Archiwum shoutboksa

kadrian89 18.02.2023 11:44

Jaki wynik dziś ?

kulfon32 18.02.2023 11:37

* wpuścił :D :D

kulfon32 18.02.2023 11:37

pamietam 3 gole jakie w soatnim meczu wpóścił Handa

Seba 18.02.2023 11:35

Przestraszył się kibiców i chce "ratować" sezon Handanovicem :D

XyzIM 18.02.2023 11:11

Turnover anche in porta, #Handanovic ha molte chance di ripartire dall'inizio contro la sua cara vecchia Udinese GDS Kolejna Gazeta o tym pisze, więc jest to całkiem możliwe XDD

broda4991 18.02.2023 11:09

Gratulacje rozumu.

broda4991 18.02.2023 11:06

Podgardlak chce dziś Hande dać? Dobrze rozumie?

martins2000 18.02.2023 10:20

Leeds United are in talks to sign 24-year-old Canadian winger Tajon Buchanan from Club Bruges for £25million.

martins2000 18.02.2023 10:19

sam tym numerem się zwolni,dokładnie robi dziś to samo co w meczu o mistrzostwo rok temu przeciwko Bologna

XyzIM 18.02.2023 10:17

La Gazzetta parla di #Handanovic titolare questa sera. Se fosse così, sarebbe una mossa veramente senza senso di #Inzaghi.

martins2000 18.02.2023 10:15

Spełnił się najgorszy scenariusz. Christian Atsu znaleziony martwy pod gruzami

martins2000 18.02.2023 10:13

Aston Villa make €40m opening bid for Roma's English striker Tammy Abraham.

Towarzysz 18.02.2023 10:10

Przez was moderatorzy z top4 wypadniemy

Towarzysz 18.02.2023 09:58

Kurde znowu kolejny mecz 0:0

Krisu 18.02.2023 09:53

No ale jesteśmy Interem. A Inter jest zawsze PAZZA

Krisu 18.02.2023 09:47

Chyba każdy to widzi. Brak umiejętności gry 1v1 bardzo bije po oczach

VVujek 18.02.2023 09:31

To jest problem tej drużyny , brak zawodników grających 1v1

Seba 18.02.2023 07:35

Ostatni raz taką solowa akcję przeprowadził paralityk Correa przeciwko Sampie 3 miesiące temu

Seba 18.02.2023 07:31

Trochę boli, że taki Kvara, Osimhen, czy nawet Politano, Elmas idą na 2-3 zawodników, a nasi się zatrzymują i wycofują, bo nie wiedzą co zrobić. Ta statystyka najgorszej ekipy Serie A pod względem pojedynków 1 na 1 jest zatrważająca

bobogol 18.02.2023 03:40

Jeremy wiesz!

Adriano_forever 17.02.2023 23:52

takie miano jest więcej warte niż anglik z anglii

Adriano_forever 17.02.2023 23:52

fristajlowiec z donbasu

andyvdm 17.02.2023 23:52

A gruzin to jednak te serie a zjada w debiutanckik sezonie

andyvdm 17.02.2023 23:50

Sto to jakis kmiot z ukrainy kosztowal

andyvdm 17.02.2023 23:50

Kwicza za wiecej pojdzie niz 100

Towarzysz 17.02.2023 23:48

Oni mogą odskoczyć na lata świetlne

Towarzysz 17.02.2023 23:48

Vlahovic w miejsce Osimhena, Frattesi, Scalvini

Towarzysz 17.02.2023 23:48

250 mln euro na transfery to będzie rozbiór Serie A

Claudio 17.02.2023 23:46

Ja jestem ciekawy jakby Newcastle skonczylo w top4 ile wyda PIF i jakie zrobia transfery.

Claudio 17.02.2023 23:45

Napoli za Kviche i Osimhena moze dostac 250mln euro. Tylko pytanie czy to nie bylby zbyt ogromny cios. Jakby zrobili wzmocnienia za te 250mln to i tak by mogli utrzymac dystans nad reszta, ale transfery musza sie udac. Nie codziennie trafia sie taki gruzin

Towarzysz 17.02.2023 23:43

Każdy z najbogatszych

Towarzysz 17.02.2023 23:43

Każdy będzie chciał mieć przyszły numer 1

Claudio 17.02.2023 23:42

Newcastle, Real Madrid, Man City and PSG are all interested in Napoli winger Khvicha Kvaratskhelia. He'll likely cost the best part of £100,000,000

Towarzysz 17.02.2023 23:30

Po statystyce

Towarzysz 17.02.2023 23:30

To troche jakby oceniać czyjąś ofensywę cyx defensywę o statystyce różnicy bramek

Towarzysz 17.02.2023 23:28

Raczej chodzi o to że właśnie same statystyki to nie jest wystarczająca informacja

pablo77 17.02.2023 23:25

jeżeli druzyna robi 80 to znaczy ze nie jest mocna po prostu nie ma nikogo mocnego.

pablo77 17.02.2023 23:25

Przy silnej konkurencji City robi 100pkt a Liverpool 95 to swiadczy ze obie druzyny sa mocne.

pablo77 17.02.2023 23:24

Nie do końca.

Towarzysz 17.02.2023 23:22

Andy ma rację

andyvdm 17.02.2023 23:19

Przy silnej konkurencji 80 jest w cej warte niz 100 w obecnym seoznie gdzie sa same trupy poza Napoli

andyvdm 17.02.2023 23:18

Same punkty gowno mowia

pablo77 17.02.2023 23:17

ale poniżej to jakaś popierdółka a nie mistrz :D

pablo77 17.02.2023 23:17

90+ mistrz to przyzwoity mistrz wstydu nie ma.

pablo77 17.02.2023 23:16

nie wiem ile zrobia ale 100+ to już prawilny mistrz zasluzony.

Adriano_forever 17.02.2023 23:13

na luzie

HB 17.02.2023 23:13

napoli jest na 20-2-1

HB 17.02.2023 23:13

juve zrobilo 33-3-2

HB 17.02.2023 23:12

Myślicie, że Napoli pobije rekord punktowy juventusu?

Adriano_forever 17.02.2023 23:09

Jeszcze bardziej? :/

Adriano_forever 17.02.2023 23:09

Inter?

andyvdm 17.02.2023 23:04

No i zaraz spuchnie jak nic

pablo77 17.02.2023 22:55

nic nadzwyczajnego

pablo77 17.02.2023 22:55

ee tam gwałci. Gra tak jak powinien grać mistrz

Towarzysz 17.02.2023 22:52

Ciekawe czy Piekarz się pokaże na sb w maju

HB 17.02.2023 22:51

Napoli gwałci. Co za monstrum.

Adriano_forever 17.02.2023 22:39

więc danych pierwszej rejestracji nie udostępni przez neta

pablo77 17.02.2023 22:39

no serie A jest w pyzdzie

Towarzysz 17.02.2023 22:38

Chyba że tak

Towarzysz 17.02.2023 22:38

Do historii gov

Adriano_forever 17.02.2023 22:38

samochód świeżo sporwadzony

Towarzysz 17.02.2023 22:38

Zawsze właściciela można poprosić o więcej danych

Adriano_forever 17.02.2023 22:38

no nie kupiłem bo mało danych jest w nim

Towarzysz 17.02.2023 22:38

A jak tam raport vin

Towarzysz 17.02.2023 22:38

Ale nawet liczę że zrobimy przebudowę

Towarzysz 17.02.2023 22:37

Skriniar za darmo mój błąd

Adriano_forever 17.02.2023 22:37

ciekawe ile za skriniara dostaniemy no

Towarzysz 17.02.2023 22:37

Lukaku raczej nie zostanie

Adriano_forever 17.02.2023 22:37

a przyjdzie ktoś za darmo i tyle

Towarzysz 17.02.2023 22:37

Gosens Correa wypychani

Towarzysz 17.02.2023 22:37

Dumfries, Skriniar, Brozo, Onana, wszyscy teoretycznie na wylocie przy dobrej ofercie

Adriano_forever 17.02.2023 22:36

odejdzie dwie osoby z pierwszego składu

Adriano_forever 17.02.2023 22:36

przebudowa?

Towarzysz 17.02.2023 22:36

Ciekawe będą rozbiory Juve, zakusy po gwiazdy Napoli i prawdopodobna przebudowa nasza i Milanu

Towarzysz 17.02.2023 22:35

Ogólnie interesujące będzie okienko we Włoszech w lato

Towarzysz 17.02.2023 22:35

Fakt

pablo77 17.02.2023 22:34

łakomym kąskiem będzie też Leao bo bedzie mial rok kontraktu

Towarzysz 17.02.2023 22:34

Jego nazwisko wręcz się prosi o wydrukowanie na żółto czarnej koszulce

pablo77 17.02.2023 22:34

mysle ze PSG pojdzie po Rashforda

Towarzysz 17.02.2023 22:34

Chociaż ten chłopak jest tak prosty i niemedialny że wręcz idealnie pasuje do Napoli czy jakiejś Borussi Dortmund

pablo77 17.02.2023 22:34

watpie

Towarzysz 17.02.2023 22:33

to mój wieczorny wymysł, ale może PSG będzie chciało wymienić Neymara na Gruzina

Towarzysz 17.02.2023 22:32

A De Laurentis pewnie się ugnie jak zobaczy 200 mln na stole za swój duet

Towarzysz 17.02.2023 22:32

Tylko pod warunkiem wyprzedaży

Imrahil 17.02.2023 22:31

za rok zgównieją jak milan

Imrahil 17.02.2023 22:31

anomalia

pablo77 17.02.2023 22:10

Naplety niszczą tą ligę w tym sezonie. Obstawiam, że będą mieć max 3 porażki w sezonie.

VVujek 17.02.2023 21:46

6 pkt do odrobienia :D

VVujek 17.02.2023 21:42

W tamtym roku kryzys od 5 lutego

Dzonyy 17.02.2023 21:33

Obecnie 6pkt mniej, ale rok temu zaczynał sie kryzys i wogole nie pubktowalismy.

Dzonyy 17.02.2023 21:33

Ostatnio analizowałem sobie tabele i stwierdziłem, ze Max 6 kolejek i będziemy mieć więcej pubktow niż poprzednim sezonie po takiej ilości kolejek

Dzonyy 17.02.2023 21:31

Napoli to obecnie idzie na jakiś kosmiczny wynik pubktowy

VVujek 17.02.2023 21:30

Pomoc Tonali Kessi Bennacer też była dobra

Claudio 17.02.2023 21:30

ale przynajmniej w tym sezonie nie ma watpliwosci kto jest najlepszy

Claudio 17.02.2023 21:29

jak widac solidna druzyna z motywacja +2 graczy robiacych roznice wystarczaja na serieA

Dzonyy 17.02.2023 21:29

I theo

Claudio 17.02.2023 21:29

milan tez bez szalu ale mieli maignana i leao

Dzonyy 17.02.2023 21:29

Bez szału to Napoli, ale maja dwóch kozaków, którzy zrobili rozbice

Claudio 17.02.2023 21:28

chociaz przepisy sa tak zawile ze ciezko uznac kiedy pilkarz ingeruje a nkiedy nie

Kusy 17.02.2023 21:28

Stracił równowagę przez niego

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się