Archiwum shoutboksa

Luki165 18.02.2023 22:48

Od za chwilę jak zawsze zapanuje cisza

Cny 18.02.2023 22:48

wpuszczasz gosensa, przechodzidsz na czwórkę z DD z tyłu, a dumfriesa ustawiasz wyzej, asllani za dumfrica, miki za napastnikó i grasz 4-3-1-2

KibicInteru 18.02.2023 22:48

Nie no zwycięstwo zasłużone mimo nijakiego występu

Towarzysz 18.02.2023 22:47

Nie mają co wymyślić po wygranej xd

VVujek 18.02.2023 22:47

No Beka

Towarzysz 18.02.2023 22:47

Zwolnić Szymona bo gdyby Success nie zesrał się w gacie to może byśmy zremisowali

Towarzysz 18.02.2023 22:47

Dokładnie Wuja

VVujek 18.02.2023 22:46

Jprdl ludzie przecież to oni mieli więcej szczęścia , ale trzeba hejtowac dla zasady

Towarzysz 18.02.2023 22:46

My mamy żałośnie jednowymiarową kadrę

Towarzysz 18.02.2023 22:46

Poza wstawieniem Asllaniego za Barelle

Towarzysz 18.02.2023 22:45

Cny mordeczko opisz mi swoją wizję zmiany gry

Cny 18.02.2023 22:45

dobrze ze miki to wsadzil

Cny 18.02.2023 22:45

beton bez zmian, zero proby zmiany gry

Cny 18.02.2023 22:45

ale znowu zmiany 1 do 1 jak gra sie nie klei i moze sie uda a moze sie nie uda

Towarzysz 18.02.2023 22:45

Rozjechaliśmy Udine i jedziemy dalej

inter30 18.02.2023 22:45

nie ma sensu go tu trzymać

Towarzysz 18.02.2023 22:45

Szczęśliwie to się nie skończyło 5-1 dla nas

inter30 18.02.2023 22:44

dżeko dostosował się poziomem do correi, po prostu zero absolutne

kadrian89 18.02.2023 22:44

Gramy to co zawsze

Cny 18.02.2023 22:44

i poszla akcja na 2-1

Cny 18.02.2023 22:44

dumrfies nas uratowal

Towarzysz 18.02.2023 22:44

A ile my zmarnowaliśmy

Cny 18.02.2023 22:44

ta kontra 5-3

inter30 18.02.2023 22:44

w sensie udinese

inter30 18.02.2023 22:43

szczęśliwie bo przy 1-1 zmarnowali setkę jak amatorzy

Cny 18.02.2023 22:43

asllani chłonie mistrzowski mental gagsa

kadrian89 18.02.2023 22:43

Udine poziom spadkowicza obecnie

Towarzysz 18.02.2023 22:43

Teraz jestem pewien że Szymon to godny trener Interu

Cny 18.02.2023 22:43

jednym slowem, kosmicznie beznadziejne udinese i tka strzela nam gola... parma zagrala z nami 3 razy lepiej niz udine dzisiaj

Luki165 18.02.2023 22:43

3 pkt sa. To najważniejsze. Kolejny mecz do zapomnienia

inter30 18.02.2023 22:43

handa won na ławę

Towarzysz 18.02.2023 22:43

Trypleta incoming i tyle w temacie

Cny 18.02.2023 22:42

to musi asekrurowac dimarco, bo ten sobie staje na 9

Cny 18.02.2023 22:42

i nic z tego, a przeciez cos tam postrzelal

Cny 18.02.2023 22:42

a niby przed napoli porbowal awaryjnie mikiego na podiwesoznym napastniku

kadrian89 18.02.2023 22:42

I na 1 napastnika wtedy

kadrian89 18.02.2023 22:41

Miki to spokojnie za Lautaro mógłby grać

Cny 18.02.2023 22:41

to beton ma inny pomysl

Cny 18.02.2023 22:41

raz ze lepszy do nich z przodu,a dwa asekuruje srednio

KibicInteru 18.02.2023 22:41

Przekonamy się

Luki165 18.02.2023 22:41

Za pol roku juz go tutaj nie bedzie

Cny 18.02.2023 22:41

miki po porstu nei moze byc marnowany do asekurowania bastoniego i dimarco

kadrian89 18.02.2023 22:40

Brozo trochę zmbez sił

Cny 18.02.2023 22:40

nie wiem czyz porto wygladalby lepiej niz dzisiaj

Husi 18.02.2023 22:40

Miki dzisiaj przykrył czapka każdego z środka pomocy, a brozo kolejny beznadziejny mecz

KibicInteru 18.02.2023 22:40

Jakim szczęśliwym? Zasłużenie wygrywamy mimo wszystkim

Cny 18.02.2023 22:40

brozo jest tragiczny obecnie

Luki165 18.02.2023 22:40

Asllani uciekaj z tego klubu

KibicInteru 18.02.2023 22:40

Brozo wraca więc jeśli miki tyko na 2 tygodnie to nie ma tragedii

tytusek25 18.02.2023 22:40

Ciekawe czy Curva bedzie udobruchana tym szczesliwym partactwem

Cny 18.02.2023 22:39

;/

Cny 18.02.2023 22:39

a nie bo to juz 5 zmian

Cny 18.02.2023 22:39

gdzie sa dwie minuty dla carboniego?

kadrian89 18.02.2023 22:39

Może nie

Cny 18.02.2023 22:39

szkoda że ze skreceniem i 2 tygodnie out pewnie

kadrian89 18.02.2023 22:38

Miki top

KibicInteru 18.02.2023 22:38

Miki mvp mimo wszystko

HB 18.02.2023 22:38

nie woli*

HB 18.02.2023 22:38

jak martwy jest Lukaku, że on woli zmienić 36-letniego Dzeko?

KibicInteru 18.02.2023 22:38

Dobrze ze ten Success to porażka

kadrian89 18.02.2023 22:37

Dobrze ze murzynki od nich nie trafiają

Towarzysz 18.02.2023 22:37

Becao to będzie nowy mem jak do nas przyjdzie

Cny 18.02.2023 22:37

pora na asllaniego i carboniego!

tytusek25 18.02.2023 22:37

Haha.Brawo

Cny 18.02.2023 22:37

udine slabsze niz sampa

Seba 18.02.2023 22:37

Gaglia facepalm

Cny 18.02.2023 22:36

a jak andal sa tacy co chca becao u nas?

KibicInteru 18.02.2023 22:36

2:2 będzie

kadrian89 18.02.2023 22:36

Dobrze ze Udine jest takie słabe

Kusy 18.02.2023 22:36

90 gol Lautaro

inter30 18.02.2023 22:36

po sezonie wypad

inter30 18.02.2023 22:36

dżeko za dziś ocena 0/10

Cny 18.02.2023 22:36

Wspaniały Il podgardlako !! !! !

kadrian89 18.02.2023 22:36

Mamy 1 napastnika

Seba 18.02.2023 22:36

podobnie jak z Milanem

tytusek25 18.02.2023 22:36

Brawo.

kadrian89 18.02.2023 22:36

Brawo

Kusy 18.02.2023 22:36

No i gdzie 2-2 było plakac ?

Husi 18.02.2023 22:36

Jest !!

Chuchu 18.02.2023 22:35

gool

Towarzysz 18.02.2023 22:35

No i tyle w temacie

cuba 18.02.2023 22:35

Noooo

Seba 18.02.2023 22:35

gool

cuba 18.02.2023 22:35

Wygramy

pluto11 18.02.2023 22:35

Będzie 2-2

minus09 18.02.2023 22:35

lautaro to idiota

Seba 18.02.2023 22:35

banda amatorów :lol:

INTERkibic 18.02.2023 22:35

A będzie 2-2 takie sytuacje się mszczą zawsze

Towarzysz 18.02.2023 22:35

2-2 będzie bolało

Husi 18.02.2023 22:35

....

INTERkibic 18.02.2023 22:35

Czy jego pokurwilo ?? ?

pluto11 18.02.2023 22:34

Miał Hakana

cuba 18.02.2023 22:34

Omg

pluto11 18.02.2023 22:34

Co on zrobił

cuba 18.02.2023 22:34

Kue

tytusek25 18.02.2023 22:34

Bozee

Towarzysz 18.02.2023 22:34

O mój Boże

cuba 18.02.2023 22:34

Ło

Seba 18.02.2023 22:34

hahahahahaha

pluto11 18.02.2023 22:34

Nie wiem po co oni chcą za Gaglie ściągnąć tego Fabbiana jak on murawy przy betonie nie powącha

Shoutbox

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się