Archiwum shoutboksa

VVujek 21.02.2023 22:41

Real dostał od Barcelony , a Inter wyrzucił zraszacze z LM

KibicInteru 21.02.2023 22:40

Jesteśmy najlepsi po prostu xd

Chuchu 21.02.2023 22:40

Rangers to chyba nie jest mocna ekipa

pablo77 21.02.2023 22:40

0:1 Inter :D

KibicInteru 21.02.2023 22:40

4:1 live, 5:1 juve, 2 razy po 3:0 z rangersami

KibicInteru 21.02.2023 22:39

6:1 z ajaxem

Luki165 21.02.2023 22:39

Ale bylaby grzalka

KibicInteru 21.02.2023 22:39

No ale to w jakim stylu wygrywają to już nie pozostawia złudzeń

Luki165 21.02.2023 22:39

Taki ćwierćfinał inter - napoli :)

Claudio 21.02.2023 22:38

bo najlepsza druzyna z jaka grali to liverpool ktory widzimy jak wyglada w tym sezonie

pablo77 21.02.2023 22:38

ciekaw jestem jakby wygladali z Bayernem albo Realem

KibicInteru 21.02.2023 22:37

Napoli może realnie wygrać z każdym

pablo77 21.02.2023 22:36

zalezy kto na kogo trafi

Claudio 21.02.2023 22:35

tak patrze jakie druzyny w LM sa i jakie moga odpascto naprawde jak Napoli się zepnie to mogą daleko zajsc. Tym bardziej ze w lidze moga porotowac

pablo77 21.02.2023 22:35

nawet bym powiedzial ze wyglada to jak spotkanie gołej dupy z batem :D

Claudio 21.02.2023 22:34

:D

pablo77 21.02.2023 22:34

dzisiaj real jest lepszy. Bez farta :D

pablo77 21.02.2023 22:33

Claudio

Chuchu 21.02.2023 22:32

Jak Napoli dopisze szczęście w losowaniu to mogą daleko zajść

Claudio 21.02.2023 22:30

Mocarna Premier League. Chelsea w plecy, Tottenham w plecy, Liverpool wpyerdol. Dobrą mają serię

Cny 21.02.2023 22:30

to co klopp po meczu leci?

pablo77 21.02.2023 22:29

a tu jak mecz z fify xD

Nitrogen 21.02.2023 22:27

Niezwykłe. Jeden ekspert tutaj "czuł" wpadkę Napoli z Eintrachtem xD

Adriano_forever 21.02.2023 22:27

4 obrońców i bramkarza w baloona zrobił

Adriano_forever 21.02.2023 22:27

człowieku

Adriano_forever 21.02.2023 22:27

Benzema

Claudio 21.02.2023 22:27

5-2

Adriano_forever 21.02.2023 22:27

o boże

Luki165 21.02.2023 22:27

No i dobrze. Wyglądają jak zespół z najwyższej półki Europejskiej

Cny 21.02.2023 22:25

się grubo myliłem, jednak napoli wyjaśnia eintracht na luzie jak jakieś lecce

Chuchu 21.02.2023 22:25

Napoli spuchnie w czerwcu

andyvdm 21.02.2023 22:25

Spuchlo juz to Napoli czy jeszcze nie

martins2000 21.02.2023 22:24

To co pisałem o Napoli w lipcu stało się faktem

KibicInteru 21.02.2023 22:24

Ale akcja na 2:0, ło panie

martins2000 21.02.2023 22:23

Byłoby gdyby nie Gruzin

pablo77 21.02.2023 22:23

no ale z 0:4 ciezej sie podnisc ;)

Chuchu 21.02.2023 22:23

Nie siedzą mu strzały dzisiaj, ale ta pięta fajna

martins2000 21.02.2023 22:22

Ja stawiałem 5 do jajka

Chuchu 21.02.2023 22:22

Kwaracchelia ładna asysta

maverik 21.02.2023 22:22

ladnie Di Lorenzo

Chuchu 21.02.2023 22:21

Napoli 2

Adriano_forever 21.02.2023 22:21

byłby remis

Adriano_forever 21.02.2023 22:21

jakby strzelili 3-4 bramki to by nie zamknęli meczu jak widać

pablo77 21.02.2023 22:21

najlepsze jest to ze w pierwszych 15-20 min lfc moglo stzelić 3-4 bramki i zamknac mecz XD

pablo77 21.02.2023 22:19

ten malolat z lfc spyerdolil im mecz 3 chyba takie gruby straty i 2 bramki poszly

Claudio 21.02.2023 22:18

mentalu*

Claudio 21.02.2023 22:18

ale nikt nie ma takiego metalu jak Real. Oni nawet z przegranego meczu potrafia sie podniesc

pablo77 21.02.2023 22:17

bedzie 4-4 xD

Imrahil 21.02.2023 22:17

hue hue

Imrahil 21.02.2023 22:17

xD

pablo77 21.02.2023 22:17

xDDD

Claudio 21.02.2023 22:17

prowadzic 2-0 i przegrywac 2-4 xD

Chuchu 21.02.2023 22:17

beka z Liverpoolu

Adriano_forever 21.02.2023 22:16

a Klop chyba leci dzisiaj

Adriano_forever 21.02.2023 22:16

bramkarze TOP

Adriano_forever 21.02.2023 22:16

kisne z tego meczu

Adriano_forever 21.02.2023 22:16

benzema :D

Adriano_forever 21.02.2023 22:16

ależ gol xD

Claudio 21.02.2023 22:14

przypadkowe ale mogl mu noge polamac

Claudio 21.02.2023 22:14

o urwa rzeczywiscie

Claudio 21.02.2023 22:14

ciekawa decyzja

Claudio 21.02.2023 22:14

czerwo Frankfurt

Claudio 21.02.2023 22:13

Kvicha dzis nie dojechał

Chuchu 21.02.2023 22:13

Kvara ależ to zyebał

pablo77 21.02.2023 22:11

w tym sezonie to nawet my bysmy ich oyebali :D

Imrahil 21.02.2023 22:10

opluci

pablo77 21.02.2023 22:09

liverpool... boze co za placki

Adriano_forever 21.02.2023 22:08

przegrywali 2 0 wygrywają 3 2

Adriano_forever 21.02.2023 22:08

real

Adriano_forever 21.02.2023 21:45

cyrk

Luki165 21.02.2023 21:45

Ndicka kozak heh

Dzonyy 21.02.2023 21:42

Ndicka kapitalnie

Luki165 21.02.2023 21:41

XD no i szkopy od 10 minut przestali grac

Dzonyy 21.02.2023 21:41

Jeżu ndicka xddd

maverik 21.02.2023 21:41

0-2 ale spalony

Dzonyy 21.02.2023 21:41

Zostawił go ten ndika

Dantte 21.02.2023 21:41

Karius dzisiaj broni w Liverpoolu?

Dzonyy 21.02.2023 21:40

Napoli gol

maverik 21.02.2023 21:40

Osimhen gol

Imrahil 21.02.2023 21:39

jak tu poziom radu

Imrahil 21.02.2023 21:39

a wy z samira sie smiejecie

Xucatlan 21.02.2023 21:39

Wy na Serie A narzekacie.

Claudio 21.02.2023 21:39

jedni z najlepszych bramkarzy na swiecie top5, a bledy gorzej jak w B klasie

Imrahil 21.02.2023 21:38

hashaha

Xucatlan 21.02.2023 21:38

Ten Real z Liverpoolem to komedia jakaś.

Adriano_forever 21.02.2023 21:38

w tym meczu to poziom B klasy

Claudio 21.02.2023 21:38

Alisson pozaazdroscil Kurtuła :D

Adriano_forever 21.02.2023 21:38

cyrkowcy bramkarze

Nasir 21.02.2023 21:38

nastepny kalafior

Nasir 21.02.2023 21:38

hahahahaha

Claudio 21.02.2023 21:37

uuu real

Adriano_forever 21.02.2023 21:37

gol real

Claudio 21.02.2023 21:37

no zagapil sie :D

Dzonyy 21.02.2023 21:36

Lepiej opisz zachowanie tego co faulował xddd

Claudio 21.02.2023 21:36

najgorszy strzal. Sygnalizowany i na idealnej wysokosci dla bramkarza

Claudio 21.02.2023 21:36

Kvicha co za borok

Dzonyy 21.02.2023 21:35

Jeżu co za amator xdd

Claudio 21.02.2023 21:34

karny napoli

Dzonyy 21.02.2023 21:33

Gdzieś do 20min wyglądali super

Luki165 21.02.2023 21:31

Ale Szkopy mi sie podobaja, szybkosc wyprowadzania pilki, wchodzenie w pojedynki

Shoutbox

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625735

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się