Real dostał od Barcelony , a Inter wyrzucił zraszacze z LM
Jesteśmy najlepsi po prostu xd
Rangers to chyba nie jest mocna ekipa
0:1 Inter
4:1 live, 5:1 juve, 2 razy po 3:0 z rangersami
6:1 z ajaxem
Ale bylaby grzalka
No ale to w jakim stylu wygrywają to już nie pozostawia złudzeń
Taki ćwierćfinał inter - napoli
bo najlepsza druzyna z jaka grali to liverpool ktory widzimy jak wyglada w tym sezonie
ciekaw jestem jakby wygladali z Bayernem albo Realem
Napoli może realnie wygrać z każdym
zalezy kto na kogo trafi
tak patrze jakie druzyny w LM sa i jakie moga odpascto naprawde jak Napoli się zepnie to mogą daleko zajsc. Tym bardziej ze w lidze moga porotowac
nawet bym powiedzial ze wyglada to jak spotkanie gołej dupy z batem
dzisiaj real jest lepszy. Bez farta
Claudio
Jak Napoli dopisze szczęście w losowaniu to mogą daleko zajść
Mocarna Premier League. Chelsea w plecy, Tottenham w plecy, Liverpool wpyerdol. Dobrą mają serię
to co klopp po meczu leci?
a tu jak mecz z fify xD
Niezwykłe. Jeden ekspert tutaj "czuł" wpadkę Napoli z Eintrachtem xD
4 obrońców i bramkarza w baloona zrobił
człowieku
Benzema
5-2
o boże
No i dobrze. Wyglądają jak zespół z najwyższej półki Europejskiej
się grubo myliłem, jednak napoli wyjaśnia eintracht na luzie jak jakieś lecce
Napoli spuchnie w czerwcu
Spuchlo juz to Napoli czy jeszcze nie
To co pisałem o Napoli w lipcu stało się faktem
Ale akcja na 2:0, ło panie
Byłoby gdyby nie Gruzin
no ale z 0:4 ciezej sie podnisc
Nie siedzą mu strzały dzisiaj, ale ta pięta fajna
Ja stawiałem 5 do jajka
Kwaracchelia ładna asysta
ladnie Di Lorenzo
Napoli 2
byłby remis
jakby strzelili 3-4 bramki to by nie zamknęli meczu jak widać
najlepsze jest to ze w pierwszych 15-20 min lfc moglo stzelić 3-4 bramki i zamknac mecz XD
ten malolat z lfc spyerdolil im mecz 3 chyba takie gruby straty i 2 bramki poszly
mentalu*
ale nikt nie ma takiego metalu jak Real. Oni nawet z przegranego meczu potrafia sie podniesc
bedzie 4-4 xD
hue hue
xD
xDDD
prowadzic 2-0 i przegrywac 2-4 xD
beka z Liverpoolu
a Klop chyba leci dzisiaj
bramkarze TOP
kisne z tego meczu
benzema
ależ gol xD
przypadkowe ale mogl mu noge polamac
o urwa rzeczywiscie
ciekawa decyzja
czerwo Frankfurt
Kvicha dzis nie dojechał
Kvara ależ to zyebał
w tym sezonie to nawet my bysmy ich oyebali
opluci
liverpool... boze co za placki
przegrywali 2 0 wygrywają 3 2
real
cyrk
Ndicka kozak heh
Ndicka kapitalnie
XD no i szkopy od 10 minut przestali grac
Jeżu ndicka xddd
0-2 ale spalony
Zostawił go ten ndika
Karius dzisiaj broni w Liverpoolu?
Napoli gol
Osimhen gol
jak tu poziom radu
a wy z samira sie smiejecie
Wy na Serie A narzekacie.
jedni z najlepszych bramkarzy na swiecie top5, a bledy gorzej jak w B klasie
hashaha
Ten Real z Liverpoolem to komedia jakaś.
w tym meczu to poziom B klasy
Alisson pozaazdroscil Kurtuła
cyrkowcy bramkarze
nastepny kalafior
hahahahaha
uuu real
gol real
no zagapil sie
Lepiej opisz zachowanie tego co faulował xddd
najgorszy strzal. Sygnalizowany i na idealnej wysokosci dla bramkarza
Kvicha co za borok
Jeżu co za amator xdd
karny napoli
Gdzieś do 20min wyglądali super
Ale Szkopy mi sie podobaja, szybkosc wyprowadzania pilki, wchodzenie w pojedynki