Archiwum shoutboksa

KibicInteru 18.02.2023 23:24

Nie no agoume to nie

pablo77 18.02.2023 23:24

ten gówniak :D

pablo77 18.02.2023 23:23

Scamacca xD

Cny 18.02.2023 23:23

ja mam wizje w glowie ze wlasnie pavard+ndicka do obrony, prawe wahadło typu ten z empoli (empoli pojdzie na reke z oplatami), do tego pereyra fabiann agoume do pomocy, a w ataku thuram i ktos typu sorloth z RSS, taki dzoker

KibicInteru 18.02.2023 23:23

Scamacca pewnie bedzie do wzięcia

pablo77 18.02.2023 23:23

chyba ze za Corre bedzie Esposito/Satriano

pablo77 18.02.2023 23:23

bo bedzie 1 napastnika mniej i brak kasy na nowego

pablo77 18.02.2023 23:23

to bedzie problem

KibicInteru 18.02.2023 23:23

Correa odejdzie na wypożyczenie

pablo77 18.02.2023 23:22

Correa kaleka nie wiem czy jest sprzedawalny, trup z Sarajewa stary i drogi, no i Lautarak to jedna dobra opcja

Claudio 18.02.2023 23:22

w Interze może być w lato niesamowica przebudowa skladu. Boję się, że staniemy się taką romą czy lazio

Cny 18.02.2023 23:21

tylko jakies 5 razy drozsze

Cny 18.02.2023 23:21

na miare tego z becao i smallingiem

pablo77 18.02.2023 23:21

nasza sytuacja w ataku wyglada tragicznie

Cny 18.02.2023 23:21

nie no zostanie przy ataku jaki mamy czyli lautaro + ciecie to samobojstwo

pablo77 18.02.2023 23:21

bo jak nie wypozyczymy Lukaku za 20 baniek a Thuram jednak wybierze cos innego to ciekawe

KibicInteru 18.02.2023 23:21

Ciekawe czy bedzie potrzebna

pablo77 18.02.2023 23:20

ciekawe kto bedzie alternatywa dla Thurama

pablo77 18.02.2023 23:20

niestety ale nasza winda jedzie w dol a nie do gory, tylko pytanie jak szybko bedzie jechac

Cny 18.02.2023 23:20

z bełakami i smolingami

Cny 18.02.2023 23:20

nie chce do siebie dopuszczac tkaich mysli ze bedizemy bic sie o 6 miejsce

Cny 18.02.2023 23:19

ale to bedzie walka o 6 miejsce ze smallingiem i becao

pablo77 18.02.2023 23:19

albo ten Schurs i Cairo chce 50mln xD

KibicInteru 18.02.2023 23:19

Barca będzie problemem w sprawie Pavarda

Cny 18.02.2023 23:19

no ja niesttey tez

pablo77 18.02.2023 23:19

nie nastawialbym sie na kogos lepszego

Cny 18.02.2023 23:18

lewy chcial tlyko barcelony

Cny 18.02.2023 23:18

pavard niekoneicznie musi chciec isc do anglii

pablo77 18.02.2023 23:18

Becao i Smalling to sa realne opcje

Cny 18.02.2023 23:18

zapewne bedzie tak ze empoli wezmie od nas satriano w czerwcu,a my wezmiemy tego wahadlowego, parisiego latem na jakies 25M

pablo77 18.02.2023 23:18

no to zaraz ktoś przyjdzie i da więcej niż my i pojdzie do jakies chelsea czy totkow

Cny 18.02.2023 23:17

jak przypadkiem nei zrobimy tej 1/2LM

Cny 18.02.2023 23:17

z dumfriesa i leszczykow typu striano to pojdzie na dlug

Cny 18.02.2023 23:17

lewego tez blokowali i puscili w koncu

Cny 18.02.2023 23:17

ale to oni by chcieli 30, pojdzie za 20

KibicInteru 18.02.2023 23:16

To teraz pójdzie kasa z dumfriesa zamiast skriniara

Cny 18.02.2023 23:16

juric ile by chcial? 2M?

pablo77 18.02.2023 23:16

Bayern ma nadzieję na to, że otrzyma za obrońcę około 30 milionów euro. Czas pokaże, czy FC Barcelona zdecyduje się na wyłożenie takich pieniędzy za Francuza - w końcówce zimowego okienka o jego pozyskanie starał się także Inter Mediolan. Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/bayern-monachium-wycenil-benjamina-pavarda-w-ten-sposob-chce-oplacic-transfer-joao-cancelo/205279-n

Krisu 18.02.2023 23:16

Ciekaw jestem czy znajdziemy hajs na nowego trenera

Cny 18.02.2023 23:16

to miala pojsc kasa ze skrniara

KibicInteru 18.02.2023 23:16

Nie musimy znajdwac kasy na pavarda bo ją mamy skoro złożyliśmy oferte

Cny 18.02.2023 23:15

rok kontraktu i brka checi przedluzenia

Cny 18.02.2023 23:15

20

pablo77 18.02.2023 23:15

Pavard to koszt 30 mln

Cny 18.02.2023 23:15

djallo to kolejny amator

Cny 18.02.2023 23:15

demirala to bym za darmo tutaj nie chcial

Krisu 18.02.2023 23:15

Takie gdybanie. Jesli beda oficjalki to wtedy czlowiek sie bedzie zastanawiał

KibicInteru 18.02.2023 23:15

Djallo jest chyba głównym celem

Cny 18.02.2023 23:15

musza znalezc 20M na pavarda

Cny 18.02.2023 23:14

pavard i ndicka to koszt 10M wiecej

pablo77 18.02.2023 23:14

ja bym nie liczył na Pavardów czy Demirali

KibicInteru 18.02.2023 23:14

Smalling za DD to byłby duży upgrade

Cny 18.02.2023 23:14

przecie z z becao i smallingiem bedziemy parodystami

pablo77 18.02.2023 23:14

no już w niej jesteśmy teraz tylko zaczynamy się w niej urządzać :D

Cny 18.02.2023 23:14

no i wtedy jestesmyw czarnej dupie pablo

Krisu 18.02.2023 23:13

Niby tak. Ale każdy sie kleji do tej Barcelony

pablo77 18.02.2023 23:13

nastepca Skriniara zostanie Rodrigo Becao za 10 baniek a za De Vrija przyjdzie Chris Smalling albo za Ambrożego jak Stefan zostanie

Cny 18.02.2023 23:13

pablo77 ale my potrzebujemy powiedzmy 30M za transfery (pavard+prawe wahadło), reszta z wolnego

KibicInteru 18.02.2023 23:13

Dumfries to zawodnik ja poziomie międzynarodowym, jeslj odejdzie to tylko do drużyny która o coś tam walczy

Cny 18.02.2023 23:12

barceloan zwija biznes po tym sezonie, dzwigni nie starczy

pablo77 18.02.2023 23:12

ja czuje ze w lato bedzie konkretna degrengolada

Luki165 18.02.2023 23:12

Tak więc raczej nie ma szans na francuza

Cny 18.02.2023 23:12

to nie musi byc konkretnie everton, napisałem "jakiś", w sensie ktoś z anglii, jakis sredniak

Luki165 18.02.2023 23:12

Agent Pavarda spotkał sie z Barca

pablo77 18.02.2023 23:12

ja bym powalczył o tego Singo

KibicInteru 18.02.2023 23:11

No jestem wręcz pewny

Cny 18.02.2023 23:11

dadza 5m kontraktu i szybko pojdzie

Cny 18.02.2023 23:11

e tam

KibicInteru 18.02.2023 23:11

Dumfries nie zgodzi się pójść do evertonu

Cny 18.02.2023 23:11

za 5m

pablo77 18.02.2023 23:11

był w Anglii zobaczył spełnił marzenie może wracać jak Lakaka :D

Cny 18.02.2023 23:11

i hyc na jego meijsce jorgensonz danii

Cny 18.02.2023 23:11

wystarczy dumfric za 25 do eeeevertonu jakiegos

pablo77 18.02.2023 23:10

moze powrót Persika :D

Cny 18.02.2023 23:10

to wtedy nei trzeba sprzedawac dwoch

pablo77 18.02.2023 23:10

ten Udogie ladnie latał dzisiaj

Cny 18.02.2023 23:10

chyba ze zrobimy 1/2 LM,a zarobimy

pablo77 18.02.2023 23:10

Dumfries słabiutko

Krisu 18.02.2023 23:10

Chiał bym tego Buchanana za Denzela

Luki165 18.02.2023 23:10

I poleci Brozo wraz Dumfriesem.

pablo77 18.02.2023 23:10

lepszy od Modricia

Cny 18.02.2023 23:09

nie wiadomo czy to dzieki czy pomimo jego absencji

pablo77 18.02.2023 23:09

Brozo był jednym z najlepszych zawodników Chorwacji na mundialu

Luki165 18.02.2023 23:09

Tylko kasy potrzebnej latem

pablo77 18.02.2023 23:09

jest

Cny 18.02.2023 23:09

chociaz tak tez jestem zdania ze po jego kontuzji druzyna odzyla po fatalnym poczatku sezonu

Luki165 18.02.2023 23:09

To nie jest kwestia formy

pablo77 18.02.2023 23:09

dokładnie

Cny 18.02.2023 23:09

dajcie mu pograc chwile zlapac rytm

Cny 18.02.2023 23:09

ale nie sprzedawajmy brozovicia po 1,5 meczu po 4 miesiecznej kontuzji ;)

Krisu 18.02.2023 23:09

Hakan wyjaśnił Brożka

pablo77 18.02.2023 23:09

ale Lakaka sie odblokował :D

Krisu 18.02.2023 23:08

Dzis Brozovic słabiutko

pablo77 18.02.2023 23:08

jeszcze bym Barella zamienil na Gagliardiniego tylko

Cny 18.02.2023 23:08

pablo77 - ja to wiem, Ty to wiesz, ale szymon zrobi swoje

Luki165 18.02.2023 23:08

Ja tam jestem wrecz przekonany ze to ostatni sezon Brozo

pablo77 18.02.2023 23:08

najgorszy mozliwy sklad

Cny 18.02.2023 23:08

musah moglby skorzystac z dekretu owszem

pablo77 18.02.2023 23:08

to by była tragedia

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się