Archiwum shoutboksa

Piekarz 15.02.2023 23:33

tak

pablo77 15.02.2023 23:33

Piekarz wierzysz w scudetto jeszcze ?

KibicInteru 15.02.2023 23:33

No ja poczekam na koniec sezonu ale no jesteśmy w tyle, nie da sie ukryć

VVujek 15.02.2023 23:33

Dodam że kredens to kibic Interu a Nitro Milanu i zawsze razem

Tom_Hardy 15.02.2023 23:33

Denzel nie jest zly tylko ten beton nie potrafi go ogarnac

Piekarz 15.02.2023 23:33

szczerze

Piekarz 15.02.2023 23:33

Kredens uważasz że to niemożliwe, że wygramy wszystko do końca?

Luki165 15.02.2023 23:32

No to sie ciesze ze tutaj sie zgadzamy, bo uwazam , ze byly popelnione błędy we wrześniu, ale i teraz stad ja osobiście bede sie czepiał trenera i oczekuje reakcji

pablo77 15.02.2023 23:32

jak nie przekroczymy 80 pkt to bedzie kompromitacja

Piekarz 15.02.2023 23:32

Dekiel Dumfries

Kredence 15.02.2023 23:32

Kibic mamy 44 pkt do zdobycia zostało 48 i ja wątpię że dobijemy chocby do tych 82

VVujek 15.02.2023 23:32

Jak to jest z tym kredensem i nitrem , może to faktycznie para

Cny 15.02.2023 23:32

swoja droga niewiarygodnie zastanawia mnie fakt, ze inzaghi nie chce dac zagrac na polprawym de vrijowi

pablo77 15.02.2023 23:31

kibic Interu dziękuje Milaniście za możliwość wypowiedzenia się na stronie Interu xD :lol:

KibicInteru 15.02.2023 23:31

Z Atalanta Denzel dawał radę

VVujek 15.02.2023 23:31

Inzaghi ma stale osłabiany skład , dlatego drużyna się nie rozwija.

Cny 15.02.2023 23:31

prawda taka, ze nikt by sie nie czepial jakbysmy monze, sampe przepchali kolanem a z empoli zagral by de vrij zamiast skrniara

Piekarz 15.02.2023 23:31

argumenty są nudne

Tom_Hardy 15.02.2023 23:31

Nie wujek masz jeden argument: INZAGHI JEST REGULARNIE OSLABIANY

KibicInteru 15.02.2023 23:31

Akurat Dumfries nie jest jakiś tragiczny, Darmian po prostu wystrzelił

VVujek 15.02.2023 23:31

Podsumujmy

VVujek 15.02.2023 23:31

Ale argumenty już były , starczy

Cny 15.02.2023 23:31

sa argumenty

Cny 15.02.2023 23:30

vvujek trzyma poziom

Tom_Hardy 15.02.2023 23:30

Dumfriesa forma to tez nie jego wina

pablo77 15.02.2023 23:30

dzięki Nitro

KibicInteru 15.02.2023 23:30

To jest uważam nasz potencjał

VVujek 15.02.2023 23:30

Kredens, Nitro to twoja dziewczyna ? No zawsze się pojawia razem z tobą i zawsze cię wspiera

Tom_Hardy 15.02.2023 23:30

Ale nie mamy bo inzaghi jest regularnie oslabiany i rzeźbi w gownie

KibicInteru 15.02.2023 23:30

Mamy potencjał na jakieś 82-87pkt w lidze

Kredence 15.02.2023 23:30

6 pkt już bym uznał za ok

Cny 15.02.2023 23:30

luki oczywiscie

Kredence 15.02.2023 23:30

Tak

Luki165 15.02.2023 23:30

No ale kredenc zgodzisz sie ze jakby bylo 8 pkt więcej to powiedzmy że gralibyśmy na miare swojego potencjalu ?

Nitrogen 15.02.2023 23:29

Proszę Pablo. Możesz zaczynać

Nitrogen 15.02.2023 23:29

"Ależ ten Dybala gra w Romie"

Piekarz 15.02.2023 23:29

xddd

Nitrogen 15.02.2023 23:29

Zawsze możesz się podłączyć Pablo

VVujek 15.02.2023 23:29

Ale to dla ciebie nic , klapki na oczach mają wygrać i cię nic nie obchodzi xd

Cny 15.02.2023 23:29

w 1919 shhefield united wygrało z derby country, to chodiz o to ze w pilce mozna wygrac rpzegrac lub zremisowac, vvujek chce nam to przekazac w kontekscie meczow z empoli czy monza

pablo77 15.02.2023 23:29

ale fajna dyskusja, i mnie ominęła :D

VVujek 15.02.2023 23:28

W styczniu miałeś mecze z Monza i Empoli w których wiadomo co się wydarzyło

Piekarz 15.02.2023 23:28

Kredens czemu daktyli nie jesz jak takie zdrowe są

Kredence 15.02.2023 23:28

Z udinese bym się czepiał najmniej bo oni zagrali wtedy kosmiczny mecz i akurat takie coś jak akceptuję bo to się może zdarzyć

Tom_Hardy 15.02.2023 23:28

Kiedy kurla. W styczniu nie odszedl nikt a dalej gowno punktujemy

VVujek 15.02.2023 23:27

To , że maregularnie odslabiany skład go rozlicza

Luki165 15.02.2023 23:27

No czy wezmiemy te mecze czy tamte 8 pkt powinno byc więcej na tym etapie

KibicInteru 15.02.2023 23:27

Tam nie było wałku czy czerownej kartki w 30min

Cny 15.02.2023 23:27

aha czyli post factum forma napoli rozlicza szymona i kazda inna druzyne w lidze, a to jak gramy nei ma znaczenia, no bo napoli ma kosmiczna forme... dlaczego za punkt odniesienia nei wziac cremonese. wtedy nas ztrener wykonuje wspaniala prace

Piekarz 15.02.2023 23:27

Gdyby Napoli punktowało tak jak to ma w zwyczaju, to w sumie ciągle gralibyśmy o mistrza

KibicInteru 15.02.2023 23:26

Bardziej bym się czepiaľ pkt z udinese, lazio czy roma @Luki

VVujek 15.02.2023 23:26

Więc nie zmieniaj kontekstu pod swoją narrację

VVujek 15.02.2023 23:26

W kontekście porażek z Monza czy Empoli

Tom_Hardy 15.02.2023 23:26

Byla realna szansa na mistrza bo nie zdawalismy sobie sprawy ze bedziemy tacy niestabilni z tym trenerem

VVujek 15.02.2023 23:26

I co z tego

Kredence 15.02.2023 23:26

To wazna informacja wujek w kontekście rozmowy o inzagim, Inter przegrał z novara 10 lat temu

VVujek 15.02.2023 23:26

Co dalej się podniecają że to też nie Gadp

KibicInteru 15.02.2023 23:26

Była realna szansa na mustrza bo nie zdawalismy sobie sprawy że napoli będzie tak pubktowalo

Luki165 15.02.2023 23:25

No zauwaz, ze te brakuje punkty mozna bylo uzyskać nie traca punktow od poczatku stycznia co raczej wydaje sie możliwe patrzac na to z kim gralismy

VVujek 15.02.2023 23:25

Ale co mam argumentować to że pomyliłem , że Moi nie prowadził meczu z Novara przecież przyznałem

Piekarz 15.02.2023 23:25

On musi coś wymyślić

Piekarz 15.02.2023 23:25

Inzaghiego trzeba wspierać

Tom_Hardy 15.02.2023 23:25

Kibic przed sezonem kazdy z was uwqzal ze jest realna szansa na mistrza z tym skladem a teraz mowisz ze przeceniamy druzyne

Cny 15.02.2023 23:25

jak to ma w zwyczaju

Cny 15.02.2023 23:25

byle nie przyjac krytyki

Cny 15.02.2023 23:25

inzaghi bylby dumny

Cny 15.02.2023 23:24

i cyk skonczyly sie argumenty, awet et wyimaginowane, to mozna juz swobodnie obrazac innych

VVujek 15.02.2023 23:24

3:1

KibicInteru 15.02.2023 23:24

Jeśli Luki uważasz że powinniśmy mieć 54pkt teraz to raczej bym powiedział że przeceniasz tą drużynę

VVujek 15.02.2023 23:24

Inter przegrał z Novara

Kredence 15.02.2023 23:24

Zaczyna się

Nitrogen 15.02.2023 23:24

xDD

VVujek 15.02.2023 23:24

I co ty chcesz Nitro osiągnąć ? Xd a kredens podniecony oczywiście swoją dziewczyną

Kredence 15.02.2023 23:24

No co tak bywa

Nitrogen 15.02.2023 23:24

No właśnie o to chodzi, że nie przegrał

Cny 15.02.2023 23:24

w sumei jzu pozno

Cny 15.02.2023 23:23

:D

Cny 15.02.2023 23:23

mozemy sie rozejsc

Cny 15.02.2023 23:23

gasperni 12 lat temu przegral z novara dwa razy, wiec spokojnie nasz remis z sampą jest usprawiedliwiony

Tom_Hardy 15.02.2023 23:23

Inzaghi sie nie myli przeciez wujas

Kredence 15.02.2023 23:23

Jezu

Kredence 15.02.2023 23:23

XD

VVujek 15.02.2023 23:23

Nic tam każdy się myli

Nitrogen 15.02.2023 23:23

*do

Nitrogen 15.02.2023 23:23

Gasperini trenował Inter chyba d0 6 kolejki. Nie jest możliwe żeby przegrał z Novarą dwa razy w sezonie 2011/2012

Kredence 15.02.2023 23:23

I tak masz rację xd

Kredence 15.02.2023 23:22

No dokładnie wujek troszkę się pomyliłeś ale co tam

Luki165 15.02.2023 23:22

8 - 10 pkt za malo

Cny 15.02.2023 23:22

vvujek przegrac mozna z kazdym, odkrywcze

VVujek 15.02.2023 23:22

A już tym bardziej w okolicznościach jak z Monza i Empoli

Cny 15.02.2023 23:22

nie no taaaa przecniamy druzyne bo oczekujemy stabilnej gry i wygrywania z ogórami

VVujek 15.02.2023 23:22

No to Inter Gasperiniego jednak , ale to i tak nie zmienia faktu , że z takimi drużynami też się przegrywa

Luki165 15.02.2023 23:22

To gra na poziomie naszego potencjalu ?

KibicInteru 15.02.2023 23:22

Zgodzę się że mamy jakieś 5-6pkt za mało w lidze ale za to zrobiliśmy wynik ponad stan w lm

Luki165 15.02.2023 23:22

Kibic czyli uwazasz ze na 11 meczy na wyjezdzie 5 wygranych 1 remis 4 porazki

Cny 15.02.2023 23:21

chcemy wygrac LM to musimy wziac Ancellotiego

Tom_Hardy 15.02.2023 23:21

Meritum jest takie ze przeceniacie inzaghiego

Cny 15.02.2023 23:21

a LM, no nie lezy mu

Cny 15.02.2023 23:21

mial przywrocic nam mistrza i to zrobil

Tom_Hardy 15.02.2023 23:21

Ale jakos sklad zbudowal ze zarli trawe

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się