Od za chwilę jak zawsze zapanuje cisza
wpuszczasz gosensa, przechodzidsz na czwórkę z DD z tyłu, a dumfriesa ustawiasz wyzej, asllani za dumfrica, miki za napastnikó i grasz 4-3-1-2
Nie no zwycięstwo zasłużone mimo nijakiego występu
Nie mają co wymyślić po wygranej xd
No Beka
Zwolnić Szymona bo gdyby Success nie zesrał się w gacie to może byśmy zremisowali
Dokładnie Wuja
Jprdl ludzie przecież to oni mieli więcej szczęścia , ale trzeba hejtowac dla zasady
My mamy żałośnie jednowymiarową kadrę
Poza wstawieniem Asllaniego za Barelle
Cny mordeczko opisz mi swoją wizję zmiany gry
dobrze ze miki to wsadzil
beton bez zmian, zero proby zmiany gry
ale znowu zmiany 1 do 1 jak gra sie nie klei i moze sie uda a moze sie nie uda
Rozjechaliśmy Udine i jedziemy dalej
nie ma sensu go tu trzymać
Szczęśliwie to się nie skończyło 5-1 dla nas
dżeko dostosował się poziomem do correi, po prostu zero absolutne
Gramy to co zawsze
i poszla akcja na 2-1
dumrfies nas uratowal
A ile my zmarnowaliśmy
ta kontra 5-3
w sensie udinese
szczęśliwie bo przy 1-1 zmarnowali setkę jak amatorzy
asllani chłonie mistrzowski mental gagsa
Udine poziom spadkowicza obecnie
Teraz jestem pewien że Szymon to godny trener Interu
jednym slowem, kosmicznie beznadziejne udinese i tka strzela nam gola... parma zagrala z nami 3 razy lepiej niz udine dzisiaj
3 pkt sa. To najważniejsze. Kolejny mecz do zapomnienia
handa won na ławę
Trypleta incoming i tyle w temacie
to musi asekrurowac dimarco, bo ten sobie staje na 9
i nic z tego, a przeciez cos tam postrzelal
a niby przed napoli porbowal awaryjnie mikiego na podiwesoznym napastniku
I na 1 napastnika wtedy
Miki to spokojnie za Lautaro mógłby grać
to beton ma inny pomysl
raz ze lepszy do nich z przodu,a dwa asekuruje srednio
Przekonamy się
Za pol roku juz go tutaj nie bedzie
miki po porstu nei moze byc marnowany do asekurowania bastoniego i dimarco
Brozo trochę zmbez sił
nie wiem czyz porto wygladalby lepiej niz dzisiaj
Miki dzisiaj przykrył czapka każdego z środka pomocy, a brozo kolejny beznadziejny mecz
Jakim szczęśliwym? Zasłużenie wygrywamy mimo wszystkim
brozo jest tragiczny obecnie
Asllani uciekaj z tego klubu
Brozo wraca więc jeśli miki tyko na 2 tygodnie to nie ma tragedii
Ciekawe czy Curva bedzie udobruchana tym szczesliwym partactwem
;/
a nie bo to juz 5 zmian
gdzie sa dwie minuty dla carboniego?
Może nie
szkoda że ze skreceniem i 2 tygodnie out pewnie
Miki top
Miki mvp mimo wszystko
nie woli*
jak martwy jest Lukaku, że on woli zmienić 36-letniego Dzeko?
Dobrze ze ten Success to porażka
Dobrze ze murzynki od nich nie trafiają
Becao to będzie nowy mem jak do nas przyjdzie
pora na asllaniego i carboniego!
Haha.Brawo
udine slabsze niz sampa
Gaglia
a jak andal sa tacy co chca becao u nas?
2:2 będzie
Dobrze ze Udine jest takie słabe
90 gol Lautaro
po sezonie wypad
dżeko za dziś ocena 0/10
Wspaniały Il podgardlako
!
Mamy 1 napastnika
podobnie jak z Milanem
Brawo.
Brawo
No i gdzie 2-2 było plakac ?
Jest
No i tyle w temacie
Noooo
Wygramy
Będzie 2-2
lautaro to idiota
banda amatorów
A będzie 2-2 takie sytuacje się mszczą zawsze
2-2 będzie bolało
....
Czy jego pokurwilo
?
Miał Hakana
Omg
Co on zrobił
Kue
Bozee
O mój Boże
Ło
hahahahahaha
Nie wiem po co oni chcą za Gaglie ściągnąć tego Fabbiana jak on murawy przy betonie nie powącha