Archiwum shoutboksa

Cny 18.02.2023 22:16

co on wymysla

Cny 18.02.2023 22:16

chryste miki na srodku

pluto11 18.02.2023 22:16

Szymon jest do zwolnienia po tym sezonie nawet jak zdobędzie top 4

INTERkibic 18.02.2023 22:16

Same kurva straty

Seba 18.02.2023 22:16

Acerbi na skrzydle, a Dimarco na 9 :lol:

Cny 18.02.2023 22:16

po roznym dimarco dalej ustawiony na 9

INTERkibic 18.02.2023 22:16

Barella co dziś gra za kwas !! !

Cny 18.02.2023 22:16

zabijcie mnie

Seba 18.02.2023 22:16

Miki środkowy obronca :D

pluto11 18.02.2023 22:15

Cały skład mamy pod formą

pluto11 18.02.2023 22:15

Udine pójdzie z jedną kontra i będzie po meczu

tytusek25 18.02.2023 22:15

Staly fragment to jedyny tlen

pluto11 18.02.2023 22:14

Zero zaskoczenia

pluto11 18.02.2023 22:14

A tak ciągle do boku i wrzutka każdy to przeczyta

pluto11 18.02.2023 22:14

Raz Miki zagrał szybko z pierwszej i był strzal

tytusek25 18.02.2023 22:14

Brozo pid formą

pluto11 18.02.2023 22:14

Tragedia wszystko na jedno kopyto

tytusek25 18.02.2023 22:14

Barella fatalny

pablo77 18.02.2023 22:13

co za amator

pablo77 18.02.2023 22:13

sciaga Brozo i Lakake xDDD

Seba 18.02.2023 22:12

Już desperacja. Wszyscy do ataku

Cny 18.02.2023 22:12

to nie ma racji bytu

Cny 18.02.2023 22:12

wywalcie tego betona

Granat105 18.02.2023 22:12

Szanuje swoje oczy

Cny 18.02.2023 22:12

chryste

Cny 18.02.2023 22:12

dimarco znowu na 9

Granat105 18.02.2023 22:12

Bo nie oglądam

Granat105 18.02.2023 22:11

Proszę mi tylko napisać czy bramka na konto Handy czy nie

Cny 18.02.2023 22:11

co sie dzieje? o co chodzi? błagam o wytłumaczenie

Seba 18.02.2023 22:11

Ambroży jaki wolny :D

Cny 18.02.2023 22:11

to kto broni?

Cny 18.02.2023 22:11

z przodu bastoni i dimarco

Cny 18.02.2023 22:11

dzeko cofniety

Cny 18.02.2023 22:11

zatrzymujemy kontre idune

Cny 18.02.2023 22:11

co sie dzieje

ADRIANOS89 18.02.2023 22:10

Burdel, zero hierarchii ,

Cny 18.02.2023 22:10

gdzie jes asllani?

Seba 18.02.2023 22:10

Brozo tragedia

Cny 18.02.2023 22:09

przeciez tu nic nie funkcjonuje

Seba 18.02.2023 22:09

o wilkach mowa

Cny 18.02.2023 22:09

dawaj zmiany podgardlaku

inter30 18.02.2023 22:09

prawie 1-2

cs88 18.02.2023 22:08

Dzisiaj może nas uratować tylko świetna zmiana Lautaro

Seba 18.02.2023 22:08

jak nie wpusci Hakana i Martineza to go zjedzą kibice

tytusek25 18.02.2023 22:07

😄

tytusek25 18.02.2023 22:07

Bólu .o matko

tytusek25 18.02.2023 22:07

Ciekawe jaki jest prog bulu Zhanga w kwestii trenera.Czyvtu chidzi jeszcze o aspektvsportowy czy tylko nas nie stac na jego zmiane

INTERkibic 18.02.2023 22:04

Z udine zawsze były pewne pkt.

Seba 18.02.2023 22:04

Środki nasenne "Handan Forte"

Cny 18.02.2023 22:04

czekam

Cny 18.02.2023 22:04

martinez, asllani

INTERkibic 18.02.2023 22:04

Czas ucieka. Wyrok czeka 🤷‍♂️

Cny 18.02.2023 22:03

dawj zmiany kiepie

inter30 18.02.2023 22:03

kapitan który ma pobudzać zespół przysypia na bramce

Cny 18.02.2023 22:03

merlot yebany

Seba 18.02.2023 22:02

Już 22. Handa śpi

INTERkibic 18.02.2023 22:02

Ja prdl handa 🤦‍♂️

cs88 18.02.2023 22:02

Jak to wygramy to będę zadziwiony

inter30 18.02.2023 22:02

handa co za osioł

tytusek25 18.02.2023 22:02

Msdakra

Seba 18.02.2023 22:02

hahahaha

tytusek25 18.02.2023 22:00

Wszystko naxtematvjakosci naszej gry i kadry

tytusek25 18.02.2023 22:00

Ciekawe jestesmy drudzy od konca sposrod 5 lig pod wzgledem dryblingow.Teraz moeili.Gorsza tylko Union Berlin

Cny 18.02.2023 21:59

przeciez nie moze pokazac nawet 5% swoich umiejetnosci w ten sposob

Cny 18.02.2023 21:59

a gra nizej niz acerbi

Cny 18.02.2023 21:59

chryste

Cny 18.02.2023 21:59

do tego no przeciez miki rpzez 15 lat byl ofenyswnym graczem a nie DM

Cny 18.02.2023 21:59

ale to po raz setny w tym seoznie

Seba 18.02.2023 21:58

a pozniej zdziwieni, że przy kontrze są dziury z tyłu

Cny 18.02.2023 21:58

zaraz zejde, miki asekruje pozycje bastoniego a tenw pozycyjnym ataku gdzies z przodu

Tom_Hardy 18.02.2023 21:58

Dumfriea gra 1 na 6 meczow jak ona ma wejsc w rytm?

inter30 18.02.2023 21:57

wahadła nadal nie istnieją a z przodu dwa klocki bez formy, kim tu niby postraszyć?

tytusek25 18.02.2023 21:57

Nikt nievrobinroznicy, wszystko na alibi

tytusek25 18.02.2023 21:56

Nasza gra sie niczym.nie broni,nie mamy stylu,nie gramy jakościowo

tytusek25 18.02.2023 21:55

Jakby nie koszulki i twarze w zyciu bym nie poznal kto mocniejszy

Czaglar 18.02.2023 21:55

Fascynuje mnie wyzylowana klucha belgijska

tytusek25 18.02.2023 21:54

Smutne jest to ze niczym nie odstajemy odctakichbekip jak Udine,Empoli

Tom_Hardy 18.02.2023 21:54

I w sumie wolalbym juz przegrac jak mam ogladac to gowno do konca sezonu

Cny 18.02.2023 21:54

brka zaangazowania

Cny 18.02.2023 21:54

handa, DD

Cny 18.02.2023 21:54

to jest bez sensu

Cny 18.02.2023 21:54

dzisiaj kibice zejda na murawe ejsli to przegramy

mateomazzini 18.02.2023 21:54

A jak Inzaghiemu drużyna wpada w dołek to on bramkarzem rotuje xd

mateomazzini 18.02.2023 21:53

Jechali tu wszyscy po Piolim że Milan w kryzysie a jak Pioliemu drużyna weszła w dołek to zmienił ustawienie i trzy mecze z rzędu wygrał na zero z tyłu

Seba 18.02.2023 21:53

bo Inzaghi już osrany przed Porto

Cny 18.02.2023 21:53

a dlaczego nei wszedł skriniar?

Cny 18.02.2023 21:53

wstyd co ten beton wyprawia

mateomazzini 18.02.2023 21:53

To jak tam dzisiaj, tradycyjnie luty i kaplica w Mediolanie bo tak jesteśmy przygotowani

tytusek25 18.02.2023 21:53

Inzaghi ostateczna kompromitacja

Seba 18.02.2023 21:52

Kartke miał Darmian, a Inzaghi zawsze ostrożny :D

Cny 18.02.2023 21:52

prześcieradeł w mediolanie dla curva nord nie starczy po dzisiejszym meczu

tytusek25 18.02.2023 21:52

Haha Ambroży Bez kitu.Czekam na Gagsa

Tom_Hardy 18.02.2023 21:52

Ambrosio na ratunek xD dawaj jeszcze gagsa kretynie yebany

INTERkibic 18.02.2023 21:52

Na to chwile nie widać żebyśmy mieli ten mecz wygrać

Cny 18.02.2023 21:51

jutro go jzu tu nie powinno byc

Cny 18.02.2023 21:51

sabotuje

KibicInteru 18.02.2023 21:51

Nie napisałem ze lazio to duży klub ale ok

Cny 18.02.2023 21:51

chryste ton to an prawde robi

Seba 18.02.2023 21:51

niczym Bellanova

Cny 18.02.2023 21:51

inzaghi top

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się