Archiwum shoutboksa

Seba 18.02.2023 20:21

On posadził Hande pod presją mediów. Może cały czas boli go ten Onana i czekał na jakiś moment, aby wrócić do Handy. Może to jest właśnie ten moment. Z Porto zapewne też Handa wyjdzoe

KibicInteru 18.02.2023 20:20

Ale jeśli znowu nie strzelimy bramki oddając 25-30 strzałów na bramke to już nie będzie wina handy

Cny 18.02.2023 20:20

nie no jutro to Curva mord już przejdzie do przescieradel

HB 18.02.2023 20:20

Opiszcie blagam

HB 18.02.2023 20:20

To co, stawiac dom na udine?

inter30 18.02.2023 20:20

a wiadomo że on ma negatywny wpływ na cały blok obronny więc ktoś może coś odwalić nagle

inter30 18.02.2023 20:19

różnica punktowa dla mnie nie ma tu nic do rzeczy, jest bramkarz podstawowy który gra od dechy do dechy jeżeli gra dobrze i na tym koniec tematu, tylko skończony idiota robi w takiej sytuacji jakieś kombinacje

KibicInteru 18.02.2023 20:19

Handa to na pewno nie jedyny powód przez który możemy nie wygrać

KibicInteru 18.02.2023 20:18

Jeśli to on faktycznie zawali to tak

inter30 18.02.2023 20:18

niewbywale idiotyczny ruch na którym można tylko stracić

KibicInteru 18.02.2023 20:18

Gorzej jak Udinese odda strzał

inter30 18.02.2023 20:18

jak Handa zawali mecz o Inzaghi jest praktycznie skończony

KibicInteru 18.02.2023 20:17

Handa na to nie powinien mieć wpływu

KibicInteru 18.02.2023 20:17

Gra akurat cienka nie jest

Seba 18.02.2023 20:15

różnicy pkt między zespołami top 6

KibicInteru 18.02.2023 20:14

Małej różnicy w czym?

pluto11 18.02.2023 20:12

Jak można przy takiej małej różnicy i tak cienkiej ostatni grze stawiać na Hande

KibicInteru 18.02.2023 20:12

Postawiłem wszystko co mam Seba, liczę że mnie nie oklamales

pluto11 18.02.2023 20:12

Nasz trener to debil oficjalnie

Seba 18.02.2023 20:10

7,25

Seba 18.02.2023 20:09

Stawiam na Udine. Okazja wykorzystać dobry kurs

Orzeu 18.02.2023 20:09

Fabbian znowu gol ale i :czerwona:

KibicInteru 18.02.2023 20:07

Onana się zmęczył paradami z sampdoria i milanem

andyvdm 18.02.2023 20:06

Inzaghi oszalal

KibicInteru 18.02.2023 20:06

Serie a jest zbyt potężna po prostu

kulfon32 18.02.2023 20:06

Jedne zrodla podaja ze Darmian a drugie ze Skriniar. Czyzby kontysja Darmiana ?

KibicInteru 18.02.2023 20:05

9

Seba 18.02.2023 20:02

ile ma?

Claudio 18.02.2023 20:01

Vedad Muriqi

Seba 18.02.2023 20:01

Kto Claudio?

Claudio 18.02.2023 20:00

Jakim cudem to jedno z największych drewien jakie grało w SerieA ma w tym momencie mniej goli tylko od Joselu, Benzemy i Lewandowskiego? 😂

timon 18.02.2023 20:00

Malomiasteczkowy wie, ze to jedyne co jest w stanie ogarnac

timon 18.02.2023 20:00

Pewnie nie daje mu pucharu wloch bo chce wygrac ten turniej

timon 18.02.2023 19:59

Jak Handa zrobi hande to jutro Inzi moze zawijać

Imrahil 18.02.2023 19:59

samir wróć

timon 18.02.2023 19:59

Co za debil

Chuchu 18.02.2023 19:58

On na serio wystawił Handanovicia...

HB 18.02.2023 19:56

Milan dorównał punktowo. Szybko poszło

Nasir 18.02.2023 19:55

witam no ja mialem w planach dzisiaj poruchac i w przerwie oejrzec mecz ale widze nie przerwy nie bedzie

Imrahil 18.02.2023 19:54

:papryka:

Imrahil 18.02.2023 19:54

bedzie oglądane

Imrahil 18.02.2023 19:54

czyli dwie stracimy lekko

Imrahil 18.02.2023 19:54

(y)

Nasir 18.02.2023 19:54

alez beka z amatora obsranego

Imrahil 18.02.2023 19:54

bardzo dobrze

Nasir 18.02.2023 19:53

wlasnie dlatego ten ulaniec nigdy nie wygra scudetto

Nasir 18.02.2023 19:53

samir xdddddddddddddd

FENDI_SOSA 18.02.2023 19:42

chociaz nikt im nie kazal tak przeplaccac xd

FENDI_SOSA 18.02.2023 19:42

a co ma chelsea powiedziec xd

FENDI_SOSA 18.02.2023 19:42

ey my sie sramy o corree ze 30 wdupione

FENDI_SOSA 18.02.2023 19:42

szymi gonza!

ragnar 18.02.2023 19:42

Oj szymek szymek, żebyś nie żalowal

FENDI_SOSA 18.02.2023 19:41

brozo hakan ;o

Tom_Hardy 18.02.2023 19:38

Na fb sa sklady

Tom_Hardy 18.02.2023 19:35

Ten pajac wystawil hande

Cny 18.02.2023 19:28

dawać składy bo ja nie wierzę że podgardlak to zrobi

KibicInteru 18.02.2023 19:19

Carboni wchodzi na boisko w 59min

HB 18.02.2023 17:57

chelsea to nie tylko pieniadze, to przede wszystkim pasja do sportu. southampton to nie byle jaki przeciwnik. murem za chlopcami pottera! ! ! 1 1

DragoDBZ 18.02.2023 17:30

Mudryk 2 razy przy piłce i 2 razy stracił xD

Claudio 18.02.2023 17:27

co teraz zrobil haaland to nawet Correa i Gaglia by strzelili. Niemożliwe

Towarzysz 18.02.2023 17:24

99

AveCaesar 18.02.2023 17:22

chociaż połowę :lol:

martins2000 18.02.2023 17:19

Mają trzy jedenastki mogliby jedną dać nam

AveCaesar 18.02.2023 17:18

ciężko żeby wszystko od strzała odpaliło skoro wychodzą nową połową jedenastki jeszcze kupioną w zimę oraz nowo zatrudnionym trenerem

timon 18.02.2023 17:17

Francuski Correa strzela z Bayernem

Adriano_forever 18.02.2023 17:16

z Caicedo w ataku

DragoDBZ 18.02.2023 17:13

Za takie pieniaze to Conte by tam zrobił mistrzostwo na już

DragoDBZ 18.02.2023 17:13

600 mln wydali w niewiadome potencjały, mudryk może byc totalnym niewypałem, pokazał sie tylko w lidze ukraińskiej... Joao Felix zmasakrowany betonową taktyką diego simeone, Cucurella to jakieś kompletne nieporozumienie

Adriano_forever 18.02.2023 17:12

mieli przecież trenera z topu ale go zwolnili

pluto11 18.02.2023 17:10

Za miast zainwestować w trenera z top

pluto11 18.02.2023 17:09

Ale ta Chelsea śmieszna jest 600 mln na transfery a grać nie potrafią

andyvdm 18.02.2023 17:08

Dlaczeho Inzaghi sabotuje Inter

martins2000 18.02.2023 17:04

Thuram to dziś klasa Lukaku

Adriano_forever 18.02.2023 16:41

realnie to zero

Chuchu 18.02.2023 16:38

Ile % akcji ma Suning w Interze?

Nasir 18.02.2023 16:36

Witam tak broniliście inziego to w nagrodę macie samira

KibicInteru 18.02.2023 16:11

Boję się tego Handy

Seba 18.02.2023 16:09

Obecnie taki francuski Correa

DragoDBZ 18.02.2023 16:01

thuram na rezerwach, w sumie logiczne bo chłop od mistrzostw komplentnie nic nie gra

VVujek 18.02.2023 15:59

Gol i Czerwo Fabbian xd

VVujek 18.02.2023 15:54

O 16 gra Bari Esposito w 1 składzie.

KibicInteru 18.02.2023 15:53

Żeby tak któryś z naszych ananasów kopnął tydzień temu jak Soriano dzisiaj...

VVujek 18.02.2023 15:50

Fabbian kolejna bramka

Imrahil 18.02.2023 15:43

a jak tam potężny juventus, już złożyli pozew o odszkodowanie za niewinność? xD

nicolas80 18.02.2023 15:31

Wspaniale jakby dziś Handa zagrał od początku

Imrahil 18.02.2023 15:30

polowa lutego a on 1 gol dla Aston V.

Seba 18.02.2023 15:30

Tak się strzela bramki Sampie

Imrahil 18.02.2023 15:30

kutinio widze mocny talent

Seba 18.02.2023 14:58

Zaczyna się pojedynek trypleciarzy

FReeFonix 18.02.2023 13:12

spokojnego popołudnia :p

Lopez 18.02.2023 11:54

TS pisze że w bramce będzie onana

Towarzysz 18.02.2023 11:53

Szymon pragnie przyspieszonych wakacji

kadrian89 18.02.2023 11:50

Napoli tak grajac to 20+ zakończy sezon

kadrian89 18.02.2023 11:49

I taka bujanka do końca sezonu

Seba 18.02.2023 11:49

Zapewne tak będzie

kadrian89 18.02.2023 11:48

Dziś skromne zwycięstwo, a po Porto wtopimy z Bolonia

Seba 18.02.2023 11:47

Według redakcji znowu 0:0

kadrian89 18.02.2023 11:47

Po co kombinować z bramkarzem jak w końcu w def solidnie jest

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się