Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Orzeu 17.02.2023 11:21

10 mln euro chce Udinese za Becao

Adriano_forever 17.02.2023 10:55

dlatego mniej pozycji mają od typowo polskich stron

Adriano_forever 17.02.2023 10:54

o, to ciekawe akurat, przydatna inormacja

andyvdm 17.02.2023 10:53

Tam są losowe raporty wygenerowane

Adriano_forever 17.02.2023 10:53

zauważyłem, wszędzie go wciskają

andyvdm 17.02.2023 10:52

Carvertical to scam

Adriano_forever 17.02.2023 10:29

Jednak niestety i tu i tu raporty zza granicy są od 2021 roku a wcześniej nie 😑😑😑

Adriano_forever 17.02.2023 10:28

Bo ja posprawdzałem na kilku stronach i najwięcej pozycji ma autobaza najmniej carvertical

Adriano_forever 17.02.2023 10:27

Na jakiej stronie kupowałeś?

Dzonyy 17.02.2023 10:22

Nie no ja sobie beke robie.

Luki165 17.02.2023 10:17

Lub jest zbyt cukierkowo

Luki165 17.02.2023 10:16

Spoko opcja jak wiesz ze auto bylo sprowadzane

Luki165 17.02.2023 10:16

Ja kupowałem jak ostatnio zonie kupowałem auto

Dzonyy 17.02.2023 10:02

furewa bier w ciemno

Adriano_forever 17.02.2023 09:55

No wyobraź sobie, że trzeba mieć dużo danych żeby na rządowej sprawdzić

Luki165 17.02.2023 09:51

Blagam niech to sie wydarzy i niech chinol robi wypad

andyvdm 17.02.2023 09:17

Won z chińskimi biedakami

Orzeu 17.02.2023 09:12

Marcus Thuram :soon: :inter2021:

Orzeu 17.02.2023 09:00

fejk

coco 17.02.2023 08:20

Il Giornale - Inter, svolta ad un passo: sarebbe imminente l'annuncio dell'arrivo di un fondo americano disponibile ad investire nel club nerazzurro chiudendo l'era Zhang. La trattativa verrebbe svelata in un paio di settimana e chiusa in estate

Towarzysz 17.02.2023 04:07

Nie wystarczy sprawdzic na stronie rządowej?

Adriano_forever 16.02.2023 23:16

?

Adriano_forever 16.02.2023 23:16

kupował z was ktoś ostatnio raport vin>

pablo77 16.02.2023 23:12

jak to było ? francuska liga farmerów ? To wielkie Juve remisuje u siebie z jakimis pastuchami xD

Claudio 16.02.2023 23:11

puchary to inna bajka

andyvdm 16.02.2023 23:09

Ja bym tak nie rechotał mając w pamięci ostatnie spotkanie z drużyną ze strefy spadkowej

Claudio 16.02.2023 23:02

remis z przecietniakiem francuskim...szacun

pablo77 16.02.2023 22:58

skorumpowany klub nie dostał już pomocy od sedziów xD

pablo77 16.02.2023 22:58

Rigore per la juve... a nie taki uj ! :D

HB 16.02.2023 22:39

FC Nantes MUSISZ.

pablo77 16.02.2023 22:25

nie no to nawet Milanówek się dobrze zaprezentował nie to co złodzieje

pablo77 16.02.2023 22:23

Chiesa poprzeczka i słupek :D

Claudio 16.02.2023 22:21

niech judki nie robią jaj bo licze ze awansuja

Claudio 16.02.2023 22:21

Bremer niczym Gerrard

pablo77 16.02.2023 22:20

Bremer sie poslizgnal xD

pablo77 16.02.2023 22:01

xD

Piekarz 16.02.2023 21:20

Rashford? Dupa z uszami

pablo77 16.02.2023 21:16

Rashford ? kozak

Claudio 16.02.2023 21:12

haha widzieliscie gola Monaco? xD Bramkarz geniusz

Piekarz 16.02.2023 21:07

ale Ty wiesz że on się nie nadaje po prostu?

Piekarz 16.02.2023 21:07

pablo - Rashford kozak?

pablo77 16.02.2023 21:07

Inzaghi trochę ssie ale trochę dobry też :D

Tom_Hardy 16.02.2023 21:05

Inzaghi zaorany

Tom_Hardy 16.02.2023 21:04

ryzykując niż nie ryzykować i remisować. W Genui spodziewaliśmy się trzech napastników, a nie postawy prowincjonalnego zespołu.

pablo77 16.02.2023 21:03

jemu się kontrakt konczy i od dluzszego czasu nie przedluzyl

Claudio 16.02.2023 20:59

Prezes SerieA: "Mam nadzieję, że kara dla Juventusu będzie ponownie rozpatrzona" co za komuna

ragnar 16.02.2023 20:56

nie puszcza go, on ma mega pensje w Man, dobrze się tam czuje, po co ma odchodzic

KibicInteru 16.02.2023 20:56

Wątpię żeby anglika interesowała gra w lidze francuskiej

ragnar 16.02.2023 20:56

oglądam United cały czas, no Rashford momentami to taki Mbappe, jak zabierze się z piłką, to rajdziki ma niezłe, dużo też strzela, forma życia

pablo77 16.02.2023 20:52

Neymar i Messi w ogóle nie pracują w defensywie i są wolni natomiast rashford akurat dużo pracuje i jest bardzo szybki

pablo77 16.02.2023 20:52

Na miejscu PSG zrobilbym wszystko zeby przekonać Rashforda i sciągnąć go do parku książąt. Mega kozak a z Mbappe mogliby dużo zrobić.

pablo77 16.02.2023 20:44

alez amatorszczyzna

KibicInteru 16.02.2023 20:44

Lautaro się swojej oświadczył

pablo77 16.02.2023 20:44

trzeba wyebac teraz na typa 12 baniek bo Marotta dzban nie chciał za darmo... facepalm

KibicInteru 16.02.2023 20:43

No ciężko żeby kontuzja w le mu skasowała gole w lidze

andyvdm 16.02.2023 20:40

Ile ma Koreła

andyvdm 16.02.2023 20:40

Mimo kontuzji ma 8 goli i 7 asyst w serie a

KibicInteru 16.02.2023 20:39

Dybala zszedł z kontuzja, szok i niedowierzanie

Kusy 16.02.2023 20:34

Roma w plecy xd

KibicInteru 16.02.2023 20:11

Viola zaskakuje

andyvdm 16.02.2023 20:02

Skąd wiesz pytałeś na czacie?

Luki165 16.02.2023 19:59

Aramco nie po Inter a po ManU

Piekarz 16.02.2023 19:09

A Inzaghi robi co może ludzie

Piekarz 16.02.2023 19:09

Ależ teraz nagonka idzie na pana trenera, ależ ujadanie

XyzIM 16.02.2023 18:49

#Inter are hoping to raise around €50m in player sales by the start of July. They had hoped to help reach that number through the sale of Milan Skriniar, but as he is heading to PSG on a free transfer instead, André Onana could be on the chopping block. [via @GraemeBailey 🌖]

HB 16.02.2023 18:35

XD

Luki165 16.02.2023 18:33

Dimarco na celowniku City.

martins2000 16.02.2023 18:31

Szef Lega Serie A Luigi De Siervo dla La Repubblica: "Kara dla Juve jest rozczarowująca. Na razie to tylko hipoteza przestępstwa. Mam nadzieję, że kara w sprawie zysków kapitałowych zostanie ponownie rozpatrzona. Kara jest nieproporcjonalna na poziomie europejskim jak i włoskim".

martins2000 16.02.2023 18:30

Juventusu w instytucji CONI będzie bronił Angelo Clarizia. Jego syn jest jednym z członków sądu federalnego (nałożył kare na Juve). FIGC wystawi prawnika Terracciano. W Juve panuje wielki optymizm, ze względu na motywacje federacji, które są bardzo słabe. [Criscitiello]

Cny 16.02.2023 18:30

umarlem jak zobaczyłem umtitiego w lecce

HB 16.02.2023 18:14

czy Alliego

HB 16.02.2023 18:13

regres jak u Umtitiego

HB 16.02.2023 18:13

jako największy fan Lukaku przyłączam się do głosów, żeby go oddać Chelsea.

Towarzysz 16.02.2023 17:18

Co najwyżej wybór najgorszego

Towarzysz 16.02.2023 17:18

Zgłaszam wniosek formalny aby po niewygranych meczach nie było takich kompromitujących ankiet jak wybór najlepszego gracza

Towarzysz 16.02.2023 17:17

Dzwonił do mnie dzisiaj Marotta to wiem niestety

Towarzysz 16.02.2023 17:17

Thuram czeka aż wyjaśni się sprawą Lukaku

Luki165 16.02.2023 17:10

Chociaż sam zawodnik czeka z decyzja na lepsza ofertę z Anglii

Luki165 16.02.2023 17:09

Kontrakt na 5 lat

Luki165 16.02.2023 17:09

5 mln za sezon

Luki165 16.02.2023 17:09

Ponoc tylko my złożyliśmy konkret oferte Thuramowi

ZnawcaCalcio 16.02.2023 16:57

Inter jest skończony

ZnawcaCalcio 16.02.2023 16:57

Jesteśmy w dupie

ZnawcaCalcio 16.02.2023 16:56

Lukaku majstersztyk

KibicInteru 16.02.2023 14:58

Zieliński od nowego sezonu w Inter

pablo77 16.02.2023 14:56

jest jeszcze Piotr Zieliński

pablo77 16.02.2023 14:55

Gundogan by się nam przydał

martins2000 16.02.2023 13:37

Gündoğan od nowego sezonu w Barca

Luki165 16.02.2023 12:55

jesteśmy razem z nimi w jaskini

Luki165 16.02.2023 12:55

giełda wymaga wyjaśnień dlaczego zalicząją takie straty, na co odpowiedzieli, ze będą szukać partnerów i będą szukać rozwiązań, aby zniwelować straty xD

Luki165 16.02.2023 12:54

boże ale beka z tego Suninga

HB 16.02.2023 12:23

xdddddddddddd no tak, Inter taki bramkostrzelny

DonDawido 16.02.2023 11:51

Byłby to majstersztyk, gdyby on teraz kręcił podobne liczby, jak w poprzednich sezonach u nas.

DonDawido 16.02.2023 11:49

Kupiliśmy go za 74, sprzedaliśmy za 113, wielkiego szału nie ma. A teraz jeszcze 8 mln za wypożyczenie + jego pensja.

KibicInteru 16.02.2023 11:42

Co by się nie wydarzyło deal z lukaku okazał się majstersztykim i chyba najlepszą sprzedażą w historii klubu

KibicInteru 16.02.2023 11:41

No on płaci swoją karierą, my dostaliśmy 113mln i tak

Andrzej1985 16.02.2023 11:38

Mam nadzieję że po sezonie już go unas nie będzie+Corera

DonDawido 16.02.2023 11:37

To byłaby karma, gdyby on sam za to płacił, a to my płacimy za niego grube miliony.

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się