Scamacca xD
ja mam wizje w glowie ze wlasnie pavard+ndicka do obrony, prawe wahadło typu ten z empoli (empoli pojdzie na reke z oplatami), do tego pereyra fabiann agoume do pomocy, a w ataku thuram i ktos typu sorloth z RSS, taki dzoker
Scamacca pewnie bedzie do wzięcia
chyba ze za Corre bedzie Esposito/Satriano
bo bedzie 1 napastnika mniej i brak kasy na nowego
to bedzie problem
Correa odejdzie na wypożyczenie
Correa kaleka nie wiem czy jest sprzedawalny, trup z Sarajewa stary i drogi, no i Lautarak to jedna dobra opcja
w Interze może być w lato niesamowica przebudowa skladu. Boję się, że staniemy się taką romą czy lazio
tylko jakies 5 razy drozsze
na miare tego z becao i smallingiem
nasza sytuacja w ataku wyglada tragicznie
nie no zostanie przy ataku jaki mamy czyli lautaro + ciecie to samobojstwo
bo jak nie wypozyczymy Lukaku za 20 baniek a Thuram jednak wybierze cos innego to ciekawe
Ciekawe czy bedzie potrzebna
ciekawe kto bedzie alternatywa dla Thurama
niestety ale nasza winda jedzie w dol a nie do gory, tylko pytanie jak szybko bedzie jechac
z bełakami i smolingami
nie chce do siebie dopuszczac tkaich mysli ze bedizemy bic sie o 6 miejsce
ale to bedzie walka o 6 miejsce ze smallingiem i becao
albo ten Schurs i Cairo chce 50mln xD
Barca będzie problemem w sprawie Pavarda
no ja niesttey tez
nie nastawialbym sie na kogos lepszego
lewy chcial tlyko barcelony
pavard niekoneicznie musi chciec isc do anglii
Becao i Smalling to sa realne opcje
zapewne bedzie tak ze empoli wezmie od nas satriano w czerwcu,a my wezmiemy tego wahadlowego, parisiego latem na jakies 25M
no to zaraz ktoś przyjdzie i da więcej niż my i pojdzie do jakies chelsea czy totkow
jak przypadkiem nei zrobimy tej 1/2LM
z dumfriesa i leszczykow typu striano to pojdzie na dlug
lewego tez blokowali i puscili w koncu
ale to oni by chcieli 30, pojdzie za 20
To teraz pójdzie kasa z dumfriesa zamiast skriniara
juric ile by chcial? 2M?
Bayern ma nadzieję na to, że otrzyma za obrońcę około 30 milionów euro. Czas pokaże, czy FC Barcelona zdecyduje się na wyłożenie takich pieniędzy za Francuza - w końcówce zimowego okienka o jego pozyskanie starał się także Inter Mediolan. Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/bayern-monachium-wycenil-benjamina-pavarda-w-ten-sposob-chce-oplacic-transfer-joao-cancelo/205279-n
Ciekaw jestem czy znajdziemy hajs na nowego trenera
to miala pojsc kasa ze skrniara
Nie musimy znajdwac kasy na pavarda bo ją mamy skoro złożyliśmy oferte
rok kontraktu i brka checi przedluzenia
20
Pavard to koszt 30 mln
djallo to kolejny amator
demirala to bym za darmo tutaj nie chcial
Takie gdybanie. Jesli beda oficjalki to wtedy czlowiek sie bedzie zastanawiał
Djallo jest chyba głównym celem
musza znalezc 20M na pavarda
pavard i ndicka to koszt 10M wiecej
ja bym nie liczył na Pavardów czy Demirali
Smalling za DD to byłby duży upgrade
przecie z z becao i smallingiem bedziemy parodystami
no już w niej jesteśmy teraz tylko zaczynamy się w niej urządzać
no i wtedy jestesmyw czarnej dupie pablo
Niby tak. Ale każdy sie kleji do tej Barcelony
nastepca Skriniara zostanie Rodrigo Becao za 10 baniek a za De Vrija przyjdzie Chris Smalling albo za Ambrożego jak Stefan zostanie
pablo77 ale my potrzebujemy powiedzmy 30M za transfery (pavard+prawe wahadło), reszta z wolnego
Dumfries to zawodnik ja poziomie międzynarodowym, jeslj odejdzie to tylko do drużyny która o coś tam walczy
barceloan zwija biznes po tym sezonie, dzwigni nie starczy
ja czuje ze w lato bedzie konkretna degrengolada
Tak więc raczej nie ma szans na francuza
to nie musi byc konkretnie everton, napisałem "jakiś", w sensie ktoś z anglii, jakis sredniak
Agent Pavarda spotkał sie z Barca
ja bym powalczył o tego Singo
No jestem wręcz pewny
dadza 5m kontraktu i szybko pojdzie
e tam
Dumfries nie zgodzi się pójść do evertonu
za 5m
był w Anglii zobaczył spełnił marzenie może wracać jak Lakaka
i hyc na jego meijsce jorgensonz danii
wystarczy dumfric za 25 do eeeevertonu jakiegos
moze powrót Persika
to wtedy nei trzeba sprzedawac dwoch
ten Udogie ladnie latał dzisiaj
chyba ze zrobimy 1/2 LM,a zarobimy
Dumfries słabiutko
Chiał bym tego Buchanana za Denzela
I poleci Brozo wraz Dumfriesem.
lepszy od Modricia
nie wiadomo czy to dzieki czy pomimo jego absencji
Brozo był jednym z najlepszych zawodników Chorwacji na mundialu
Tylko kasy potrzebnej latem
jest
chociaz tak tez jestem zdania ze po jego kontuzji druzyna odzyla po fatalnym poczatku sezonu
To nie jest kwestia formy
dokładnie
dajcie mu pograc chwile zlapac rytm
ale nie sprzedawajmy brozovicia po 1,5 meczu po 4 miesiecznej kontuzji
Hakan wyjaśnił Brożka
ale Lakaka sie odblokował
Dzis Brozovic słabiutko
jeszcze bym Barella zamienil na Gagliardiniego tylko
pablo77 - ja to wiem, Ty to wiesz, ale szymon zrobi swoje
Ja tam jestem wrecz przekonany ze to ostatni sezon Brozo
najgorszy mozliwy sklad
musah moglby skorzystac z dekretu owszem
to by była tragedia
Cny 18.02.2023 23:03 a tak zagramy handa-darmian/skriniar/acerbi/basto/dimarco-barella/brozo/hakan-lautaro/dzeko
I kogoś potrafiącego dryblować i grać nieszablonowo