Archiwum shoutboksa

Seba 18.02.2023 21:51

Ambroży w ogóle nie gra i nagle wchodzi ratowac Inter :D

KibicInteru 18.02.2023 21:51

Historia nie ma znaczenia

Cny 18.02.2023 21:51

dorba kolego jak dla ciebie alzio do duzy klub to milego wieczoru, strata czasu

mateomazzini 18.02.2023 21:50

lażdy to wie

mateomazzini 18.02.2023 21:50

Historycznie to Torino jest niewyobrażalnie bardziej zasłużine niż Lazio

KibicInteru 18.02.2023 21:50

Ale kogo obchodzą jakies przed potopowe mistrzostwa torino

inter30 18.02.2023 21:50

jaki kapitan taka gra

Cny 18.02.2023 21:50

xd

KibicInteru 18.02.2023 21:50

Raz ostatnio chyba torino skończyło wyżej ale lazio wygrało pichar

tytusek25 18.02.2023 21:50

Zobaczta te spuszczonevglowy w szatni

Cny 18.02.2023 21:50

gdzie dwukrtonemu mistrzowi włoch do 7-krotnego mistrza xd

KibicInteru 18.02.2023 21:50

Co sezon kończą nad nimi

KibicInteru 18.02.2023 21:49

Oczywiście że jest większym

Seba 18.02.2023 21:49

Ambrosio intensywna rozgrzewka

Cny 18.02.2023 21:49

lol odelciales xd

Cny 18.02.2023 21:49

coooo? lazio wikesyzm klubem od troino?

KibicInteru 18.02.2023 21:49

Gość się prawie pobił z yrejtorem torino

inter30 18.02.2023 21:49

jak nie inzaghi to chyba oprócz jurica i tak nie ma kogo rozpatrywać

KibicInteru 18.02.2023 21:49

Klopp nie ma takiego nerwowego chrakteru

Cny 18.02.2023 21:48

klopp nigdy nei powinien dostac szansyw bvb

KibicInteru 18.02.2023 21:48

Prowadził na pewno większy niż Torino

tytusek25 18.02.2023 21:48

Gadacie jak Inzaghi.Boimy sie niwego to grajmy po staremu

Cny 18.02.2023 21:48

a szymon rpzed interem prowadizł duży klub?

KibicInteru 18.02.2023 21:48

Daleko szukać nie musiałem

KibicInteru 18.02.2023 21:48

Immobile chociażby

Cny 18.02.2023 21:48

juric pracowal w interze

inter30 18.02.2023 21:47

po prostu niektórzy się sprawdzają tam gdzie nie ma presji, cisza i spokój

Cny 18.02.2023 21:47

gasp to włoski beton

KibicInteru 18.02.2023 21:47

Juric to typowy awanturnik jak gasp, nie nadaje się na topowe drużyny

inter30 18.02.2023 21:47

przykład gaspa który się tu osrał an rzadko

Cny 18.02.2023 21:47

jakiego piłkarza zbudował i wypromował inzaghi? z którym zespołem z miejsca robił 2x lepsze wyniki niz poprzednicy?

tytusek25 18.02.2023 21:47

Zrobil.z mistrza wloch Lazio.Udalo mubsie wkoncu 😄😄

inter30 18.02.2023 21:47

ale to że ogarnia ogórów nie znaczy że ogarnie drużynę gdzie trzeba wygrywać a nie "mozna" wygrywać

Cny 18.02.2023 21:46

xd

KibicInteru 18.02.2023 21:46

Ma więcej

tytusek25 18.02.2023 21:46

Zarty to sa z Inzaghim ale juz malo smieszne

Cny 18.02.2023 21:46

inzaghi nie ma polowy jego warsztatu

KibicInteru 18.02.2023 21:46

Nie no bez żartów z tym jurciem

Cny 18.02.2023 21:45

apeluje juz od jakiegos czasu o juricia, idealny kandydat

tytusek25 18.02.2023 21:45

Brać tego z Torino Jurica .Mam nadzieje ze ten kmiot rano wroci do Rzymu

Cny 18.02.2023 21:45

merlot tak w swoim stylu, wolno, bez wyczucia, gdzie by nie leciało to by nie obronił

pluto11 18.02.2023 21:44

Wiedziałem przed meczem ze dajcie im oddać strzał a na pewno wpadnie

pluto11 18.02.2023 21:44

Na pewno by miał większe szanse niż ręcznik

Cny 18.02.2023 21:43

o powtórkę gola udine zobaczyłęm. Onana by to obronił ;)

pluto11 18.02.2023 21:43

Nie potrafią grać 1 na 1, wyprzedzić nic nie graja

inter30 18.02.2023 21:43

no to dwaj boczni z jakiejs salernitany, becao, pereyra jakiś trup do przodu i ogień

KibicInteru 18.02.2023 21:43

No jesen z wywalczył karnego np

pluto11 18.02.2023 21:43

Nic nasze wahadła dzisiaj nie istnieją

timon 18.02.2023 21:43

Wiec jest idealny moment na zmiany

pluto11 18.02.2023 21:43

Ale co ten nasz najlepszy wahadłowy dzisiaj zrobil

timon 18.02.2023 21:42

Jak odejdzie Dumfi i Gosens to bedzie potrzeba dwoch bocznych, potrzeba dwoch napastnikow, obroncy i pomocnika

pluto11 18.02.2023 21:42

Szymon po pięknie nieogarniętych meczu z Sampa powiedział potrzymajcie mi piwo i wrypiecz Udine

KibicInteru 18.02.2023 21:42

Nie no Dimarco jest wahadłowym a to jeden z naszych najlepszych piłkarzy w tym sezonie

inter30 18.02.2023 21:42

na prowizje i pensje też trzeba kasę, no i ambitny projekt którym przekonasz, Inter nie ma nic z tych rzeczy

timon 18.02.2023 21:42

Kogos z wolnego mozesz ogarnac

pluto11 18.02.2023 21:42

Przecież te nasze nic nie grają a powinny napędzać ataki

timon 18.02.2023 21:41

Thuram, Zaha

pluto11 18.02.2023 21:41

Ta w tej chwili gramy taktyka opierająca się na wahadlach żeby użycia wahadeł

timon 18.02.2023 21:41

Wiec zamiast tego, mozna skrzydlowych

inter30 18.02.2023 21:41

tu nie ma na zasranego acerbiego to gdzie mowa o kimś poważnym do przodu

tytusek25 18.02.2023 21:41

Naxrazue gramy352 bez wahadel .Mozna?

timon 18.02.2023 21:41

Tak czy inaczej w miejsce Correi i Lukaku

timon 18.02.2023 21:41

Latem musisz sciagnac dwoch do przodu

pluto11 18.02.2023 21:41

To można skrzydła ściągnąć

pluto11 18.02.2023 21:40

Denzel i Gosens do sprzedania

inter30 18.02.2023 21:40

jak chcecie grać czwórką bez skrzydłowego w kadrze?

KibicInteru 18.02.2023 21:40

Na barelli też mógł być drugi

pluto11 18.02.2023 21:40

Ja jak patrzyłem jak Lukaku podchodzi do pierwszego wiedziałem że nie strzeli

timon 18.02.2023 21:40

Jezeli mamy wracac do czworki to nastepne okienko bedzie idealne, jak uzupelnia pod trojke zespol to znowu bedziemy sie szukac trenerow na trojke

KibicInteru 18.02.2023 21:40

Karnego też trzeba wywalczyć

pluto11 18.02.2023 21:39

Przecież to jest ograniczona umysłowo ameba on od x lat nie potrafi nic innego jak 353

Tom_Hardy 18.02.2023 21:39

Karny...

cs88 18.02.2023 21:39

z karnego xd

inter30 18.02.2023 21:39

bo powtórzyli karnego

KibicInteru 18.02.2023 21:39

Gola strzelilismy to jednak chyba jakiś tam atak mamy

pluto11 18.02.2023 21:39

Szymon po ostatniej zrypie od zarządu postanowił pokazać że potrafi być jeszcze większym idiotą

timon 18.02.2023 21:38

O to to

cs88 18.02.2023 21:38

3 z tyłu jest używane na najwyższym poziomie ale jako wariant taktyczny a nie betonowe ustawienie od którego absolutnie nigdy się nie odchodzi

pluto11 18.02.2023 21:38

My nie mamy dzisiaj ataku

tytusek25 18.02.2023 21:38

Inzaghi z kazdym meczem obniza poprzeczka ktora bedzie musial przeskoczyc mastepca.I to jrdynybplus.Wiecej lepszych alternatywI

pluto11 18.02.2023 21:38

Szymon sam się z siodła wysadza

timon 18.02.2023 21:37

3 lata temu, w obecnych ms kto gral trojka w cwiercfinale? Maroko i chyba Holandia, w poprzednim sezonie LM w 8 kto z trojka byl?

pluto11 18.02.2023 21:37

To co nasi robią na boisku to parodia piłki i to jest wina Szymona

Luki165 18.02.2023 21:37

Szybkość wyprowadzania akcji poraża

pluto11 18.02.2023 21:36

Może to nie bezpośrednio jego wina ale sam fakt że on jest na boisku to już porażka

KibicInteru 18.02.2023 21:36

Chelsea w sumie nawet wygrała lm

timon 18.02.2023 21:36

Na 8 druzyn

timon 18.02.2023 21:36

Czasem

timon 18.02.2023 21:36

No ok 1-2 sie moze trafic

KibicInteru 18.02.2023 21:36

To ciekawe timon bo maroko grało trójka obrońców

pluto11 18.02.2023 21:35

Nie trzeba siedzieć wewnątrz klubu i widzieć ich na treningach żeby wiedziec że wyjście Handa na boisko to będzie stratą bramki

pablo77 18.02.2023 21:35

xD

timon 18.02.2023 21:35

Jakbys tyle wazyl to tez mialbys zawal po 45 minutach interwalu

Nasir 18.02.2023 21:35

niestety inzi przewidywalny niczym swego czasu agatka w piatek o godzienie 21

tytusek25 18.02.2023 21:35

Straszny jest Inter Inzaghiego.Permanentnie wykastrowany twór

Tom_Hardy 18.02.2023 21:35

Biale chusteczki dzisiaj

Nasir 18.02.2023 21:34

lukaku to juz ledwo stoi

KNP 18.02.2023 21:34

zeby sie przypadkiem nie zmeczyl :)

kadrian89 18.02.2023 21:34

Zero crossowych podań np

Tom_Hardy 18.02.2023 21:34

Jestesny kurva tacy wolni

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się