Archiwum shoutboksa

KibicInteru 16.02.2023 00:22

W sumie nie ma powodów by rezygnować z Acerbiego

Cny 16.02.2023 00:22

jak lotito puści go za 2m

Cny 16.02.2023 00:21

ale pewnie Smalling i Acerbi równolegle bez szans

Towarzysz 16.02.2023 00:21

Myślisz że Acerbi zostanie?

Cny 16.02.2023 00:21

myślę że pavard/n'dicka/basto Darmian/Smalling/Acerbi byłoby mega dobre jak na nasze warunki

Luki165 16.02.2023 00:20

Tzn jeden z tych dwóch

KibicInteru 16.02.2023 00:20

Myślę ze ten Smalling to wcale nie taki pewnik, to bardzien zabezpieczenie w razie odejścia de vrija

Luki165 16.02.2023 00:20

I do tego Pavard /Djalo

Cny 16.02.2023 00:20

za firmino bym wolał jakiegoś jokera typu sorloth ale za drogi

Luki165 16.02.2023 00:19

Ale zapewne bedzie Smalling/Vrij

KibicInteru 16.02.2023 00:19

Smalling na prawą? No nie wiem

Cny 16.02.2023 00:19

łuki za drogo jednak

Towarzysz 16.02.2023 00:19

Thuram, Lautaro, Firmino, Esposito oceńcie

Cny 16.02.2023 00:19

po ostatnich przygodach i tego jak żegnali się z wieloma piłkarzami każdy dwa razy się zastanowi

Luki165 16.02.2023 00:19

Bastoni/Acerbi, Ndicka /Vrij , Pavard/Smalling

KibicInteru 16.02.2023 00:18

No oni tragetuja zawodników za free

Cny 16.02.2023 00:18

wszyscy tam idą

KibicInteru 16.02.2023 00:18

N'dicka chyba do Barcy pójdzie

Cny 16.02.2023 00:18

z resztą taki typ napastnika jak thuram to w serie a byłby postrach, szybki silny z dryblingiem

Luki165 16.02.2023 00:17

Jego slaba forma na wiosne akurat moze nam pomóc

Cny 16.02.2023 00:17

thuram wszedłby na pensje dzeko

KibicInteru 16.02.2023 00:17

Uważam że Inter byłby dla niego idealny

Cny 16.02.2023 00:17

zapewniając sobie n'dicke i Pavarda możemy odpuścić dr Vrija, a dzięki dekretowi dać im te 5-6 milionów pensji

KibicInteru 16.02.2023 00:16

Thuram ma u nas właśnie idealne warunki

Cny 16.02.2023 00:16

dlatego francuscy kompani mogliby mieć znaczenie

pablo77 16.02.2023 00:15

i brał Thurama i Firmino

pablo77 16.02.2023 00:15

ja bym pozegnal i dzeko i Correę

Cny 16.02.2023 00:15

thuramowi

Cny 16.02.2023 00:15

ale tu by trzeba było jakiś projekt przedstawić konkretny

KibicInteru 16.02.2023 00:15

Nie wiem gdzie pójdzie correa ale na jakieś wypożyczenie pewnie odejdzie żeby ratować kariere i walczyć o nowy kontrakt po Interze

Towarzysz 16.02.2023 00:15

Może w Hiszpanii ktoś go zechce

Chuchu 16.02.2023 00:15

No to jest jakaś szansa

Cny 16.02.2023 00:14

tak za free

KibicInteru 16.02.2023 00:14

Tak

Towarzysz 16.02.2023 00:14

tal

Cny 16.02.2023 00:14

ale gdzie pójdzie argentyczyk?

Chuchu 16.02.2023 00:14

A Thuram dostępny za darmo?

KibicInteru 16.02.2023 00:14

Thuram myślę że przyjedzie za Tucu właśnie

Cny 16.02.2023 00:14

prawda raka że Lukaku musiałby teraz wsadzić jakieś 15 bramek do czerwca żeby zmazać ostatnie wrazenia

Luki165 16.02.2023 00:13

Jak otworzy sie furtka dla Thurama to mozemy sie wówczas pożegnać sie z Dzeko

Cny 16.02.2023 00:13

zostanie przy tym co mamy i liczenie na to że Dżeko wytrzyma a Lukaku się ogarnie to proszenie się o problemy... o correi już nie będę wspominal

Towarzysz 16.02.2023 00:13

ja mam nadzieję że Bepuś nasz kochany nie będzie wierzył w Lukaku dalej

Cny 16.02.2023 00:12

ale tak atak jest do przebudowy

Cny 16.02.2023 00:12

myślę że tutaj poczekają całą runde

Cny 16.02.2023 00:12

i znowu przygasl

Towarzysz 16.02.2023 00:12

Ja myślę że obecnie jest 50/50. Dzeko daje dużo, ale to podobna sytuacja co z Perisiciem. Ma za duże wymagania względem swojego wieku

Cny 16.02.2023 00:12

nie no Dżeko na kolejne 2 lata za 3m to za duzo

Cny 16.02.2023 00:11

tu chodzi o to czy marotta podobnie jak inzaghi wyjdzie ze strefy komfortu

KibicInteru 16.02.2023 00:11

Dzeko zostanie raczej

Cny 16.02.2023 00:11

to nie jest tak że nie ma jak zbudować druzyny

Towarzysz 16.02.2023 00:11

Jak Dzekowizny nie przedłużymy to ciekawe kim będziemy grali w ataku w następnym sezonie

Cny 16.02.2023 00:10

środki nam się uwolnią spore po Lukaku, Dżeko, Skriniarze, nawet tym gagsie, jest ten cały dekret

Towarzysz 16.02.2023 00:10

masakra jakaś by była, taki francuski inter

KibicInteru 16.02.2023 00:10

No będzie ciężko ale chodziło mi głównie o to że samo to że skladamy za niego dobrą ofertę to oznacza że coś tam jednak możemy

Cny 16.02.2023 00:10

ale w paczce z thuramem i n'dicka mogliby wszyscy chcieć przyjsc

Cny 16.02.2023 00:09

tylko jak pavard będzie do wzięcia to nie tylko Inter będzie go chcial

pablo77 16.02.2023 00:09

wtedy można ustawić: Kessie(Miki) Hakan(Asllani) Barella(Frattesi) i by się zgadzało

VVujek 16.02.2023 00:09

Ok

KibicInteru 16.02.2023 00:09

Także z tym Pavardem jednak prawda była

VVujek 16.02.2023 00:09

Pavard idealnym wyborem jeśli faktycznie jest realny

Cny 16.02.2023 00:08

aż nie w stylu marotty

KibicInteru 16.02.2023 00:08

Nie no Salihamidzic potwierdził w wywiadzie

pablo77 16.02.2023 00:08

Brozo bym oddał tylko jakby przyszedł Kessie + Frattesi

Cny 16.02.2023 00:08

pavard jest mega logicznym wyborem

VVujek 16.02.2023 00:08

Ciekawe , wątpię w tą ofertę za Pavarda

KibicInteru 16.02.2023 00:08

Prztpominam że oferte za Pavarda złożyliśmy jednak, to samo za bremera więc to nie jest tak że nie możemy kupić nikogo

Cny 16.02.2023 00:07

Brozo 50 do Anglii mooooze, Hakan max 30 od watford

pablo77 16.02.2023 00:07

no Barella out i Frattesi in

Luki165 16.02.2023 00:07

Minuty bym sie nie zawahał

VVujek 16.02.2023 00:07

Zawsze też trener to Beton ,va jak Mancini ciągle rotował to też źle xd

Luki165 16.02.2023 00:07

Gdyby sprzedali Brozo i poszli po Frattesiego

Towarzysz 16.02.2023 00:07

największa niewiadoma to chyba wahadła

Cny 16.02.2023 00:07

tylko Barellę sprzedasz za 70-80 w pomocy

KibicInteru 16.02.2023 00:07

W zależności kto odejdzie 30-40mln może być w zasięgu

pablo77 16.02.2023 00:07

nierealne to zaraz będzie top4 xD

Cny 16.02.2023 00:07

przecież marotta nie pójdzie po tirlmansa ;)

KibicInteru 16.02.2023 00:06

Nierealny to jest kessie przy pozostaniu Brozi

Cny 16.02.2023 00:06

nie ma innej opcji

Cny 16.02.2023 00:06

więc tylko Pereyra i młodzi nasi

pablo77 16.02.2023 00:06

Fattesi to koszt 30-40mln

VVujek 16.02.2023 00:06

Sensi wróci xd

Luki165 16.02.2023 00:06

Iedalnie by tutaj pasowal

Cny 16.02.2023 00:06

nie no my pomoc możemy jedynie bezkosztowo budowac

Luki165 16.02.2023 00:06

Frattesi to takie marzenie

Towarzysz 16.02.2023 00:06

frattesi nie jest realny niestety

KibicInteru 16.02.2023 00:06

Frattesi zamiast kessiego by było bardziej realnie

Cny 16.02.2023 00:06

a co mu dało stawianie na gagsa? :p albo hande

VVujek 16.02.2023 00:05

Zauważyłem , że kibice zawsze lepiej wiedzą kto powinien grać

Luki165 16.02.2023 00:05

Kessi mozliwe ze bedzie , ale za Brozo

KibicInteru 16.02.2023 00:05

Jakby zależała od tego twoja praca to byś się wahał xd

Towarzysz 16.02.2023 00:05

jakby nie szło to niech wejdzie w drugiej połowie Barella na zmęczonego przeciwnika

pablo77 16.02.2023 00:05

Hakan, Miki, Brozo, Asllani, Barella, Kessie byłoby optymalnie

Cny 16.02.2023 00:04

ja to z jakimś Cremonese to bym się nawet nie wahał wystawić pomocy asllani/agoume/Fabiann :p

Towarzysz 16.02.2023 00:04

dla mnie to jest skandal że on nie wystawił od pierwszego Asllaniego, ale znajdą się jakieś nicolasy, które będą mówić, że jesteśmy Inter i musimy wygrywać

VVujek 16.02.2023 00:04

Sezon pokaże czy się nadaję

Cny 16.02.2023 00:03

ale nie trafił z Barceloną więc się nie nadaje

Cny 16.02.2023 00:03

no i prosiło się o asllaniego

VVujek 16.02.2023 00:03

Z Sampdoria to fakt

Towarzysz 16.02.2023 00:03

Wystarczyłoby postawić kogoś kto ma coś do udowodnienia i już inna gra

Towarzysz 16.02.2023 00:02

Szymon nie pojmuje tego, że nasi grają z Sampdorią jak na treningu

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się