Obrzydliwe te Porto

minus09 22.02.2023 21:49

ale my mamy pecha jo dupia

VVujek 22.02.2023 21:49

Fart Porto w końcówce

Nerazzurx10 22.02.2023 21:49

Bramkarz porto oczywiście mecz zycia

HB 22.02.2023 21:49

swietny bastoni

FENDI_SOSA 22.02.2023 21:49

ale ten fart ja pier

Dzonyy 22.02.2023 21:48

Można grać w siatkowke

FENDI_SOSA 22.02.2023 21:48

sedzia pala jeb

Dzonyy 22.02.2023 21:48

Masakra co za amator

Husi 22.02.2023 21:48

Co ten sędzia

Nitrogen 22.02.2023 21:48

Trzeba było dłużej czekać

Dzonyy 22.02.2023 21:48

Boże sedzia

Dzonyy 22.02.2023 21:48

I kończy na roznym

FENDI_SOSA 22.02.2023 21:48

COOO

Adriano_forever 22.02.2023 21:48

Aha rożnego nie wykonać

Dzonyy 22.02.2023 21:48

Jaaaak on to wyjął?

Adriano_forever 22.02.2023 21:47

Nie wygramy tego

DragoDBZ 22.02.2023 21:47

Dżeko to jak człapie dziś

Dzonyy 22.02.2023 21:47

Boże typ specjalnie blokuje podanie teka i bez kartki xdddd

Husi 22.02.2023 21:47

Już łakaka kloc da coś więcej

Dzonyy 22.02.2023 21:47

Gdzie kartka?

Husi 22.02.2023 21:46

Mam nadzieję że dzeko nie wyjdzie na drugą połowę, ciężko zagrać gorsza połowę

Dzonyy 22.02.2023 21:46

Trochę nardzo

Cny 22.02.2023 21:46

chłopaki 1,70 chcą grać agresywnie jak murzyny z PL i wychodzi pajacerka :p

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się